Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je pát bře 29, 2024 10:32 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prosba o radu - nezapíná se mi konzola
PříspěvekNapsal: pát lis 26, 2010 9:01 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát lis 26, 2010 8:41 am
Příspěvky: 3
Hraju na notebooku Fujitsu-Siemens Amilo Pi s Wista Home Basic 32bitu a ve hře se má konzole spustit tlačítkem ; Ale není to tak :-(

Zkoušel jsem měnit jazyk klávesnice, vypínat/zapínat numlock atd., ale nic nepomohlo.

Potřebuji nutně použít příkaz na najít E-DE, mám totiž ten bug, kdy zmizí ve Vaultu 22. Což jsem neřešil, ale teď se nemohu poprvé dostat do Lucky 38, když mi hra hlásí, že je stále se mnou a Viktor mě nepustí se společníkem dovnitř. Please help, mám už 26 lvl, ale bohužel už ne save, kde E-DE ještě mám ::cry


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o radu - nezapíná se mi konzola
PříspěvekNapsal: pát lis 26, 2010 10:22 am 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: stř říj 27, 2010 7:29 am
Příspěvky: 81
co takhle zkusit odinstalovat ceske prostredi z widli a hodit tam pouze anglicke ?
To by mohlo pomoci...

edit : i kdyz nevim, zda "home basic" verze diky nesmyslnym lockum microsoftu toto dovoli. Kdyz uz ne cele prostredi, zkus odstranit ceske rozlozeni klavesnice a nechat tam jen americke. To by jit melo a taky by to mohlo pomoci


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o radu - nezapíná se mi konzola
PříspěvekNapsal: pát lis 26, 2010 10:51 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát lis 26, 2010 8:41 am
Příspěvky: 3
Tak ceska klavesnice odinstalovana, ale bohuzel to nepomohlo. Ale i tak moc dekuji za odpoved. Uz nechci do nastaveni vice rypat, at nenadelam vic skody nez uzitku :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o radu - nezapíná se mi konzola
PříspěvekNapsal: pát lis 26, 2010 11:09 am 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: čtv lis 25, 2010 6:59 am
Příspěvky: 169
Bydliště: Zwittau
nejde premapovat talcitko na conzoli nekde v ini souboru, ja vim ze sem tenhle problem resil v DaO a tohle mi pomohlo

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o radu - nezapíná se mi konzola
PříspěvekNapsal: pát lis 26, 2010 11:12 am 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
a) někdy se konzole spustí mimo screen... odTABuj
b) koukni, jestli ti náhodou nejede aplikace eHome. zlikviduj ji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o radu - nezapíná se mi konzola
PříspěvekNapsal: pát lis 26, 2010 12:14 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: stř říj 27, 2010 7:29 am
Příspěvky: 81
a nebo udelej jak radi vsemocny a vsevedouci Smejki :)
Tady je oficialni vyjadreni od Bethsedy (hodil jsem to jako spoiler, at to zbytecne nezvetsuje topic)

| SPOILER
If you have a new system with the Microsoft eHome devices, these will conflict with the program being able to read the scan code for the tilde key from the keyboard. Those Microsoft eHome devices or drivers need to be disabled in order to allow the game to "see" the tilde key being pressed. The MIRC (Microsoft Infrared Remote Control) seems to disable the tilde (~) key in both Oblivion and Morrowind. Simply disconnecting the MIRC from the USB port will fix this issue." To Unistall/ Disable the conflicting device(s), try the following steps: Open up the "Start" menu, go into "Control Panel" > "System and Maintenance" > "Device Manager". Click "Human Interface Devices". If you see "Microsoft eHome Infrared Transceiver", right-click and uninstall it. If not, then locate the driver with the word "Infrared" in it's name elsewhere in the Device Manager and uninstall. Unfortunately, when you turn-off and then restart your pc, it will automatically reinstall the driver. As a result, you'll have to repeat the uninstall procedure whenever you go to play and wish to have access to the Console. -or- [Temp Fix] Control Panel > System > Hardware > Device Manager > Human Interface Devices > uninstall Infrared driver (don't ask me why but this driver interferes). If using a controller, you have to switch back to mouse/keyboard control to get the console, switching to mouse/keyboard control will occasionally crash the game to desktop, so save before you try, just in case.

Takze dle meho sesteho smyslu pes bude zakopan tady


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o radu - nezapíná se mi konzola
PříspěvekNapsal: pát lis 26, 2010 1:14 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát lis 26, 2010 8:41 am
Příspěvky: 3
Konzole se určitě nespustí - TAB zapne PipBoy.
A při každém pokusu odinstalovat "Infračervený vysílač Microsoft eHome" hodí Vista error hlášení a spadne.
Děkuji za rady, ale asi rozjedu novou postavu dokud ten microšmejd vůbec funguje :-?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o radu - nezapíná se mi konzola
PříspěvekNapsal: pát lis 26, 2010 1:38 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: stř říj 27, 2010 7:29 am
Příspěvky: 81
finarfin píše:
Děkuji za rady, ale asi rozjedu novou postavu dokud ten microšmejd vůbec funguje :-?


Jeste to zkus, je skoda zahodit tolik "prace" :)
I kdyz ja po 28 hodinach hrani zjistil, ze ten muj avatar je (s prominutim) idiot a ze ho nesnasim a rozjel jsem to taky znova ::shock


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny