Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 4:53 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: DLC dead money - tipy a triky
PříspěvekNapsal: čtv zář 08, 2011 1:35 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 31, 2009 12:17 pm
Příspěvky: 398
ta de preprogramovat pocitacem ve zbrojnici ochranky

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DLC dead money - tipy a triky
PříspěvekNapsal: čtv zář 08, 2011 1:55 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon črc 25, 2011 3:23 pm
Příspěvky: 6
jj, uz jsem to taky zjistil, pak na mne neutoci. .) Uz to mam dohrany, docela dobrej pridavek, chvilema docela tezkej.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DLC dead money - tipy a triky
PříspěvekNapsal: úte říj 25, 2011 5:20 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: sob říj 08, 2011 4:07 pm
Příspěvky: 22
Smejki píše:
CrocodilusCZ píše:
Mám rozehrané DLC Dead Money, no, rozehrané, moc mi to nejde, neb jsem asi na 20Lvl specializovaný na malé zbraně a teď mám jen holorifle a kopí.. Nějaké tipy, jak se v Dead Money chovat, aby hraní utíkalo lépe?Vždy když potkám sběrače, tak je skoro po mě a to i přes to, že zdraví sbírám a furt něco jím abych se doléčil...
Nebo je to prostě tak nastavené, aby to byl echt gut survival?

Holt investuj postupně do Energy weapons. Já tam taky vlezl s dovedností na patnáctce. A holoflinta je ultimátní. Od DM jsem ji nedal z ruky ::rock
kombo police pistol + holoflinta je jasná volba
a ano, DM je navrženo jako survival. tak dobré tři hodiny ti bude trvat, než se dostaneš do stadia, kdy už budeš nebudeš příliš trpět nedostatkem, ale chce to šmejdit opravdu důkladně. ::knez


Pokud jde o holopušku, nyní když jsem cca asi po šesté šel zase hrát DM (dohrál jsem dnes), mohu potvrdit, že po příslušném upgradu je to ultimátní zbraň a tak jsem po dlouhé době odložil svou oblíbenou Automatickou pušku a přešel na tuto zbraň, byť muj favorit jinak zůstává Christinina COS sniperka a před příchodem OWB puška z Gobi. O tom důkladném šmejdění bych mohl vyprávět! :-D Teprve až nyní jsem byl schopen řádně dokončit všechny achievementy, když jsem konečně našel poslední Deanovu skrýš ve Villa, která mi neustále unikala, holt jsem slepý. :-D Je to "potvora", co se k ní jde z Gift Shopu a je tam Automatická puška. Nejvíce jsem si užil když Elijah zemřel ve vlastní pasti. ::twisted Opravdu, DM je stále pro mne nejlepší DLC (LR jsem dosud nehrál) co vyšlo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DLC dead money - tipy a triky
PříspěvekNapsal: úte říj 25, 2011 5:33 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: ned dub 11, 2010 6:39 pm
Příspěvky: 1249
No nejlepší byl můj výkon kdy jsem asi v polovině hry získal pocit že vylepšení pro Holorifle jsou náboje(přesně už nvm jak to bylo)... Nakoupil jsem za všechny žetonky a hrál dál uklidněn že když mi dojdou náboje do pistole přehodím na plně zásobený Holorifle :D ... Později už to byl trošičku moc survival ::knez


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DLC dead money - tipy a triky
PříspěvekNapsal: úte říj 30, 2012 9:00 am 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 5:38 pm
Příspěvky: 29
Po zabití Elijaha, úteku z vaultu a návratu do kasína márne hľadám Kristinu, kde je? Na nete v návodoch sa dočítam veci, ktoré som s ňou vôbec neriešil (že som ju mal klamať v niečom a že nechá pasce na jej poschodí že na mňa zaútočí a podobné nezmysli). Ja som jej proste povedal nech ma počká pri výťahu (tam kde zadávala ten hlasový kód) a nech nechá zabitie Elijaha na mňa. Ale ona tam nie je.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DLC dead money - tipy a triky
PříspěvekNapsal: úte říj 30, 2012 1:11 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 31, 2009 12:17 pm
Příspěvky: 398
taky ze tam byt nema protoze v DM vsechny questove postavi po dokonceni zmizi

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DLC dead money - tipy a triky
PříspěvekNapsal: stř říj 31, 2012 8:59 am 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 5:38 pm
Příspěvky: 29
Inak ja som to cele presiel len s kopiou, ani raz som nepouzil kanvicu alebo stroj na vyrobu veci. Dokonca ani reproduktory som nenicil. Nerozumiem tomu "echt gut survival" o ktorom ste pisali. Pre mna jednoznacne najlepsi datadisk k NV, len skoda ze postavy po dokonceni zmizi ::rock


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DLC dead money - tipy a triky
PříspěvekNapsal: pát lis 02, 2012 5:18 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
Hral si to v hardcore móde? Vtedy ti cloud postupne uberá životy, ak sa pohybuješ v otvorených priestranstvách. Bez hardcore módu to je obyčajný Disneyland.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DLC dead money - tipy a triky
PříspěvekNapsal: ned lis 04, 2012 8:45 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pát črc 29, 2011 2:13 pm
Příspěvky: 108
pokud se pamatuju, tak cloud ve větší koncentraci ubíral životy i bez hadrkóru. Celkem náročný to bylo do okamžiku, než jsem se dostal do toho kasína. Pak jsem rozbil v blackjacku bank, nakoupil v automatu hromadu munice a stimpaků a ještě mi dost žetonů zbylo jako suvenýr.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DLC dead money - tipy a triky
PříspěvekNapsal: úte led 29, 2013 11:25 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 08, 2012 7:00 pm
Příspěvky: 18
Bydliště: severní země severu Böhmen
tak jsem zas po dlouhé době chtěl zkusit dead money a opět stejný problém, ve zvonici při otevírání kasína, v klidu odkliknu e spusit gala večer po odklikání konverzací se mi zvukově spustí ohňostroj plus hudba. Tady mi došlo k problému a to ten že mi nezmizí jako dokončený úkol takže furt to bliká na pult který už ale není aktivní. Typuji že by to šlo vyřešit přes příkazák jenom nevím jak správně zadat ten příkaz...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DLC dead money - tipy a triky
PříspěvekNapsal: stř led 30, 2013 10:35 am 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
hledej complete quest
http://fallout.wikia.com/wiki/Gamebryo_ ... _%28all%29


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DLC dead money - tipy a triky
PříspěvekNapsal: stř led 30, 2013 4:02 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 08, 2012 7:00 pm
Příspěvky: 18
Bydliště: severní země severu Böhmen
Smejki píše:


nefungovalo obešel jsem to přes unlock u brány do kasina. tady jsem to postupně vyřešil ale teďka stojím před dveřmi naproti výtahu do vaultu. Ty zaboha nejdou otevřít jedině přes tcl projdu, ale eliaš se před niam zasekne když ho chcu rozkecat, zabít tak nereaguje přemýšlel jsem na set "xx xx xx xx" to 1 ale nevím jak přesně tenhle příkaz zadat abych ho rozkecal. Případně existuje příkaz na vyvolání postavy před hráčem tedy před vaultem a barierou ??? Takhle zabugovaný nebyl ani stalker CS

EDIT:

nějakým divným způsobem se mi povedlo dostat eliáše za dveře, dokonce i zabít se mi ho podařilo avšak úkol stále aktivní i když jsem už v hotelu a včas jsem prchl než to řachlo
completequest, setstage, saq, nefungují co dál


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny