Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je pát bře 29, 2024 8:36 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 71 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Tož?
BoS 57%  57%  [ 26 ]
Enkláva 11%  11%  [ 5 ]
Prašť, jak uhoď 33%  33%  [ 15 ]
Celkem hlasů : 46
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: sob úno 05, 2011 7:42 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: stř úno 02, 2011 5:49 pm
Příspěvky: 27
Nazdar, chtěl bych vědět kterou z těchto dvou frakcí máte raději (BoS nebo Enklávu) a proč. Předem děkuji za odpovědi :D

_________________
For the Brotherhood ...of NOD? ...of Steel!!!
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: ned úno 06, 2011 12:50 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
Justy píše:
a.) Technokratičtí zmrdi, co křečkují know-how a schovávají se v podzemních bunkrech, zatímco nad nimi lidi živoří na úrovni středověku.
b.) Fašistický spolek inbredních vymytých mozků, jehož konečným cílem je vymýtit život na pevnině a nahradit ho svou čistou rasou.

souhlas

Justy píše:
Myslím, že se zdržím hlasování

taktez


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: ned úno 06, 2011 9:23 am 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: ned dub 11, 2010 6:39 pm
Příspěvky: 1249
Až se v pustině oběví státeček na parlamentním liberálním principu tak ty :D ... ani Enklava ani BOS (ale ty už spíš). A ani NCR nemám v lásce


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: ned úno 06, 2011 10:59 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
A otázka je myšlena jako všeobecně, nebo pouze k FNV?
V prvním případě mě chybí za "c)" - Vyděděnci (Outcasts)
V druhém je hodnocení Enklávy těžké, kdyby té 5tici kurýr nepomohl "na nohy" vedlejšákem, ani tam nejsou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: ned úno 06, 2011 11:09 am 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: ned dub 11, 2010 6:39 pm
Příspěvky: 1249
Tomek píše:
V prvním případě mě chybí za "c)" - Vyděděnci (Outcasts)

Jo na tyhle dva paskvily jsem zapomněl. Zajimavý nápad. Ovšem Západní bos je taková Armáda spásy a Outcasti jsou zase ty nejhorší bastardi - Prostě po Fallout 3 typické. Je to nedotažený a nevěrohodný.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: ned úno 06, 2011 11:09 am 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
Tomek píše:
V druhém je hodnocení Enklávy těžké, kdyby té 5tici kurýr nepomohl "na nohy" vedlejšákem, ani tam nejsou.

Presne tak, Enklávu rozprášil Vyvolený, zostali po nej len malé základne a malé skupinky uprchlíkov, ktoré postupne vymierajú. Bez technického vybavenia, výzbroje a vedeckého zázemia je Enkláva odsúdená na pomalý zánik. BOS má zase nepružných vodcov, starých a obmedzených generálov, ktorí sa venujú vzájomným sporom.
Žiadna sláva, treba sa pridať k Nasledovníkom Apokalypsy, vravím vám! :P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: ned úno 06, 2011 11:26 am 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 08, 2009 2:20 pm
Příspěvky: 110
Bydliště: EU
Amaroun píše:
Tomek píše:
V prvním případě mě chybí za "c)" - Vyděděnci (Outcasts)

Jo na tyhle dva paskvily jsem zapomněl. Zajimavý nápad. Ovšem Západní bos je taková Armáda spásy a Outcasti jsou zase ty nejhorší bastardi - Prostě po Fallout 3 typické. Je to nedotažený a nevěrohodný.

Ano z BoS v F3 urobili "Armádu spásy", ale Outcast tam práve predstavujú tú takpovediac pravú Bos, s tymi hodnotami aké sú napr. vykreslené aj vo FNV. čiže to ich svojské bastardsto k nim patrí ::)
Hmmm a Justy to napisal trefne! a snád jeden zo silnejších kladov BoS je,že aspoň nepália hned skoro po každom koho stretnú. Takže moja odpoved je jasná, jednoducho ten fašistický rozmer Enclavy, je pre mňa silne neprijatelný. Aj ked v FNV to už bola celkom milá parta :P

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: ned úno 06, 2011 1:01 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Dobře, trochu to rozvedu.
BoS (v Pustině) - co napsal Justy o BoS je sice pravda, ale buďme objektivní, věc má i druhou stranu mince. Žádná větší, čistě vojenská frakce namá svůj prvořadý cíl v pomoci živořícím obyčejným lidem, většinou bývá nástrojem nějaké vlády. I přes to ale pomáhali, v celém Washingtonu rozmístili hlídky, nasazovali krk, aby to trochu vyčistili od Supermutantů, na celou Pustinu neměli dostatek lidí, tu zabrala Enkláva. Ano, křečkovali, nabírali lidi, ale připravovali se na jejich hlavní cíl - Broken Steel a rozdrtit Enklávu. Určitě z mocenských pohnutek, přesto pomohli i dál - postavili Pěst svobody, dobili Čističku a zajistili vodu pro celou Pustinu (s naprosto trapnou distribucí, ale to pominu).
Enkláva (v Pustině) - těžké hodnotit, Bethesda mi nedala šanci se s nima nějak sblížit, vykreslili je pomalu jako komando SS. Jako "klaďák" (když to jinak nešlo), sem to přijal.
Závěr č.1 je tedy jasný - BoS ano, Enkláva ne.

BoS (v Poušti) - nějak se to celé "citadelské" asi podělalo, někde dostali řádně na prdel (nepátral jsem). Zbylo jich jen pár, zakrtkovali se, moc nepomáhali ani neškodili, přesto se ji NCR bojí natolik, že žádá kurýra, aby s nima zatočil. Teď moje neznalost, ale mám pocit, že je ani nejde přesvědčit, aby se mnou vyrazili na přehradu (nebo se mýlím?).
Enkláva (v Poušti) - tohle je jiný kafe a ze 121 questů je ten s nima pro mě nejhezčí. Dali slovo, které dodrželi a vrtulníkem, když mi na přehradě teklo do bot, přiletěli na pomoc. Malá skvrnka bohužel, nezapoměli na nevraživost s BoS a v půlce boje o přehradu se jeden z nich pustil do mé Veroniky... slečně sem pomohl :-) .
Závěr č.2 - BoS ne, Enkláva ano.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: ned úno 06, 2011 1:30 pm 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 08, 2009 2:20 pm
Příspěvky: 110
Bydliště: EU
Tomek píše:
BoS (v Poušti) - nějak se to celé "citadelské" asi podělalo, někde dostali řádně na prdel (nepátral jsem)...

Samozrejme že dostali na prdel, predsa u Helios1 nie? ..Si zabudol alebo si myslel na niečo iné? ::scratch

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: ned úno 06, 2011 1:50 pm 
Jetá coura
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 24, 2009 8:00 am
Příspěvky: 508
Bydliště: Wall Street/Tel Aviv
Kouknu-li na to svoji optikou starších her.

Enkláva - Sice sympatické vyvražďování vesnic, ale příliš odosobněná celosvětová genocida z nich dělá nudné fašouny.

Bratrstvo orálního sexu - Mnohem zábavnější banda hajzlů - kradení/vyhrabávání technologií, vydržování si nevolnických vesnic, mordování kolemjdoucích mutantů/nájezdníků/skautek se sušenkami.

Bratrstvo je mnohem zajímavější a zábavnější forma pustinného techno-fašizmu. ::kawaii


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: ned úno 06, 2011 1:53 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Justy píše:
MMCHD, tys nehrál F1 ani F2? Mluvíš, jako kdybys obě frakce znal až od F3... ::scratch

Nechci zabřednout do nějakých hádek, mám dneska dobrou náladu :-)
Jak je tedy vidět, s těma BoS sem to nějak neukočíroval, asi pro to, že sem u nich nikdy nebyl "zbožňovaný", jen "oblíbený".
Cháni na přehradě? no teda :-) . Jsem u nich "zbožňovaný" a nejlepší se mi pro ně jevilo poslat je daleko na sever.

Ano, bohužel, 1 a 2 sem nehrál, ale věř, snažil sem se, jenomže po "trojce" (ať už to je jakýkoliv paskvil) to prostě nešlo. Proto sem napsal jen svůj názor na poslední dva díly a... někdo by mohl doplnit, jak to bylo v těch prvních :-)

Mrzí mě, že ti, co vyrostli na prvních dílech nechtěji pochopit, že tu je i komunita, která zná jen díly 3D, už minule sem psal, že se mi jeví, že se jedná o dvě různé hry, bohužel se stejným názvem... ale na tohle téma pokračovat nechci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: ned úno 06, 2011 2:50 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: ned dub 11, 2010 6:39 pm
Příspěvky: 1249
deblos píše:
Amaroun píše:
Tomek píše:
V prvním případě mě chybí za "c)" - Vyděděnci (Outcasts)

Jo na tyhle dva paskvily jsem zapomněl. Zajimavý nápad. Ovšem Západní bos je taková Armáda spásy a Outcasti jsou zase ty nejhorší bastardi - Prostě po Fallout 3 typické. Je to nedotažený a nevěrohodný.

Ano z BoS v F3 urobili "Armádu spásy", ale Outcast tam práve predstavujú tú takpovediac pravú Bos, s tymi hodnotami aké sú napr. vykreslené aj vo FNV. čiže to ich svojské bastardsto k nim patrí ::)
Hmmm a Justy to napisal trefne! a snád jeden zo silnejších kladov BoS je,že aspoň nepália hned skoro po každom koho stretnú. Takže moja odpoved je jasná, jednoducho ten fašistický rozmer Enclavy, je pre mňa silne neprijatelný. Aj ked v FNV to už bola celkom milá parta :P

Jasný koncepce Outcastů neni špatná -> provedení je hrozný.... Já si například o Outcastech nepomatuju nic, protože neni co :-)
Stejně tak BOS - to jako kdyby si velitel BOS s Pentagonu přečetl spisy nějakýho humanisty. Stal se osvícencem a teď mu to polovina jebo bratrů sežrala i s navijákem. ::) ... Ve FNV jsem Enklavu nepotkal.. sakryš to jde jen přes Arcadeho ne? Já s nim navštívil spousty míst a on ne a ne se mi svěřit :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: ned úno 06, 2011 3:28 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
Abych nebrblal mimo tému, ešte svoj predošlý príspevok doplním:
Vidím to podobne, ako majster Nosál. ::)
Enkláva je najmenej sympatická frakcia zo všetkých. Prežili iba vďaka tomu, že mali k dispozícii predvojnové zásoby, ktoré patrili vláde a armáde. Nemuseli sa teda vôbec namáhať, všetko dostali naservírované na striebornom podnose. Sráči. ::twisted
Naproti tomu BOS, to sú ostrieľaní cestovatelia a prieskumníci, vedení bývalými armádnymi generálmi, ktorí pri putovaní zničenou krajinou zachraňujú a strážia zvyšky technológií. Síce majú fašistické a separatistické maniere, ale oproti Enkláve sa mi zdajú na život v pustine oveĺa prispôsobivejší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: ned úno 06, 2011 4:34 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Justy píše:
V klidu, já se jen ptal, měl jsem za to, že jedničku i dvojku máš nahrané.
Historie Pustiny se ale dá načíst i z Bible a časové osy, i když to fakt není ono. ::)
Bohužel, pro ucelenější pohled na BoS i Enklávu je F1/2 fakt potřeba, ve F3 i NV jsou dost okleštění.

Nemám, no :-( , kdybych měl, sem sice trošku "jinej", že :-) , ale né až tolik, takže bych, předpokládám, byl na "stejné lodi".
Bibli sem z části četl, jenomže jako první seznámení se světem fallouta a bylo hodně věcí, které sem nepochopil, nejvíc právě tu časovou osu.
Jak to bylo s frakcema minule... přečtu si nějaký recenze, ale nesmí to být samej chvalozpěv :-) , to hned zavětřím nějakou komerci :-)

deblos píše:
Samozrejme že dostali na prdel, predsa u Helios1 nie? ..Si zabudol alebo si myslel na niečo iné? ::scratch

No vidíš, musim se řádně stydět :-) Já u toho questu měl 2 bugy a koukal sem tím nějak prolést. Mrknu do GECKu... kdo to vysvětluje? Heggertyová?
I tak v tom mám binec. Jednalo se skutečně o BoS z Citadely pod vedením Lyonse, nebo to byla jiná parta?

Amaroun píše:
Jasný koncepce Outcastů neni špatná -> provedení je hrozný.... Já si například o Outcastech nepomatuju nic, protože neni co :-)
Stejně tak BOS - to jako kdyby si velitel BOS s Pentagonu přečetl spisy nějakýho humanisty. Stal se osvícencem a teď mu to polovina jebo bratrů sežrala i s navijákem. ::) ... Ve FNV jsem Enklavu nepotkal.. sakryš to jde jen přes Arcadeho ne? Já s nim navštívil spousty míst a on ne a ne se mi svěřit :D

No, vyprskl sem "Outcasts" a teprve potom začal přemejšlet. Vždyť ti z Fort Independence byli skoro horší, jak "lyonovci", jen kšeft, hrabivost a pár jednotek toulajících se Pustinou, ani kloudná řeč s nima nebyla a nakonec po mě začali střílet ještě dřív, než sem jim stihl vybrat sklady.
A ti z Anchorage nebyli o moc lepší, na začátku mi chtěli ruku uřezat, v závěru dokonce zabít. Takže i tady - ne.

Toho Arcadeho se drž, quest za to stojí.

Obrázek


Naposledy upravil Tomek dne pát kvě 06, 2011 12:26 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bratrstvo Oceli vs. Enkláva
PříspěvekNapsal: ned úno 06, 2011 4:55 pm 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 08, 2009 2:20 pm
Příspěvky: 110
Bydliště: EU
Tomek píše:
deblos píše:
Samozrejme že dostali na prdel, predsa u Helios1 nie? ..Si zabudol alebo si myslel na niečo iné? ::scratch

No vidíš, musim se řádně stydět :-) Já u toho questu měl 2 bugy a koukal sem tím nějak prolést. Mrknu do GECKu... kdo to vysvětluje? Heggertyová?
I tak v tom mám binec. Jednalo se skutečně o BoS z Citadely pod vedením Lyonse, nebo to byla jiná parta?

No hovorí o tom viac postáv.. A ale kdeže, nejde predsa o partu z Citadely ale o odnož BoS z úplne opačnej strany USA.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 71 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny