Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je sob dub 27, 2024 9:28 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: "Obnovení naděje" - Problem
PříspěvekNapsal: sob lis 13, 2010 6:55 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: sob říj 24, 2009 4:41 pm
Příspěvky: 13
V ramci tohoto ukolu je dobiti Nelsonu. Normalne jdu na setkani s Sgt. Cooprem a pokecam a vyberu jednu z taktik utoku. Nwm jestli je to spatne pac jsem to vybil uz predtim a osvobodil vojaky RNK ale vudce Legie jsem nezabil az ted s pomoci RNK. Az zabiju vudce Legie tak se mi splni cast ukolu "Obnoveni nadeje" ze jsem dobil z5 Nelson , jdu tedy za velitelem v Tabore Posledni Nadeje a chci mu rict radostnou zpravu o dobiti Nelsonu a vubec nic v nabidce rozhovoru s nim o dobiti nemam :(. Splnil jsem ukoly jako je vraceni zasob zbrani i jak jsem mel vylecit vojaky u doktora (sice jsem je nevylecil ale doktor mi rekl ze se nic nedeje at podam o tom hlaseni Veliteli) mno a to jsem udelal a tim padem jsem dostal cast ukolu "Obnoveni nadeje" Dobiti nelsonu. Zkratka ho dobiju a v rozhovoru s Velitelem neni nic o dobiti :(..i presto ze vseci vojaci v Tabore mluvi o tom radostnem dobiti. Díky predem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: "Obnovení naděje" - Problem
PříspěvekNapsal: ned lis 14, 2010 12:29 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
chyba neoriginalky, mela jsem stejny problem, po zopakovani na originalni verzi ukol splnen.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: "Obnovení naděje" - Problem
PříspěvekNapsal: ned lis 14, 2010 12:11 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: sob říj 24, 2009 4:41 pm
Příspěvky: 13
Aha mno xD..nevadi nastesti to neni nejakej zavaznej bug xD..je to jen vedlejsi ukol :). Ale jinak díky ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: "Obnovení naděje" - Problem
PříspěvekNapsal: úte lis 16, 2010 12:06 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 22, 2009 9:19 pm
Příspěvky: 16
lost-island píše:
... jdu tedy za velitelem v Tabore Posledni Nadeje a chci mu rict radostnou zpravu o dobiti Nelsonu a vubec nic v nabidce rozhovoru s nim o dobiti nemam :(...
Uloz si to u velitele. Vypni hru. Spust FaloutNVlauncher a v "DATA" vsechno povypinej. Vcetne cestiny. Znova spust hru a uvidis, ze tam tu odpoved budes mit (v eng) :wink:. Pote odevzdej Quest. Uloz, vypni a v "DATA" si to znova vsechno pozapinej.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: "Obnovení naděje" - Problem
PříspěvekNapsal: úte lis 16, 2010 1:10 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: sob říj 24, 2009 4:41 pm
Příspěvky: 13
Tessai píše:
lost-island píše:
... jdu tedy za velitelem v Tabore Posledni Nadeje a chci mu rict radostnou zpravu o dobiti Nelsonu a vubec nic v nabidce rozhovoru s nim o dobiti nemam :(...
Uloz si to u velitele. Vypni hru. Spust FaloutNVlauncher a v "DATA" vsechno povypinej. Vcetne cestiny. Znova spust hru a uvidis, ze tam tu odpoved budes mit (v eng) :wink:. Pote odevzdej Quest. Uloz, vypni a v "DATA" si to znova vsechno pozapinej.



uz je ukol odevzdanej ;)..díky ti moc :))..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: "Obnovení naděje" - Problem
PříspěvekNapsal: ned srp 28, 2011 12:32 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned srp 28, 2011 12:21 pm
Příspěvky: 1
V tomto ukolu sa mi stala ina zaujimava vec. Pri otazke ci sa pridam k dobivaniu Nelsonu som odpovedal ze este sa musim pripravit, zasiel som do Nelsonu v obleku legie, oslobodil ukrizovanych a vratil sa spet do Nadeje ze sa pridam k oslobodeniu Nelsonu. Lenze vsetci oslavovali vitazstvo ::bez_chlupu , ukol splneny. Problem ze po navrate do Nelsonu tam legia stale bola ::shock Hadam mi to nejak nepokazi dalsi postup v hre. Ani po roku nieje vyriesenych dost bugov, docela casto mi to zamrza a nie raz som sa zasekol medzi kamenmi ci inymi prekazkami v prostredi..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: "Obnovení naděje" - Problem
PříspěvekNapsal: ned srp 28, 2011 2:30 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pát črc 29, 2011 2:13 pm
Příspěvky: 108
pokazit by to nemělo nic, akorát už se ti asi nepodaří dostat quest od toho seržanta od rangerů, ve kterém tě žádá, abys ty ukřižovaný z milosti zabil (lze je i osvobodit a je to dobrej způsob jak získat Boonovu důvěru). nejlepší je asi splnit quest od seržanta u zátarasu před Nelsonem, osvobodit rukojmí a pak sio střihnout Restoring Hope. U většiny questů nijak nevadí, že si dotyčný místo už před tim vystřílel. Já jsem vyhubil Cottonwood Cove i s legátem na vlastní triko celkem brzo a stejně jsem moh i nadále plnit questy od NCR, který se toho místa týkaly. Legii jsem tim ovšem celkem nasral a nejspíš jsem si tím zavřel možnost dohrát hru za Legii, protože jsem pardon od Caesara dostal už před tím. Ale zas tam moc mi to nevadí, legie je sbírka psychopatů a jediný, co jsem o nich slyšel dobrýho je to, že maj bezpečný silnice, což mi přijde jako dost slabý doporučení ::cool


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 70 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny