Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je sob dub 27, 2024 12:30 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 147 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: pon pro 06, 2010 10:23 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Tomek píše:
Erina píše:
zadnej bug, proste v lomu na Krizovatce je takova "mala" rodinka paracu, proto je davame odstrelovackama

O té rodince jsem samozřejmě z minulejch her věděl, vždyť sem tam na ně vyrazil, ale v celým lomu nebyl ani jeden, na pár vteřin sem vlezl do boudy a... 11 jich spadlo z nebe? přiběhnout by nestihli, ED-Eho radar hlásí na kilometr. Tohle mě připadá divný a spíš jako bug, tady nepomůžou ani Vaše odstřelovačky ani moje "Nesmrtící broky".

zajímavé ::scratch
tohle nebude ani tak bug jako spíš glitch. Engine prostě "zapomněl" načíst párače, když jsi vezl do jejich zóny


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: pon pro 06, 2010 11:10 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 09, 2009 6:39 pm
Příspěvky: 361
Smejki píše:
Tomek píše:
Erina píše:
zadnej bug, proste v lomu na Krizovatce je takova "mala" rodinka paracu, proto je davame odstrelovackama

O té rodince jsem samozřejmě z minulejch her věděl, vždyť sem tam na ně vyrazil, ale v celým lomu nebyl ani jeden, na pár vteřin sem vlezl do boudy a... 11 jich spadlo z nebe? přiběhnout by nestihli, ED-Eho radar hlásí na kilometr. Tohle mě připadá divný a spíš jako bug, tady nepomůžou ani Vaše odstřelovačky ani moje "Nesmrtící broky".

zajímavé ::scratch
tohle nebude ani tak bug jako spíš glitch. Engine prostě "zapomněl" načíst párače, když jsi vezl do jejich zóny

Holt gamebryo už na to má na stará kolena nárok, ne? ::fuck :D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: pon pro 06, 2010 11:29 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Smejki píše:
Tomek píše:
Erina píše:
zadnej bug, proste v lomu na Krizovatce je takova "mala" rodinka paracu, proto je davame odstrelovackama

O té rodince jsem samozřejmě z minulejch her věděl, vždyť sem tam na ně vyrazil, ale v celým lomu nebyl ani jeden, na pár vteřin sem vlezl do boudy a... 11 jich spadlo z nebe? přiběhnout by nestihli, ED-Eho radar hlásí na kilometr. Tohle mě připadá divný a spíš jako bug, tady nepomůžou ani Vaše odstřelovačky ani moje "Nesmrtící broky".

zajímavé ::scratch
tohle nebude ani tak bug jako spíš glitch. Engine prostě "zapomněl" načíst párače, když jsi vezl do jejich zóny

Henajs, tohle asi bude pravda, nestalo se mi to poprvé. Malá dřevěná chatrč, nikde ani náznak nepřátel, vlezl sem dovnit, hned ven a čekalo tam na mě 5 Kazadorů. To vůbec nebyla sranda, neměl sem náboje, jen boxera, takže ven, jedna rána, jedno píchnutí, 90% zdraví v tahu, honem dovnitř, naštěstí tam byla postel a nehrál sem Drsňáka, trvalo to 2 hodiny, protože poslední pevný save bylo 2 dny staré.
Je tedy ten "glitch" i toto? Vešel jsem do Stripu a... ani jedno NPC, tanečnice, ožralí vojáci, ani Sekuritoni, prostě úplně pusto. Prošel sem bránou tam a sem a se zpožděním asi 5ti vteřin se všichni objevili.
V čem je chyba? dá se proti tomu něco dělat?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: úte pro 07, 2010 7:28 am 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: čtv lis 25, 2010 6:59 am
Příspěvky: 169
Bydliště: Zwittau
jo s tim mam podobnou zkusenost akorat tech kazadoru tam bylo snad 10, a se snajprem co ma END 2 to byla fakt prca jeste ze sem mel baglu aspon plamenomet .... i kdyz v F3 sem zazil lepsi bug preci na par set vojaku enclavy tohle nema :D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: úte pro 07, 2010 9:53 am 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
Hm, tak mi napadá, nemôžu NPC využívať svoju zručnosť v plížení? Tým myslím, že tam sú stále, ale nehybne sa ukrývajú v režime plíženia a ukážu sa až vo chvíli, keď je korisť na dosah. (Ako funguje ten spomínaný detekčný perk s radarom, zachytí aj postavy, ktoré sa nehýbu?)
::scratch

Mnohé hry tento systém využívajú, nepriateľa síce nevidno, ale je tam. Číha a ukrýva sa.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: úte pro 07, 2010 3:25 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: ned lis 21, 2010 6:38 pm
Příspěvky: 47
ED-E ho perk zachytí i nehybné, stojící postavy ;)
A mám pocit že i zachycuje nightikny, takže i "plížící se postavy" ...

No a že by se zvířata schovávala, aby vybafla až na kořist ... To myslíš vážně? :-D

Prostě hra je "jenom" nenačetla ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: úte pro 07, 2010 3:31 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
potan píše:
No a že by se zvířata schovávala, aby vybafla až na kořist ... To myslíš vážně? :-D

Áno, myslel som to vážne. Párači z Vaultu 13 neboli zas až tak blbí, skôr naopak. :wink:
Ak ale detekčný perk funguje ako vravíš, potom to bude skutočne bug.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: úte pro 07, 2010 3:48 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: ned lis 21, 2010 6:38 pm
Příspěvky: 47
Mě nejde o to že by ty zvířata "na to byli blbý" ale spíš že ta hra to neumí ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: úte pro 07, 2010 5:18 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
potan píše:
Mě nejde o to že by ty zvířata "na to byli blbý" ale spíš že ta hra to neumí ;)

Aha! Potom sa spýtam zas ja: to myslíš vážne? Prečo by nemohla? :P
Zvládol to už skriptovací IE (Baldur's Gate), rovnako dobre to išlo aj vo FO: Tactics. Podobný princíp funguje dokonca i v Morrowinde, nevidím teda dôvod, prečo by sa s tým autori nemohli pohrať aj pri tvorení umelej inteligencie FNV.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: úte pro 07, 2010 8:01 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: ned lis 21, 2010 6:38 pm
Příspěvky: 47
Já neříkám že to nejde, já říkám že soudruzi z Bethe$dy číhající zvířata tak nějak v gamebryu neudělali ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: stř pro 08, 2010 6:19 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Lidi, tohle neni možný, už zase. K ránu sem končil, stojím na volném prostoru pouště s Boonem a ED-Em, nikde žádný nepřítel !!, dám Quick-save / end hry. V poledne load tohle save a... 4 Gekoni, jeden mi dokonce stál na hlavě. Tentokrát likvidece nebyla těžká, ale stejně, začíná mi to vadit, budou-li to příště zase Párači, nemusel bych uspět...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: stř pro 08, 2010 8:36 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Justy píše:
Necpals tam nějaké mody? Tohle je divné.

Jen jeden: "MaxLevel100" z Nexus a kvůli tabulce úspěchů Steamu nepoužívám ani konzolu. Jakoby mi chtěli "zpříjemnit" poslední, kterej mi chybí - Drsňák / Very Hard :-).

Vidim to takhle: většinou chodim pěšky, rád zbírám byliny, co střelím, to opeču, piju z kaluží nebo kaktusovou vodu, hraju si na zálesáka :-). Mimochodem právě proto sem jako jeden z prvních Achievementů Steamu měl splněnej ten, co se ostatním playerům nějak nelíbí (10 t zdraví z jídla = 0,5% playerů). No a příjdu do lokace, o které vím, že tam na 100% budou "respawn" zvířata a... oni tam nejsou! Řeším to tak, že dám F5/F9 (save/load) a hned je "radarová lišta" plná červených čárek. Nejdřív sem si myslel, že to je normální, ale když si na to nikdo nestěžoval, jalo mě podezření, že to neni normální...

EDIT: ne, na "ini" sem nešáhl, dal sem tu knihovnu " d3d9.dll ", Say ho tu myslim uváděl i ten je z Nexus.


Naposledy upravil Tomek dne stř pro 08, 2010 10:37 pm, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: stř pro 08, 2010 9:16 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 19, 2010 7:47 pm
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha
Neladil jsi náhodou ".ini" soubor hry?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: čtv pro 09, 2010 9:35 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: stř lis 10, 2010 9:19 am
Příspěvky: 22
Já nevím, ale mě se to taky stává, že po quicksavu jdu spát a když t odruhej den loadnu, tak tam mám třeba škorpióny, nebo prašný gankstery. Jen ale v lokacích, kde bejvaj, na volným poli, kde nikdo nebyl, tam ne. Proto než končím, ukládám jen tam, kde nikdo nebyl (pustina, nebo nějaký město). 2x se mi stalo, že sem loadnul a kus ode mě párač, přikrčim to, plazim se pryč, hurá, nevidí mě, najednou prda jak kráva, 70% života pryč a druhej mě škádlí z boku. Ani jsem se nepokoušel vyndat zbraň.
Tak to bude asi normální. Byla by to trochu nuda, kdybych vybil všechny zvířata a ganstery na mapě a pak jen chodil a vesele poslouchal rádio.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na Párače?
PříspěvekNapsal: čtv pro 09, 2010 10:10 am 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
Jasné, quicksave nie je príliš spoľahlivá metóda. Na to by som sa nespoliehal v žiadnej hre, nielen vo FNV.
Tomku, skús teda pred ukončením hry ukladať cez normálny príkaz Save v hlavnom menu, F5 používaj len ako priebežnú zálohu pred súbojmi.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 147 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny