Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 8:17 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 147 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: sob lis 05, 2011 12:42 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Carlos píše:
Samopaly se daj schovat s hodně vysokým sneakem, ne?

Pojmenovaný Legionář - a co třeba Vulpes nebo tak?

Tak s těma kasinama rodin ve Stripu to nakonec bylo jednoduché. Ono stačí odmítnout nechat si zbraně vzít.

Sólo "Vulpes" nestačí. Autoři jich pro splnění výzvy určili jen asi 20.

A celkově... snůšku a popis těchto vskutku "smysluplných a promyšlených" úkolů, které "pozdvihly" úroveň FNV mají komplet popsanou na wikii.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: sob lis 05, 2011 2:43 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
Tomek píše:
A celkově... snůšku a popis těchto vskutku "smysluplných a promyšlených" úkolů, které "pozdvihly" úroveň FNV mají komplet popsanou na wikii.

Výzvy a achievementy by som medzi úlohy nerátal, je to iba otravný konzolistický bonus. A súhlasím, takéto debiliny patria do nejakej prašivej arkády, ale nie do Falloutov.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: sob lis 05, 2011 2:52 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 15, 2010 9:19 pm
Příspěvky: 418
Já jsem náhodou byl rád přínosem perků typu Bug Stomper apod. Jsou reálný a mají smysl - když trávím svoje odpoledne tím, že zabíjím hmyzáky, dřív nebo později se stanu lepším killerem hmyzu. Na druhou stranu bych uvítal výzvu ohledně chemikálií - třeba častým užíváním konkrétních (nejméně dvou) chemikálií možnost vytvořit 'double-effect' (dvounásobné trvání nebo účinnost), ale sólo chemikálie mají jen polovinu výdrže - protože zkušená smažka si prostě už na samotným morfiu (aka Med X) tolik neujede.
Stimpaky, voda a jídlo jsou mimo hru - jsou to tupé achievmenty.

Mimochodem, co dostanu za odměnu, když hru dokončím v hard core modu? Dokončil jsem, ale ničeho jsem si nevšiml...

_________________
"I keep my friends close and my enemies dead."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: sob lis 05, 2011 4:02 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Carlos píše:
Já jsem náhodou byl rád přínosem perků typu Bug Stomper apod. Jsou reálný a mají smysl - když trávím svoje odpoledne tím, že zabíjím hmyzáky, dřív nebo později se stanu lepším killerem hmyzu. Na druhou stranu bych uvítal výzvu ohledně chemikálií - třeba častým užíváním konkrétních (nejméně dvou) chemikálií možnost vytvořit 'double-effect' (dvounásobné trvání nebo účinnost), ale sólo chemikálie mají jen polovinu výdrže - protože zkušená smažka si prostě už na samotným morfiu (aka Med X) tolik neujede.
Stimpaky, voda a jídlo jsou mimo hru - jsou to tupé achievmenty.

Mimochodem, co dostanu za odměnu, když hru dokončím v hard core modu? Dokončil jsem, ale ničeho jsem si nevšiml...

Ano, reálnost a smysluplnost úkolů, to je přesně ono. Nejmíň 10 lidí tady by bylo schopno je navrhnout, jenomže hrajeme hru - autoři se "podepsali". Už jen tím, že jsem se tady o nich zmínil jsem bohužel zkazil hru Troudimu, to mě mrzí... snad to s tím "delete FNV" nemyslel vážně. Na druhé straně, pokud na hru přistoupím, tak se vším všudy, mám rád "čistý stůl" a pokusit se splnit vše, co autoři do hry vložili. Ale ne jen vedlejší úkoly, ty hráč může nebo nemusí plnit, má na výběr, ale i hlavní děj má někdy nutnost rozhodnout a ani jedna z možností se mi nelíbí. Třeba to kruté dilema v závěru LR.

Za odehrání v hardu myslim nezískáš nic, jen za dokončení Drsňáka ti na Steamu naskočí Achievement :-) . Jenže, i kdyby si získal, k čemu by to bylo? Hra končí nahoře na přehradě (tam by naskočilo splnění), legálně nejde dál pokračovat a z dané hry a save nejde žádný úspěch přenést do nové.
Mimochodem, všechny Výzvy v GRA nikdo v jedné hře nemůže splnit, i kdyby byl větší blázen, než já :-).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: sob lis 05, 2011 5:28 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 15, 2010 9:19 pm
Příspěvky: 418
Tomek píše:
Za odehrání v hardu myslim nezískáš nic, jen za dokončení Drsňáka ti na Steamu naskočí Achievement :-) . Jenže, i kdyby si získal, k čemu by to bylo? Hra končí nahoře na přehradě (tam by naskočilo splnění), legálně nejde dál pokračovat a z dané hry a save nejde žádný úspěch přenést do nové.


Tak nevím, doufal jsem v odemknutí nové, speciální obtížnosti, speciální trait při tvorbě jakkékoli následující nové postavy, odemknutí questu v nové následující hře. Cokoli. Je pravda, že mě těšilo samotné hraní, primárně proto jsem si hard core vybral, ale když už se něco slíbilo, mělo by se to splnit (doslova se píše 'special reward', pokud je achievement podle autorů reward - nadto 'special', tak to potěš koště...).

EDIT: Nechcete to někdo hodit do vlastního vlákna o achievmentech? Takhle se budu celý propocený budit, že jsem byl těžce OT.

_________________
"I keep my friends close and my enemies dead."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: sob lis 05, 2011 6:58 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Carlos píše:
Tak nevím, doufal jsem v odemknutí nové, speciální obtížnosti, speciální trait při tvorbě jakkékoli následující nové postavy, odemknutí questu v nové následující hře. Cokoli. Je pravda, že mě těšilo samotné hraní, primárně proto jsem si hard core vybral, ale když už se něco slíbilo, mělo by se to splnit (doslova se píše 'special reward', pokud je achievement podle autorů reward - nadto 'special', tak to potěš koště...).

EDIT: Nechcete to někdo hodit do vlastního vlákna o achievmentech? Takhle se budu celý propocený budit, že jsem byl těžce OT.

Jéžiš, doufám, že sem Ti nenapovídal bludy. Hru sem od základu rozjel jen 4x (všechno ostatní load nějaký save a pokračovat jiným směrem), ale nevšiml jsem si, že by mě hra cokoli z minulého hraní nabídla. Kdo ví, ať řekne.

Pravda, brzo dostanem po právu za uši, ale... nahoď topic: "Achievementy a Výzvy FNV", já na to nemám odvahu. Obojí je širší veřejností brané jako "špína", kdokoli tam napíše (já určitě), třeba, že neví jak na Párače (jsme v topic páračů, tak tu musí o nich být zmínka :-) ), dopadne podobně, jako kdyby napsal: hrál jsem F3 :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: pon lis 07, 2011 12:28 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
Hrala jsem F3 a tezce mne nebavil :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: pon lis 07, 2011 1:00 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 15, 2010 9:19 pm
Příspěvky: 418
Tomek píše:
Carlos píše:
Tak nevím, doufal jsem v odemknutí nové, speciální obtížnosti, speciální trait při tvorbě jakkékoli následující nové postavy, odemknutí questu v nové následující hře. Cokoli. Je pravda, že mě těšilo samotné hraní, primárně proto jsem si hard core vybral, ale když už se něco slíbilo, mělo by se to splnit (doslova se píše 'special reward', pokud je achievement podle autorů reward - nadto 'special', tak to potěš koště...).

EDIT: Nechcete to někdo hodit do vlastního vlákna o achievmentech? Takhle se budu celý propocený budit, že jsem byl těžce OT.

Jéžiš, doufám, že sem Ti nenapovídal bludy. Hru sem od základu rozjel jen 4x (všechno ostatní load nějaký save a pokračovat jiným směrem), ale nevšiml jsem si, že by mě hra cokoli z minulého hraní nabídla. Kdo ví, ať řekne.

Pravda, brzo dostanem po právu za uši, ale... nahoď topic: "Achievementy a Výzvy FNV", já na to nemám odvahu. Obojí je širší veřejností brané jako "špína", kdokoli tam napíše (já určitě), třeba, že neví jak na Párače (jsme v topic páračů, tak tu musí o nich být zmínka :-) ), dopadne podobně, jako kdyby napsal: hrál jsem F3 :-)


Tsss, nebuď paranoidní. Fallout 3 byla píčovina a hotovo, F:NV není, spousta věcí je v něm dobrých. Demonstrativně zakládám topic, ačkoli si nejsem jist jeho životností. Většina achievementů je vcelku jasně daná.

EDIT: A vlasně ani nezakládám. Vždyť to nemá smysl. Jak jsem řekl, všechny jsou popsané a vesměs vše lze zjistit na fallout wiki. Kromě toho prostor v otázkách a odpověděch je tak maximum, čeho je tomu třeba...

_________________
"I keep my friends close and my enemies dead."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: pon čer 04, 2012 3:12 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: úte říj 13, 2009 2:42 pm
Příspěvky: 30
Bydliště: Písek
No ja na parace pouzivam taktiku stealtu + Antimaterial rifle=1 rana.
Na kapitana supermutantu to samy.

Samozrejme kdyz netrefite hlavu tak je tak na tri rany.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: sob čer 30, 2012 1:42 pm 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 13, 2012 6:13 pm
Příspěvky: 145
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti
Anger píše:
No ja na parace pouzivam taktiku stealtu + Antimaterial rifle=1 rana.
Na kapitana supermutantu to samy.

Samozrejme kdyz netrefite hlavu tak je tak na tri rany.


Ještě je dobrý si vyskákat na nějaký vyvýšený místa, kde na tebe nemůžou. V pohodě si je tak dávám na normal + hardcore.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: pon črc 16, 2012 8:31 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 18, 2009 6:43 pm
Příspěvky: 58
Bydliště: Dolni Lhota
Jeste lepsi je vychytat moment, kdy na tebe bezi vsichni najednou a hodit pred ne svaty granat... Mensi vybuch a nebezi uz nikdo... Kdyz to ale hodite moc blizko, tak uz nepobezite ani vy.. :-)

_________________
~BURN IN HELL


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: ned črc 22, 2012 10:37 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned črc 22, 2012 10:16 am
Příspěvky: 15
Na párače mi stačí ten prototy z havarovanýho veritribu a jdou na 2-3 rány.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 147 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny