Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je pát bře 29, 2024 10:49 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Uzdravování NPC a rada ohledně výskytu bugů
PříspěvekNapsal: stř lis 03, 2010 12:32 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: stř lis 03, 2010 12:27 pm
Příspěvky: 12
Ahoj, chtěl sem se zeptat jestli ve hře jdou uzdravovat NPCčka (konkrétně mám namysli polomrtvý vojáky u NCR základny Poslední naděje).
FNV sem hrál asi tak osm hodin a narazil sem na pár bugů, z čehož nejhorší byl asi ten že mi nešel odevzdat Quest v základně Poslední naděje. A jelikož sem poctivý hráč, chtěl sem se zeptat jestli a popř. kolik hra těchto zásadních bugů nabízí? Popř. V jakém patch to bylo/bude spraveno? Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Uzdravování NPC a rada ohledně výskytu bugů
PříspěvekNapsal: stř lis 03, 2010 12:45 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol

Registrován: ned říj 31, 2010 3:40 pm
Příspěvky: 208
já tam neměl žádný problém a vše jsem tam vyřešil, v tom táboře. Ti nemocní, co leží v nemocnici, jdou léčit, pokud dostaneš úkol. Nejprve ti musí zadat úkol zdejší velitel a pak ti jej zadá zdejší doktor. Buď musíš mít vysokou hodnotu lékaře, nebo sebrat ty věci, co to požaduje (jsou všechny v nemocnici) a pak léčit vojáky. Pokud myslíš nějaké jiné vojáky, tak nevím, to nejspíš nejde. Ono i společníci mají občas zlomenou nohu, ale ty léčit jde pomocí léčebných prostředků.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Uzdravování NPC a rada ohledně výskytu bugů
PříspěvekNapsal: pát lis 05, 2010 12:58 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: stř lis 03, 2010 12:27 pm
Příspěvky: 12
Justy píše:
Ti ležící mrzáci, co pod sebou ještě většinou mají miny, jsou už bez šance. Můžeš jim jen prokázat poslední službu... z uctivé vzdálenosti.

Ještě otázečka prosimtě, jde zachránit v NCR základně u vegas nadzemku? Ikdyž jsem bombu zneškodnil tak bouchla, když sem opustil vlak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Uzdravování NPC a rada ohledně výskytu bugů
PříspěvekNapsal: pát lis 05, 2010 8:26 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned říj 31, 2010 5:09 pm
Příspěvky: 23
Stoupa07 píše:
nešel odevzdat Quest v základně Poslední naděje. A jelikož sem poctivý hráč, chtěl sem se zeptat jestli a popř. kolik hra těchto zásadních bugů nabízí? Popř. V jakém patch to bylo/bude spraveno? Děkuji


Mel sem stejny problem, staci vypnout cestinu a moznost oznameni o splneni ukolu se ti objevi, pak zas muzes prepnout na cestinu - tento bug se vyskytuje i u dalsich questu, bohuzel uz si nevybavuju kde presne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Uzdravování NPC a rada ohledně výskytu bugů
PříspěvekNapsal: pát lis 05, 2010 9:47 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: stř lis 03, 2010 12:27 pm
Příspěvky: 12
Justy píše:
Vypadá to, že se tohle stalo víc lidem... pravděpodobně bug. Nejnovější patch máš?

Ano nejnovější patch mám. Děkuju za radu s tou češtinou


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Uzdravování NPC a rada ohledně výskytu bugů
PříspěvekNapsal: sob lis 20, 2010 9:27 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte lis 16, 2010 3:04 pm
Příspěvky: 5
Hral jsem v EN verzi a mel jsem podobny problem, vlak mi ujel vzdy pred nosem a i kdyz jsem do nej stihl nastoupit, proste odjel beze me :) ale vyresilo se to tusim ve chvili kdy jsem nekde sebral/ukrad nejaky questovy predmet. Snad lejstro o atentatu ci neco podobnyho.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny