Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 2:11 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 262 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: stř kvě 23, 2012 5:46 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 31, 2009 12:17 pm
Příspěvky: 398
no varnou desku pokud vim v mohave najdes snad jen jednu ale jak uz bylo v dead money receno varny desky v tom dcl zastavali jen roli taboraku

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: čtv kvě 24, 2012 3:08 am 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
tak nič, aj keď sa ich tam (základná hra) váľa 3 prdele
Citace:
Hot plates can be found throughout the Capital Wasteland and Mojave Wasteland, usually in laboratories or other places that house scientific equipment.
Citace:
This is a different item to the electric hot plate in the Fallout: New Vegas add-on Dead Money, which allows you to craft

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: stř srp 01, 2012 11:34 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned črc 22, 2012 10:16 am
Příspěvky: 15
Mno trochu mi vadí síla energetyckých zbraní. Přijdou mi docela slabé vzhledem k ostatním puškám.

Dál mi vadí hromady bordelu všude kam se hnu. Všude jsou hromady jídla, vody, nástrojů a všemožnýho harabudí a to i v obydlených místech. Přece jen válka skončila a lidé tu už nějkaou dobu žijou a vzhledem k všeobecnému nedostaku, bych čekal že ty věci už dávno pozbírají a nějak využijí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: pát kvě 10, 2013 11:43 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 05, 2013 11:41 am
Příspěvky: 10
toudi_sk píše:
na ponku vyrábam prakticky akurát sadu na opravu zbraní a pár lekárskych brašní, časom budem recyklovať energetické články, ale zatiaľ používam len konvenčné "malé" strelné zbrane, na lise prebíjam skoro všetko na "spešl" náboje (mám perk, čo mi sprístupní všetky modifikácie nábojov) a na táboráku mi chýba možnosť na pár receptov, lebo nemám prežitie na max (zatiaľ okolo 80% iba)

mne proste vadí, že v dobe, keď je všetkého málo nemám možnossť využiť každý kúsok haraburdia, čo sa tam povaľuje a ani robiť zbrane z F3, pritom v popise v pipboyi je spomenutý aj šiškebab, čo bol plamenný meč z F3 myslím a tu som ho ešte nevidel, kľudne by mohli dať použitie toho šrotu na nízkoefektívne získanie napr. vody z 5 špinavých 1 čistú pri nízkom skille a pri naboostovaní by som nepotreboval podobne ako McGyver skoro nič, iba lepiacu pásku a kancelársku sponku, podobne ako pri oprave tej potravinárskej mašiny pre kuchára v McCarrane

jo a keď máte DLC, kde sa využíva namiesto táboráku "varná platnička", dá sa to používať aj po návrate do "normálnej" mapy Mojave?


siskebab jsem zahlidl u lobotomitu v Big Empty... ti me tim chteli nakrajet do polivky

a jinak obecne, byl jsem prekvapeny, jak moc harampadi se vsude povaluje ve FNV... ze zacatku jsem si vyrabel naboje... pozdeji mi prislo efektivnejsi vyrabet mrtvoly a obirat je...

u ohne moc nevarim, vsecko se da najit ve slusnem mnozstvi... a ponk? maximalne recykluju energeticke "palivo" do energozbrani... prijde mi, ze FNV ani moc nemotivuje hrace k vyrobe podobnych veci, ale doufam, ze se mylim a v hardcore obtiznosti je to jine, ja to hral jen na predhardcorovou obtiznost :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: pát kvě 10, 2013 11:45 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 05, 2013 11:41 am
Příspěvky: 10
checht... ted jsem si vsiml datumu prispevku, na ktery jsem reagoval... tak takhle nejak se asi citi clovek sam v pustine, kdyz najde rok starou mrtvolu posledniho cloveka na planete :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: sob kvě 11, 2013 12:25 am 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: pát úno 25, 2011 1:59 pm
Příspěvky: 85
Bydliště: Vidím město veliké...
kejby78 píše:
checht... ted jsem si vsiml datumu prispevku, na ktery jsem reagoval... tak takhle nejak se asi citi clovek sam v pustine, kdyz najde rok starou mrtvolu posledniho cloveka na planete :-D


Nejseš sám. Ale tohle je dobrý spekulativní vlákno, tak i já něco přidám. Všichni už známe novou kolekci Fallout triček, který nedávno Bethesda uvolnila do prodeje. Na tom není, až zas tak nic podezřelýho. Ale prohlášení Bethesda Game Studios (neplést si s Bethesda Softworks nebo Zenimax), že se vrhají do novýho velkýho projektu už je...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: sob kvě 11, 2013 12:33 am 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 05, 2013 11:41 am
Příspěvky: 10
tricka? tady jsou i modni vlakna? mohly by spis vydat limitovane edice placatek vaultu 13 s opravdovou radioaktivni znecistenou vodou :-D

posledni dobou ale mam pocit, ze svet stoji pouze na spekulacich a zarucenych zpravach nejen o konci sveta :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: sob kvě 11, 2013 6:04 am 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
kejby78 píše:
checht... ted jsem si vsiml datumu prispevku, na ktery jsem reagoval... tak takhle nejak se asi citi clovek sam v pustine, kdyz najde rok starou mrtvolu posledniho cloveka na planete :-D

to je normálne
kejby78 píše:
tricka? tady jsou i modni vlakna?
by si sa divil :D
Předmět: Hadry, káry, peleše

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: sob kvě 11, 2013 12:53 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 05, 2013 11:41 am
Příspěvky: 10
no, prave jsem prosel par temat, kde mel posledni slovo Chekotay... par let jsem tu nebyl, ale jako by se nic nezmenilo :-D, takze se uz nedivim nicemu :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: čtv srp 07, 2014 8:42 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 08, 2012 7:00 pm
Příspěvky: 18
Bydliště: severní země severu Böhmen
po x tém rozehrání ultimátní edice jsem dospěl k nutnosti najít konečně uklizenou pustinu, najít stavbaře, opevnit malé města, zesílit legii, chci pořádné silnice a vrátit aspoň nákladní dopravu v podobě vlaků případně odstavených náklaďáků, postavit už konečně logicky koleje. celkově oživit život ve slumu-lom, westside, severní vegas, prostě procházet se po ulici a vidět tamhle se škrtit manželský pár, tu vidět nosit člověka vodu, případně zametat atd atd

po pročtení celého tématu. ano při levelu 90 je popis postavy opravdový smrtelník při 200 je mesiaš a kdo by si nechtěl hrát na ježíše s katanou v ruce. zbraně chybí mi hodně obyčejná kuše-luk, chybí mi bodné zbraně (kopí). Prospektora žívého jsem zta celou hru nepotkal ani jednoho jediné co potkávám jsou jejich mrtvoly. Bugy mě už tolik nesejří jako kdysi (díky fallout wiki a ovládaní konzole).

začínám nenávidět pipboye 3000 (realně bych tu krabicu na ruku chtěl), pro jeho nelogockou úpravu inventáře, dále bych uvítal vypínání terminálů přes esc a ne muset přeject myší na power.

co mi v úpravách brání ? neumím módovat.

můj styl hraní je žádné běhání, žádné rychle cestování, vybrakovat všechno odevšad, ulovit všechno. takže jsem na cca 14 dnech non-stop hraní a to považte s 200 levelem je kurva doba.

Anoo jsem cheater, ale znám celou mohave nazpaměť a jsem schopen když vím poradit, kudy jak a s čím si pomoct při bugu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: čtv srp 07, 2014 8:57 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
čo to máš za zabugovanú edíciu? aby som si to ani omylom nenaištaloval ;)

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: pát srp 08, 2014 9:12 am 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 08, 2012 7:00 pm
Příspěvky: 18
Bydliště: severní země severu Böhmen
celý fallout je jeden velký bug, ale krásný


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: sob srp 09, 2014 6:48 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
:-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: sob srp 09, 2014 9:57 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 08, 2012 7:00 pm
Příspěvky: 18
Bydliště: severní země severu Böhmen
edit , našel jsme vcelku slušnou kombinaci do new vegas a tedy: www.nexusmods.com/newvegas/mods/48126/? spolu s http://www.nexusmods.com/newvegas/mods/36432/?, http://www.nexusmods.com/newvegas/mods/38056/?. Ale ještě to nevyřešilo problém s nepořádkem ale aspoň už je ve velkých částech živo a některé místa jsou rozumně a logicky opevněna. za zmínku stojí návštěva cottonwoodské zátoky kde je zajmutá karavana, nipton, po pustině se potlouká velké množství ďáblů a supermutantů. dále se tam potloukají lovci, prospektoři který pozor sbírají bordel. nové přestavěné lokace. nezaznamenal jsem pády s DLC


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: ned srp 10, 2014 10:43 am 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pát črc 29, 2011 2:13 pm
Příspěvky: 108
a jak se to tluče s AWOP?
Jinak jsou to hezký přestavby, ale vzhledem k tomu, že v týhle oblasti se vesele žije už pěknejch pár desetiletí, tak bych naopak předpokládal, že si mezitím ukliděj, a ne že tam budou mít ještě větší bordel než ve vanille.
btw. ty baráky znepřístupněný prknama mě pěkně iritujou. Mám v báglu haldu výbušnin, sekeru, podbíjecí palici a motorovku, ale musim spát na holý zemi (teda ani to nemůžu, ale vem to čert), zatimco vedle je nedostupnej barák zatlučenej nezničitelnym třičtvrtěpalcovym prknem přes dveře a nerozbitnym oknem.
Ještě lepší je to ve freeside, kde lidi bivakujou na ulici před prázdnejma barákama.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 262 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny