Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 9:32 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Poškozené savy
PříspěvekNapsal: ned dub 17, 2011 3:54 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned dub 17, 2011 3:47 pm
Příspěvky: 1
Zdravím,taky mě dost trápí poškozené savy,povede se mi uložit tak jeden z deseti..a dost je to otrava pak...neví někdo kde třeba v jaký lokaci to pujde uložit bezproblémově nebo při jaký situaci třeba?musí být nějaký způsob jak to vychytat...zkoušel jsem třeba uložit na jednom místě desetkrát a nefungoval ani jeden,ani autosave ani rychlé uložení,přišel jsem taky nato že se to povede často když ukládám častěji ale je to otrava ::help


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Poškozené savy
PříspěvekNapsal: ned dub 17, 2011 9:41 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
ja se savy problem nemam


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Poškozené savy
PříspěvekNapsal: čtv říj 27, 2011 3:20 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: sob říj 08, 2011 4:07 pm
Příspěvky: 22
Erina píše:
ja se savy problem nemam


Problém se save jsem měl pouze jednou a to když mi "milovaný" ČEZ vypnul nečekaně proud ve chvíli, kdy jsem ukládal. Jak se dokázali chlapci přesně trefit nevím dodnes! :D Na vině může být špatná instalace hry, jiný důvod mne nepadá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Poškozené savy
PříspěvekNapsal: pon dub 02, 2012 8:21 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát kvě 06, 2011 2:34 pm
Příspěvky: 2
Neviem či je to presne tento problém, ale aj ja mám problémy so save. Mám dobrú zostavu, hra beží normálne. Ale ... Keď si hru uložím vôbec nemám istotu, že sa mi podarí LOAD. Jednoducho, keď chcem načítať save, tak sa mi donekonečna krúti "ruletka" a nič. Skrátka to nechce spustiť. Niektoré savy ale fungujú normálne. Problém je, že keď urobím save, nemám istotu či bude fungovať, takže musím vždy vychádzať z hry von a skúsiť či save ide. Veľakrát sa ale stane, že nie a musím sa často vracať k starším funkčným save-om. Neviete prosím poradiť. ::help


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Poškozené savy
PříspěvekNapsal: pon dub 02, 2012 8:45 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
Asi bych si saves zazalohovala, preinstalovala hru a defragmentovala disk. Ale ja nejsem odbornik.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Poškozené savy
PříspěvekNapsal: pon dub 02, 2012 9:24 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Togo píše:
Neviem či je to presne tento problém, ale aj ja mám problémy so save. Mám dobrú zostavu, hra beží normálne. Ale ... Keď si hru uložím vôbec nemám istotu, že sa mi podarí LOAD. Jednoducho, keď chcem načítať save, tak sa mi donekonečna krúti "ruletka" a nič. Skrátka to nechce spustiť. Niektoré savy ale fungujú normálne. Problém je, že keď urobím save, nemám istotu či bude fungovať, takže musím vždy vychádzať z hry von a skúsiť či save ide. Veľakrát sa ale stane, že nie a musím sa často vracať k starším funkčným save-om. Neviete prosím poradiť. ::help

reinstall hry, pro jistotu i OS


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Poškozené savy
PříspěvekNapsal: pát dub 06, 2012 11:14 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát kvě 06, 2011 2:34 pm
Příspěvky: 2
Zdá sa, že problém sa mi podarilo určitým spôsobom eliminovať. Všimol som si, že problémy s načítaním save-ov sa vyskytovali hlavne pokiaľ som uložil pozíciu na "voľnom priestranstve", napr. niekde pri vstupe do mesta a pod. Pokiaľ sa však po niekoľko hodinovom hraní vrátim "domov" napr. do chatrče v Goodspringsu alebo do motelovej izby v Novacu a tam si uložím pozíciu, tak sa problémy s načítaním savu nevyskytujú. Takže ideálne je zrejme ukladanie niekde v interiéroch.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Poškozené savy
PříspěvekNapsal: sob dub 07, 2012 12:00 am 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 26, 2009 4:26 am
Příspěvky: 247
Togo: Ak máš zapnuté rádio vypni ho. Možno to nepomôže ale za pokus nič nedáš. Mne robilo niečo podobné ako píšeš a keď som hral ( a ukladal ) bez rádia tak to bolo v pohode.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Poškozené savy
PříspěvekNapsal: pon dub 01, 2013 8:39 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: ned bře 31, 2013 11:23 pm
Příspěvky: 2
Narazil jsem na problém se save na volných prostranstvích jak říkáš a přišel na jednoduchou metodu jak si načítání "pojistit":
1. ukládej vždy když se díváš přímo pod sebe do země :-P - vyzkoušeno.
2. když už nějaký nelze načíst, tak načti jakýkoliv jiný save, který jde, a pak rovnou znovu načti ten co "nejde" - zázračně najednou normálně načteš.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny