Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je úte dub 16, 2024 7:55 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: BoS bunkr
PříspěvekNapsal: pát lis 05, 2010 11:33 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pát lis 05, 2010 11:28 am
Příspěvky: 16
Muzete někdo prosím vás poradit jak se dostat do bunkru bratrstva v hidden valley. Jde to nějak normálně, nebo musím mít páčení zámků alespoň 100 a ty dveře vypáčit? Díky moc za rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BoS bunkr
PříspěvekNapsal: pát lis 05, 2010 11:47 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned říj 31, 2010 3:27 pm
Příspěvky: 10
Je to jeden z těch bunkru. Nejsem teď doma u pc ale tušim že je to jeden z bunkru v severo zapadni časti teto oblasti a ma na sobě same hipeas znaky :-p.
Každopadně nic pačit nemusiš dojdeš dolu a oni se o tebe už paladini postaraj :-p


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BoS bunkr
PříspěvekNapsal: pát lis 05, 2010 11:48 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned říj 31, 2010 3:27 pm
Příspěvky: 10
P. S. s tou pozici si opravdu nejsem jisty zkratka projdi všechny bunkry v oblasti. Metoda pokus omil


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BoS bunkr
PříspěvekNapsal: pát lis 05, 2010 11:52 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pát lis 05, 2010 11:28 am
Příspěvky: 16
Ten bunkr uz jsem nasel, ostatni 3 jsou zasypany. Jenze uvnitr zadni paladini nejsou, jenom zamceny dvere, minimalni paceni 100. A nevim jestli na to nema vliv holodisk od mrtvyho paladina z black mountains. Ten jsem predtim u sebe nemel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BoS bunkr
PříspěvekNapsal: pát lis 05, 2010 11:56 am 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: sob říj 30, 2010 12:09 am
Příspěvky: 24
Je tam intercom, tak je kontaktuj, bunkr samotny je jen maskovani. Pokud mas ssebou Veroniku tak kontakt s BOS zaridi ona pri vstupu do bunkru :)


Naposledy upravil MDK dne pát lis 05, 2010 11:59 am, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BoS bunkr
PříspěvekNapsal: pát lis 05, 2010 11:58 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: úte lis 02, 2010 2:49 pm
Příspěvky: 43
já jsem měl ten bunkr odemčený i bez Veroniky, šel jsem dolů tam na mě vyběhli 3 frajeři a už jsem plnil questy :), BTW: měj zataženou zbraň jinak se tě nebudou na nic ptát a hned tě rozstřílej :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BoS bunkr
PříspěvekNapsal: pát lis 05, 2010 12:02 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: sob říj 30, 2010 12:09 am
Příspěvky: 24
To sou ty BOS ale poserove co :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BoS bunkr
PříspěvekNapsal: pát lis 05, 2010 12:03 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pát lis 05, 2010 11:28 am
Příspěvky: 16
Nejhorsi je ze nejsem taky doma u pc, takze to nemuzu ihned vyzkouset. az tak za 3 hodky. Fakt nevim kde delam chybu, ale interkom jsem zkousel hnedka a ten mlci, nikde nikdo dveře pořed zamceny. Veroniku nemam, mam Boona. Nevim jestli treba nepomuze ten holodisk.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BoS bunkr
PříspěvekNapsal: pát lis 05, 2010 12:06 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: sob říj 30, 2010 12:09 am
Příspěvky: 24
Pokud si nasel v bunkru intercom a ten mlcel, tak si ve spatnem bunkru protoze jsou tam minimalne dva bunkry s intercomem. Pri prvnim hrani sem vubec nemel tucha o nejakem bunkru s BOS tak sem je prolezal zkusmo vsechny a cumel sem pak jak tele na novy vrata.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BoS bunkr
PříspěvekNapsal: pát lis 05, 2010 12:07 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned říj 31, 2010 3:27 pm
Příspěvky: 10
Bud jsi ve špatnem bunkru. pač jich tam je opravdu dost a některe jsou i zamčene i když za dveřmy nečeka nic než jen suť a nebo asi bug. '
Ale to prvni je pravděpodobnějši ::-/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BoS bunkr
PříspěvekNapsal: pát lis 05, 2010 12:09 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol

Registrován: ned říj 31, 2010 3:40 pm
Příspěvky: 208
do toho bunkru vede několik úkolů. Jednak po chvíli, když sebou vodíš to létající oko, se upípne a postupně ti říká hlášky z deníku, což skončí tím, že tě kontaktuje jeden z BoS a řekne ti, že máš najít hlídku v jedné budově. Tu najdeš, jsou mrtví, vezmeš holodisk a získáš heslo. Pak tam vlítneš, řekneš heslo a už to jede...

Další možností je, že máš Veroniku a ta tě tam taky nakonec dovede.

Já měl hesla dvě (zřejmě asi díky tomu, že jsem našel ještě hlídku u Černé hory), takže možná stačí říct to heslo od ní, ale nevím. Spíš myslím, že musíš vědět odněkud lokaci - místo pobytu BoS.

Bez hesla se tam každopádně nedostaneš, pokud nevypáčíš dveře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BoS bunkr
PříspěvekNapsal: pát lis 05, 2010 12:12 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pát lis 05, 2010 11:28 am
Příspěvky: 16
Asi nejspis tedy jo, ja tam nasel celkem 4. No zkusim to az se vratim z prace a uvidim co a jak. Jeste tady napisu pak. Ale i tak diky za vsechny rady


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BoS bunkr
PříspěvekNapsal: pát lis 05, 2010 12:15 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: sob říj 30, 2010 12:09 am
Příspěvky: 24
To neni pravda, dostat se tam da i zcela bez Questu. Vyzvedne te po kontaktovani pres intercom tusim Ramos s poskoky, odevzdas jim vsechny zbrane a pak te dovedou ke starsimu, ktery ti da prvni quest odehnat nejakeho rangera z jednoho blizkeho bunkru. Daji ti dokonce ten otrokarsky obojek s trhavinou pro pripad ze by ses rozhodl vzit roha. Po splneni si ziskas jejich duveru a umozni ti pohybovat se po zakladne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BoS bunkr
PříspěvekNapsal: pát lis 05, 2010 12:17 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol

Registrován: ned říj 31, 2010 3:40 pm
Příspěvky: 208
haifa: jo, já vím, že jsem tam byl také hned na začátku a neměl tušení, co to je. Tak mlčeli, jak hrob. Několik dveří se vypáčit dalo, jelikož na to stačilo jen trochu dovednost na páčení, ale ty nejduležitější mají požadavek 100 v páčení a ještě jsou červené. Ty sem neprolomil, v danou chvíli, jelikož jsem páčení tak dobře neuměl. Pak už jsem dostal ten úkol a komunikovali. Leč způsob jejich přivítání mě poněkud překvapil :D.

MDK: bez znalosti hesla tě tam nevezmou. Musíš vědět heslo a pokud jim ho řekneš, budou se s tebou bavit jen proto, aby zjistili, kde jsi ho vzal, pak to pokračuje tak, jak si napsal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BoS bunkr
PříspěvekNapsal: pát lis 05, 2010 12:21 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: sob říj 30, 2010 12:09 am
Příspěvky: 24
Tak to mi uniklo, ale nejspis mas pravdu.

Takze nejsnazsi zpusob jak se k BOS dostat je pres Veroniku ::love2


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny