Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 10:02 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Nejlepší společník (můžete změnit volbu)
E-DE 9%  9%  [ 7 ]
Rex 4%  4%  [ 3 ]
Veronica 28%  28%  [ 23 ]
Boone 40%  40%  [ 32 ]
Cass 14%  14%  [ 11 ]
Lily 2%  2%  [ 2 ]
Arcade 0%  0%  [ 0 ]
Raul 4%  4%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 81
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Parťáci
PříspěvekNapsal: sob led 01, 2011 6:41 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon lis 01, 2010 9:35 pm
Příspěvky: 4
Prosim vás ja od Veronicy dostanu její Quest všude sem to hledal,ale moc sem tomu nerozuměl


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parťáci
PříspěvekNapsal: sob led 01, 2011 8:01 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
Fremene,
v hre sa nachádza celkovo 9 bodov, ktoré slúžia na aktivovanie úlohy.
Pri niektorých bodoch stačí doviesť Veroniku na konkrétne miesto, pri iných je to zas určitý dialógový riadok. Stačí, ak splníš (alebo navštíviš) tri z týchto bodov a úloha sa sprístupní:
http://fallout.wikia.com/wiki/I_Could_Make_You_Care
Pozor, niektoré body zostanú po prvej návšteve neaktívne; to znamená, že ak si ich už absolvoval bez Veroniky, nemá cenu sa tam vracať.

Tri z nich však zostávajú prístupné stále, vezmi teda Veroniku a navštív s ňou nasledovné miesta:
- vstupná rampa Vaultu 3
- blízke okolie Nelsonu
- vchod do letiskovej haly v tábore McCarran

Achlán, wasachlán! :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parťáci
PříspěvekNapsal: sob led 01, 2011 9:04 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon lis 01, 2010 9:35 pm
Příspěvky: 4
Moc dík pravě stěma mistama sem to nepochopil myslel jsem že ty lokace musim navštívit až ten úkol bude aktivní


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Raul
PříspěvekNapsal: pát kvě 13, 2011 8:03 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát kvě 13, 2011 6:56 pm
Příspěvky: 5
Trochu jsem se tu prohrabávala příspěvkama a nevím jestli je to tím, že sem holka, ale nesdílím názor, že nejlepší je Boon, Veronika a Cass. Kromě Lily jsem vyzkoušela všechny společníky. Boon se mi neustále pletl pod nohy, nikdy nebyl tam, kde jsem ho potřebovala a vzhledem k jeho příběhu začne okamžitě a bezmyšlenkovitě útočit na každého legionáře, který je v dohledu, což v některých chvílích bylo vedlejší, když jsem se potřebovala "poprat" s jiným větším nepřítelem. Potom mi bylo prd platný, že se můj společník rve jinde s někým jiným. Veronika je dobrá na boj zblízka, což je sice hezká vlastnost, bohužel je díky tomu mnohem víc zranitelná. Než doběhne k protivníkovi je v bezvědomí. Samozřejmě to nemyslím doslova, ale prostě ji protivníci se zbraní stačí víc zranit než ostatní parťáky. Cass docela jde, ale toť vše co k postavě můžu říct, protože mě nějak zvlášť neuchvátila. Raul, kterého jsem našla na Černé Hoře, a na jehož jméno jsem tu narazila fakt jen velmi zřídka, mě úplně učaroval. Ta postava je asi nejlíp propracovaná. Jak příběhově - když vyslechnete jeho story a defacto má pak ještě víc vylepšené schopnost střelby. Řekne vám toho o sobě víc než jiný ze společníků. Pak samozřejmě výhoda střelby, je to bývalý pistolník a je v tom oboru fakt dobrej. Dělá to co mu řeknu a drží se tak, aby mi nelezl před moji zbraň. Ať střílí na cíl, který je blízko či daleko je v pohodě. Jako asi jedinej má skvělej smysl pro humor a umí si dělat legraci i sám ze sebe, což mě fakt učarovalo. Má charakter a je lidskej. Člověk za něj nemusí rozhodovat má na věci svůj názor. Arcade je opravdový charakter, ale bohužel je zručný více jako medik a svoji plazmovku sice používat umí, ale ne vždy je ve střelbě zručný. Na oba robotické parťáky mám názor, že jsou dobře vybalancovaný, jen Rexík mi bohužel přidává schopnost, která je mi celkem k ničemu, vylepšené senzory od EDE jsou lepší, proto raději používám ji. Vím, že se tu možná snese halda kritiky na mou hlavu, ale zaregistrovala jsem se sem hlavně kvůli tomuhle příspěvku, abych ukázala, že i ten koho zde téměř nikdo nezmiňuje a má jen 5% v hodnocení parťáků, je pro někoho nedocenitelným společníkem. ( Jen škoda, že hra neumožňuje se s ním vyspat :P )


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Raul
PříspěvekNapsal: pát kvě 13, 2011 8:57 pm 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: pát úno 25, 2011 1:59 pm
Příspěvky: 85
Bydliště: Vidím město veliké...
K E-DEMU jsem taky přilnul, protože to byl takovej blbeček, o kterýho jsem se musel starat.
Ale jak z něho udělali zabijáka bez pěknejch poznávacích značek, tak už k němu moc nelnu.
Chlapů je na světě až moc. A Cass mě obírá o mojí roli.

Takže já hlasuju pro Veroniku, neni to žádná baba, ale její holčičí uvažování je mi sympatický.
Ale dávám jí jenom smešný zbraně, protože jinak semele všechno co se kolem hýbe.
Jo a taky má příběh, kterej rožhavil všechny power armory v Brotherhoodu (viz Dead Money)

PS: Já jsem spal s fisťákem, ale jenom proto abych se měl v hospodě s čím chlubit. Ne jako, že bych to....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parťáci
PříspěvekNapsal: pát kvě 13, 2011 9:02 pm 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: pát úno 25, 2011 1:59 pm
Příspěvky: 85
Bydliště: Vidím město veliké...
JUSTY: Tak to musí být nějaká orientační chyba, já si to totiž taky zamířil rovnou z Good Springs na Černou horu.
A strašně se divi,l co mě tam furt rasí, když to tam vypadá uplně prázdně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Raul
PříspěvekNapsal: pát kvě 13, 2011 11:51 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Honza píše:
K E-DEMU jsem taky přilnul, protože to byl takovej blbeček, o kterýho jsem se musel starat.
Ale jak z něho udělali zabijáka bez pěknejch poznávacích značek, tak už k němu moc nelnu.
Chlapů je na světě až moc. A Cass mě obírá o mojí roli.

Takže já hlasuju pro Veroniku, neni to žádná baba, ale její holčičí uvažování je mi sympatický.
Ale dávám jí jenom smešný zbraně, protože jinak semele všechno co se kolem hýbe.
Jo a taky má příběh, kterej rožhavil všechny power armory v Brotherhoodu (viz Dead Money)

PS: Já jsem spal s fisťákem, ale jenom proto abych se měl v hospodě s čím chlubit. Ne jako, že bych to....

kdo nepřefik Fisťáka, jako by nežil ::bez_chlupu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parťáci
PříspěvekNapsal: úte říj 25, 2011 5:29 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: sob říj 08, 2011 4:07 pm
Příspěvky: 22
Justy píše:
Mně ani ne, ve Vaultech a ostatních interiérech jsou i ti dva přítěž. :-)


Nemohu nežli souhlasit. Zažil jsem i chvíle, že dříve nežli jsem stihl vystřelit nebylo co řešit, neb má společnice, milovaná Cass vše vyrubala za mne nežli jsem se nadál odkud vítr fouká. :-? Pro mne osobně je hra nejlepší bez parťáků, i když to samozřejmě nese své následky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parťáci
PříspěvekNapsal: úte říj 25, 2011 5:34 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: sob říj 08, 2011 4:07 pm
Příspěvky: 22
Justy píše:
Já jim defaultně dávám AP, sobě poslední dobou taky. 0.95x damage už ani nepoznáš, když střílíš po neobrněných
cílích, zato negaci veškerých zbrojí u těch obrněných poznáš sakramentsky. V globálu se to vyplatí.


Justy, díky za ten tip! ::bez_chlupu Sám jsem nevěřil jak moc to pomohlo! Že se to vypatí je slabé slovo! :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parťáci
PříspěvekNapsal: sob led 28, 2012 12:21 am 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: stř kvě 18, 2011 7:06 pm
Příspěvky: 1140
Bydliště: Náhodná Lokace - Zřícený vorvaň
Začinal jsem s Boonem, pak jsem si kvůli questu vzal Veroniku a ta mi s malou přestávkou kvůli Arcadovi a Enklávě (btw, víte, že ho dabuje herec, kterej hraje Chucka?) zůstala až do konce, společně s Rexem. Nejdřáv mlátila nepřátele energopěstí a pak si je vzala na paškál motorovkou... nutno uznat, že z tou hokejovou maskou vypadala stylově, když řezala ghouly. Jako nelidského společníka jsem měl Rexe, s mozkem, který ho zrychlil.

_________________
Život je jako lopata. Rovná násada a na konci zahnutej plech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parťáci
PříspěvekNapsal: úte led 31, 2012 3:19 pm 
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:03 am
Příspěvky: 962
Bydliště: home sweet home... tell me where your heart is
Jak to teď hraju za toho záporáka, tak to jedu stylem uplně bez parťáka a je to občas hodně znát na obtížnosti. Tahle hra je modelovaná tak, aby v těch těžších úsecíh byli ti parťáci potřeba, aspoň mi to tak přijde. Většinu hry je sice taháte za sebou jak zabugovanou kouli na noze a říkáte si "proč ssebou tu ludru vůbec tahám, probůh?", jen aby na vás někde zpoza kopce naskákalo deset Cazadorů, což přežijete jen díky ostrostřelbě parťáka. V tu chvíli si řeknete "Aha, tak proto ssebou tu ludru tahám!". Problém je, pokud ssebou žádnou tu ludru netaháte. ^^ Takové ty 'exploring' části hry jsou pak mnohem zábavnější, ovšem když máte sám rozsekat stádo Deathclawů přijde mi to trochu overkill v obtížnosti (je fakt potřeba se nafetovat všemožnýma drogama a min/max-ovat tak dmg taken/done, jinak se tyhle úseky ani nedají moc hrát). Jenom takový postřeh, možná se mi to jen zdá. ::scratch

_________________
Argumentum ad populum, niggas.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parťáci
PříspěvekNapsal: ned pro 01, 2013 1:05 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned led 22, 2012 3:47 pm
Příspěvky: 24
Co se týče společníků tak nejvíce mám oblíbené dva společníky Craig Boone je výborný odstřelovač a Třezalka Cassidy(po otci John Cassidy) je taky výborný střelec a sniper. Jen dialog o otci by mohl být lepší a mohla by být více dostupnější hrači(nechat se sbalit).


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny