Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je ned dub 28, 2024 9:10 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: znovuoživení majitele
PříspěvekNapsal: čtv lis 18, 2010 12:20 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: čtv lis 18, 2010 12:15 pm
Příspěvky: 5
Ahoj, prosím o radu. Povedlo se mi odpojit pana majitele dřív, než jsem upgradoval jeho roboty v bunkru pod táborem legie a ani mne tedy nenaučil, jak s nimi zacházet. Je možno v takovém případě ještě dohrát hlavní linii "za sebe"?

Popřípadě, pokud to možné není - je možno nějak přes konzoli oživit/resp. znovupřipojit Majitele zpátky a aktivovat znovu úkoly pro něj?

Ostatně, z jeho odpojení mám špatný pocit už od doby, kdy jsem to udělal, docela toho lituju a hryže mne svědomí. Je to už ale dýl, takže loadnout starší pozici by byla mnohahodinová ztráta.

Předem díky za odpovědi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: znovuoživení majitele
PříspěvekNapsal: čtv lis 18, 2010 12:33 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 8:46 am
Příspěvky: 250
Ja som mu dal takú šlehu energo-päsťou, že celá tá jeho mašina na udržiavanie života poskočila, a otočila sa asi o 30°. Obrázek

Oživovanie cez konzolu by dalo viac roboty než úžitku. By si musel spätne posunúť všetky questy ktoré Hauzova smrť ovplyvnila späť na fázu kedy ešte žil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: znovuoživení majitele
PříspěvekNapsal: čtv lis 18, 2010 12:43 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol

Registrován: ned říj 31, 2010 3:40 pm
Příspěvky: 208
nepomůže v tom Kýválek?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: znovuoživení majitele
PříspěvekNapsal: čtv lis 18, 2010 12:52 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: čtv lis 18, 2010 12:15 pm
Příspěvky: 5
Kýválek takovou možnost nenabízí a myslím, že to ani nepůjde, při odpojování se to dost důrazně ptalo, jestli jsem si jistej, že chci "neodvratně a neobnovitelně" odpojit majitele... Nebo počkej, myslíš jestli nepomůže s ovládnutím robotů? No, to nezní nepravděpodobně.. Zatím jsem se nedostal do fáze, kdy by to bylo možný vyzkoušet. Momentálně mám vyřešený/ignorovaný všechny vedlejší sázky mimo BoS, který jsem zrovna začal řešit. Kýválek aktuálně nenabízí jiný téma k hovoru, než BoS a bunkr pod táborem, ale v té větvi rozhovoru se jen dozvím, kde ten bunkr je...

Thror - tím jsi ho ale zabil. Já ho jen odpojil - i když ve výsledku to vyjde asi nastejno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: znovuoživení majitele
PříspěvekNapsal: čtv lis 18, 2010 3:07 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol

Registrován: ned říj 31, 2010 3:40 pm
Příspěvky: 208
no kýválek by ti měl zadat po nalezení dva úkoly. Jeden z frakcemi, které v podstatě ani nemusíš řešit a pak úkol se zabitím majitele. Majitel ti pak zadal úkoly s žetonem v táboře legie. Pokud už máš vojáky v táboře legie aktualizované a zabil si majitele, měl by se kýválek po rozhovoru přesunout do Šťastné 38. Jakmile tam příjdeš, tak jednak zabere místo po majiteli (tedy obsadí ten velký monitor) a jednak se tak znepřátelíš s jinými frakcemi (NCR/Legie). Pak, až je v monitoru, by měl být schopen roboty aktualizovat, si myslím a zadává ti v podstatě stejné úkoly, jako Majitel. Teoreticky ale bys ani nemusel ty roboty ve Stripu aktualizovat, stejně tak by teoreticky mělo jít dohrát i za jiné frakce, pokud kýválek ještě není v monitoru Majitele.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: znovuoživení majitele
PříspěvekNapsal: čtv lis 18, 2010 4:09 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: čtv lis 18, 2010 12:15 pm
Příspěvky: 5
Snažil jsem se zatím neudělat nic zásadního, takže můžu zatím hrát jak za legii, tak za NCR... Jediná výjimka v této mojí opatrnosti bylo právě odpojení Majitele.

V táboře legie jsem byl, Bennyho jsem nezabil, jen prokecnul. Legionáři mne doprovodili do bunkru a půjčili mi chip a zbraně, já to dole zběžně proběhnul (byla tam radiace a já neměl ochranu), takže jsem se tam tím příliš nezabýval a vrátil jsem se na povrch. Roboty jsem ani nezničil, ani neupgradoval. Oni mi zase chip sebrali a já se vrátil zpátky do pustiny, aniž bych tam cokoliv zásadního provedl. Takže u legie jsem neutrální a mám možnost pro ně plnit questy.

Pro NCR jsem zbožňovaný. Splnil jsem úkol s velkými Chány pro tu ženskou v přehradě, ale když jsem jí přišel říct, že odejdou a nebudou bojovat za legii, tak mi to zrušilo možnost spolupráce s Legií (a jestli dobře uvažuju, tak i možnost získat bez boje chip). Tak jsem to loadnul a zatím řeším vedlejší questy...

Tudíž nemám chip, mám volný přístup do tábora legie (beze zbraní) a mám nedokončený úkol s Chány. Kýválek zatím stojí před Tops a čeká, až se vypořádám s poslední divokou kartou - BoS.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: znovuoživení majitele
PříspěvekNapsal: čtv lis 18, 2010 7:09 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
Kyvalek pomuze.
| SPOILER
Rekne ti o tom bunkru, kam te nasledne posle Legie a da ti chip, abys roboty upgradnul, protoz on tam zatim nema spojeni. Kdyz upgradnes roboty a reknes o tom Kyvalkovi, tak te pak posle nekam, zesilit prisun elektriny a mas armadu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: znovuoživení majitele
PříspěvekNapsal: čtv lis 18, 2010 9:56 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: čtv lis 18, 2010 12:15 pm
Příspěvky: 5
Erina píše:
Kyvalek pomuze.
| SPOILER
Rekne ti o tom bunkru, kam te nasledne posle Legie a da ti chip, abys roboty upgradnul, protoz on tam zatim nema spojeni. Kdyz upgradnes roboty a reknes o tom Kyvalkovi, tak te pak posle nekam, zesilit prisun elektriny a mas armadu.


Tak doufám, že to nebude do Helios1, protože tam jsem už energii přesměroval do "všude".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: znovuoživení majitele
PříspěvekNapsal: čtv lis 18, 2010 10:27 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 26, 2009 4:26 am
Příspěvky: 247
Erina myslí IMHO tú trafostanicu priamo na sever od Heliosu.

EDIT: Neskoro :-(

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: znovuoživení majitele
PříspěvekNapsal: čtv lis 18, 2010 10:48 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: čtv lis 18, 2010 12:15 pm
Příspěvky: 5
Tedy děkuji mnohokrát za povzbuzení... Stejně je mi sice chudáka Majitele líto, ale aspoň to dohraju. :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: znovuoživení majitele
PříspěvekNapsal: čtv lis 18, 2010 10:59 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 26, 2009 4:26 am
Příspěvky: 247
Nemá ti byť čo lúto. Majitel má +- také isté questy ako ked pojdeš za seba, ale je moc panovačný a diplomacia mu nič nehovorí.

Už som tu dakde písal, že som to chcel hrať na jeho triko, ale keď mi v jednej úlohe nedal na výber, tiež som ho odpojil.

Takže čo sa týka majitela tak len: By all means sir, kill that fucker, twice :D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: znovuoživení majitele
PříspěvekNapsal: pát lis 19, 2010 7:07 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
atk tak, jsm chtela Majiteli pomoct, ale nastval mne, tak jsem ho odpojila :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: znovuoživení majitele
PříspěvekNapsal: pát lis 19, 2010 10:24 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 09, 2009 6:39 pm
Příspěvky: 361
Mě hrozně nahryzla svědomí ta poznámka, co mi po jeho zabití naskočila do pip-boye.. protože to nejspíš bude pravda...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: znovuoživení majitele
PříspěvekNapsal: pát lis 19, 2010 11:20 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 26, 2009 4:26 am
Příspěvky: 247
Ja som si bol istý. Keď mi prikázal zničiť
| SPOILER
BoS
tak som ho šiel odpojiť a ešte som pre istotu do mrtvoly vyprázdnil zásobník. Plameňomet som nemal po ruke :D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: znovuoživení majitele
PříspěvekNapsal: pát lis 19, 2010 11:30 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 26, 2009 4:26 am
Příspěvky: 247
A s ním sa dalo dohodnúť ? Bo v rozhovore s ním bola možnosť, či ich nemôžem ukecať. Nato mi povedal NIE, zničiť.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 82 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny