Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 12:28 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: steam-problem
PříspěvekNapsal: ned črc 17, 2011 5:32 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: pon říj 25, 2010 10:06 am
Příspěvky: 35
zdravim, mam problém se službou steam, mam orig. F NV, a při vytváření učtu se proces zasekne, druhý učet to samí, má někdo stejný problém? nevíte co s tím?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: steam-problem
PříspěvekNapsal: ned črc 17, 2011 5:41 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
máš steam povolený ve firewallu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: steam-problem
PříspěvekNapsal: ned črc 17, 2011 5:44 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: pon říj 25, 2010 10:06 am
Příspěvky: 35
jo ale ted jsem zjistil že když odpojim net a přihlasim se tak to jde...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: steam-problem
PříspěvekNapsal: pát srp 12, 2011 9:11 am 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 08, 2009 2:20 pm
Příspěvky: 110
Bydliště: EU
Mám tiež s*****ý problém so Steam-om a strácam nervy...
Mám nové PC, chcel som nainštalovať New Vegas, samozrejme sa inštaluje aj Steam, ale pri prihlasovaní na môj účet ma to chce overiť tak, že mám vyplniť kontrolný Kód ktorý mi pošlú na môj e-mail. Problém je ale v tom,že žiadny e-mail mi nechodí. Už som to skúšal viac krát, čital som si aj forum na Steam support kde s touto vecou má kopec ludí problémy ale žiadne pre mňa zmysluplné riešenie som nenašiel. Taktiež som písal správu aj na Steam support team ale zatial žiadna odpoved. geniálne! ::evil
Mal niekto podobný problém? Nejaké riešenie ako na to?
Dopredu dík za nejaké rady! :-?

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: steam-problem
PříspěvekNapsal: pát srp 12, 2011 9:50 am 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
Skontroluj si kapacitu mailovej schránky. Ak ju máš plnú, nový mail nedostaneš. o:-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: steam-problem
PříspěvekNapsal: pát srp 12, 2011 9:56 am 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 08, 2009 2:20 pm
Příspěvky: 110
Bydliště: EU
valcik píše:
Skontroluj si kapacitu mailovej schránky. Ak ju máš plnú, nový mail nedostaneš. o:-)

no fajn dík, ale mailovú schránku nemám plnú..

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: steam-problem
PříspěvekNapsal: pát srp 12, 2011 10:05 am 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: čtv lis 25, 2010 6:59 am
Příspěvky: 169
Bydliště: Zwittau
otazka jestli nemas nastavenej jinej mail ve steamu nez momentalne pouzivas, pripadne zkontrolovat spam jestli to tam nepada. Sem taky nadaval jak pes ze mi ten overovaci kod neprisel a nasel sem ho ve spamu

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: steam-problem
PříspěvekNapsal: pát srp 12, 2011 10:28 am 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 08, 2009 2:20 pm
Příspěvky: 110
Bydliště: EU
Swen von Walhallion píše:
otazka jestli nemas nastavenej jinej mail ve steamu nez momentalne pouzivas, pripadne zkontrolovat spam jestli to tam nepada. Sem taky nadaval jak pes ze mi ten overovaci kod neprisel a nasel sem ho ve spamu

Nie, pozerám presne ten mail na ktorý mi chodili správy aj ked som si niečo cez steam kupoval. Ale pre istotu som pozrel všetky schránky čo použivam.. A v Spame tiež nič :|

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: steam-problem
PříspěvekNapsal: sob srp 13, 2011 3:07 pm 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 08, 2009 2:20 pm
Příspěvky: 110
Bydliště: EU
Takže konečne somnou začali Steam-áci komunikovať cez support účet. čiže riešim to zmenou e-mailu ktorý budem mať pridelený pre steam. Tak snád to čoskoro dotiahnu do konca..! OWB čaká ::cool
Inak dík chalani za záujem pomôcť ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: steam-problem
PříspěvekNapsal: pon pro 26, 2011 10:20 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: čtv led 20, 2011 10:03 am
Příspěvky: 15
Zkusím se zeptat tady, tematicky je to společné.
Koupil jsem v JRC originálku, první co mne zarazilo že pro instalaci je vyžadované připojení k netu a účet na Steamu, budiž. Dotaz zní kam se ukládají pozice ve hře a je li možné abychom hráli se synem oba, ale z jiných uložených pozic? Ve F3 jsem to řešil kopírováním/přejmenováním uložených pozic tady mám neblahý pocit že je to někde na serveru. Prosím o radu a nasměrování jak to ve FNV chodí.
Díkec


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: steam-problem
PříspěvekNapsal: pon pro 26, 2011 11:43 am 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
vybrať by sa malo dať z rôznych sejvov (ale asi len podľa času/ dátumu), automatický save je len jeden (pri prechode do inej lokácie), ale na to existuje nejaký mod, čo to hádže do iného sejvu (neviem či sú potom 2, alebo aj viac), brácho to používal, keď náhodou tesne pred sejvom prišlo ku chybe, alebo si vyliezol z búdy a pred tebou 7 kazadorov, dalo sa to potom vrátiť späť pred vstup do chatrče

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: steam-problem
PříspěvekNapsal: pon pro 26, 2011 12:56 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
BenAsh píše:
Zkusím se zeptat tady, tematicky je to společné.
Koupil jsem v JRC originálku, první co mne zarazilo že pro instalaci je vyžadované připojení k netu a účet na Steamu, budiž. Dotaz zní kam se ukládají pozice ve hře

systém savů je stejný jako u F3. savy jsou uloženy někde v Dokumentech.
BenAsh píše:
a je li možné abychom hráli se synem oba, ale z jiných uložených pozic? Ve F3 jsem to řešil kopírováním/přejmenováním uložených pozic tady mám neblahý pocit že je to někde na serveru. Prosím o radu a nasměrování jak to ve FNV chodí.
nějak nechápu, proč to řešíš tak složitě. vždyť u každého savu se zobrazuje, za jakou je postavu. prostě sedneš ke hře a načteš poslední save se jménem své postavy. Samozřejmě je důležité nenechávat si Autosave/Quicksave jako poslední save, mají totiž oba jen jeden slot. počet savů je navíc "neomezený", jde do stovek.
Co se týče savů na serveru. Na Steamu funguje u většiny her Steam Cloud. Jakmile ukončíš hru, savy se zkopírují na server. Když se pak přihlásíš z jiného počítače/kixne ti harddisk atd. a spustíš hru znovu, aniž bys poslední savy měl na svém hadru, tak se ze serveru stáhnou (resp. Steam se tě zeptá, který stav je žádoucí - jestli ten na serveru nebo ten ve tvé mašině).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: steam-problem
PříspěvekNapsal: pon pro 26, 2011 5:29 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: čtv led 20, 2011 10:03 am
Příspěvky: 15
Složitě to řeším proto, že při hraní z jiné pozice, která je starší mi u F3 docházelo ke ztrátám předmětů, statistik atd (už nevím přesně) když jsem se potom vrátil k sejfu novějšímu.
Už jsem si ověřil, že spustit (a načíst sejfy) jde i bez připojení k webu a co mě potěšilo, že to nevyžaduje DVD v mechanice. Možnost mít více postav s rozdílnými sejfy by mne však potěšila.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: steam-problem
PříspěvekNapsal: pon pro 26, 2011 5:32 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
BenAsh píše:
Složitě to řeším proto, že při hraní z jiné pozice, která je starší mi u F3 docházelo ke ztrátám předmětů, statistik atd (už nevím přesně) když jsem se potom vrátil k sejfu novějšímu.

::shock slyším prvně
no, já u testování FNV přeskakoval mezi několika savy nic takového se mi nedělo, tak to asi můžeš prubnout


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: steam-problem
PříspěvekNapsal: pon pro 26, 2011 8:53 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: čtv led 20, 2011 10:03 am
Příspěvky: 15
Sejfy jsem zkopíroval a zkoušíme no uvidíme, dám vědět.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny