Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 9:03 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 147 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: čtv pro 09, 2010 7:59 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
tak se mi ted stalo neco podobneho jako Tomkovi. Sla jsem s Boonem na Krizovatku na parace a na radaru prd. Pomalu jsme se plizili az se na radaru objevili cerveny carky, tak jsme opatrne poposli, sundali to a najdenou buch buch a bylo po nas - kolem nas 5 paracu a na radaru nebylo nic. ::shock A po loadu tam nebylo zas nic, ale to jsem radej mazala pryc.

Predtim to nedelalo, nepodelal zas neco posledni patch?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: čtv pro 09, 2010 8:22 pm 
Stalker
Stalker
Uživatelský avatar

Registrován: pát čer 04, 2010 8:52 am
Příspěvky: 2129
Bydliště: Prajzská
Třeba to je nějaká perspektivní oprava, aby hráč nebyl znuděn stereotypem :-D

_________________
Knowledge is power. Power corrupts. Study hard. Be evil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: čtv pro 09, 2010 10:07 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
To sem rád, že v tom nejsem sám :-)

Valcik - když já si to "velký" save trochu šetřím, kromě několika odboček to hraju teprve podruhé a už mám vyplácanejch skoro 100 savů. Kterej blb vymyslel že jen tisíc.... možná na to bude mod, musim kouknout.

Erina - kde kdo mluví o "posledním Patchu". Kde berete přesvědčení, že nějaký byl? Poslední měsíc se velikosti souborů FNV nehnuly ani o bajt, takže update neproběhlo, nebo se mýlím?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: čtv pro 09, 2010 11:13 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
Tomek, ja nevim, ale neco musi byt spatne, kdyz predtim to bylo OK a ted to dela tyhle hovadiny ::scratch


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: pát pro 10, 2010 11:11 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Erina píše:
Tomek, ja nevim, ale neco musi byt spatne, kdyz predtim to bylo OK a ted to dela tyhle hovadiny ::scratch

Situace se takřka na chlup opakuje jako u Fallout 3. Na začátku pohoda, v půlce hry sem tam pád, ke konci pomalu katastrofa. Dříve sem to sváděl na mody, ale ve FNV mám jen jeden 173 bajtů, ten za to určitě nemůže, problémy máš i Ty a možná tam nemáš ani jediný.
Otázka "PROČ" je spíš pro ty, co "znají víc", nebo počkáme na ten skutečně oficiální Patch, který má vyjít, třeba to opraví (bohužel, sem "nevěřící Tomáš").


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: pát pro 10, 2010 11:57 am 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: čtv lis 25, 2010 6:59 am
Příspěvky: 169
Bydliště: Zwittau
zajimavy je za krome jednoho pripadu s tim problemy nemam a to bylo na jinym kompu nez to jedu ted a to tech modu mam pozehnane takze bych to spis tipoval na engine ...

btw predevcirem sem se konecne dostal na parace lvl 10 kozenice a lovecka puska s optikou sundal sem je vsechny aniz se dostaly bliz nez na 100 metru i kdyz me to stalo asi 300 naboju a 2 hodiny casu :D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: pát pro 10, 2010 2:24 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
Tomek, mam jen tyhle mody: Level Cap 100, mod co odstranuje tu otravnou hlasku s flaskou vaultu 13 a Rich Traders - 4x.esp, aby meli obchodnici vic penez. Ale to jsem mela predtim taky a nedelalo to. Mne se paraci dostali dokonce az Neilove chalupe a zabili ho :/. Take load a nejdriv za Neilem a vycistit to kolem neho, az pak dal. F3 jsem sice hrala, ale nedokoncila, tajze nemuzu srovnavat. Akcni hry mne nebavi, ja jsem RPG pozitivni babca :-D

Swen von Walhallion: jj, pri prvnim hrani taktez, ale ted to proste s mnou spasuje :/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: čtv říj 27, 2011 5:02 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: sob říj 08, 2011 4:07 pm
Příspěvky: 22
Luck píše:
Přesně tak, co Vám nefunguje? Já když někomu zlomím nohu, tak se kulhá jak se zlomenou :-D
Zkusím to i na párače, zatím s nima mám problém a ta antimaterial rifle mi přijde dost nepřesná. Zkusmo jsem jí koupil a za boha jsem nemohl dát hedku vojákovi legie. Musel jsem mířit na tělo a pak jsem se do něj trefil. Já mám ale rád rozprsk hlavy tak pokračuju ze snipou a tlumičem.


A jsi si vědom faktu, že pokud nesplňuješ požadavky skillu na zbraň (AMR je těžká zbraň jak slon), tak je zbraň značně nepřesná?! AMR je přesná při dobrém stavu a při splnění požadavků. Ovšem kdo by se s tím dělem tahal? :D Jako Sniper si vystačím s Gobi a dnes při OWB s Christininou COS.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: pát říj 28, 2011 3:33 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
AMR je presná a výborná zbraň, stačia tri základné veci. Treba mať silu 8, ovládanie zbraní 100 a ručne prebíjanú muníciu, ktorá zlepšuje presnosť zbrane približne o tretinu (Spread x 0,65). Keď človek strieľa prikrčený a po každom výstrele trpezlivo počká, až sa do komory zasunie nový náboj, nedá sa minúť.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: pát říj 28, 2011 4:19 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
K základnímu téma: Jak na Párače - už kdysi jsem myslim psal.
Mě se osvědčilo nejdřív na blízko (dá se to stihnout) z brokovnice pár nesmrtících! nábojů, Párač si na pár vteřin lehne, rychle vyměnit náboje nebo celou zbraň a pražit do něj olova, co se do něj vejde, popřípadě v hardu opakovat. Lze stihnout dva najenou, ale tři to nevím, asi bych pohořel.
Druhý způsob, který mi funguje je jen na volném prostranství. Ve směru, v kterým je hodim na zem některou z lepších! min, nejlépe 2. Vystřelim a začnu couvat. Miny ho sice nezabijí, ale přerazí hnátu, jeho kulhání je pomalejší, jak moje couvání - ustřílím ho. Pokud na minu nešlápne, můžu loadovat, mám kde co na 100, ale mrcha, je rychlejší - neuteču.
Jakou taktiku zvolím u Úspěchu v GRA, až to milostpáni uvolní, těžko říct. Skolit Párače pistolkou .22, vystřelovací kudličkou, boxerem bude v hardu oříšek... snad pomůže tuna dynamitu. Nějakej nápad?

Měl bych ale dotaz - je v základní hře některý Párač respawn? Mám pocit, že sem je všechny vystřílel a nějak se nikde další neobjevujou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: pát říj 28, 2011 4:22 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
Harperova chatrč, vedľa je jaskyňa mŕtveho vetra s páračmi, tam sa vždy za pár dní objavili zase
... ale možno to nejaký "zdokonalený" patch upravil ako kopu iných vecí ::zed

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: pát říj 28, 2011 4:27 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
Keď spomínaš brokovnice, Tomku, sú tam k nim vynikajúce perky. Jeden pridáva prierazný bonus (DT -15) a s ďalším je zase veľká šanca, že výstrel zhodí protivníka na zem (Knockback). Na lov páračov perfektné. ::ano


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: pát říj 28, 2011 5:07 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Troudi - tu jeskyni teď přesně nevim, nemůžu to odzkoušet, dokončuju tu češtinu, dneska jí chcem nahodit, ale jeskyně?... nevim, v uzavřeným prostoru nemám s pistolí .22 šanci přežít, udělá ze mě krmení pro mladé :-) Potřeboval bych ho někde, jako je třeba ten lom. Tam se dá vystřelit, rychle vyskočit na bagr nebo co to je, tam na mě nemůže, odkráčí a vše x-krát opakovat. Do půl hodiny bude po něm.

Valcik - ten bonus DT-15, taky přesně nevim, ale o tom, který srazí nepřítele na zem, o tom vím dokonale. Ještě štěstí, že existuje konzola! a mohl sem ho odstranit. Zásah byl hezký, i kontrmelec udělal, jenomže žil dál! Nebylo to stejné, jako zásah nesmrtícíma nábojema, mám dojem, že když ležel a já do něj střílel, tak mu to neubíralo zdraví, jen, když se postavil. Ještě tak srazit ho na zem a získat čas na útěk, jenomže to neřeší situaci.

Ideál by byl, kdyby někdo vzal pistoli .22, skolil v hardu Párače a pak sem napsal - jak.
Až bude čas, kouknu do GECKu, jestli nějakýmu to respawn přidali.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: pát říj 28, 2011 5:13 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
oni sú aj pred tou jaskyňou, inak ide sa tam od NCR/ Ranger základne, čo ti dá Andy za úlohu preskúmať, kde to vykydlila Légia a pokračuješ po ceste kúsok ďalej a doprava do kopca, tam je Harperova chatrč (vo vnútri je ponk a vonku ohnisko + bedne), možno by sa dalo vyskočiť na chatrč a likvidovať ho odtiaľ, ale to neviem naisto

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: pát říj 28, 2011 5:32 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: sob říj 23, 2010 10:10 pm
Příspěvky: 160
v kanone kde je cela populacia paracov, je to dost narocne(je tam aj alfa samec, v jaskyni tusim)
aj na 20.lvl to bolo o hubu, kedze spolocnikov mi vyradili velmi rychlo


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 147 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny