Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je stř kvě 08, 2024 4:07 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 115 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Nemáme rádi Fallout3, sezóna 3, díl 10
PříspěvekNapsal: sob zář 24, 2011 6:46 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 15, 2010 9:19 pm
Příspěvky: 418
Spitfire píše:
Carlos píše:
Příměr k moderní teroristické organizaci je mimo. Hlavní hlavu nikdo nezná, jedná se o vzájemně neprovázané buňky operující samostatně.

Podobnost je možná s IRA či ETA..


mluvil jsem o vazbách mezi členy ne o systému vedení. No fakt :D


To mám z toho, že jsem línej číst dlouhý příspěvky :-? Ale i tak, členové různých buněk se vzájemně neznají.

Spitfire píše:
mimochodem
jak je to sakra v F3? :D


S posloupností vedení? Šéf (Ráj), zástupce (Podzim) a hromada masa na jatka, ne?

_________________
"I keep my friends close and my enemies dead."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nemáme rádi Fallout3, sezóna 3, díl 10
PříspěvekNapsal: sob zář 24, 2011 7:19 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: pát črc 29, 2011 7:38 am
Příspěvky: 45
tak daleko jsem se nikdy nedostal
jednou jsem sice nějákou hlídku odpráskl ale to je asi tak všechno


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nemáme rádi Fallout3, sezóna 3, díl 10
PříspěvekNapsal: sob zář 24, 2011 7:38 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 15, 2010 9:19 pm
Příspěvky: 418
Spitfire píše:
tak daleko jsem se nikdy nedostal
jednou jsem sice nějákou hlídku odpráskl ale to je asi tak všechno


Enkláva v F3 jsou sedící disko-kachny. Odstřel povolen v obrovském množství, míra nebezpečí minimální ;)

_________________
"I keep my friends close and my enemies dead."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nemáme rádi Fallout3, sezóna 3, díl 10
PříspěvekNapsal: sob zář 24, 2011 8:36 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned lis 07, 2010 4:08 pm
Příspěvky: 23
No ona Enklava mohla kludne prezit. Ziadna armada nesustredí na jednom mieste cele velenie. S taktickeho hladika blbost. Vrchne velenie oddelené od velenia armadnych zboov. Taktiež je presne definovana postupnost velenia pri strate vrchneho velenia. A kedže Enklava sa zrodila z us army tak potom museli prebrat aj tieto scenare


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nemáme rádi Fallout3, sezóna 3, díl 10
PříspěvekNapsal: sob zář 24, 2011 8:56 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
Ropná plošina bola najbezpečnejším miestom v celej pustine. Boli tam výrobné zariadenia, hlavný počítač, približne stovka vertibirdov a aj najpokročilejší obranný systém, ktorý strážil celé okolie základne. Sídlili tam všetky kľúčové osoby, elitné vojenské jednotky, hlavné velenie a výskumná špička, spolu s hlavnou počítačovou databázou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nemáme rádi Fallout3, sezóna 3, díl 10
PříspěvekNapsal: ned zář 25, 2011 5:39 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
sumasumarum, po vycisteni Vyvolenym nemela Enklava sebensi sanci se zvednout. Mozna nekde prezily samostatne predsunute zakladny, jako byla ta v Navaru, nebo par osadek vertibirdu, ale ... jak predeslal Justy - bunky se navzajem neznaly a bez vrchniho veleni se z nich mohly akorat tak stat anarchisti ci jina podobna pakaz, popripade vzhledem k nedostatku zasob mohli lidi v tech zakladnach vychcipat, pokud nenasli nejaky zdroj aspon jidla. Seberte zelenymu mozku veleni a bude v zadeli.
A i kdyby prezili, nikdy uz by nemeli takovou moc, jako mela puvodni Enklava, ta co ji Vyvoleny zlikvidoval, z jednoho prosteho duvodu - hlavni mozky a potrebne vybaveni vcetne vyzkumu tam zarvalo. Tohle Todd tezce nevychytal, ale on nevychytal podstatne vic veci, protoze si vubec nezjistil zakladni informace o Fallout Universu a pokud ano, tak proste nic nepochopil.

A proto ta skupinka enklavaku, co se vyskytla ve FNV udelala to nejrozumnejsi, co mohla udelat - zaclenila se mezi ostatni lidi a snazila se na sebe vubec neupozornovat :-D.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nemáme rádi Fallout3, sezóna 3, díl 10
PříspěvekNapsal: ned zář 25, 2011 11:20 pm 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 08, 2009 2:20 pm
Příspěvky: 110
Bydliště: EU
Justy píše:
Todd "podle sebe soudím tebe" Howard měl očividně pocit, že hráč by se ve světě, kde neexistují dvě hlavní, ostře ohraničené frakce dobra a zla, ztrácel. A jak ukázalo FNV na případu velké části fandů F3, měl do značné míry pravdu. Jsou zklamaní, protože mají problém najít v Mojave "stranu dobra" (a to jim to Obsidian s Legií aka "stranou zla" ještě značně ulehčil), jsou zklamaní, protože ať se rozhodli jakkoli (a věřím, že to byl záhul, muset se rozhodovat sám), nikdy je celé Mojave ruku v ruce nenosí na ramenou. Nikdo jim nenašeptával, jaké rozhodnutí je dobré, nesvítily varovné kontrolky a důsledky svých činů každý musel domýšlet sám. Z takové hry musela být zákonitě část generace hráčů, odchovaných na Modern Warfare, hodně nešťastná.

Takže hlásim sa, že ja som v tej menšine (podla teba), ktorým sa F3 páčil a prístupom a štýlom vykreslovania skupín a rozhodovania sa - kde,čo,ako a s kým, som vo FNV nebol vôbec frustrovaný. ::bez_chlupu
Aj ked uznávam že F3 je dosť iný vo viacerých prípadoch ako FNV, avšak žiadnu tragédiu v tom nepociťujem.. ::cool

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nemáme rádi Fallout3, sezóna 3, díl 10
PříspěvekNapsal: ned zář 25, 2011 11:51 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
Demlos, pokud jsi nehral F1+F2, tak vubec nevis, o cem tady je rec. Tady nejde o to, jestli je F3 dobra dobra hra ci nikoli, tady jde o to, ze proste to neni Fallout.
F3 muze byt dobra hra, ale NENI to Fallout, narozdil od FNV, ktery je :).

Justy, ja kdyz si vzpomenu, jak jsem si v jednicce honila triko, abych zajistila Vaultu 13 vodu atd. a pak mne na konci spravce nepustil dovnitr, tak to byl sok :-D. Dnesni hraci by to asi nerozchodili ::rofl


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nemáme rádi Fallout3, sezóna 3, díl 10
PříspěvekNapsal: pon zář 26, 2011 12:15 am 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 08, 2009 2:20 pm
Příspěvky: 110
Bydliště: EU
Erina píše:
Demlos, pokud jsi nehral F1+F2, tak vubec nevis, o cem tady je rec. Tady nejde o to, jestli je F3 dobra dobra hra ci nikoli, tady jde o to, ze proste to neni Fallout.
F3 muze byt dobra hra, ale NENI to Fallout, narozdil od FNV, ktery je :)

Klídek, ja som mu predsa dal zapravdu, si to asi nepochopila. (Ved som písal, že zrejme patrím k tej menšine ktorej zmena - návrat k "pravému" falloutu vôbec neuškodila iked som odchovanec F3.. )

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nemáme rádi Fallout3, sezóna 3, díl 10
PříspěvekNapsal: pon zář 26, 2011 8:28 am 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: ned dub 11, 2010 6:39 pm
Příspěvky: 1257
valcik píše:
Ropná plošina bola najbezpečnejším miestom v celej pustine. Boli tam výrobné zariadenia, hlavný počítač, približne stovka vertibirdov a aj najpokročilejší obranný systém, ktorý strážil celé okolie základne. Sídlili tam všetky kľúčové osoby, elitné vojenské jednotky, hlavné velenie a výskumná špička, spolu s hlavnou počítačovou databázou.

A že tam pak projel jeden tanker ::rofl (hrál jsem to před dlouhou dobou tak moc nevím)
A všimli jste si že by tam byl Vice prezident? Mně připadá dost nelogický aby Enkláva neměla druhou základnu - jakousi kolonii... Pustina je velká a my zatím známe fakta s 4-5 států USA... Dokonce i Nacisti se obávali že jejich ideologie nepřežije - viz Argentina...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nemáme rádi Fallout3, sezóna 3, díl 10
PříspěvekNapsal: pon zář 26, 2011 9:35 am 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
Amaroun píše:
A že tam pak projel jeden tanker ::rofl (hrál jsem to před dlouhou dobou tak moc nevím)

Práve preto musíš pred plavbou získať FOB, aby si ošidil automatizované obranné systémy. ;)
Inak mám dojem, že si tu mnohí robíte príliš veľké ilúzie o fanatizme a oddanosti post-apo vojakov. Ja si naopak myslím, že bez ohľadu na silu ideológie, mnohí enklaváci sú členmi enklávy iba preto, aby mali zaistené slušné a bezpečné živobytie. Po páde plošiny a Franka Horrigana určite mnohí z nich práskli do bot, z obavy pred aktivitami BOS. :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nemáme rádi Fallout3, sezóna 3, díl 10
PříspěvekNapsal: pon zář 26, 2011 11:02 am 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: ned dub 11, 2010 6:39 pm
Příspěvky: 1257
valcik píše:
Amaroun píše:
A že tam pak projel jeden tanker ::rofl (hrál jsem to před dlouhou dobou tak moc nevím)

Práve preto musíš pred plavbou získať FOB, aby si ošidil automatizované obranné systémy. ;)
Inak mám dojem, že si tu mnohí robíte príliš veľké ilúzie o fanatizme a oddanosti post-apo vojakov. Ja si naopak myslím, že bez ohľadu na silu ideológie, mnohí enklaváci sú členmi enklávy iba preto, aby mali zaistené slušné a bezpečné živobytie. Po páde plošiny a Franka Horrigana určite mnohí z nich práskli do bot, z obavy pred aktivitami BOS. :D

Nebo se naopak stmelili. Těžko soudit. Mně zas tak myšlenka Enklavy v F3 nevadí. Třebaže oproti F2 je to jako dětské omalovánky vs. Mona Lisa.
Já jsem se u F3 bavil. Sice ne moc inteligentně, ale rozhodně ne moc odlišně od Mainstreamu... Třeba mne to bavilo víc než Mass effekty ::)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nemáme rádi Fallout3, sezóna 3, díl 10
PříspěvekNapsal: pon zář 26, 2011 11:33 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned lis 07, 2010 4:08 pm
Příspěvky: 23
No ak si dobre pametám tak na plosine bol prezident jeho sekretárka, Frank, zopar vedcov a par manikov v energozbroji. Taktiez jedna pristavacia plosina + dok. A este vezenie.Toto je cela enklava? Ak ano tak je to ubohe. Ved v F1 mal BoS porovnatelny bunker s plošinou. Na plosine by neprezili ani mesiac.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nemáme rádi Fallout3, sezóna 3, díl 10
PříspěvekNapsal: pon zář 26, 2011 12:11 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: pát črc 29, 2011 7:38 am
Příspěvky: 45
no asi budu za blázna ale tohle téma mě chytlo
takže jsem přemluvil pár kolegů a v "době klidu" jsou ochotný udělat analýzu Enklávy jako reálné skupiny.
Sice to bude dlouho trvat ale to není na škodu. Jen potřebujeme informace. FalloutWiki je sice pěknej zdroj informací ale bodl by i přepis koverzace z Falloutů (originál ne překlad), časová osa, historie apd.
vlastně cokoliv co se týká Enklávy a jeji technologie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nemáme rádi Fallout3, sezóna 3, díl 10
PříspěvekNapsal: pon zář 26, 2011 2:49 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Spitfire píše:
no asi budu za blázna ale tohle téma mě chytlo
takže jsem přemluvil pár kolegů a v "době klidu" jsou ochotný udělat analýzu Enklávy jako reálné skupiny.
Sice to bude dlouho trvat ale to není na škodu. Jen potřebujeme informace. FalloutWiki je sice pěknej zdroj informací ale bodl by i přepis koverzace z Falloutů (originál ne překlad), časová osa, historie apd.
vlastně cokoliv co se týká Enklávy a jeji technologie.

s tím ti z časových důvodů moc nepíchnu, ale výsledky by mě rozhodně zajímaly ::ano


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 115 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny