Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je pát dub 19, 2024 11:21 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 71 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Tož?
BoS 57%  57%  [ 26 ]
Enkláva 11%  11%  [ 5 ]
Prašť, jak uhoď 33%  33%  [ 15 ]
Celkem hlasů : 46
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: ned úno 06, 2011 5:25 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
deblos píše:
No hovorí o tom viac postáv.. A ale kdeže, nejde predsa o partu z Citadely ale o odnož BoS z úplne opačnej strany USA.

Nejlepší bude, když spustim "trojku" a zajdu se do Citadely na Eldera podívat, jestli tam je ::rofl ::rofl


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: ned úno 06, 2011 5:29 pm 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 08, 2009 2:20 pm
Příspěvky: 110
Bydliště: EU
Tomek píše:
deblos píše:
No hovorí o tom viac postáv.. A ale kdeže, nejde predsa o partu z Citadely ale o odnož BoS z úplne opačnej strany USA.

Nejlepší bude, když spustim "trojku" a zajdu se do Citadely na Eldera podívat, jestli tam je ::rofl ::rofl

To je úplne ten najlepší nápad!! ::rock :-D :-D :-D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: ned úno 06, 2011 5:57 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Přátelé, dokud se nehádáte, klidně diskutujte ::ano

Přidal jsem anketu, ať je to přehledné


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: pon úno 07, 2011 12:56 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
No ja koukala jak puk, jakou pomalu svatozar BoS Bethesda nasadila ::shock . Jsou to zmetci a muze mi Bethesda tvrdit co chce, ja vim svoje. Na rozdil od Toda ja jednicku a dvojku hrala ::fuck .Justy to ve svem prvnim postu popsal skvele, k tomu vazne neni co dodat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: pon úno 07, 2011 10:33 am 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: ned dub 11, 2010 6:39 pm
Příspěvky: 1257
Erina píše:
No ja koukala jak puk, jakou pomalu svatozar BoS Bethesda nasadila ::shock . Jsou to zmetci a muze mi Bethesda tvrdit co chce, ja vim svoje. Na rozdil od Toda ja jednicku a dvojku hrala ::fuck .Justy to ve svem prvnim postu popsal skvele, k tomu vazne neni co dodat.

Tak urcitě by to šlo udělat zajímavějc... Změny mně nevadí, ovšem mělo by ti mít nějaký opodstatnění proč BOS ve F3 dělají to co dělají. Například u Followers of the Apocalypse jim žeru tu jejich vstřícnost a obětování. U Bos už ne... Podle mne měli dodat do pozadí záměr, který by to častečně vysvětloval - Lyonel (tak se jmenoval ne?) jako vizionář (trošku jako Veronica), který tuší brzkou zkázu Bratrstva, pokud se více neotevřou společnosti. Enklava mi vadí už méně.. Má stejný záměr jako ve dvojce. Po desginový stránce se mi líběj. Co mi ovšem vadí je nelogické rozmístění jejich vojáků po pustině. Když už se o tom rozepisuju, tak dodám, že pustinu prostě od začátku měli koncipovat jako válečnou zónu, kde nejsou žadní farmáři. Jen Scavengeři ( ty co zbíraj ve washingtonu cenné předměty) a prodávají je karavanám. Vyhodit kraviny a nelogičnosti jako Tempenny tower a upíry a hend by to mohla být jiná hra :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: pon dub 25, 2011 6:38 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 07, 2010 8:00 pm
Příspěvky: 17
Bydliště: Kdesi ve 20. století...
BoS -pro mě je BoS parta xenofobních egocentrických fanatiků :D ať už v v původních Falloutech nebo v "Fallout 3" nebo i v New Vegas Vám zadají super těžký úkol za který uslyšíte maximálně tak "dík". V originálním Falloutu nás pošlou do kráteru plného radiace kam se se svými super obleky neodváží vlézt...v trojkách se tváří jako spása lidstva. Vy zachráníte celou pustinu, spustíte projekt Čistota, odrovnáte celou Enklávu a dostanete...Energozbroj. Mesiáš dostane pouhou Energozbroj. Není divu že jsem byl na vrcholu blaha když jsem s Fawkesem, raketometem, Tlusťochem a rotačním kulometem vyvraždil celou Citadelu (tedy jen u lidi u kterých to šlo). Ještě nadšenější jsem byl když jsem v DLC mohl zničit základnu Enklávy nebo Citadelu...ano tipuje správně: Citadela lehla popelem :D.
Odpadlíky nemusím ale pár věci máme společných nesnášíme Bratrstvo oceli ::fuck
V New Vegas jsem chtěl Energozbroj takže jsem s BoS začal nedobrovolně spolupracovat. Po 3 ultra těžkých misích (putování po celé mapě) jsem se naštval načetl to ve chvíli kdy do bunkru BoS přijdu a zničil jsem ho hned jak to šlo :D a vůbec mi nechyběli. Takže jednoduše: nenávidím BoS :D

Enkláva - jelikož jsem hrál jen Fallouty 1, 3 a New Vegas nemůžu Enklávu posoudit v původních hrách. Ve "Falloutech 3" jsem se k ní chtěl přidat protože i když je to banda fašistů přeci jen se snažili vnést do všeho pořádek. Žel v trojkách to prostě nešlo. Enkláva je tady popsaná jako banda utrapravicových fanatiků horších než SS a KGB dohromady. Sice mají hezkou Energozbroj ale v trojkách se k ním přidat nešlo...i přesto jsem pobíhal pustinou oblečenej jako důstojník Enklávy nebo v Enklávacký energozbroji a vesele střílel každého člena BoS ::fuck
V New Vegas se mi quest s Enklávou velice líbil. Parta veteránu se rozhodne pomoci v rozhodující misi. Hledání veteránů se mi velice líbilo, každý měl svůj příběh atd. Postavy byli vstřícné a sympatické. Nakonec jsem našel i jejich Bunkr, kde mi slíbili pomoc ve vrtulníku (což splnili a výrazně mi ulehčili cestu) + mi dali dvě úžasné Energozbroje a pohled na ubohé zbytky kdysi nejmocnější organzace USA je úchvatný ::cool
Takže opět jednoduše: do New Vegas docela neutrální názor (chvílemi lehce negativní) v New Vegas ji prostě žeru:D

BoS - rozhodně NE!
Enkláva - spíše Ano (taky jsem pro ní hlasoval :P )


P.S. Omlouvám se za délku:D

_________________
pod tímhle nickem jsem i na csfd a dabingforu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: pon dub 25, 2011 11:26 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 15, 2010 9:19 pm
Příspěvky: 418
Zvolil jsem 'prašť jak uhoď'. Ne snad proto, že by se mi obě frakce jevily stejně, nýbrž kvůli hlubokým antipatiím, jež k nim chovám. Stejně jako k NCR.
Vůbec nejraději mám Powder Gangers a Chány. Potom také Legii, ačkoli tam bych rozhodně nehovořil o sympatiích jako spíš o zvrhlé zvědavosti.

'Outcasts', dle mého skromného názoru, více než cokoli jiného připomínali skupinu padlých paladinů z jednoho questu v Baldur's Gate 2.

_________________
"I keep my friends close and my enemies dead."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: úte dub 26, 2011 8:59 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
Don Arian píše:
V New Vegas se mi quest s Enklávou velice líbil. Parta veteránu se rozhodne pomoci v rozhodující misi.

Mno, majú to ale trocha špatne naskriptované. Do záverečného súboja s legátom sa zapojí iba kanibal Johnson, ktorý používa zbraň nablízko, neustále pobieha tesne vedľa hlavnej postavy a nedajú sa mu zadávať pokyny. Kvôli tomu sa nedajú používať míny, pretože ich okamžite aktivuje a s rovnakým nadšením sa vrhá aj pod hodené granáty, pako jeden. Keď ho zasiahne mína alebo granát, naštve sa a zaútočí na hlavnú postavu. To je snáď najblbšia ukážka AI z celej hry. ::)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: stř kvě 04, 2011 8:30 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte kvě 03, 2011 2:41 pm
Příspěvky: 1
ať už je enkláva jakkoliv zlá na obyvatele postapokaliptickeho světa a jsou v ni velitelé uplni magoři ;) tak jsem za ni vzdy chtel hrat, at uz jsem musel byt jakkoliv zly... ve FNV je velike mínus v tom ze pulku Questů ani neobjevite protoze vas nenakopnou primo jako to bylo v F3 ;) hned v Novacu pri rozhovoru s babčou pilotkou mi bylo jasné že je z Enklávy a po sléze jsem si to i potvrdil :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: čtv kvě 05, 2011 11:09 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
proboha, neprirovnavej FNV k F3. FNV je opravdu RPG hra, narozdil od F3, co byla dobra FP akce s prvky RPG a nedomyslenymi + nesmyslnymi kvesty. A kazdej hrac RPG vi, ze musi kvestiky vyhledavat a ne cekat, ze ho kopnou do zadku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: pát kvě 06, 2011 2:12 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
Erino,
ty si pracovala aj na českom preklade Planescape Torment? Ak áno, potom sa nedivím, že si na mladú er-pé-generáciu taká prísna. :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: sob kvě 07, 2011 10:58 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
Valcik, ano, jsem to ja :).

Edit: jak mne se styka po hrach typu PT, RoA, Albion, EoB, Stonekeep atd. ja kdyz si vzpomenu na stare Fallouty a jejich uzasne moznosti, tak slzim. Dnes uz neumi poradny RPG nikdo udelat, i Bethesda skvelou serii Elder Scrolls pokaslala - Oblivion mne tezce nebavil.
Uz vidim ty dnesni decka, jak prolizaji dungeony a premysli nad tim kudy dal (nutnost zatizit naslapnou plosinku,aby se nekde neco otevrelo, najit priserne malinke a sikovne schovane minitlacitko ci packu, aby se vypnuly plameny nebo valici se koule a spousta dalsich vychytavek, ktere dnesni hry zcela opustily, protoze ti mladi by to ani nehrali, neb by u toho museli premyslet a nemohli by valit primou cestou vpred a zabijet co se pohne). Dnes se za RPG vydava kazda akce, kde je moznost zmeny statistik postavy a par nablblejch kvestu.
Jen si vezmi, jak jsme u starych Falloutu museli velmi premyslet nad tim, co odpovime a jak jsme si radeji pred kazdym rozhovorem sejvovali, kdybychom nahodou odpovedeli spatne :-D. FNV je poplatny dnesni nepremyslici mlade generaci, proto jim odpovedi radeji oznacuje, aby nedej boze neodpovedeli spatne... To mne desne kakalo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: sob kvě 07, 2011 12:15 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
Presne tak, dnes je to v hrách samý samonavádzací kompas a obrovské blikajúce šipky, až by jeden zaplakal. Mno, to je už ale námet na úplne inú tému, radšej sa teda vráťme k Enkláve, než nám dá Smejki po ušách. ::)
:: nostalgicky zaspomína na staré dobré herné časy, keď ešte hry neboli lesklé a jednoduché ::


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: stř črc 13, 2011 6:56 am 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pát říj 29, 2010 8:12 pm
Příspěvky: 93
Zvážil jsem to a volím Bratrstvo.. a je mi fuk co jsou zač. Fallouty jsem jel všechny, dokonce i ten klon na Ps2. Bratrstvo volím protože jsem se v průběhu Fnv zamiloval do veroniky ::love2 ::oops


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: čtv črc 14, 2011 3:54 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: stř zář 15, 2010 1:42 pm
Příspěvky: 43
Tomek píše:
Justy píše:
MMCHD, tys nehrál F1 ani F2? Mluvíš, jako kdybys obě frakce znal až od F3... ::scratch

Nechci zabřednout do nějakých hádek, mám dneska dobrou náladu :-)
Jak je tedy vidět, s těma BoS sem to nějak neukočíroval, asi pro to, že sem u nich nikdy nebyl "zbožňovaný", jen "oblíbený".
Cháni na přehradě? no teda :-) . Jsem u nich "zbožňovaný" a nejlepší se mi pro ně jevilo poslat je daleko na sever.

Ano, bohužel, 1 a 2 sem nehrál, ale věř, snažil sem se, jenomže po "trojce" (ať už to je jakýkoliv paskvil) to prostě nešlo. Proto sem napsal jen svůj názor na poslední dva díly a... někdo by mohl doplnit, jak to bylo v těch prvních :-)

Mrzí mě, že ti, co vyrostli na prvních dílech nechtěji pochopit, že tu je i komunita, která zná jen díly 3D, už minule sem psal, že se mi jeví, že se jedná o dvě různé hry, bohužel se stejným názvem... ale na tohle téma pokračovat nechci.


nevim proc by to po trojce neslo, nevis o co jsi prisel... ja mam F2 na kompu nainstalovanej odjakziva a i v dnesni dobe super grafik si ho zahraju radsi nez nove koko*tiny. Navic udelat si nazor na enklavu jen podle trojky a pak ho nahlas rikat je docela hamba :) Ve trojce to byla banda smesnejch chudaku, u kterejch jsem nepozoroval nic moc spolecneho s enklavou ze dvojky (jejich nazory, schopnosti, cile) a ktery jsem zabijel na jednu ranu :) nemuzu opominout to, ze ve dvojce je enklava skoro vyhlazena, takze mi prislo trosku nesmyslne, ze mela ve trojce super mega bunkr se super technologiema

Jinak jedinou frakci, kterou ve Fallout universu uznávám jsem já sám... nedělá mi za zajímavou odměnu a dobrý důvod problém makat pro kohokoliv a oddělat kohokoliv, větší sympatie ale chovám k BoS, škoda jak to s nima dopadlo... v jedničce to byli bohové a v dalších dílech už jen karikatura sebe sama...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 71 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 57 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny