Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je stř dub 24, 2024 8:12 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: BoS bunkr
PříspěvekNapsal: pát lis 05, 2010 12:25 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol

Registrován: ned říj 31, 2010 3:40 pm
Příspěvky: 208
No, ono i ty hlášky, když hrdina mluví do toho intercomu a nikdo se neozývá, jsou docela vtipné :). Ale nejspíše tedy stačí nemít úkol, ale vědět heslo alespoň od jedné z těch tří mrtvých hlídek. Ta hlídka u bombarďáků je v počátečních fázích asi nedostupná, takže na tu člověk asi jen tak nenarazí, ale na ty dvě, co jsou v RepComu a u černé hory člověk narazí, ani neví jak. (nemusí vůbec mít úkol). Stejně je to ale divné, že bez toho, aby hrdina věděl, že tam bunkr je, ho napadne říkat heslo. Já měl za to, že mu musí prostě někdo nejprve říct, že tam jsou schovaní a že až pak ho napadne to heslo použít. (já to bez zadání úkolu jen s hesly nezkoušel).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BoS bunkr
PříspěvekNapsal: pát lis 05, 2010 12:50 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned říj 31, 2010 3:27 pm
Příspěvky: 10
No ja jsem tam šel jen na popud pana Kývalka a neměl jsem žadne heslo. Prvně jsem namatkou prolez bunkry a sama suť a pak jsem zašel na halus do toho zpravneho dostal se za ty dveře tak mě nasledně uvitali paladinove odzbrojili mě a td. (jak již zde bylo zminěno)
Ale je pravda že si teď uvědomuji že ty dveře jsem možna vypačit musel ale je jiste že sem neměl pačeni na 100 takže ta naročnost u těhle musela byt meši.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BoS bunkr
PříspěvekNapsal: pát lis 05, 2010 8:00 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pát lis 05, 2010 11:28 am
Příspěvky: 16
tak se potvrdil muj predpoklad. Jde to bez questu, staci mit holodisk od mrtvol z krateru na black mountains. zasel jsem tam a vsecho ok, sice me taky obrali o vsechny veci ale to se pak vyřeší. :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BoS bunkr
PříspěvekNapsal: čtv lis 11, 2010 2:57 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: čtv lis 11, 2010 2:53 pm
Příspěvky: 2
Já jsem ty dveře otevřel, uvítal mě paladin a odvedl mě k tomu plešatýmu. S ním jsem vzal ukol odehnat toho rangera a taky druhej úkol zjistit co se stalo se třemi hlídkami. No jak to všechno potvrdim, tak paladinové otevřou dveře, ale hnedka po otevření dveří se změní na nepřátele a všichni začnou na mě střílet. Já nevím co dělám blbě, že po zadání úkolu a otevření dvěří se najednou změní sami na nepřátele. Ví někdo, kde je problém?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BoS bunkr
PříspěvekNapsal: čtv lis 11, 2010 3:18 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: pon lis 08, 2010 9:40 pm
Příspěvky: 30
Ja jsem cely ten bunkr vyvrazdil. Vadí to? mel jsem za ukol znicit bunkr...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BoS bunkr
PříspěvekNapsal: pát lis 12, 2010 7:35 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: pát srp 14, 2009 4:30 pm
Příspěvky: 44
hmm... mám takový problém, jsem teď v tom údolí a všichni vojáci od BoS na mně útočí, mám je na mapě jako červené, přitom jsem BoSáky potkal poprvé... Legie mně nenávidí a u NCR(RNK) jsem oblíbený, mám i to jejich rádio... je to tím nebo proč mě chtějí zabít?

_________________
Pořádek je pro blbce, inteligent ovládá chaos.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BoS bunkr
PříspěvekNapsal: pát lis 12, 2010 7:55 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: ned říj 24, 2010 8:21 am
Příspěvky: 96
Erendil píše:
hmm... mám takový problém, jsem teď v tom údolí a všichni vojáci od BoS na mně útočí, mám je na mapě jako červené, přitom jsem BoSáky potkal poprvé... Legie mně nenávidí a u NCR(RNK) jsem oblíbený, mám i to jejich rádio... je to tím nebo proč mě chtějí zabít?


Nemas na sobe ncr faction brneni ? Jakym zpusobem jsi se dostal do jeich bunkru ?

_________________
Tenhle net neni pro stary.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BoS bunkr
PříspěvekNapsal: pát lis 12, 2010 10:16 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: pát srp 14, 2009 4:30 pm
Příspěvky: 44
Mám na sobě brnění od těch prodejců energo zbraní ve Freeside (sry, vypadlo mi jméno, ale nechal jsem odkrouhnout Cass...), prošel jsem tím údolím se škorpionama a došel jsem do údolí kde jsou bunkry, a mezi vchodama do bunkrů už hlídkují vojáci BoS a mám je na radaru červené...

_________________
Pořádek je pro blbce, inteligent ovládá chaos.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BoS bunkr
PříspěvekNapsal: pát lis 12, 2010 10:40 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát lis 12, 2010 10:21 pm
Příspěvky: 6
Mám problém, jak mi zabaví zbraně a všechno při vstupu do bunkru BoS, tak kde to můžu dostat zpátky ??? Nějak jsem zrovna neposlouchal když o tom mleli a savy mám jen asi tak 3 herní hodiny před bunkrem, takže se mi nechce to chodit znovu... jinak ti Brotherhood of Steel se mi tu zdají jako banda poseroutků narozdíl od FO3 ::ble , takže prosím pomoc...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BoS bunkr
PříspěvekNapsal: pát lis 12, 2010 11:38 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: ned říj 24, 2010 8:21 am
Příspěvky: 96
PredatorCZ píše:
Mám problém, jak mi zabaví zbraně a všechno při vstupu do bunkru BoS, tak kde to můžu dostat zpátky ??? Nějak jsem zrovna neposlouchal když o tom mleli a savy mám jen asi tak 3 herní hodiny před bunkrem, takže se mi nechce to chodit znovu... jinak ti Brotherhood of Steel se mi tu zdají jako banda poseroutků narozdíl od FO3 ::ble , takže prosím pomoc...


Nevraceji to automaticky , kdyz vyjdes z bunkru ?

_________________
Tenhle net neni pro stary.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BoS bunkr
PříspěvekNapsal: pát lis 12, 2010 11:41 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: ned říj 24, 2010 8:21 am
Příspěvky: 96
Erendil píše:
Mám na sobě brnění od těch prodejců energo zbraní ve Freeside (sry, vypadlo mi jméno, ale nechal jsem odkrouhnout Cass...), prošel jsem tím údolím se škorpionama a došel jsem do údolí kde jsou bunkry, a mezi vchodama do bunkrů už hlídkují vojáci BoS a mám je na radaru červené...


| SPOILER
V jednom z ukolu co muzes u BOS dostat je vyporadat se temi energo prodejci

Pokud jsi s BOs nic zatim nemel asi jim vadi ten armor nebo to, jak se celkove u Van graffu angazoval.

_________________
Tenhle net neni pro stary.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BoS bunkr
PříspěvekNapsal: sob lis 13, 2010 8:00 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: čtv lis 11, 2010 2:53 pm
Příspěvky: 2
No zajímavá, ja se tam dostanu, pokecám a zadají mi úkol rangera a najít ty tři hlídky nebo alespoň holodisky, ale pak najednou po tom co mi otevřou dveře, se z nich stanou bez mého přičinění nepřátele. Nevím co mám dělat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BoS bunkr
PříspěvekNapsal: sob lis 13, 2010 12:57 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát lis 12, 2010 10:21 pm
Příspěvky: 6
Já si právě myslel že mi zbraně vrátí když vyjdu ven, jako všude jinde, ale nic mi nevrátili parchnti zlodějský ! ani oblečení, takže jsem ve spoďárech a nemam ani náboj... smutný...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BoS bunkr
PříspěvekNapsal: sob lis 13, 2010 1:08 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 21, 2010 10:42 am
Příspěvky: 56
predator: a co třeba číst rozhovory? Sami ti řeknou, že vybavení máš v bedně u vstupu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BoS bunkr
PříspěvekNapsal: sob lis 13, 2010 2:30 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát lis 12, 2010 10:21 pm
Příspěvky: 6
Dival jsem se a v bedně nic není, jinak jsem se s tím smířil a hraju bez toho.. celkem zajímavé, přijít o vše - jsem si vzal loveckou pušku a nějaky jídlo od toho mrtvyho rangera a hraju dál... nechali mi jen platinum chip a nějaký blbosti ::ano


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny