Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je ned dub 28, 2024 6:55 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: camp mccarran - nepřiřadí se bod rychlého cestování
PříspěvekNapsal: pát črc 22, 2011 9:55 am 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 10, 2011 4:02 pm
Příspěvky: 14
Hj,
dělám mise v campu mccarran a pokaždé musím cestovat na strip a pak jít pěšky. Bod tábora mccarran na mapě mám jako neobjevený. Šipka na kompasu k táboru není. Bug? Nelze nějak vyřešit (popř. konsole)? Kdyby někdo věděl, dopředu dík ::) .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: camp mccarran - nepřiřadí se bod rychlého cestování
PříspěvekNapsal: pát črc 22, 2011 3:02 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11660
a neobjavil si ešte El Rey Motel? to je budova hneď oproti vchodu do Mc Carranu

len bráchovi to na kompe momentálne nejako padá a neviem vyskúšať, či sa dostane aj dovnútra základne, momentálne ju na mape ešte nemá (ale El Rey Motel áno)

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: camp mccarran - nepřiřadí se bod rychlého cestování
PříspěvekNapsal: sob črc 23, 2011 3:35 am 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 10, 2011 4:02 pm
Příspěvky: 14
Máš pravdu, stačilo jít z druhé strany od toho hotelu. Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: camp mccarran - nepřiřadí se bod rychlého cestování
PříspěvekNapsal: sob črc 23, 2011 6:25 am 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11660
nemáš za čo a ty si tam chodil cez železnicu? ::shock tak to je naozaj pekná "obchádzka" :D

brácho používa nejaký mod, čo pridáva bránu aj na druhú stranu Stripu
(kvôli vláčeniu vecí do vaultu)

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: camp mccarran - nepřiřadí se bod rychlého cestování
PříspěvekNapsal: sob črc 23, 2011 10:44 am 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
Toto je na bethesďáckych sandboxových turistických simulátoroch snáď najhoršie. Ak chce človek odniesť nejakú prkotinu o pár budov ďalej, musí pekne potýrať svoj hardware - niekoľko minút loadovania pri prechode medzi lokalitami. Najhoršie je, keď sa tam konečne dostaneš a zistíš, že si ten predmet zabudol niekde úplne inde. :D
Vyhlasujem minútu ticha za všetky týrané pevné disky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: camp mccarran - nepřiřadí se bod rychlého cestování
PříspěvekNapsal: sob črc 23, 2011 3:32 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
valcik píše:
Toto je na bethesďáckych sandboxových turistických simulátoroch snáď najhoršie. Ak chce človek odniesť nejakú prkotinu o pár budov ďalej, musí pekne potýrať svoj hardware - niekoľko minút loadovania pri prechode medzi lokalitami. Najhoršie je, keď sa tam konečne dostaneš a zistíš, že si ten predmet zabudol niekde úplne inde. :D
Vyhlasujem minútu ticha za všetky týrané pevné disky.

Minuta je fuč :D , tak nabízím:
S úspěchem a spokojeností používám mikro mod - přidá 3 nové značky na mapě: Šťastná 38, Nádraží RNK a Hotel Vault 21 s možností cestování (viz foto, jsou všechny pod sebou).
Názvy mám v češtině, orig.soubor najdete na nexus. Jo a samozřejmě je nutné ty značky před každým vchodem na mapě nejprve objevit, až potom jsou k použití :-).

Obrázek


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: camp mccarran - nepřiřadí se bod rychlého cestování
PříspěvekNapsal: sob črc 23, 2011 3:37 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11660
kam mám nahrať to .esp prosím? kedysi som to aj vedel, ale zabudol som

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: camp mccarran - nepřiřadí se bod rychlého cestování
PříspěvekNapsal: sob črc 23, 2011 3:42 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
toudi_sk píše:
kam mám nahrať to .esp prosím? kedysi som to aj vedel, ale zabudol som

Toudi, no tedá :-). Přeci do Data, pak otevřít FoMM nebo jen Launcher, soubor fajou označit a ve spuštěné hře se pak dostavit před vchody do těch lokací.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: camp mccarran - nepřiřadí se bod rychlého cestování
PříspěvekNapsal: sob črc 23, 2011 5:43 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11660
sorry, ale skúšal som to už dávno a okrem toho mám momentálne iné starosti,
ale do data som to dal, hru som spustil a v tom základnom menu sa mi nič
nové neobjavilo (ale aspoň som našiel mod, čo mi rozťahuje pipboy ... asi),
nič nové inštalovať nemienim ani cez nič to spúšťať nebudem, skúsil som to prejsť
od križovatky 188, dostal som sa až k týpkovi s reklamami, ale potom mi to spadlo,
tak neviem, či to fungovalo, ale asi nie, kedže som nič nezaškrtol

ozaj, neexistuje nejaká utilita, čo by zapisovala chybovú hlášku modrej obrazovky?
začína ma to srať, FNV mi začína padať hocikedy a čoraz častejšie, zlatý crack a betačeština ::evil

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: camp mccarran - nepřiřadí se bod rychlého cestování
PříspěvekNapsal: sob črc 23, 2011 6:09 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
toudi_sk píše:
sorry, ale skúšal som to už dávno a okrem toho mám momentálne iné starosti,
ale do data som to dal, hru som spustil a v tom základnom menu sa mi nič
nové neobjavilo (ale aspoň som našiel mod, čo mi rozťahuje pipboy ... asi),
nič nové inštalovať nemienim ani cez nič to spúšťať nebudem, skúsil som to prejsť
od križovatky 188, dostal som sa až k týpkovi s reklamami, ale potom mi to spadlo,
tak neviem, či to fungovalo, ale asi nie, kedže som nič nezaškrtol

ozaj, neexistuje nejaká utilita, čo by zapisovala chybovú hlášku modrej obrazovky?
začína ma to srať, FNV mi začína padať hocikedy a čoraz častejšie, zlatý crack a betačeština ::evil

Ty si dobrej :-). Samo nebudu Tě nijak lámat, ale jak spustíš mod na roztažení Pip-Boy? Ať je to "esm" nebo "esp", musíš ho kopírovat do Data a fajou říct hře, aby ho vzala, stejně, jako mod těch třech značek na mapě, je to pořád stejné.
S těma pádama hry to opravdu začíná být kritické. Vytáhl jsem za poslední rok z Panelů "Application Error" a hrůza. 360x pád do windows u F3 a už 131x pádů u FNV. Po posledním update se to ale zlepšilo, cca 6 hodin = 1 error.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: camp mccarran - nepřiřadí se bod rychlého cestování
PříspěvekNapsal: sob črc 23, 2011 6:19 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11660
Tomek píše:
Ty si dobrej :-). Samo nebudu Tě nijak lámat, ale jak spustíš mod na roztažení Pip-Boy? Ať je to "esm" nebo "esp", musíš ho kopírovat do Data a fajou říct hře, aby ho vzala, stejně, jako mod těch třech značek na mapě, je to pořád stejné.
S těma pádama hry to opravdu začíná být kritické. Vytáhl jsem za poslední rok z Panelů "Application Error" a hrůza. 360x pád do windows u F3 a už 131x pádů u FNV. Po posledním update se to ale zlepšilo, cca 6 hodin = 1 error.

netuším, prečo to tak mám, proste pipboy je väčší, dozimeter mi líže ľavý okraj monitora, starú verziu FNV som odinštaloval, dal oficiálnu a hento mi tam ostalo :D

nič také tam nemám, môžem ti aj obrázok típnuť ;) ale mám dojem, že normálne je vidieť aj kúsok ruky naľavo od pipboya nie?

stará verzia FNV mi BSOD nespravila ani raz a tu kľudne aj 4× za hodinu, tak ukladám ako divý každú chvíľu, dnes som zabudol a legionárov na benzínke vedľa púšte som likvidoval 3× ::zed

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: camp mccarran - nepřiřadí se bod rychlého cestování
PříspěvekNapsal: sob črc 23, 2011 9:17 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
toudi_sk píše:
netuším, prečo to tak mám, proste pipboy je väčší, dozimeter mi líže ľavý okraj monitora, starú verziu FNV som odinštaloval, dal oficiálnu a hento mi tam ostalo :D
nič také tam nemám, môžem ti aj obrázok típnuť ;) ale mám dojem, že normálne je vidieť aj kúsok ruky naľavo od pipboya nie?
stará verzia FNV mi BSOD nespravila ani raz a tu kľudne aj 4× za hodinu, tak ukladám ako divý každú chvíľu, dnes som zabudol a legionárov na benzínke vedľa púšte som likvidoval 3× ::zed

Tuším... ten "mod" na roztažení Pip-Boy u Tebe asi skutečně není žádný mod. Mám dojem, že to je způsobené změnou nastavení rozlišení a poměru stran v Launcher / Setting, mění to velikost Pip-Boy na monitoru. I tady se dá trochu omezit pády. Třeba stíny = 0, voda = 0, prostě zkoušet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: camp mccarran - nepřiřadí se bod rychlého cestování
PříspěvekNapsal: sob črc 23, 2011 9:36 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11660
robí to samovoľne čím ďalej viac, až ma to nasere, odinštalujem a bude pokoj, lebo ak blbne, nezaslúži si aby bola na mojom HDD ::rock

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: camp mccarran - nepřiřadí se bod rychlého cestování
PříspěvekNapsal: ned črc 24, 2011 10:00 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
Toudi a vidis, ja to mam presne naopak, s verzi od Skidrow mi FNV vecne zamrzal, pomohl jedine tvrdej restart. S originalkou a jen par mody (odstranovac hlasky o flasce vaultu 13, lvl cap 100, rich traders 10x, caravan pack) mi to nedela zadny brikule :).
Spis bych hledala chybu v kompliku na tvym miste. Kdyz mi takhle naposlad padala hra a hazela porad modrou obrazovku, bylo to vadnymi pametmi. Cili moznosti muze byt neurekom, takze pust mem test, zkontoluj, jestli nemas moc zaprasenej kompl, protoze prehrivani se taky muze projevovat pady, slabej zdroj muze tez puvodcem padu atd. atd.

Edit: a docela mi trvalo, nez jsem prisla na to, ze problem je v tech pametech, protoze komplik byl tehdy starej cca 1/2 roku. Ale kamaradi co se v tom vyznaji vyjmenovali nekolik moznosti, co muze pady zpusobovat, takze jsem na to vylucovaci metodou prisla. A padala mi tehdy do modre obrazovky taky jen JEDNA hra, proto mne nenapadalo, ze by problem mohl byt v PC, ale podezirala jsem hru - shodou okolnosti to byl Fallout 3 ::rofl .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: camp mccarran - nepřiřadí se bod rychlého cestování
PříspěvekNapsal: ned črc 24, 2011 10:53 am 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 10, 2011 4:02 pm
Příspěvky: 14
Tomek píše:
toudi_sk píše:
...360x pád do windows u F3 a už 131x pádů u FNV...

Zajímavé, F3 mi padal pořád, ale FNV ještě ne :-D.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 68 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny