Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 3:03 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 262 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: ned srp 10, 2014 5:28 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 08, 2012 7:00 pm
Příspěvky: 18
Bydliště: severní země severu Böhmen
AWOP ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: ned srp 10, 2014 7:00 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
shane píše:
a jak se to tluče s AWOP?
Jinak jsou to hezký přestavby, ale vzhledem k tomu, že v týhle oblasti se vesele žije už pěknejch pár desetiletí, tak bych naopak předpokládal, že si mezitím ukliděj, a ne že tam budou mít ještě větší bordel než ve vanille.
btw. ty baráky znepřístupněný prknama mě pěkně iritujou. Mám v báglu haldu výbušnin, sekeru, podbíjecí palici a motorovku, ale musim spát na holý zemi (teda ani to nemůžu, ale vem to čert), zatimco vedle je nedostupnej barák zatlučenej nezničitelnym třičtvrtěpalcovym prknem přes dveře a nerozbitnym oknem.
Ještě lepší je to ve freeside, kde lidi bivakujou na ulici před prázdnejma barákama.

jj :D ::ano


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: pon zář 29, 2014 5:52 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 21, 2010 10:42 am
Příspěvky: 56
Na spaní je dobrej pup tent http://www.nexusmods.com/newvegas/mods/43116/?, případně portable campsite http://www.nexusmods.com/newvegas/mods/35134/?. Aspoň člověk nemusí spát na zemi.

Ten pup tent se "postaví" po položení na zem (normálně vyhodit z inventáře, ideálně na nějakej rovnej povrch). "Zabalí" se tak, že ho člověk aktivuje v módu plížení. Ty portable campsite věci se ovládají stejně.

K tématu: Nemůžu říct, že by mě na FNV něco vyloženě štvalo. Po F3 jsem nečekal vůbec nic a dostal jsem parádní hru, kterou jsem čekal ve F3. Hra je obsahově dobrá, ale nejvíc ji brzdí použitá technologie. Gamebryo je prostě shit a nepomůže mu vůbec nic.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: pon zář 29, 2014 6:01 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
ramon.dexter píše:
Po F3 jsem nečekal vůbec nic a dostal jsem parádní hru, kterou jsem čekal ve F3. Hra je obsahově dobrá, ale nejvíc ji brzdí použitá technologie. Gamebryo je prostě shit a nepomůže mu vůbec nic.



Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: pon zář 29, 2014 6:38 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
asi tak :D

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: čtv říj 02, 2014 1:21 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: sob zář 20, 2014 11:43 am
Příspěvky: 11
Bydliště: Muhlhausen
Nazdárek ve spolek!
Již vás tady pozoruji delší dobu a konečně jsem se rozhodl zde zplodit i nějaký ten příspěvek.
Tak předně musím říct že FNV je pro mě drobet šok. A to v nejlepším slova smyslu. Když tenkrát vyšel tak mi hnedka přinesl známý vysmahnutý na DVD. v té době mi dosluhovalo staré PC a tak šance FNV spustit byli menší než nulové. DVD jsem založil a zapoměl na něj. Před nějakým časem jsem se stěhoval, DVD našel a vyhodil. Místo něj jsem si koupil origošku a musím říct že maximální spokojenost. Ale teďka jsem narazil na problém. Chci si koupit Ultimate verzi v krabici. Ale nikde ji nemají! V únoru 2015 prý vyjde v reedici ale to za strašně moc dlouho! neměl by jste někdo na prodej? :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: stř pro 02, 2015 9:21 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
OWB: To spawnování nepřátel, když se spustí trigger, je hrozně okaté a nesmyslné. Vezmu pušku - bác ho, hned se kolem baráku vyrojí lobotomiti, kteří přitom předtím rozhodně nikde v okolí nebyli. Ještě horší to je v kaňonech u hydroelektrárny, tam se spawnují roboškorpíci v okamžiku, kdy já seskočím dolů do prázdného kaňomnu z vodovodních trubek. Takže veškeré obhlížení terénu je na nic, stejně tak jako preventivní granát za roh, protože nepřítel se objeví, až když překročím nějakou zónu. :-?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 262 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny