Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv dub 18, 2024 11:14 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Schránka mohavského Expressu
PříspěvekNapsal: pon lis 15, 2010 5:37 pm 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: stř zář 09, 2009 3:08 pm
Příspěvky: 122
Bydliště: To ja predávam tie párky v tej búde co minule zhorela.Tam!
No ale znova k teme. Na fallout wiki http://fallout.wikia.com/wiki/Mojave_Express_Dropbox o tom tiez nepisu nic extra takze, mozeme to oficialne povazovat za zbytocnu vec :ne:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Schránka mohavského Expressu
PříspěvekNapsal: úte lis 16, 2010 4:07 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte lis 16, 2010 3:04 pm
Příspěvky: 5
No, tak uplne beze smyslu to podle me neni. Jestli se nepletu, tak obchodnici jsou ruzne drazi/levnio, casto odvozeno od plneni ukolu (splnite nejaky ukol - dostanete slevu). Navic me bavi craftovat nebo alespon zezacatku bavilo a abych nemusel tahat spoustu kramu, ukladal jsem si vsechny v dany okamzik prebytecny ale ne zbytecny veci na crafting ci prilis poskozeny zbrane na jednom miste. Idealni pro moje potreby, goodspring, dve krabice hned u realoding a workbench + blizko postovnimu boxu. Nez abych permanentne pendloval po mape, proste si tam odesilam veci behem hry, ktery mi zrovna smrdi v inventari (a zabiraji nostnost) ale pritom vim/predpokladam, ze je v budoucnu jeste vyuziju. a kdyz uz tam jednou za cas zavitam prekvapi me kolik vyuzitelnych veci se mi uz seslo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Schránka mohavského Expressu
PříspěvekNapsal: úte lis 16, 2010 5:19 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
Opici Pomsta píše:
No, tak uplne beze smyslu to podle me neni. Jestli se nepletu, tak obchodnici jsou ruzne drazi/levnio, casto odvozeno od plneni ukolu (splnite nejaky ukol - dostanete slevu). Navic me bavi craftovat nebo alespon zezacatku bavilo a abych nemusel tahat spoustu kramu, ukladal jsem si vsechny v dany okamzik prebytecny ale ne zbytecny veci na crafting ci prilis poskozeny zbrane na jednom miste. Idealni pro moje potreby, goodspring, dve krabice hned u realoding a workbench + blizko postovnimu boxu. Nez abych permanentne pendloval po mape, proste si tam odesilam veci behem hry, ktery mi zrovna smrdi v inventari (a zabiraji nostnost) ale pritom vim/predpokladam, ze je v budoucnu jeste vyuziju. a kdyz uz tam jednou za cas zavitam prekvapi me kolik vyuzitelnych veci se mi uz seslo.

ja mela pokojik v Novacu v motelu, kousek od nej jsou oba potrebne ponky a v pokoji docela dost ulozneho prostoru....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Schránka mohavského Expressu
PříspěvekNapsal: úte lis 16, 2010 6:49 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 26, 2009 4:26 am
Příspěvky: 247
Erina píše:
ja mela pokojik v Novacu v motelu, kousek od nej jsou oba potrebne ponky a v pokoji docela dost ulozneho prostoru....

Detto. Novac je asi najlepší safe house. Jedno čo tam mne chýba je ohnisko, ale to som tam pridal cez mod.
A dole v kancli je aj tá schránka tak sa tam dá aj pomocou expressu posielať prebytočný inventár ::ano

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Schránka mohavského Expressu
PříspěvekNapsal: čtv lis 25, 2010 8:02 am 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: čtv lis 25, 2010 6:59 am
Příspěvky: 169
Bydliště: Zwittau
nahodou schranky sou super s moji nosnosti kolem 150 celkem ulehci prodavani kramu pac staci vzdycky prijit na na jedno misto a poslt to nekam a nemusim furt litat po kramarich kdyz se mi nechce nebo nepotrebuju.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Schránka mohavského Expressu
PříspěvekNapsal: čtv lis 25, 2010 3:28 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
na to mam svuj pokoj v Novacu a rychle cestovani :-D


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny