Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je ned dub 28, 2024 7:27 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Úsměvné momenty ( SPOILER ALERT )
PříspěvekNapsal: stř lis 03, 2010 12:39 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: čtv říj 28, 2010 6:52 pm
Příspěvky: 38
me pobavilo, jak jsem sel vybijet pevnost legie....legionari,kteri v tabore cvicily kliky,tak je cvicily i presto, ze jsem do nich naplno strilel :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úsměvné momenty ( SPOILER ALERT )
PříspěvekNapsal: stř lis 03, 2010 10:15 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: pon lis 01, 2010 11:21 am
Příspěvky: 71
Bydliště: Brno
Tak mám ještě další tři momentky

První když jsme přesvědčil Ghulku Cowboyku aby šli do bordelu tak následně večer jsme ji potkal v sexi oblečku...ježíš mě bylo blblě kdyby to bylo na novem enginu Dx11 tak snad hodím šavli, nu tak jsem od ní chvátal a kolem mě proběhla krysa ...hold nic lepšího na práci jsem ji střelil přímo do palice ( abych nemusel myslet na sexy ghulku) ..krysa lehla (bez hlavy) na to na ni skočili dvě děcka a začali ji trhat a žvýkat...Vážení připadal jsme si jak v hororu....říkám si nic jdu pryč tamhle za roh..dojdu za roh a vyběhnou na mě tři babky s válečkami v růžových šatičkách.... ::knez ::knez


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úsměvné momenty ( SPOILER ALERT )
PříspěvekNapsal: stř lis 03, 2010 10:40 am 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol

Registrován: ned říj 31, 2010 3:40 pm
Příspěvky: 208
občas postavy promluví na hrdinu jen jakoby mimo dialog. Prostě se na něj otočí a neco řeknou, nějakou hlášku, většinou nějaký úspěch hrdiny. Nicméně občas si pletou hrdinu se společníky. A ono když má sebou člověk zrovna toho čokla, tak to působí docela komicky. Postava se na něj otočí, jakože si chce povídat, začne mu vykládat něco moc důležitýho a čokl na ní čumí jak na debila s vypláznutým jazykem (asi čeká kostičku místo těch keců) :).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úsměvné momenty ( SPOILER ALERT )
PříspěvekNapsal: stř lis 03, 2010 7:35 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: čtv říj 28, 2010 6:52 pm
Příspěvky: 38
strilel jsem po dablovi s loveckou puskou a v rezimu V.A.T.S jsem mu ochromil ruku,ale zbran mu nespadla uplne na zem ale trcela mu z bricha a s tim behal :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úsměvné momenty ( SPOILER ALERT )
PříspěvekNapsal: čtv lis 04, 2010 12:07 am 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: čtv zář 02, 2010 9:31 pm
Příspěvky: 24
Dneska jsem v lokaci společnosti karmínové karavany vlezl do ubikací a spala tam jedna ze strážkyn karmínové karavany ... řekl jsem si, že ji vzbudím, tak jsem s ní hodil slovo a ona vstanula a začla jako by klasicky rozhovor v okně ...první větu si nepamatuju, bylo to nějaké přivítání, pak se sebrala a šla si lehnout na jiné lůžko, tak jsem ji zase vzbudil a opět naskočilo okno s rozhovorem, ale jiný text, tentokrát Ach achich :-D ...takhle jsem to opakoval hodněkrát, pokaždé si šla lehnout do jiného lůžka a pokaždé řekla něco jíného, pár vět co jsem si zapsal zde: nazdar... teší mě že se Ringo vrátil ... karmínová karavana je největší obchodní organizací v pustině ... snad prej srovnali se zemí nějakej vopruznej tábor legie ... ráda tě vidím ... rangeri NCR si zaslouží velkou pochvalu ... dostat se do stripu vyjde poslední dobou člověka kurva draho :-D ... onehdy tudy projela mormonská karavana z kanaanu ... mclaffertyová uz zase rozdáva sprdunky, radši bud v klidu :-D ... dávej si pozor na divokou zvěř ... mclaffertyová je tvrdá šéfová, ale ví co děla, to zas jako jó :-D ... až dostanu výplatu, vyrazím na strip, už se těším ... ráda vidím někoho, kdo je nakloněn naší vládě ... ach achich :-D jak řekla znovu ach achich, tak už se začla opakovat ... některé věty mi opravdu vykouzlily úsměv na tváři ::twisted

/některé věty nejsou možná úplně přesné


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úsměvné momenty ( SPOILER ALERT )
PříspěvekNapsal: čtv lis 04, 2010 7:51 am 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
to hle jsou random reakce všech obyč. lidí v karavaně, když k nim přistoupíš a chceš sipromluvit. na to nemusíš nikoho budit


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úsměvné momenty ( SPOILER ALERT )
PříspěvekNapsal: čtv lis 04, 2010 8:58 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: stř lis 03, 2010 8:17 am
Příspěvky: 8
Tak mě docela pobavil jeden legionář, co stojí u brány v táboře legie. Všichni se tvářej drsně, kovář brousí zbraně, někteří se cvičí v boji, otroci dřou,i děcka trénují, do toho ta ponurá hudba... A on tam stojí, permanentně se šťourá v nose a vždycky se na to ještě jukne ::lol


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úsměvné momenty ( SPOILER ALERT )
PříspěvekNapsal: čtv lis 04, 2010 10:32 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 15, 2010 9:19 pm
Příspěvky: 418
Nevím, jestli se to dá hodnotit jako úsměvný moment, ale když mi Vulpes řekl, že můžu zkusit zaútočit, ale za chvíli neucítím už nic, tak jsem to zkusil. Stálo mě to dva stimpaky, tři frag granáty, pět dynamitů a jeden 40mm granát. Opravdu mě to pobavilo - čekal jsem teda tvrdší frajery :-)

Mimochodem, má smysl sbírat helmy od Ceaserské legie? Mám Vulpesovu a ještě toho pojmenovaného rekruta, co vypadá jako krocan.

_________________
"I keep my friends close and my enemies dead."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úsměvné momenty ( SPOILER ALERT )
PříspěvekNapsal: čtv lis 04, 2010 11:06 am 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: čtv zář 02, 2010 9:31 pm
Příspěvky: 24
Smejki píše:
to hle jsou random reakce všech obyč. lidí v karavaně, když k nim přistoupíš a chceš sipromluvit. na to nemusíš nikoho budit

Ano je, ale žádný z nich s Vámi neotevře dialogové okno a nejde si po každé větě lehnout do jiné postele, o to šlo. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úsměvné momenty ( SPOILER ALERT )
PříspěvekNapsal: čtv lis 04, 2010 11:24 am 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: ned říj 24, 2010 8:21 am
Příspěvky: 96
V radiu Vegas moderator ohlasuje zpravy o Kingovi a vsechny hlasky co King pronasi na adresu NCR squateru jsou nazvy jeho pisni : Return the sender, In the ghetto atd. No a kdo je King ?
| SPOILER
Je jen jediny King - Elvis Presley

_________________
Tenhle net neni pro stary.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úsměvné momenty ( SPOILER ALERT )
PříspěvekNapsal: čtv lis 04, 2010 11:54 am 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
chadzik píše:
Smejki píše:
to hle jsou random reakce všech obyč. lidí v karavaně, když k nim přistoupíš a chceš sipromluvit. na to nemusíš nikoho budit

Ano je, ale žádný z nich s Vámi neotevře dialogové okno a nejde si po každé větě lehnout do jiné postele, o to šlo. :wink:

to dělá každá spící postava, všude


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úsměvné momenty ( SPOILER ALERT )
PříspěvekNapsal: čtv lis 04, 2010 12:12 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: čtv zář 02, 2010 9:31 pm
Příspěvky: 24
Smejki píše:
chadzik píše:
Smejki píše:
to hle jsou random reakce všech obyč. lidí v karavaně, když k nim přistoupíš a chceš sipromluvit. na to nemusíš nikoho budit

Ano je, ale žádný z nich s Vámi neotevře dialogové okno a nejde si po každé větě lehnout do jiné postele, o to šlo. :wink:

to dělá každá spící postava, všude

Přišlo mi to v tu chvíli hodně úsměvné, že se postava zvedla kvůli jedné věty a šla si pak lehnout zase jinam a pořád dokola. Topic se jmenuje úsměvné momenty, usměv to u mě vykouzlilo, proto to tu dávám. ;o)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úsměvné momenty ( SPOILER ALERT )
PříspěvekNapsal: čtv lis 04, 2010 12:27 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: ned říj 24, 2010 8:21 am
Příspěvky: 96
chadzik píše:
...


Jemu se nezavdecis , smula :D

_________________
Tenhle net neni pro stary.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úsměvné momenty ( SPOILER ALERT )
PříspěvekNapsal: pát lis 05, 2010 12:41 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 8:46 am
Příspěvky: 250
Ozaj, práve som si spomenul na jeden, čo ma celkom pobavil. Vo vegas, pred kasínom Ultra Lux je fontána, v ktorej občas tancujú tri vojačky NCR, iba v spodnom prádle a s vojnovými čiapkami na hlave. Pokrikujú na okoloidúcich, a je celkom jasné, že sú všetky tri opité. Po nejakom čase za nimi príde jeden Securitron, ktorý sa ich snaží prehovoriť, aby s tým prestali. Vojačky ho začnú zasypávať obscénnymi návrhmi, a Securitron si s nimi proste nevie rady. Nakoniec prijde nejaký dôstojník NCR, a baby takmer hneď spacifikuje, a zdrhnú preč. :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úsměvné momenty ( SPOILER ALERT )
PříspěvekNapsal: pát lis 05, 2010 1:11 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned říj 31, 2010 5:09 pm
Příspěvky: 23
Gandi1 píše:
Ve freside me furt znervoznovali ty deti, co behali za krysou s vykriky vecere. Tak jsem ji zastrelil. Hned se k ni vrhli a kdyz se najedli tak mi podekovali :) To by meli videt ti parchanti z lamplight.

me zajimalo, co se stane, kdyz tu krysu killnu nejakou laserovou zbrani.. decka pribehla k radioaktivni hromdce popela, moc jim chutnalo a jeste podekovala ::lol ::ble


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 69 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny