Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je sob dub 20, 2024 4:49 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Vedlejší úkoly, které stojí za to neminout
PříspěvekNapsal: pát lis 05, 2010 8:51 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol

Registrován: ned říj 31, 2010 3:40 pm
Příspěvky: 208
Které vedlejší úkoly, nebo hříčky (takové ty věci, co se píší jen do poznámek) podle vás stojí za to neminout a plnit je? Nemám teď na mysli úkoly hlavního děje, ani úkoly s tím spojené, ale prostě kterýkoliv z toho nekonečného množství úkolů malých. Ono jich tam je tolik, že se dá mnoho z nich přehlédnout. Také by bylo dobré napsat proč vás zaujaly, ať už kvůli komickému prvku, nebo třeba naopak prvku naprosto vážnému. Asi by bylo dobré to dávat do spoilerů, tedy případná řešení atd.

Mě se například líbily úkoly v jednom z center pro bezdomovce nedaleko velitelství NCR u Vegas. Tam jeden voják, co to má na starosti chce pomoci s jedním všivákem a také najít ztracené rodiny.

Ten první "úkol" je jen v poznámkách alze jej řešit třemi způsoby (tedy alespoň tři jsem našel) a skončí tak, že ten voják
| SPOILER
rozstřílí toho chlapíka samopalem a ještě chvíli, co leží na zemi v kaluži krve, do něj střílí (a kdyby neměl strach, že si zašpiní boty, tak si do něj nejspíše i kopne :) ). Pak v klidu něco řekne hrdinovi, jakoby nic, a jde si po svých


Druhý zdejší úkol je se ztracenými lidmi a ten je zase pro změnu zajímavý tím, jaké poznámky si dělají lidé, kteří za to mohou.

Také je docela hezký úkol s foťákem od jednoho chlapíka ve Stripu, který chce, aby hrdina běhal po post-apokalyptickém světě, kde všechny místa připomínají vrakoviště a dělal mu fotky několika míst. Foťák pak funguje jako zbraň a má 24 "nábojů". Po té, co hrdina vyplýtvá film zbytečnými fotkami naprosto všeho, co mu právě padne do oka (tedy alespoň mě se najednou líbilo úplně všechno, takže jsem fotil letadlo, mravenca, Cass a podobné věci :D), tak je možné si říct o další film. :). Jen nevím, jestli se ty fotky i někam ukládají, ale nejspíše asi ne :).

Ono těch úkolů je ve hře hodně takových :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vedlejší úkoly, které stojí za to neminout
PříspěvekNapsal: pát lis 05, 2010 11:52 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 2:30 pm
Příspěvky: 40
Milhaus píše:
Také je docela hezký úkol s foťákem od jednoho chlapíka ve Stripu, který chce, aby hrdina běhal po post-apokalyptickém světě, kde všechny místa připomínají vrakoviště a dělal mu fotky několika míst. Foťák pak funguje jako zbraň a má 24 "nábojů". Po té, co hrdina vyplýtvá film zbytečnými fotkami naprosto všeho, co mu právě padne do oka (tedy alespoň mě se najednou líbilo úplně všechno, takže jsem fotil letadlo, mravenca, Cass a podobné věci :D), tak je možné si říct o další film. :). Jen nevím, jestli se ty fotky i někam ukládají, ale nejspíše asi ne :).


Hmm ten jsem minul ... bližší info, prosím ? :-)


Jinak vedlejších úkolů je ve hře opravdu hora a všechny rozhodně stojí za to udělat. Jsou zajímavé a jejich splněním máte pocit, že jste opravu "něco" udělali / někomu pomohli. Nic jako " Hele .. slyšel jsem, že osm kilometrů od tud je jeskyně plná zmutovaných krys. Nikdy jsem je neviděl a ani mě nějak neohrožujou, ale když už se nudíš, jdi to tam vymlátit a já ti z dobré vůle dám pár zátek. "

_________________
Obrázek ... Obrázek

" I do whatever the voices in my head tell me. "


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vedlejší úkoly, které stojí za to neminout
PříspěvekNapsal: sob lis 06, 2010 12:04 am 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol

Registrován: ned říj 31, 2010 3:40 pm
Příspěvky: 208
no je to ten brácha majitelky toho hotelu ve valutu, jak se bojí odejít ven do pustiny, aby ho něco nekouslo a současně má depku, protože nemá inspiraci na výrobu těch neonovejch věcí. Je v dílně naproti ambasádě NCR. Po skončení úkolu mi dokonce foťák nechal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vedlejší úkoly, které stojí za to neminout
PříspěvekNapsal: sob lis 06, 2010 2:28 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: sob říj 23, 2010 10:10 pm
Příspěvky: 160
velitelstvo ncr je na stripu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vedlejší úkoly, které stojí za to neminout
PříspěvekNapsal: sob lis 06, 2010 2:39 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol

Registrován: ned říj 31, 2010 3:40 pm
Příspěvky: 208
na Stripu je ambasáda. Velitelství je kousek od Vegas.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vedlejší úkoly, které stojí za to neminout
PříspěvekNapsal: ned lis 07, 2010 9:52 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: stř říj 27, 2010 5:16 pm
Příspěvky: 33
tato hra nieje o hlavnej misii ale je preve o vedlajsich. Pomocou nich rozhodujes co sa bude v pusti diat. Ten kto hra len linerny hlavny pribeh by to mal vypnut a zmazat, pretoze z tej hry nemoze nic mat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vedlejší úkoly, které stojí za to neminout
PříspěvekNapsal: ned lis 07, 2010 10:58 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 8:46 am
Příspěvky: 250
Milhaus píše:
Druhý zdejší úkol je se ztracenými lidmi a ten je zase pro změnu zajímavý tím, jaké poznámky si dělají lidé, kteří za to mohou.

Tie poznámky boli skvelé. Hrozne sa mi páči, ako boli tí šéfovia Fiends zapracovaní na rôznych miestach. Hlavne Cook-cook, šialený násilník a pyroman... môžeš stretnúť ženu čo znásilnil, ženu čo skoro upálil, týpkov čo mu dodávali "tovar" na pečenie, a nakoniec samozrejme chlapíka, čo ti zaplatí za jeho hlavu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vedlejší úkoly, které stojí za to neminout
PříspěvekNapsal: pon lis 08, 2010 7:20 am 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol

Registrován: ned říj 31, 2010 3:40 pm
Příspěvky: 208
Docela zajímavý a relativně dlouhý úkol je v Trnu, kde člověk postupně hledá různá vajce různých monster. Postupně od jednodušších, jako kobylky, radškorpioni, ti noční obludy co vypadají jak vlci, pak kazadoři a pak velmi zajímavý párači. Hra vždy dá lokaci, kde je třeba je najít, kde nejzájímavěhší je právě ta lokace s párači. Já si po boji v kamenolomu říkal, jaké to asi může být bojovat s párači v interiéru, když v exteriéru na velké vzdálenosti jdou tak z tuha. A právě zde je možnost jít do jediné (asi) lokace, kde jsou párači v jeskyni, kam prostě není kam utéct, nelze na ně střílet s maximální vzdálenosti, ale je to prakticky boj ksicht proti ksichtu. Sice zde úkol počítá i s alternativou, že člověk půjde do kamenolomu, ale já šel raději sem (kamenolom jsem měl již pročištěný).

V té jeskyni byl legendární párač, který mě na 39 úrovni dal na dvě rány a já měl ergozbroj. V boji nejprve vykuchal oba společníky a já do něj střílel protitankovou puškou a pak mě dvěma ranama pravidelně zabil. Nakonec se mi jej tedy zabít podařilo, nejprve jsem musel zabít dva párače okolo něj, a až pak se pustit do té legendy, ale bylo to docela tuhé :). Na konci je pak hlídka bratrstva v ergozbroji se s unikátním granátometem.

Nejlepší na tom úkolu je odměna, pokud tedy nepočítám kvanta zátek. Po té, co se člověk stane nejlepším lovcem Trnu totiž bude mít svojí vlastní holku ::love2 , která s ním bude ochotna ne jen sdílet zisky Trnu, ale i postel, kde se vždy převleče do noční košilky :D. Já když spala jí ukradl kabát lovců odměn, takže pak chodila už jen ve spodním prádle. :D. Ještě jí zkusím dát do inventáře noční košilku, aby v ní chodila pořád, i mezi lidmi :D.

(ono součást toho úkolu je i cesta do jeskyně s těmi nočními čokly, kde je truhla s největším pokladem - největším množstvím zátek na jednom místě. Lze tam najít 12000 zátek v truhle, nebo tak nějak.)

----

Zajímavý úkol je i u legionářů, kde chce jedna holčička najít medvídka. Ten má místní chovatel psů, který nabídne, že medvídka hrdinovi dá, pokud porazí 4 legionářské psy v aréně. Jde to ukecat na dva psy pomocí obchodování. Boj v aréně probíhá bezezbroje a mačetou. Tento boj jsem nevyhrál. Zkoušel jsem použít nejprve tichošlápka, aby mě psi neviděli a různé podpůrné prostředky před bojem, dokonce jsem zde po první za hru používal VATS, ale stejně to bylo bez šance. Nakonec jsem se na to vykašlal a medvídka mu ukradl skrz kapsářství :-), protože ti psi byli nějací tuzí. Možná by se to ale dalo podvést, nejprve si zabojovat v aréně s lidmi a do jejich inventáře něco schovat, třeba brnění a pak je v boji s čokly použít, nevím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vedlejší úkoly, které stojí za to neminout
PříspěvekNapsal: pon lis 08, 2010 9:56 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 2:30 pm
Příspěvky: 40
Milhaus píše:
Docela zajímavý a relativně dlouhý úkol je v Trnu, kde člověk postupně hledá různá vajce různých monster. Postupně od jednodušších, jako kobylky, radškorpioni, ti noční obludy co vypadají jak vlci, pak kazadoři a pak velmi zajímavý párači. Hra vždy dá lokaci, kde je třeba je najít, kde nejzájímavěhší je právě ta lokace s párači. Já si po boji v kamenolomu říkal, jaké to asi může být bojovat s párači v interiéru, když v exteriéru na velké vzdálenosti jdou tak z tuha. A právě zde je možnost jít do jediné (asi) lokace, kde jsou párači v jeskyni, kam prostě není kam utéct, nelze na ně střílet s maximální vzdálenosti, ale je to prakticky boj ksicht proti ksichtu. Sice zde úkol počítá i s alternativou, že člověk půjde do kamenolomu, ale já šel raději sem (kamenolom jsem měl již pročištěný).


Já ještě nenašel to kazadoří hnízdo ... běhám v okolí toho Red kaňonu jako blbec a asi jsem slepej, ale žádnou jeskyni tam nevidim. ::scratch

Milhaus píše:
Nejlepší na tom úkolu je odměna, pokud tedy nepočítám kvanta zátek. Po té, co se člověk stane nejlepším lovcem Trnu totiž bude mít svojí vlastní holku ::love2 , která s ním bude ochotna ne jen sdílet zisky Trnu, ale i postel, kde se vždy převleče do noční košilky :D. Já když spala jí ukradl kabát lovců odměn, takže pak chodila už jen ve spodním prádle. :D. Ještě jí zkusím dát do inventáře noční košilku, aby v ní chodila pořád, i mezi lidmi :D.

(ono součást toho úkolu je i cesta do jeskyně s těmi nočními čokly, kde je truhla s největším pokladem - největším množstvím zátek na jednom místě. Lze tam najít 12000 zátek v truhle, nebo tak nějak.)


A že má fajnovej kabát. Myslím že podobnej tomu regulátorskýmu z F3 ... zatím jsem v něm viděl jen dvě NPC. Tuhle holku a tuláka s kytarou ( kterého jsem poprvé odprásknul kvůli koltu a kabátu - no co, tak to v pustině chodí ::cool )

Co se jeskyně týče, tak tam toho bylo na můj vkus až moc. Kromě cca 7000 zátek ještě hromada NCR a legionářských peněz. Na druhou stranu tam alespoň byla past, které jsem si nejprve nevšiml ( překvapení, když mi před nos spadly granáty ::lol )

_________________
Obrázek ... Obrázek

" I do whatever the voices in my head tell me. "


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vedlejší úkoly, které stojí za to neminout
PříspěvekNapsal: pon lis 08, 2010 10:02 am 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol

Registrován: ned říj 31, 2010 3:40 pm
Příspěvky: 208
tam u těch much není jeskyně, hnízdo mají venku.

Ten kabát má ještě jedna postava, kterou máš zabít pro ty majitele Atomového koktejlu, nebo jak se jmenuje ta hospoda ve Freeside. (je pak ve Stripu a klidně mu můžeš ustřelit hlavu uprostřed Stripu před zraky robotů a vojáků NCR, nikomu to nevadí). Zabít toho chlapíka s kytarou je podle mě chyba, protože ten se zase hodí v jiném úkolu - Talenty.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vedlejší úkoly, které stojí za to neminout
PříspěvekNapsal: pon lis 08, 2010 10:05 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 8:46 am
Příspěvky: 250
Quest v Thorne som prvýkrát dokončil práve včera, a tiež som bol s odmenou veľmi spokojný :D Red Sonya je jedna z najsympatickejších ženských v hre, ten plášť čo nosí je úplne super (Tiež sa mi celkom páči tá baba s čírom u Followers of the Apocalypse vo vegas). Ináč mne ako hand to hand postave dalo najviac zabrať hniezdo tých kazadorských sviní. Priletia ku mne za 3 sekundy, a vysmievajú sa do xichtu mojej insektofóbii. Útočia extrémne rýchlo a zo všetkých strán, a ťažko sa zasahujú. Na druhú stranu hniezdo Deathclawov bolo relatívne v pohode. Môj hero je veľmi tuhý oriešok keď je pod vplyvom MedeXu a Whisky (DT 48 + 25% redukcia dmg, a to nenosím Power Armor)... Legendary Deathclaw do mňa musel udrieť 5x aby ma zabil, a to sa dá v pohode prežiť so Stimpakmi, lebo útočí pomaly... a cez krytie mi uberal iba jednu paličku HP, takže som naňho nabehol, na jeden VATS som zabil oboch jeho kolegov deathclawov, a veľkého macka som zbil kombinovaním Scribe Counteru a uhýbania.

Ten quest u légie určo skúsim, v aréne som už všetko porazil, psi budú výzva :]

(do Kazadorského hniezda sa musí ísť z Jacobstownu, nie z Khanskej osady)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vedlejší úkoly, které stojí za to neminout
PříspěvekNapsal: pon lis 08, 2010 10:10 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 2:30 pm
Příspěvky: 40
Milhaus píše:
tam u těch much není jeskyně, hnízdo mají venku.

Ten kabát má ještě jedna postava, kterou máš zabít pro ty majitele Atomového koktejlu, nebo jak se jmenuje ta hospoda ve Freeside. (je pak ve Stripu a klidně mu můžeš ustřelit hlavu uprostřed Stripu před zraky robotů a vojáků NCR, nikomu to nevadí). Zabít toho chlapíka s kytarou je podle mě chyba, protože ten se zase hodí v jiném úkolu - Talenty.


Aha ::roll a já tam lítal jako vůl a hledal jeskyni ( protože ta ženská říkala, že budou nejspíš v nějaké jeskyni nebo dutině ). Stejně je ta šipka na mapě často dost zavádějící.

No právě proto jsem tu pozici poté nahrál a nechal ho být, takže kabát nemám.
Chlapíka před Gomorou jsem nechal na pokoji. Byl to sice šupák, ale nechtělo se mi ho zabíjet jen proto, že mi to ta drogová dvojčata rozkázala.

_________________
Obrázek ... Obrázek

" I do whatever the voices in my head tell me. "


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vedlejší úkoly, které stojí za to neminout
PříspěvekNapsal: pon lis 08, 2010 10:13 am 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol

Registrován: ned říj 31, 2010 3:40 pm
Příspěvky: 208
já když něco hledám, tak používám lokální mapu. Jinak u toho chlapíka není důvod, proč jej nezabít :).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vedlejší úkoly, které stojí za to neminout
PříspěvekNapsal: pon lis 08, 2010 10:15 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 8:46 am
Příspěvky: 250
Ináč chudák Sonya, ako si jej mohol ten kabát ukradnúť :D Strašne sa jej hodí. :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vedlejší úkoly, které stojí za to neminout
PříspěvekNapsal: pon lis 08, 2010 10:19 am 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol

Registrován: ned říj 31, 2010 3:40 pm
Příspěvky: 208
no teď tam běhá ve spoďárech. :). Ale asi jí dám nějaké šaty. :D.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny