Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 10:06 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 262 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: sob led 28, 2012 3:15 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pát črc 29, 2011 2:13 pm
Příspěvky: 108
jsou na to dobrý pluginy, conelrad radio a radio mojave. vanilla radio mojave má snad jen patnáct písní. Zlatý GNR ::cool


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: pát úno 03, 2012 8:29 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: sob led 28, 2012 7:58 pm
Příspěvky: 9
potan píše:
Souhlas s bodem pět.
Hlavně ten Primm je nelogickej.
Tam nějakých 15? chlapíků drží v šachu deset vojáků a deset "domorodců".
Navíc, velitel si není schopnej obstarat posily aby ho dobyli zpět, ale je schopný si je obstarat na to aby ho hlídali ::roll
Teda, je "schopnej sehnat", on o ně prostě pošle prvního týpka kterej se k němu přivandruje ...


To je jak poslední úkol na přehradě za NCR.
Najdi BoS a zlikviduj poslední hrozbu. Blázni sám! a navíc to bych neudělal McNamaru mám rád a vůbec jsem s BoS ve všech dílech sympatizoval bejt to skutečný vstoupím tam už jen pro ten Power Armor, a šel si to vyřídit s Enklávou :P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: čtv úno 23, 2012 5:52 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned úno 12, 2012 5:21 pm
Příspěvky: 15
tak po asi 30 hodinach hrani me stve vlastne hlavne ztrata motivace tu hru hrat... :-( nevim ale prijde mi to brutalne jednoduch hra pro vekovou skupinu tak kolem 12 let - hraju to na nejtezsi obtiznost s hardcore obtiznosti - postavicku mam na 15 lvl a jsem prakticky neporazitelnej (nechapu proc se pridalo v tech modech dalsich 20 urovni, kdyz uz ted mam schopnosti na ktery jsem se zameroval temer na max) s asi 30 000 zatkama na ucte - chybi mi motivace se zlepsovat - proc taky: zbrane me uz nakk nezajimaj (stejne mi vsichni padaj jak hrusky blbou loveckou puskou s optikou), zbroje vlastne nejsou potreba (stejne vsechno odprasknu driv nez to staci neco udelat)....z toho vseho plyne tak nak ta neochota plnit "uzasne" questy typu prines vajicka, soucastky, zabij banditu s holou prdeli ci parace etc a ja ti dam 200 zatek (k smichu) - v hlavni linii jsem ziskal zpet platinovej zeton a jeste jsem se teda nerozhodl komu ho dam (ale bylo to naky rychly a snadny) - zasadnim problemem (dle me) je neuveritelne bohatej svet na vystroj, vyzbroj a stedri obchodnici (po par bitkach nahromadite veci za tisice zatek - ja jsem se dost nahrabal na legionarskejch patrolach ktery tu a tam na me zautocily a hned na zacatku u ghulu v tovarne, kde u kazdy mrtvoly lezi naka plazmo/lasero puska) - napada me ze by mohlo pomoct leda brutalni snizeni vykupnich cen a prodavat by slo jedine zcela opraveny kvery atd...

samotny questy taky zadna slava - linearni jsou az beda a vedou za rucicku jak v matersky skolce (nejvic me prudi takovy ty situace kdyz s nekym kecam a v rozhovorovy nabidce mluvim o lidech, mistech atd ktery vubec neznam (mohl jsem si jich nekde vsimnout - cloveka treba pred vchodem do baraku, lokace protoze jsem ji mel pravdepodobne prochazet - ovsem kdyz prijdu z druhy strany a tohle v ty nabidce stejne vidim tak proste nevim ktera bije a je to nelogicky...)

celkove jsem ze hry spis zklamanej (hlavni negativum vidim v ty absenci motivace zlepsovat se, protoze viz vyse) :|


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: čtv úno 23, 2012 5:59 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned úno 12, 2012 5:21 pm
Příspěvky: 15
jinak vsechny tyhle narky me vedly k tomu, ze jsem asi po desaty rozehral fallout 2 - su zhruba v pulce hry a slastne si chrochtam - tady to na nejtezsi obtiznost zas takova sranda neni (jasny uz jsem sice mohl mit davno energo zbroj ale tentokrat to beru v jinym poradi) - ono bit se s bandou lupicu je celkem tezky i kdyz mate bozar (sice lupici padnou kazdy kolo tak 2 ale je jich celkem dost a oni taky moc kol k vasi eliminaci nepotrebujou :D)

hlavni sila f2 oproti fnv jsou uzasny questy... ::)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: čtv úno 23, 2012 11:45 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Dalt píše:
nechapu proc se pridalo v tech modech dalsich 20 urovni
je tam i perk, který levelování zastaví
Dalt píše:
zbroje vlastne nejsou potreba (stejne vsechno odprasknu driv nez to staci neco udelat)
čuju. že se s tebou tahá Boone. Odkopni ho, souboje singl jsou hned těžší
Dalt píše:
"uzasne" questy typu prines vajicka, soucastky, zabij banditu s holou prdeli ci parace etc a ja ti dam 200 zatek (k smichu)
hraješ vůbec New Vegas?
Dalt píše:
v hlavni linii jsem ziskal zpet platinovej zeton a jeste jsem se teda nerozhodl komu ho dam (ale bylo to naky rychly a snadny)
gratuluji, jsi na sotva v třetině hlavní linie
Dalt píše:
prodavat by slo jedine zcela opraveny kvery atd...
to máš nějaký buglý, ne? Zničené kvéry mají pomalu nulovou hodnotu

Dalt píše:
samotny questy taky zadna slava - linearni jsou az beda a vedou za rucicku jak v matersky skolce

opět... hraješ vůbec FNV? Každý quest má minimálně tři cesty plnění, spousta rozhodnutí má jasné konsekvence
Dalt píše:
nejvic me prudi takovy ty situace kdyz s nekym kecam a v rozhovorovy nabidce mluvim o lidech, mistech atd ktery vubec neznam
to se semtam u komplexní nelineární hry stane


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: pát úno 24, 2012 8:52 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned úno 12, 2012 5:21 pm
Příspěvky: 15
1. ja nechci zastavit levelovani! ja jen chcu abych i na blyby 15 urovni mel dustojny protivniky a necitil se jako buh Conan the destroyer

2. Boonea jsem vykopl uz davno...nicmene od zacatku hry jsem postavu vedl k povolani ostrelovace - takze paraci mi padaj na tri vystrely a ja si piskam :/ (mozana ze mi oproti normalnim hracum pomaha praxe z cs1.6 ale neveril bych tomu - zkratka souboje jsou vsechny resitelne (proste mam rad takovej ten pocit - ne ne hochu, na tyhle jeste nemas - to az tak na 25. urovni a se stestim ::) )

3. hraju - takovych questu je hromada - questy pro Trn, vajicko paracu na omelety, recepty pro vojaky, soucastky pro kuchare... pak vcelku nezazivny questy typu zabij (treba toho Motoraka - vystrilet behem 10 minut vault plnej dablu na 14 levlu mi prislo taky celkem divny), pak jsou tu i zabavny ukoly typu vault 22 ala akta X - boj proti sporam...bohuzel opet to padalo na absenci nebezpeci, kdy me ty kytky, kudlanky, zeleni zombici nemeli sanci cokoliv udelat - tzn perfektne budovana atmosfera prisla vnivec, pac strach z tehlech potvurek byl umernej jejich schopnostem - tzn zadnej

4. zcasti v to doufam - ted prochazim pustinu, resim jiny questiky - ale do ty tretiny hry se lze dostat po nakych 3, 4 hodinach hrani....a nerikej ze te hra nevede za rucicku...

5. mas pravdu - za poskozeny zbrane je penez malo, ale ve hre se toho valej takovy hromady :x ze je to k placi - ostetne cisla mluvej za sebe - su ve tretine hry a mam kolem 35 tisic vicek (a to nejsu zadnej silenej sberac)

6. viz vyse

7. nevim, her jsem hral hromady, ale az takhle markantni to niky nebylo...

Jinak ja tu hru uplne neodsuzuju - ma i svetly momenty - ja byl puvodne natesenej z recenzi, jak se nam vraci starej dobrej fallout a mel jsem velky ocekavani...nicmene (pro me!) tam z ty stary falloutovsky atmosfery nic moc nezbylo...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: pát úno 24, 2012 10:10 am 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 3:11 pm
Příspěvky: 1667
Bydliště: Cuckoo's nest
Dalt píše:
3. hraju - takovych questu je hromada - questy pro Trn, vajicko paracu na omelety, recepty pro vojaky, soucastky pro kuchare...


Najdi Beckynu knihu, Přilož dřevo pod kotel, Najdi hodinky, pobij krysy pod Klamathem/vetřelce v dole/mravence kdekoliv, uchraň bandu čoklů před brahmínami...

btw - pokud se ti zdá nejsnadnější průchod hrou příliš snadný, tak zační hrát s nožema. Budeš mít o zábavu postaráno.

_________________
Houstone nám tu problém!

I HATE OPEN-WORLD NEXT-GEN SEISMIC RPG GAMES!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: pát úno 24, 2012 11:01 am 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
Dalt píše:
(nechapu proc se pridalo v tech modech dalsich 20 urovni, kdyz uz ted mam schopnosti na ktery jsem se zameroval temer na max) s asi 30 000 zatkama na ucte - chybi mi motivace se zlepsovat

Jop, s detskou obtiažnosťou vyrukoval synek Todd Howard, aby to mohol úspešne predávať americkým nešikovným konzolistom. :D
Skús totok:
http://www.atomicgamer.com/files/95132/ ... awyers-mod


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: pát úno 24, 2012 1:00 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned úno 12, 2012 5:21 pm
Příspěvky: 15
Bitchking: mas pravdu, ale proste mi to tam (ve starsich dilech) pasovalo nak lip - ono je to u fnv fakt spojeny s tou batoleci obtiznosti - tj proc bych si dobrovolne bral jen naky noze? za 1) nerad hraju za postavicku specializujici se na boj zblizka a za 2) musis sam uznat ze to je umely zvysovani obtiznosti hracem, coz logicky nebylo gro mych narku...

valcik: ty jo dik, to vypada zajimave - predpokladam ze cestina s timhle modem nepovali ze? (ne ze bych byl tak strasnej anglictinar, ale zadnej top ten to taky neni a pri hre mam radsi tu cj :) ale asi to zkusim i tak...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: pát úno 24, 2012 1:06 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 3:11 pm
Příspěvky: 1667
Bydliště: Cuckoo's nest
Dalt: Nepasovalo. To si jen s tebou hraje nostalgie. Je to úplně stejná vata/oživování světa. Odsnajprování kohokoliv jednou ranou, než si tě stačí všimnout není umělé snižování obtížnosti hráčem? Já hrál se střelnými zbraněmi ovšem bez odstřelovaček na hard a před Césarovými zabijáky jsem dost utíkal, anžto byli tuzí až běda.

Dodatečná čeština na Sawyerův mód zde - http://www.madbrahmin.cz/index.php?dir= ... v_download

_________________
Houstone nám tu problém!

I HATE OPEN-WORLD NEXT-GEN SEISMIC RPG GAMES!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: pát úno 24, 2012 1:19 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned úno 12, 2012 5:21 pm
Příspěvky: 15
Bitchking: je to mozny s tou nostalgii...jinak pouzivani odstrelovacky rozhodne neni snizovani obtiznosti - tedy respektive ano - ale chybou ve hre, kdy nepratele kolikrat neresej ze je nekdo z dalky kydli - to ve f1 i 2 odstrelovacka takovej bigbit nebyla...(strasne by se mi libilo kdyby nepratele (dablove obcas lovecky pusky pouzivaj) taky odstrelovali na dalku - chapu ze to uz by bylo moc tezky a vazalo by to nepratele prez pul mapy ale neco do sebe to ma - asi jsem zblblej z pvp her ::scratch

za tu cz dekuju asi to jdu hned zkusit :)

ps.: pujde s tim modem hrat i rozehrana hra?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: pát úno 24, 2012 2:03 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
No jo, strajkař, to se máš :D
To i párače a kazadory dáváš s prstem v nose?
Vyzkoušej si nějakou rebalance modifikaci. Třeba tu od JE Sawyera, je v download sekci
Stejně tak se vrhni na DLCčka, ta jsou vesměs docela těžká

Dalt píše:
vystrilet behem 10 minut vault plnej dablu na 14 levlu mi prislo taky celkem divny

nikdo po tobě nechce vybít vault, pouze zabít jejich vůdce. Do vaultu se lze dostat i mírově, lze tu najít postřeleného rangera, kterému lz pomoct, jdou osvobodit vězni...). Skutečně je pouze tvůj problém, že to hraješ stylem "blow all that shit up"
Dalt píše:
zcasti v to doufam - ted prochazim pustinu, resim jiny questiky - ale do ty tretiny hry se lze dostat po nakych 3, 4 hodinach hrani....a nerikej ze te hra nevede za rucicku...
Do téhle fáze se dá dostat poměrně rychle, ale stejně... kudy jsi šel proboha? Goodsprings zabere dvě hodiny, Primm taky, Mohavská stanice dokonce ještě víc, pokud se člověk začne zabývat trestnicí a pokud se plně vrhne na Nipton. Potom normálně následuje cesta do Novacu, kde spřízněné questy (hlavně ten s ghouly) zabeou další dvě tři hodiny. Pak ještě menší potyčka v Boulder City a dá se jít do Vegas. Sakum prdum, pokud tohle všechno člověk absolvuje jinak, než že všechno vykydlí, nic nečte a sere na explore (který s sebou nese dfalší tuny questů) tak se dostane na nějakých 12-15 hodiny hraní. A to je člověk ve třetině pouze z hlediska struktury hlavní linie (která je těžce nelineární), ne z hlediska herní doby. Nehraješ to celé jako counter strike?

A že tě hra vede za ručičku? Jak tě může nelineární hra, kde lze skoro každý quest plnit nejméně třemi cestami a vztahy mezi jednotlivými entitami tvoří síťovou strukturu, vodit za ručičku? To jako že máš mapu a na ní jasně vyznačeno místo, kam máš dojít? Dojít != dohrát, a dohrát != vystřílet a sebrat tři jabka pro babku kořenářku. Veškeré podpůrné prvky (rozpis jednotlivých fází úkolu, questmarky) můžeš ve většině případů vesele ignorovat a chovat jen podle informací získaných ze zdrojů herního světa (NPC, logy atd.).


Dalt píše:
5. mas pravdu - za poskozeny zbrane je penez malo, ale ve hre se toho valej takovy hromady :x ze je to k placi - ostetne cisla mluvej za sebe - su ve tretine hry a mam kolem 35 tisic vicek (a to nejsu zadnej silenej sberac)
jo, ekonomika hry je docela nevyvážená

Dalt píše:
7. nevim, her jsem hral hromady, ale az takhle markantni to niky nebylo...
taky žádná hra není tak rozsáhlá a komplexní

Jinak ja tu hru uplne neodsuzuju - ma i svetly momenty - ja byl puvodne natesenej z recenzi, jak se nam vraci starej dobrej fallout a mel jsem velky ocekavani...nicmene (pro me!) tam z ty stary falloutovsky atmosfery nic moc nezbylo...[/quote]atmosféry? je jiná, ale ty tu celou dobu tu mluvíš soubojích a o herním designu. Struktura hry s Fallout2 téměř shodná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: pát úno 24, 2012 2:06 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Dalt píše:
ps.: pujde s tim modem hrat i rozehrana hra?

měla by. každopádně si nepřepisuj savy, alespoň nějakou dobu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: pát úno 24, 2012 4:30 pm 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: stř kvě 18, 2011 7:06 pm
Příspěvky: 1140
Bydliště: Náhodná Lokace - Zřícený vorvaň
Tak tak, mě málem omyli, když jsem zjistil, že po dohrání všech DLC, vyplnění velký části questů a posbírání většiny unikátních zbraní jsem měl nahráno 74 herních hodin... Takovej čas sem strávil snad jen u minecraftu... a pozor, ještě jsem do toho stíhal chlastat :D

_________________
Život je jako lopata. Rovná násada a na konci zahnutej plech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: pát úno 24, 2012 5:12 pm 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: stř kvě 18, 2011 7:06 pm
Příspěvky: 1140
Bydliště: Náhodná Lokace - Zřícený vorvaň
Justy píše:
Já mám celkově asi tři stovky, a to jsem ještě pořád nedohrál Lonesome Road. ::)

Tak tomu už nerozumím ani já :D co tam probůh pořád děláš?

_________________
Život je jako lopata. Rovná násada a na konci zahnutej plech.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 262 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 18  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny