Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv kvě 09, 2024 11:15 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: enklava?
PříspěvekNapsal: ned lis 07, 2010 10:37 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned lis 07, 2010 10:33 am
Příspěvky: 2
Čaute pod jacobtownem a kousek od strip jsem narazil na utočiště nasledovniku a je to taka budova a chceto klič a nemužu ho najit ale kamoš mi řikal že tam je pry zmražena enklava nevite co tam je? nebo mi řekněte kde je klič pls


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: enklava?
PříspěvekNapsal: ned lis 07, 2010 11:09 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: sob úno 27, 2010 2:35 pm
Příspěvky: 48
Klíče od ukrytu určité frakce ti dá snad jen jejich "vedoucí představitel".. :-) Třeba klíč od BoS ukrytu jsem taky dostal až mně přijali :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: enklava?
PříspěvekNapsal: ned lis 07, 2010 12:33 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 8:46 am
Příspěvky: 250
Síce som tam ešte nebol, ale nezdá sa mi že by Followers of the Apocalypse boli frakcia ktorá by sa kamarátila s Enklávou.

Aj keď určite by sa dala vymyslieť nejaká extrémne pomätená konšpiračná teória.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: enklava?
PříspěvekNapsal: ned lis 07, 2010 12:48 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: sob úno 27, 2010 2:35 pm
Příspěvky: 48
Znáš to - kamrád říkal :-) Oni kamarádi občas přeháněj, ale tak jsem tam ještě nebyl, tak střílím od boku ::scratch


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: enklava?
PříspěvekNapsal: ned lis 07, 2010 4:18 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: ned lis 07, 2010 1:46 pm
Příspěvky: 8
Musíš být před koncem (Nejlépe, když se ti zobrazí hláška, že přecházíš bod "Odkud není návratu"), doktor musí být loajální (Tzn. musíš navštívit jisté lokace, které si můžeš najít na Wiki) a ta nejlepší podmínka - nesmíš to mít buglý.

Mně se bohužel stalo, že jsem splnil vše potřebné okolo, byl úplně na konci a doktor mlčel. Naštěstí existuje ta slavná consola, přes kterou se dá quest manuálně natriggerovat a pak ti konečně doktor sdělí vše potřebné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: enklava?
PříspěvekNapsal: ned lis 07, 2010 4:47 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: ned lis 07, 2010 1:46 pm
Příspěvky: 8
Jóoo "tak to nasere", jsem tenkrát taky našel ten bunkr, tak jsem hned šmejdil o co jde. Těšil jsem se na to a nechal tomu volnej průběh. Akorát ke konci už nebylo, co bych dělal a já tam furt běhal v kombinéze securiťáka vaultu (+16 PP a ke všemu light armor - kdo by to nebral). Udělal jsem vše co se dalo, abych ten quest natriggeroval, ale na wikii stálo, že se může stát, že prostě quest se nezapne, ať se stane co se stane.

Řešení bylo celkem jednoduché - Vyjeďte si přes příkaz stádia questu a nastavte stádium na to základní. Mělo by se zobrazit něco jako "bKnowAboutEnclave >> 1". Možná bude nutno postup za použití restartu questu zopakovat. Pak doktůrek přiběhne a vše vám vylíčí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: enklava?
PříspěvekNapsal: ned lis 07, 2010 6:16 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned lis 07, 2010 10:33 am
Příspěvky: 2
Jo diky už jsem jeden z nasledovniku dali mi kliče prozkoumal bunkr. Ale nevim jake lokace musim navštivit abych dostal ten quest dokonce arcade už je muj spolubojovnik nepošlete třeba nejakou stranku kde je to napsane prosím?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: enklava?
PříspěvekNapsal: pon lis 08, 2010 8:43 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 21, 2010 10:42 am
Příspěvky: 56
Tohle všechno jsou podmínky, ale podle Prima Official guide quest s enklávou dostanete po splnění alespoň dvou z výše uvedených podmínek a hlavně po splnění questu Pro Republiku, část II. po zůčtování s Bratrstvem (nebo ekvivalentu pro Legii/House/Kýválka). Zkoušel jsem splnit maximum podmínek pro spuštění rozhovoru s enklávou a rozhovor se mi spustil skutečně až po zůčtování s bratrstvem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: enklava?
PříspěvekNapsal: sob čer 25, 2011 4:31 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pát říj 29, 2010 8:12 pm
Příspěvky: 93
zůčtovat s bratrstvem?? Znamená že musím bratrstvo zničit?? Co když jsem paladinem bratrstva a vyjednám mír s republikou, zadá mi i potom Arcade svůj quest???


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: enklava?
PříspěvekNapsal: sob čer 25, 2011 4:41 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
mír s BoS můžeš vyjednat pouze, pokud je ve velení McNamara a jen pokud nehraješ za Legii (možná i za House, ale to si nejsem jistý)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: enklava?
PříspěvekNapsal: sob čer 25, 2011 6:58 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pát říj 29, 2010 8:12 pm
Příspěvky: 93
Ano to vím, takže pokud vyjednám mír bratrstva s republikou...arcade mi pak zadá ten quest...a samozřejmě s ním projdu ty místa..? Já jen že tu bylo zmíněno ,,postarat se o bratrstvo´´. Teď valim po třetí, pokaždé co jsem hrál tak jsem dojel ty qesty pro Verču,booneho,cass, ede a rexe. Teď se chystám na arcadeho a raula tak chci vědět jak mám hrát od začátku... Jde teda domluvit mír rnk s bratrstvem a dostat pomoc od enklávců skrz ty qesty od arcada? díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: enklava?
PříspěvekNapsal: sob čer 25, 2011 8:49 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
arcáda jsem neměl, nevím


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: enklava?
PříspěvekNapsal: sob čer 25, 2011 10:46 pm 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: pát úno 25, 2011 1:59 pm
Příspěvky: 85
Bydliště: Vidím město veliké...
U Arcadeho může nastat taky problém s Heliosem, když ho použiješ k válečným účelům.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: enklava?
PříspěvekNapsal: ned čer 26, 2011 9:16 am 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pát říj 29, 2010 8:12 pm
Příspěvky: 93
helios jsem jsem zapojil pro všechny.. vím že arcade chce energii pro freeside. Nic skusím dohrát dál a až budu u bratrstva tak jsem teda zvědav ::cool


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: enklava?
PříspěvekNapsal: pon čer 27, 2011 2:29 am 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pát říj 29, 2010 8:12 pm
Příspěvky: 93
Takže arcade mi právě zadal svůj osobní quest s enklávou v jeskyni přeživších...Prošel jsem všechny ty okecávací místa plus jsem začal plnit pro republiku.Vystřílel jsem chány a v momentě kdy jsem byl poslán vyřídit omerty jsem se na to vyprd a šel jsem do pevnosti kde se arcade znova zakecal.Poté jsem nainstaloval to co chtěl majitel a vrátil se k němu...nu a milého pana majitele trefil alien blastrem do prdele:-) ::cool ...hned potom co jsem dosadil pana kýválka a sjel výtahem dolů do kasina tak si mě Arcade odchytnul a vyplivl mi celý ten s vůj příběh s Enklávou. To vše ve fázi kdy jsem ještě ani nebyl v kontaktu s Bratrstvem..juch ::ano Takže bratrsto ničit nemusím!! což je fajn. Tak super mám za sebou granátníky,vytuněné sekuritony,republiku a spolu s bratrstvem a zbytkem enklávy nakopem legii prdelku :P


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny