Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je úte dub 16, 2024 8:36 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: takova blba "otazka"
PříspěvekNapsal: čtv lis 25, 2010 1:24 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: čtv lis 25, 2010 6:59 am
Příspěvky: 169
Bydliště: Zwittau
jestli sem to spravne pochopyil tak Cenega je vyhradni distributor FNV pro CR ? Nebo to tady distribuuje i nekdo jinej ? Pac co sem tak procital ruzny fora tak tam pssaly ze cestina by se mela outomaticky updatovat pres steam, hra se sice updatne ale je furt anglicky ne ze by mi to zase nejak extra vadil holt clovej prijde o par speku ale pokud umi jakz takz EN tak si to uzije stejne jak v cestine s tim ze se jeste neco nauci :-) Ale na druhou stranu v cestine je to takovy pohodlnejsi clovek z toho cteni nejni tak utahanej tak me napadlo ze muzou bejt jen 2 varianty I. blbne to na steamu ( bych se ani nedivil pac s tim mam svoje zkusenosti)
II. hru co mam nedistribuovala Cenega i kdyz mi pripadne divny ze by ceska firma objednaval hru buhviodkud jen aby
ji mohla poslat po CR zase na druhou stranu me to stalo jen cca 800 misto 1200 coz je doporucena cena od
Cenegy

A ted Babo rad ::roll (sice sem nasel na netu nejakou neofiko cestinu ale jednak to blbne a jednak buhvijaka je to kvalita to uz radsi origos verzi)



BTW je desna prca si cist nektery veci na tomhle foru kdyz pak clovek premejsli o cem se to bavite nez mi dozvakne ze ja to znam pod uplne jinym nazvem ::rofl

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: takova blba "otazka"
PříspěvekNapsal: čtv lis 25, 2010 1:44 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: čtv lis 25, 2010 6:59 am
Příspěvky: 169
Bydliště: Zwittau
hmm to me nenapadlo to nekde hledat sem mel zafixovany z F3 neco ale *.esp variantu cestiny, a navic sem myslel ze jako u ostatních steam her staci nastavit ceskou lokalizaci steamu a ono si to udela zbytek samo. Errare humanum est ::scratch

edit

abch rekl pravdu tak sem v launchru nikde neasel neco na zaskrtnuti ohledne CZ jen lokalizace a region ve steamu

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: takova blba "otazka"
PříspěvekNapsal: čtv lis 25, 2010 3:09 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: stř lis 10, 2010 2:38 pm
Příspěvky: 8
Mělo by to být v launcheru - Data files a tam si zaškrtnout češtinu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: takova blba "otazka"
PříspěvekNapsal: čtv lis 25, 2010 4:15 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: čtv lis 25, 2010 6:59 am
Příspěvky: 169
Bydliště: Zwittau
no tak tam zaskrnout nejni co normalne to poustim pres FOMM kterej je mnohme prehlednejsi nez to co tam je integrovany a nikdy sem tam zadnou cestinu nemel a v data files mam to stejny co ve FOMM ::scratch

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: takova blba "otazka"
PříspěvekNapsal: čtv lis 25, 2010 6:06 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: čtv lis 25, 2010 6:00 pm
Příspěvky: 1
Já to taky hledal. Hru jsem koupil přes steam a v data files nic nezaškrtával (nebylo ani co), musel jsem v té steam aplikaci vybrat jako jazyk češtinu a pak se mi stáhla.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny