Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 8:25 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kde najít odstřelovačku?
PříspěvekNapsal: ned lis 06, 2011 4:20 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
nemám páru. ale myslím, že jde opravit jinou varmint riflí (malorážka)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde najít odstřelovačku?
PříspěvekNapsal: pon lis 07, 2011 7:38 am 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pát črc 29, 2011 2:13 pm
Příspěvky: 108
http://fallout.wikia.com/wiki/Ratslayer
jo, je to tak, stačí jakákoliv varmint rifle a samozřejmě weapon repair kit. Jinak je ještě možnost utlumit normální varmint rifle (a namontovat na ni optiku), nebo namontovat tlumič na plnotučnou .308 sniperku, ale ty komponenty se poměrně blbě sháněj a ratslayer je docela snadno dostupný i na nízkých levelech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde najít odstřelovačku?
PříspěvekNapsal: pon lis 07, 2011 12:22 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 15, 2010 9:19 pm
Příspěvky: 418
Já právě tlumič na klasickou snipu za dvě hraní nepotkal :|

Ale ten Ratslayer vypadá sympaticky. Slečna se pro něj ve večerních hodinách vypraví, to je tutovka.

_________________
"I keep my friends close and my enemies dead."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde najít odstřelovačku?
PříspěvekNapsal: pon lis 07, 2011 7:30 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pát črc 29, 2011 2:13 pm
Příspěvky: 108
tak to já ho měl naopak jako jeden z běžnějších doplňků, spolu s dílama na kovbojskou opakovačku. A to hraju s FOOK, kde je těch zbraní a dílů k nim mnohem víc než ve vanille.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde najít odstřelovačku?
PříspěvekNapsal: stř bře 09, 2016 12:05 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pát lis 22, 2013 12:22 pm
Příspěvky: 13
Naprosto první možnost je právě ta "kulovnička". Stačí si párkrát počkat po 3 dnech a Chet v Goodsprings má postupně tlumič i noční optiku. Pokud na to má člověk náturu, tak by to relativně šlo i save-loadovat a neztratit tolik herního času. Prostředků je na to také dost a nemusí člověk dělat nic moc nebezpečného a vzdálit se příliš od vesnice. S kurýrským balíčkem to dokonce stačí vyměnit nepotřebné věci za tu výbavu ke kulovničce. Pokud si dokonce vezme člověk speciální munici (ale i bez ní), tak není problém sejmout bezpečně, často na ránu, max dvě cokoliv, co ze začátku potkáš.
| SPOILER
Zkusil jsem i zajít do Sloanu a vrhnout se z dálky na párače. to dopadlo očekávaným výsledkem. Jeden párač, kterého jsem vyprovokoval, zmasakroval celou osadu a já do něj vysypal dva zásobníky z devítky SMG a málem zemřel.

I pak jde rychle přijít k zajímavé variantě, tedy lovecké pušce.
| SPOILER
Jak jsem psal jinde, proplížil jsem se ze Sloanu kolem Černé hory k REPCONN Headquarters a navšívil "188" i Novac a s minimálním úsilím získal dvě lovecké pušky (prostředků bylo z lootu v "REP-Head" dost (4k zátek), dokonce jsem je snad ani nekupoval, ale ukradl) a pod "188" od pašeráka koupil k lovecké pušce optiku.
S Boonsovým baretem a plížením 70, jsem na 4. levelu docela za vodou. ::cool
| SPOILER
A to jsem si s dílama z Novacu došel oklikou (ten rychlopřesun je dle mého děsný legální bug) do Primmu pro ED-E, takže senzory ze mě dělají pana nepřekvapitelného.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny