Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 10:32 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 262 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: pát dub 27, 2012 3:36 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pát črc 29, 2011 2:13 pm
Příspěvky: 108
to není nemožností vyskočit, ale proto, že tam Obsidiani narvali neviditelný zdi. Asi aby to udělali co nejvíc koridorový. Každopádně je na to plugin.
Se ženskou postavou je horší, že ačkoliv legie jsou pěkný misogynové, pro který je ženská jen lepší zvířátko, tak že hned po prvním setkání v tom vyvražděnym městě se se mnou Vulpes baví jako rovnej s rovnym. Pochopim to v druhý půlce hlavní linie, kdy se chtěj kurýrovi vlísat do přízně, ale s neznámou nýmandkou na začátku by se neměli ani bavit, maximálně trousit nějaký sexistický poznámky. V zásadě jediná negativní "interakce" ze strany legie je ta, že se mi ta otrokyně felčarka zmíní, že se o mně nějací legionáři bavili, že mě jako znásilněj. A skutek utek.
Reputace je trochu nedořešená, stalo se mi, že jsem postřílel dva Powder gangstery, široko daleko ani noha, nikdo to nepřežil a stejně jsem dostal negativní reputaci. nemluvě o tom, že jakmile mi klesne reputace dost nízko, tak na mě všichni útočí jak magoři, navzdory tomu, že už bych měl mít takovou pověst, že si to každej dvakrát rozmyslí ze strachu o život a ne že se do mě pustí kdejakej jouda s kvérem po dědovi, kterej drží poprvý v životě.
A hlavně mi strašně vadí, že svět je prostě nudnej. Až na pár vyjímek tam neni nic moc zajímavýho ke koukání a k objevování. Do většiny baráků se nedá vlízt, což překvapí zvlášť ve Freeside, kde lidi bydlej v krabicích na ulici a vedle nich jsou barabizny zatlučený prknama.
To, že spousta questů má za výsledek akorát XP a oblibu ani nemluvim. Autoři maj asi pocit, že cílem hráče je hrát za postapokalyptickýho hujera a námezdního dělníka, co nemá nic jinýho na práci, než že loudí nějakej úkol, aby ho všichni měli rádi.
Druhá půlka hlavní linie taky stojí za to:
NCR: Máme jako takovej problém, jo. Jsou tady Velký chánové, co už nám dlouho pijou krev. Mydlíme se s nima už léta a furt s nima nehneme. Všechny naše síly v Mojave včetně rangerů jsou na ně krátký. Takže jdi a vystřílej je. Je to hlavní quest, takže ti za to nic nedáme, ale budeš náš kamarád.
Kurýr: Jasně, jdu na to. Mám NCR rád, takže mi stačí pár špuntů a když mě budete mít rádi. A pokud jde o Chány, tak nemějte strach, vezmu svýho kyberčokla a vychlastanou Rose a vystřílíme je coby dup.

NCR: Máme další problém, kurýre. Je tu takovej dědek, co z nás tahá prachy a nemáme ho rádi. Jdi a zab ho, budeš náš kamarád.
Kurýr:Jasná věc, House byl na mě sice hodnej, dal mi pěknej kvartýr a prachy, ale OK, já ho teda zabiju. Jen když mě budete mít rádi.

NCR: Další problém, někde tu je zalezlý Bratrstvo voceli. Sice jsme mu kdysi naklepli kožich a už pár let jsme o nich neslyšeli, ale určitě něco kujou, tak jdi a vyvraždi je, budeš náš kamarád.
Kurýr: Jasně. Sice jsem jejich přítel, udělali mě čestným paladinem, mají mě rádi a důvěřují mi, ale když mě budete mít rádi, tak já půjdu a vyvraždim je, včetně žen a dětí, to je brnkačka.

Hlavní linie za ostatní frakce je pak nemlich to samý. Přitom by třeba stačilo stát se členem oné frakce* Vnitřní motivace kurýra jaksi nefunguje, jediným důvodem proč ty úkoly plnit je snaha dohrát hru. Motivací pro spoustu frakčních questů je pak jenom snaha zalíbit se oněm frakcím a získat co nejlepší reputaci, přičemž ty questy jsou lineární až hanba. Pokud si člověk nechce proti sobě poštvat celý Mojave a tim si zaříznout většinu questů (nebo nechce vyvraždit celou oblast), tak mu nezbývá nic než bejt se všema kamarád. S tím trochu koliduje celá gun nut složka hry, kdy si hráč sice může vytunit kvéry do zblbnutí, má tam spoustu druhů munice a možnost přebíjet, ale nakonec kromě Fiendů a bestií nemá do koho střílet (ještě že je tam pár těch Fiendů, kteří se furt respawnují, takže je možno je kosit každý tři dny na stejnym místě. I Powder gangers jsou celkem postradatelní). Ještě štěstí, že tam jsou osobní questy společníků a Kingové.

*jasně, začínat jako vojín nebo řadový legionář by nemělo smysl, hráč by akorát tak bouchal služby na bráně a chodil na patroly, ale každá z těch armád má nepochybně nějakou rozvědku a kariéra důstojníka-rozvědčíka (á la Lawrence z Arábie) by nebyla nereálná a hráč by měl i dostatek volnosti v rámci krytí. A jak by postupoval v hodnostech a funkcích, tak by měl i vnitřní motivaci dělat za NCR či Legii i hodně špinavou práci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: pát dub 27, 2012 4:49 pm 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: stř kvě 18, 2011 7:06 pm
Příspěvky: 1140
Bydliště: Náhodná Lokace - Zřícený vorvaň
Ad Aranelka) ty neviditelný stěny jsou naprosto šílený... fakt nejlepší je, když se člověk má dostat někde kolem Červenýho kaňonu - do rangerský stanice se zprávou, do cazadořího hnízda, jde tam od Vegas, jde deset minut, aby zjistil, že se tam dá dostat jen od Jacobstownu.

Zase můžeme bejt rádi (nebo Bethesda, protože to bych nechtěl vidět ty davy rozlícenejch fanoušků) že v New Vegas není autoheal... To bych asi nerozdejchal.

_________________
Život je jako lopata. Rovná násada a na konci zahnutej plech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: pát dub 27, 2012 5:22 pm 
Víc než jen moderátor!
Víc než jen moderátor!
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 1:37 pm
Příspěvky: 891
Bydliště: Díra po granátu uprostřed Severní Ameriky
Me to nejvic vadilo u Bitter Springs, jak je tam ten ostrelovac, musela jsem najit na netu navod, jak se k nemu vysplhat, protoze to proste neslo.

Muzu byt rada, ze aspon nektere questy jdou diky black widow perku vyresit vice ci mene nestandardne (tedy z meho pohledu je to reseni uplne normalni, ale z pohledu prudernich Americanu ::scratch )

_________________
Smile! It confuses people!

Jsem zla master z brahminu a ve jmenu farmakospolecnosti ukusuju oplodum hlavicky!!39


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: pát dub 27, 2012 6:24 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
shane píše:
Autoři maj asi pocit, že cílem hráče je hrát za postapokalyptickýho hujera a námezdního dělníka, co nemá nic jinýho na práci, než že loudí nějakej úkol, aby ho všichni měli rádi.

Holt, nechal si sa manipulovať a využívať dôstojníkmi NCR. Mal si sa na nich vyprdnúť, prečo si tie ich úlohy plnil? ::fuck
Hlavná línia úloh s NCR nijako nesúvisí, celú frakciu môžeš veselo ignorovať.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: pát dub 27, 2012 7:15 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
Keď si dobre spomínam, tak aj NCR ponúka za niektoré úlohy slušnú odmenu, nerobíš to úplne zadarmo.
| SPOILER
Môžeš získať napríklad unikátnu flintu This Machine a major vypláca odmeny za lov lebiek. Okrem toho dostaneš kľúče od úkrytu, tam nájdeš zopár slušných zbraní a zbroj.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: úte kvě 01, 2012 9:02 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte kvě 01, 2012 8:59 am
Příspěvky: 3
čau
no já narazil na nepříjemnou věc která mě dost rozhodila.
Zjistil jsem že společníkům zmizela tak polovina "uskladněných" věcí! Co jsem jim dal před začátkem plnění úkoli po casinech tak jim vše zmizelo. Save kde to mají je tak starý že to nemá cenu hrát znovu.
Setkal se s tím někdo? Nevíte co se stalo a kde?
J.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: úte kvě 01, 2012 2:37 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11614
nemas tam nejake mody alebo DLC-cka?

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: úte kvě 01, 2012 2:51 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte kvě 01, 2012 8:59 am
Příspěvky: 3
Mam tam DLC ale nehral jsem je jeste, jen jsou odkazy na mape.
Za celou dobu se to nestalo, az u toho pobihani kolem casin kde odebiraji zbrane u vchodu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: úte kvě 01, 2012 3:42 pm 
Víc než jen moderátor!
Víc než jen moderátor!
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 1:37 pm
Příspěvky: 891
Bydliště: Díra po granátu uprostřed Severní Ameriky
Nepsal nekdo, ze staci je vyhodit z party a prijmout je znovu?

_________________
Smile! It confuses people!

Jsem zla master z brahminu a ve jmenu farmakospolecnosti ukusuju oplodum hlavicky!!39


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: úte kvě 01, 2012 4:02 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte kvě 01, 2012 8:59 am
Příspěvky: 3
Zkusil jsem, nepomohlo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: úte kvě 01, 2012 11:52 pm 
Víc než jen moderátor!
Víc než jen moderátor!
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 1:37 pm
Příspěvky: 891
Bydliště: Díra po granátu uprostřed Severní Ameriky
Tak nekde najit sejf v casinu a vybrat ho?

_________________
Smile! It confuses people!

Jsem zla master z brahminu a ve jmenu farmakospolecnosti ukusuju oplodum hlavicky!!39


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: stř kvě 02, 2012 7:43 am 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: stř kvě 18, 2011 7:06 pm
Příspěvky: 1140
Bydliště: Náhodná Lokace - Zřícený vorvaň
Aranelka píše:
Tak nekde najit sejf v casinu a vybrat ho?

Hm, to by mě taky zajímalo... nebylo by to špatný zpestření... ale tak já si se štěstím 8 v základu a s naughty nightwear 9 připadám i tak, jako bych je okrádal.

_________________
Život je jako lopata. Rovná násada a na konci zahnutej plech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: stř kvě 02, 2012 3:06 pm 
Víc než jen moderátor!
Víc než jen moderátor!
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 1:37 pm
Příspěvky: 891
Bydliště: Díra po granátu uprostřed Severní Ameriky
Květináč petunií píše:
Aranelka píše:
Tak nekde najit sejf v casinu a vybrat ho?

Hm, to by mě taky zajímalo... nebylo by to špatný zpestření... ale tak já si se štěstím 8 v základu a s naughty nightwear 9 připadám i tak, jako bych je okrádal.

Jemu nejde asi o penize :D
Mimochodem, mate nekdo obrazek, jak vypada naughty nightwear na muzskem hrdinovi?

_________________
Smile! It confuses people!

Jsem zla master z brahminu a ve jmenu farmakospolecnosti ukusuju oplodum hlavicky!!39


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: stř kvě 02, 2012 3:16 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11614
to neni to "jaguarie" pyzamo nahodou? ::scratch

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: stř kvě 02, 2012 3:19 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 31, 2009 12:17 pm
Příspěvky: 398
| SPOILER
Obrázek

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 262 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny