Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 1:50 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 262 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: úte úno 28, 2012 4:36 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
uvedom si prosím, že pre 99% ľudí by to potom nebolo
a) hrateľné
b) zábavné
a o peniaze ide až v prvom rade, čiže to musí byť hra pre čo najviac ľudí, taký ako ty sú skôr výnimka

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: úte úno 28, 2012 5:34 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 3:11 pm
Příspěvky: 1667
Bydliště: Cuckoo's nest
Já chci mít drsňáka s Fast Travelem. Můj čas je vzácný a o žádné umělé natahování nestojím, kthxbye.

_________________
Houstone nám tu problém!

I HATE OPEN-WORLD NEXT-GEN SEISMIC RPG GAMES!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: úte úno 28, 2012 7:09 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Jéžiš, já Vám přeciť neberu možnost hrát podle vlastního gusta. Musim to napsat velkejma, abyste pochopili, co mi ve hře chybí: Mít možnost výběru v obtížnosti. Ta co je, je podle mě nedostatečná. Ostatně nejsem sám, kdo zde píše, že od půlky je hra procházka růžovým sadem... ani s tím nesouhlasíte?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: úte úno 28, 2012 7:15 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
...

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Naposledy upravil toudi_sk dne úte úno 28, 2012 10:30 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: úte úno 28, 2012 9:07 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
Bitchking píše:
Můj čas je vzácný a o žádné umělé natahování nestojím, kthxbye.

Co čas, ale hardvérek! Než sa kuriér presunie z Crimson Caravan to tábora McCarran peši, chudák pevný disk dostane zabrať až hrúza. Serem na celú tri-dé turistiku, používam rýchle presúvanie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: úte úno 28, 2012 11:03 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 3:11 pm
Příspěvky: 1667
Bydliště: Cuckoo's nest
Tomek: Mea culpa, buď jsem měl vlčí mlhu nebo byla provedena editace. Ten kousek proti kterému jsem protestoval už nemůžu najít.

_________________
Houstone nám tu problém!

I HATE OPEN-WORLD NEXT-GEN SEISMIC RPG GAMES!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: stř úno 29, 2012 1:29 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Bitchking píše:
Tomek: Mea culpa, buď jsem měl vlčí mlhu nebo byla provedena editace. Ten kousek proti kterému jsem protestoval už nemůžu najít.

Já žádnej Edit nedělal, ale koukám... troudi se asi za svůj spoilerovej výlev styděl a smazal ho ::)
Né, dělám si srandu, jsme v topic, kde (doufám) každej může říct svůj názor, co se mu ve FNV nelíbí, co by chtěl jinak. U mě je to, kromě jiného, málo diferencovanej žebříček obtížnosti... snad jsem si tak moc nedovolil. :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: stř úno 29, 2012 9:12 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned úno 12, 2012 5:21 pm
Příspěvky: 15
jo jo - ja sice pomalu prichazim fnv na chut, ale faktem je, ze ta hra je az nechutne lehka - ted hraju s tim sawierovym modem na nejtezsi obtiznoste a i tak je to porad strasne lehky (nemam sice na 13 lvl 30 tisic zatek - ted uz je to jen kolem 10 000 - ale i tak) - porad tu neneni pocit nedostatku (takovy to vahani - mam tuhle bandu radsi vystrilet a doufat ze budou mit i naky naboje, nebo je radsi obejit delsi cestou?)

na sawierovym modu se mi libi ze temer vse znacne osekava, ale umim si predstavit ze by to slo jeste vic
no a na soubojich me stale neuveritelne vytaci, ze i kdyz ma hrac diky modu mnohem min zdravi, tak to ve streleckych bitkach stejne nic moc neznamena, ponevadz nepratele jsou na delsi vzdalenost za a) strasne levi b) ze zacatku to muze bejt nebezpecny, ale staci nasadit combat armor a strelecky bitky jsou najednou davacka, jediny co dokaze trochu zvarit jsou 3-4 kazadori najednou (tam ale staci jeden dva granaty a uz se vesele plazej ::) )


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: stř úno 29, 2012 9:37 am 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 3:11 pm
Příspěvky: 1667
Bydliště: Cuckoo's nest
Dalt: Co se nedostatků týče, FNV jde pevně ve stopách F2. Tam jsem měl vždy tuny zlatek a munice. Není to žádný Wasteland.

Edit: I když nejvíce mi to vadilo u DM, tam jsem během chvilky měl spoustu zbraní a nábojů. Jakoby se Obsidiáni báli, že hráči nebudou schopní rozdýchat ten survival element.

_________________
Houstone nám tu problém!

I HATE OPEN-WORLD NEXT-GEN SEISMIC RPG GAMES!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: stř úno 29, 2012 1:14 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned úno 12, 2012 5:21 pm
Příspěvky: 15
Bitchking: to mas pravdu, ale boje jsou ve f2 na tezkou obtiznost mnohem drsnejsi a do ty doby nez si poridis energozbroj (ja vetsinou pozdejs) jsou nektery boje resitelny jedine utekem... Jinak ja de facto nepovazuju f2 lepsi oproti fnv kvuli tomu, ze tam jsou drsnejsi boje etc - proste se mi libi vic atmosfera, ladeni sveta (urcite hraje roli pohled zvrchu), humor...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: čtv bře 01, 2012 10:19 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: čtv led 20, 2011 10:03 am
Příspěvky: 15
Co mě včera rozpálilo doběla je systém reputace a reakce okolí na mou postavu. Šel jsem osvobodit Weathersovic do tábora legie v Cottonwoodu a protože už mám u legie špatnou reputaci tak jsem si vzal jejich zbroj, aby neůtočili hned. Snajperem jsem z dálky sundal ty co jsem viděl a šel do klece pro zajatce, všiml jsem si ještě jednoho legionáře dál ode mne, tak jsem ho sundal před Weathersovými a najednou hlášení, že jsem haněný u legie a karma dolů a kdoví co ještě. Ti by měli přece výskat radostí, že jsem sundal jejich věznitele. Když jsem se vrátil k uložené p. a legionáře sundal aniž by mě viděli nestalo se nic. Další věc je ten systém s cizí zbrojí, Měl jsem předat motorákovi drogy v přestrojení za chána, nicméně to bylo až potom co jsem sundal tu velkou trojku,Vař vaře, Golfáka a Violetu. Samozřejmě zbroj mi v tom Vaultu nebyla k ničemu :-) tak jaký to má smysl. Nebo ještě k leveldesignu, kouknu do zlatého dolu u reflektoru, jedna velká jeskyň tam dvacet metrů kolejí od nikud nikam, ani dovnitř ani ven, k tomu dvě drezíny, tlupa zmijí, ale žádné tábořiště. Kdepak asi bivakovali než jsem jim vlezl na jejich píseček??? Všude se válejí vozejky a vraky aut a motorek, ale všechno tahá jedna dvě brahmíny. Obchodníci nemají zátky a ani je není za co utratit, úpravy na zbraně nejsou, nebo jen některé. V Novacu mám pokoj, v blízkosti jsou dva (tři) ponky, přebíjecí lis, ale nenašel jsem ohniště na kterém bych mohl kraftit. Inventář je nepřehledný, chybí mi dělení věcí do kategorií, bouchačky, náboje atd hlavně při přesunu do beden nebo NPC, taky mě zlobí že bouchačka na 24" monitoru zabere 1/3 plochy a není přes ni nic vidět (odstřelovačka) ale třeba PT puška přesto, že vreálu je mnohem větší tímhle netrpí. Resp. je nějaký mod a popis jeho instalace česky, který by ty moje stesky řešil?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: čtv bře 01, 2012 11:49 am 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
BenAsh píše:
Inventář je nepřehledný, chybí mi dělení věcí do kategorií ..

Delenie vecí tam je, kategória je vypísaná priamo nad zoznamom predmetov, stačí na ňu iba klepnúť ľavým myšítkom a môžeš sortovať. Inak ale súhlasím, inventár je oproti predošlým častiam hry jedna obrovská, monochromatická, konzolistická tragédia!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: čtv bře 01, 2012 2:07 pm 
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 14, 2011 6:38 pm
Příspěvky: 13
BenAsh píše:
V Novacu mám pokoj, v blízkosti jsou dva (tři) ponky, přebíjecí lis, ale nenašel jsem ohniště na kterém bych mohl kraftit.

Tomu se dá pomoci pouze modem upravující byt v Novacu (dost jich je na Nexusu, např. Novac Home updated by MaxyBoii), nebo výrobou vlastního :-)

BenAsh píše:
Inventář je nepřehledný, chybí mi dělení věcí do kategorií, bouchačky, náboje atd...

Tomu se dá pomoci mody obecně nazývanými "Sorter", které přidávají před jméno věci její typ, jako například [AMMO], [CHEM], atd. Žádný není česky a hlavně nepostihuje všechna DLC. Já jsem si pro sebe udělal jednoduché třídítko na časopisy a knihy, abych je měl pohromadě.

BenAsh píše:
bouchačka na 24" monitoru zabere 1/3 plochy a není přes ni nic vidět (odstřelovačka) ale třeba PT puška přesto, že vreálu je mnohem větší tímhle netrpí.
Na Nexusu v kategorii Bug Fixes, nebo v Models and Textures bys možná mohl najít opravu.


Ohledně tvých zbylých stesků: Něco z toho řeší mody totálně překopávající dané lokality, ale jsou opět v angličtině, nebo nehotové, nebo děsně padající. Osobně jsem se smířil s nelogičností určitých míst a neřeším to.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: čtv bře 01, 2012 9:11 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
BenAsh píše:
V Novacu mám pokoj, v blízkosti jsou dva (tři) ponky, přebíjecí lis, ale nenašel jsem ohniště na kterém bych mohl kraftit.

preto som mal "hlavný stan" v chajde pri jaskyni mŕtveho vetra (sú tam deathclawi),
tuším že Harperova chatrč, tam je myslím lis, ohnisko aj ponk

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: čtv bře 01, 2012 10:09 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
BenAsh, na ohniste je mod na Nesu, prida ti ohniste ke schodisti do pokoje


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 262 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny