Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv dub 18, 2024 6:24 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Konce hry (Spoilery)
PříspěvekNapsal: úte lis 09, 2010 11:14 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte říj 26, 2010 9:26 am
Příspěvky: 5
Musím souhlasit s Milhausem. Hra se tolik snaží dát hráči na výběr až dohání hráče k nesmyslným a nelogickým úkolům (viz situace s legií). Nadruhou stranu se mi líbí, že se hra dokáže poprat s rozhodnutími udělanými nezávisle na úkolech.
Poprvé sem hru dohrál za všeuměla který střílel čímkoli co měl po ruce a rozhodl se ovládnout Vegas sám, s minimem postraních úkolů bez společníků bez addonů jen tak halabala a nebavilo mě to.

Podruhé sem hrál za kamaráda RNK (NCR), odstřelovače, mistra infiltrace, splnil veškeré postraní úkoly na které sem narazil společníky jsem sebou tahal pořád téměř pořád a hru dost modifikoval addony (nevěřili by jste co se hrou udělá pouhá změna osvětlení [u falloutu 3 byl ten addon naprosto zásadní]), bavilo mě to opravdu hodně prošel sem si skoro všechny lokace a i v konečných titulcích všechno skončilo happyendem.
Teď hraju za zmetka který nejdřív mlátí a pak se ptá neschovává se a v těžkém brnění s superkladivem drtí vše a všechny, Caesar je jeho kámoš, chánové a prašní gangstři taky, zatím je to sranda, ačkoli přechod od plížení na přímý útok ze začátku nebyl vůbec lehký.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Konce hry (Spoilery)
PříspěvekNapsal: úte lis 09, 2010 1:31 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: pát říj 22, 2010 9:35 am
Příspěvky: 69
A hause vubec neni megalomanska svina, vybudovat vegas, to chce um!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Konce hry (Spoilery)
PříspěvekNapsal: úte lis 09, 2010 1:56 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol

Registrován: ned říj 31, 2010 3:40 pm
Příspěvky: 208
něco na tom bude, vzhledem k tomu, že jej chtějí všichni zabít. Asi je to celebrita :).

Nejlepší je ten jeho nekrolog, co si sám o sobě napsal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Konce hry (Spoilery)
PříspěvekNapsal: úte lis 09, 2010 2:00 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: ned dub 11, 2010 6:39 pm
Příspěvky: 1255
A ten je kde ? ::shock


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Konce hry (Spoilery)
PříspěvekNapsal: úte lis 09, 2010 2:02 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol

Registrován: ned říj 31, 2010 3:40 pm
Příspěvky: 208
ten máš v poznámkách po té, co jej vyřadíš ze hry.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Konce hry (Spoilery)
PříspěvekNapsal: úte lis 09, 2010 6:33 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: ned dub 11, 2010 6:39 pm
Příspěvky: 1255
Justy píše:
evlo píše:
A hause vubec neni megalomanska svina, vybudovat vegas, to chce um!

House je demagog a rádoby diktátor.


A muž roku ::ano


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Konce hry (Spoilery)
PříspěvekNapsal: úte lis 09, 2010 10:34 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 6:46 pm
Příspěvky: 160
Každopádně radši jsem pro nelogicky propletenou hru jakou je ke kenoci FNV. Než jednoduchou patlaninu všeho a ničeho jakou byl Fuck3.

To, že se mi konec u FNV nelíbil jsem již psal a nemá cenu to psát znova. Snad jen dodám to, že to co vadí milhausovi z velké častí vadilo i mi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Konce hry (Spoilery)
PříspěvekNapsal: úte lis 09, 2010 10:53 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: pát říj 22, 2010 9:35 am
Příspěvky: 69
Tak to je dukaz toho, jak se hra povedla a je proste komplexni - pro me je proste z meho presvedceni house borec co si zaslouzi vegas, pro tebe zmrd. Zvedam palec.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Konce hry (Spoilery)
PříspěvekNapsal: čtv lis 11, 2010 9:47 am 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol

Registrován: ned říj 31, 2010 3:40 pm
Příspěvky: 208
Tak jsem to včera konečeně dohrál s Kýválkem :).
Myslím, že hra za majitele Vegas a hra za Majitele bude asi hodně podobná, až na pár odchylek.
Musím, říct, že závěr mě trošku zklamal, ať už kvůli oné trochu zvláštní práci s reputací, kterou jsem zde popsal, taki k vůli závěru samotnému, kde mi trošku chyběl nějaký překvapivý nečekaný moment.

Boj na přehradě žádná sláva tedy nebyl, ono i s tím počtem spojenců jsem byl v podstatě v přesile, jednu dobu sem honil jednoho legionáře po velkém území a v patách mu běhalo 5 robotů, celá jednotka enklávy a můj společník. (při jednom pokusu se jednotka enklávy pustila do boje s mými roboty :D, protože se vzájemně zasáhli granátem a vykuchali se navzájem, ale roboti vyhráli).

Na úplný závěr jsem se tedy setkal se ztělesněním toho, proč jsem si nevybral ani legii, ani NCR, tedy s jejich veliteli, kteří vlastně byli takovou směsí všech špatných vlastností obou táborů. Oba jsem je nakonec poslal, ať jdou k čertu pomocí dialgů, ačkoliv u generála NCR jsem se musel opravdu přemáhat, abych Kýválkovi neřekl, aby ho chytl za prdel a shodil z přehrady. Ono ta armáda robotů za Kýválkem byla působivá a myslím, že Kýválek by to udělal s chutí. Nakonec jsem se ale tedy přemohl :) a generál prostě odpochodoval se sklopeným ocasem. Reakce těch dvou při odchodu byla pak v podstatě podle očekávání, Legát působil jako víceméně čestný chlap nad věcí, připraven zemřít, který když odcházel, tak mi slíbil, že se znovu utkáme, ale dal najevo respekt k mému hrdinovi a slíbil, že příště dojde s celou armádou legie a pověsí mě na kříž a vymyslí to nejúžasnější mučení všech dob, protože mě respektuje. Generál se pak naopak se choval jako idiot, vyhrožoval nesmyslnými blbostmi, pak se spokojil s tím, že až se vrátí, budu viset a zmizel.

Vegas pak dle závěrečných titulků pode mnou relativně prosperovalo, vznikl tak samostatný stát - území, které bylo nezávislé.
Po samozvaném diktátorovi - Pan Majiteli nikdo ani neštěkl.
Všichni byli vlastně šťastní a spokojení a jestli neumřeli na ozáření, žijí dodnes :).
Až na následovníky, kteří neměli léky, aby léčili ten odpad z pustiny, co se mi neustále snažil mačkat do mého Vegas a pak otravoval v předměstí a dokonce měl tu drzost zde chcípat v pevnosti u následovníků. :).

špatná ta hra není, vlastně je to velmi dobrá hra, až na ten lehce nezvládnutý závěr (což ale taky není žádná katastrofa, vzhledem ke konkurenci).


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny