Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv dub 18, 2024 3:27 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 71 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Tož?
BoS 57%  57%  [ 26 ]
Enkláva 11%  11%  [ 5 ]
Prašť, jak uhoď 33%  33%  [ 15 ]
Celkem hlasů : 46
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: čtv črc 14, 2011 5:14 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11642
náhodou, v FNV je enkláva božia, hotová strieborná horda jak z pratchetta ::rock škoda že s BoS
nebojovali spolu, ale oddelene ... či to bola len moja vina, že nikto z BoS neprešiel priehradou?

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: čtv črc 14, 2011 6:24 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pát říj 29, 2010 8:12 pm
Příspěvky: 93
toudi_sk píše:
náhodou, v FNV je enkláva božia, hotová strieborná horda jak z pratchetta ::rock škoda že s BoS
nebojovali spolu, ale oddelene ... či to bola len moja vina, že nikto z BoS neprešiel priehradou?


mě tam pár paladinů dovalilo...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: čtv črc 14, 2011 7:09 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
mně taky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: čtv črc 14, 2011 7:25 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11642
aha, takže môj fail

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: čtv črc 14, 2011 7:42 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11642
to myslíš tie kecy na konci? blábolili niečo o Veronike, že sa od nich čím ďalej viac vzďalovala

by ma ale zaujímalo, či sa dá nejako zachrániť Mr.House, keď ho vytiahnem z komory

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: čtv črc 14, 2011 7:47 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11642
a to sa dozviem kde/ kedy/ od koho? mám pár sejvov pred bojom, tak môžem pozrieť,
len ma mrzí, že som si nevzal armádu robotov, ale som ich zlikvidoval

som bol rád, že sa mi podarilo BoSákov ukecať ku spolupráci, len Arcade potom zmizol v pustine

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: čtv črc 14, 2011 7:57 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pát říj 29, 2010 8:12 pm
Příspěvky: 93
toudi_sk píše:
a to sa dozviem kde/ kedy/ od koho? mám pár sejvov pred bojom, tak môžem pozrieť,
len ma mrzí, že som si nevzal armádu robotov, ale som ich zlikvidoval

som bol rád, že sa mi podarilo BoSákov ukecať ku spolupráci, len Arcade potom zmizol v pustine


hned jak jsem došel zpět k Mooreové s tím že bratrstvo souhlasí s příměřím tak u ní stálo už pár paladinů a na přehradě pak taky.. nevim jak si to měl ty?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: čtv črc 14, 2011 8:04 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11642
nejaký tam boli, ale všimol som si ich až pri bitke v priehrade, ale to som mal iné problémy, ako kukať po železných panákoch, ktorý sa klátili pod paľbou polonahých buzien

Justy, no niečo na ten štýl-> uzmierenie, energia podľa následovníkov, ale bol som viacmenej patolízač RNK :|

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: stř srp 31, 2011 9:20 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pát črc 29, 2011 2:13 pm
Příspěvky: 108
Amaroun píše:
Erina píše:
No ja koukala jak puk, jakou pomalu svatozar BoS Bethesda nasadila ::shock . Jsou to zmetci a muze mi Bethesda tvrdit co chce, ja vim svoje. Na rozdil od Toda ja jednicku a dvojku hrala ::fuck .Justy to ve svem prvnim postu popsal skvele, k tomu vazne neni co dodat.

Tak urcitě by to šlo udělat zajímavějc... Změny mně nevadí, ovšem mělo by ti mít nějaký opodstatnění proč BOS ve F3 dělají to co dělají. Například u Followers of the Apocalypse jim žeru tu jejich vstřícnost a obětování. U Bos už ne... Podle mne měli dodat do pozadí záměr, který by to častečně vysvětloval - Lyonel (tak se jmenoval ne?) jako vizionář (trošku jako Veronica), který tuší brzkou zkázu Bratrstva, pokud se více neotevřou společnosti. Enklava mi vadí už méně.. Má stejný záměr jako ve dvojce. Po desginový stránce se mi líběj. Co mi ovšem vadí je nelogické rozmístění jejich vojáků po pustině. Když už se o tom rozepisuju, tak dodám, že pustinu prostě od začátku měli koncipovat jako válečnou zónu, kde nejsou žadní farmáři. Jen Scavengeři ( ty co zbíraj ve washingtonu cenné předměty) a prodávají je karavanám. Vyhodit kraviny a nelogičnosti jako Tempenny tower a upíry a hend by to mohla být jiná hra :-)

ono to tam vysvětlený je - BoS je v DC odříznutý od velení a zásobování na západě a pomalu jim docházeli lidi, tak začal Lyons verbovat místní a víc s nima spolupracovat, aby dokázalo bratrstvo v DC vůbec přežít. Jenže místňáci taky nejsou blbci a bylo to něco za něco, nehledě na to, že noví rekruti by jen těžko snášeli sedět se založenejma rukama a koukat se, jak jim jejich rodiče, sourozence a přátele mordujou nájezdníci a mutanti. Takže se BoS chtě nechtě začalo angažovat v záležitostech Pustiny víc než je jejich zvykem. (No a Lyons měl ještě ke všemu humanistický sklony, ale to takovou roli nehrálo).
Mimochodem, co je na sektě maníků hrajících si na upíry nelogickýho? Takový pošuky máme i dnes, natož ve světě plnym dvousetletejch ghoulů, supermutantů, staletí fungujících robotů a počítačů a jinejch bizarností (jako třeba představa, že nějaká komunita může bejt po generace zašpérovaná v hermeticky uzavřeným Vaultu, pak klidně vylézt na povrch a do týdne nechcípnout na nemoci, se kterejma si jejich prakticky neexistující imunitní systém neporadí)?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: čtv zář 01, 2011 8:17 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: ned dub 11, 2010 6:39 pm
Příspěvky: 1255
Problém že tam žádný rodiny moc nejsou... Není tam žádný moc základ pro to aby to byl dobrý scénář... Jednotky Bosu jsou tam prostě nasazený by oko...
Co se týče upíru tak přesně nvm co mi vadilo... Je to dlouho co jsem to naposled hrál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: čtv zář 01, 2011 8:42 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11642
upír je fallouťácka "klasika", nie? ::rofl

na upírov sú tu iné hry preboha ::roll

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: stř zář 07, 2011 5:36 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
On Tod asi ty upiry zere, sere je pomalu do kazde hry :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: pon led 02, 2012 12:55 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:41 pm
Příspěvky: 770
Bydliště: bohužel praha
Po dlouhém rozmýšlení jsem nakonec zaškrtl Enklávu. Proč? Ani sám nevím.. BoS mám hrozně rád, hraju za ně na Templářích a tak. Jenomže jak člověk stárne a tak, tak pomalu začíná chápat i širší souvislosti,.. Ono, je to všechno o tom, že jaký velitel, taková armáda.. Logika říká, že pokud se k většině přešivších (a většina jsou, ruku na srdce, jenom nuzáci, co za trochu zátek udělají skoro cokoliv) budou takové technologické frakce jako BoS a Enkláva chovat tak, jak se chovají, tak je bud ostatní převálcují, či tyto "hodně technologií-málo lidí" frakce začnou stagnovat, což je možná ještě horší.
Co jsem měl možnost vidět v F3 (at už to je podle většiny komunity špatně udělané, jak chce a FNV jsem ještě nehrál), tak je to tam pořešené tím zpúsobem, že BoS jsou tam ti strážní andělé lidí z pustin a Enkláva jako by z oka vypadla Hitlerovým vizím o čisté rase budoucnosti. Ale to už je zřejmě v FNV pořešeno, snad.
V F3 Enkláva dělá hrozné věci, na vlastní oči jsem viděl, jak postavila skupinu ghoulů ke zdi a spálila je plamenomety, chtěla do vodních toků vypustit smrtící virus, atd. Přesto bych je volil spíše, než Bratrstvo. Dúvodů je více, ale převažuje možnost být s těmi, kdo skutečně vidí za oponu, mají k dispozici to absolutně nejlepší, atd. I když skutečná nadějí pro většinu lidí zústává NCR (a mnohem reálněji dosažitelná volba pro obyč. člověka)...

_________________
spend shell


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: pon led 02, 2012 3:14 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11642
toto je topic o Enkláve a BoS v F:NV, čo je úplne iná hra ako F3, skús si to najprv zahrať ;)

radím ti to nie kvôli tvojmu postu, ale kvôli tebe, F:NV za to stojí a určite si ho časom znova zahrám
(asi 3. krát, na rozdiel od F3, kde mi to stačilo raz :| )

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: sob bře 24, 2012 9:02 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: sob bře 24, 2012 8:45 pm
Příspěvky: 4
BOS je a bola najlepsia frakcia vo vsetkych falloutoch!!! - nech hodi kamen do nej, ten kto presiel Fallouty s viac cistym stitom, ktory prekona BOS :P (a tym nemyslim velku pozitivnu karmu, ale nerobenie aj tej negativnej)

BOS je tvrde, nekompromisne, ale spravodlive! oproti NCR je sice BOS viac elitarske (nie vsak namyslene ako NCR, elitarstvo zaistovalu kvalitu nad kvantitou), ale jej velitelia boli vzdy viac pragmaticki, menej cholericki a emotivni oproti NCR (uz Tandi, ci starostka vo Vault City, ktore sa neskor pridala k NCR na Vas ziapala, rovnako afektovane a slepe prikazy Moorovej), teda kym NCR si robilo sebecku politiku, BOC sa zaujimalo o globalnu zachranu sveta (zasahovalo len proti najnebezpecnejsim hrozbam - Enklava, Mutanti, Master a nasledovnici, pomoc proti Legii)

BOS je nevyhnutny spojenec vyvoleneho vo F1, F2 a F3, je to vsak jedina frakcia, ktora vie preplieskat kazdeho hraca a je hranicou toho co si moze dovolit (Enklavu a Navarro uz vystrielalo vela ludi, vystrielali ste uz niekedy Vaulty BOS? :P)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 71 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny