Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je pát dub 26, 2024 6:47 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: setkání s caesarem
PříspěvekNapsal: stř lis 03, 2010 11:46 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: čtv říj 28, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 7
čus, mám takovej problém, musim se setkat v pevnosti s césarem, vezmu si na sebe oblečení legie a chlápek mě na nějákym voru přiveze do pevnosti, tam se odzbrojim a řeknou mi at jdu za césarem do stanu,ale když jsem u jeho stanu,tak na mě najednou všichni zaútočej a zabijou mě,je to vždycky,když projdu kolem nějákých psů, jinak mě nechávaj projít,sice od začátku hry jdu proti legii,ale ted mi rekli ze mi vse odpoustej, nevíte co dál?? a jestli nic nepomuze, tak je nutny tenhle quest plnit?? díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: setkání s caesarem
PříspěvekNapsal: čtv lis 04, 2010 7:52 am 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Laco píše:
tam se odzbrojim
::?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: setkání s caesarem
PříspěvekNapsal: čtv lis 04, 2010 8:02 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: čtv říj 28, 2010 6:52 pm
Příspěvky: 38
Laco píše:
čus, mám takovej problém, musim se setkat v pevnosti s césarem, vezmu si na sebe oblečení legie a chlápek mě na nějákym voru přiveze do pevnosti, tam se odzbrojim a řeknou mi at jdu za césarem do stanu,ale když jsem u jeho stanu,tak na mě najednou všichni zaútočej a zabijou mě,je to vždycky,když projdu kolem nějákých psů, jinak mě nechávaj projít,sice od začátku hry jdu proti legii,ale ted mi rekli ze mi vse odpoustej, nevíte co dál?? a jestli nic nepomuze, tak je nutny tenhle quest plnit?? díky


pokud myslis setkani s cezarem z duvodu platinoveho zetonu a kvuli konfrontace s Bennym, tak muzes i cely tabor postupne vymlatit, coz doporucuji, pokud jdes proti legii od zacatku hrani :-) k ruce ti bude urcite i pomocnik Boone, ktery je vuci legii ihned agresivni a bez ptani strili :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: setkání s caesarem
PříspěvekNapsal: čtv lis 04, 2010 4:07 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: pon lis 02, 2009 4:36 pm
Příspěvky: 55
problém bych viděl v armoru legie :) je to faction mám takový dojem (osobně sdílím boonův názor - mrtvý legionář je leší než mrtvý rázný občan města), boon útočí na legii za každých okolností takže na tuhle zdvořilostní návštěvu nebrat a předpokládám, že by tě tam měli pustit i v normální zbroji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: setkání s caesarem
PříspěvekNapsal: čtv lis 04, 2010 4:29 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: stř říj 27, 2010 10:50 am
Příspěvky: 5
jj problem je v té zbroji, nasad si nakou neutralní a měli by te nechat na pokoji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: setkání s caesarem
PříspěvekNapsal: čtv lis 04, 2010 4:32 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: čtv říj 28, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 7
díky hoši,jdu to zkusit


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: setkání s caesarem
PříspěvekNapsal: čtv lis 04, 2010 11:34 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: čtv lis 04, 2010 10:54 pm
Příspěvky: 2
Ja mam presne taky isty problem. Pri pri chode su v pohode odoberu zbrane a este po ceste tiez v pohode ale ked prejdem cez prvy v chod tam kde su ti psi tak zacinaju utocit a tim padom sa hned rusi cela misia s cezarom a rozflakaju ma:).ale pesiel som to pomoou tichoslapkov som preklzol k cezarovi zebral zeton a hned potom na mna vsetci nabehli som som sa presunul cez pipboy prec stadial .Cize misia oklo cesara sa zrusila ale asponmma zeton :D PS: problem neni v armore otestoval vsetky a legionarsky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: setkání s caesarem
PříspěvekNapsal: čtv lis 04, 2010 11:58 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: čtv říj 28, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 7
já jsem to vyřešil tak, že sem všechny v táboře zabil, není to sice lehký,ale s Boonym se to dá, když máš dobrej arzenál zbraní a navíc, když sesbíráš všechno co se dá po mrtvolách,tak se budeš topit v zátkách :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: setkání s caesarem
PříspěvekNapsal: pon lis 29, 2010 3:21 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: stř lis 10, 2010 9:19 am
Příspěvky: 22
A když je všechny zabijete, jak pak bude pokračovat hra? Má přeci dojít k bitvě o Hoovrovu přehradu mezi Legií a NCR?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: setkání s caesarem
PříspěvekNapsal: pon lis 29, 2010 6:59 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
ja uz se tesim, jak si tu bandu podam, az pro mne Cesa posle :-D. Bone bude mit radost ::rofl


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 67 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny