Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je pát bře 29, 2024 2:40 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 147 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 12:42 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: úte říj 26, 2010 10:52 pm
Příspěvky: 10
Hraju na normál obtížnost a s Párači mám velké problémy. Už jsem jich sice několik zabil i jejich matku v lomu, ale na kamenné křižovatce jdou po mě vždycky aspoń tři najednou a nemůžu přežít. Myslím, že jsou ve hře zbytečně silní, což mě akurát znechucuje. Zkoušel jsem už všechny možné zbraně, vystřílel jsem i několik raket do párače a s ním a to ani nehnulo. Kdyby aspoň nebyli tak rychlí. Nechce se mi kolem nich plížit s Tichošlápkem, nejsem na to zvyklý, raději bych je všechny pozabíjel. Jaké jsou vaše zkušenosti s nimi?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 1:00 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Rad píše:
Hraju na normál obtížnost a s Párači mám velké problémy. Už jsem jich sice několik zabil i jejich matku v lomu, ale na kamenné křižovatce jdou po mě vždycky aspoń tři najednou a nemůžu přežít. Myslím, že jsou ve hře zbytečně silní, což mě akurát znechucuje. Zkoušel jsem už všechny možné zbraně, vystřílel jsem i několik raket do párače a s ním a to ani nehnulo. Kdyby aspoň nebyli tak rychlí. Nechce se mi kolem nich plížit s Tichošlápkem, nejsem na to zvyklý, raději bych je všechny pozabíjel. Jaké jsou vaše zkušenosti s nimi?

Uch! Dědictví sandboxu, kde děcka můžou a chcou dělat všechno. Zabávkou vpřed... dej si v Baldurs Gate 2 souboj s demi-lichem Kangaxxem, taky je "zbytečně silný" ::lol


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 1:03 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: pon lis 02, 2009 4:36 pm
Příspěvky: 55
raději kangaxe než tři párače :) když sem dokončoval první dohrání (lvl 25?) tak sem je nebyl schopný sundat a to ani s boonem s AMR za zadkem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 1:19 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: sob říj 23, 2010 10:10 pm
Příspěvky: 160
zasa nareky deti
je to tak ako to ma byt, mozete sa o tom hadat, moze sa vam to nepacit, ale to je tak vsetko co s tym spravite :-D
este dnes ma mrazi ked si spomeniem ako som vojaka enklavy na 15lvl daval na 3rany tusim, ani energo zbroj som nemal a stacila lincolnova puska(sice silna, ale aj tak enklava preboha!!)
no proste hnus, som rad sa to v nv zmenilo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 1:53 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
V pôvodných Falloutoch sa takéto beznádejné súboje dali prežiť len s použitím Psycha, ktoré zvýšilo fyzickú odolnosť a aj pohyblivosť postavy. Ako je to vo FNV, nie sú tam nejaké "bojové" drogy?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 2:33 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: ned dub 11, 2010 6:39 pm
Příspěvky: 1249
Miny, c4 taky dost pomůžou :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 2:50 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: úte říj 26, 2010 10:52 pm
Příspěvky: 10
Tak už jsem je postupně všechny zlikvidoval. V lomu už není ani jeden. Jak jsem se je snažil zabíjet, objevil se mi nějaký vylepšený perk na zabíjemí bestíí a pak už to šlo. Základ je vylézt na nějakou skálu, kam oni nemůžou, nebo aspoň nějakou dobu nemůžou a sundat je pokud možno na dálku několika ranami silnou kulovnicí pomocí VATS. To je aspoň můj způsob. Zblízka to fakt vůbec nejde, ani superkladivem. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 3:28 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 09, 2009 6:39 pm
Příspěvky: 361
Ty jsi jeden z vysněných hráčů Bethesdy ;) Přesně takovými se pak můžou ohánět, když se obhajují, proč je něco zbytečně lehké ;) Jak řekl Justy, musíš si holt zvyknout, že nejsi Rambo ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 5:45 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 15, 2010 9:19 pm
Příspěvky: 418
Rad píše:
Tak už jsem je postupně všechny zlikvidoval. V lomu už není ani jeden. Jak jsem se je snažil zabíjet, objevil se mi nějaký vylepšený perk na zabíjemí bestíí a pak už to šlo. Základ je vylézt na nějakou skálu, kam oni nemůžou, nebo aspoň nějakou dobu nemůžou a sundat je pokud možno na dálku několika ranami silnou kulovnicí pomocí VATS. To je aspoň můj způsob. Zblízka to fakt vůbec nejde, ani superkladivem. :wink:


Jde to. Není to ani týden, co jsem popisoval způsob, jak si je dáš. Pokud víš, kde stojí, připlížíš se k hranici, kde je to ještě bezpečné, uděláš minový koberec, vybereš si členitý prostor, kde jim bez potíží můžeš unikat. Jakmile budou dost zranění, útočíš boxerským stylem - bodneš jako včelka a pak ti doporučuju lítat jako motýl - při úhybech nezapomeň poskočit - přidá ti to půl metru a oni nezasáhnou. Při výběru prostoru (popř. času útoku) dbej na to, aby nemohli zaútočit v tandemu, jinak jsi těžce na sračky už po jednom útoku.

_________________
"I keep my friends close and my enemies dead."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 9:55 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte říj 26, 2010 4:34 pm
Příspěvky: 2
Alien Blaster :D a pujdou na dve rany :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 10:17 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 6:46 pm
Příspěvky: 160
Antimaterial rifle ::rock


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 10:19 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát říj 29, 2010 3:09 pm
Příspěvky: 7
Mrsina píše:
Alien Blaster :D a pujdou na dve rany :-D


a ten sezenu kde xD


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 12:36 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte říj 26, 2010 4:34 pm
Příspěvky: 2
ten je severne nad horowits farm. (ta je severne nad new vegas a pry na netu je ze musis mit wild wasteland.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: úte lis 02, 2010 10:19 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: sob říj 23, 2010 5:24 pm
Příspěvky: 22
YCS/186 Gauss Rifle a je po páračoch raz dva :-D :-D :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: úte lis 02, 2010 10:56 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: sob říj 23, 2010 10:10 pm
Příspěvky: 160
hram na hard, teraz idem do black mountains a pri ceste bol jeden dospely a jedno mlada
kazdeho z nich jednotlivo bez problemov s veronikou
a to som len 14lvl


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 147 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny