Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 11:15 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Instalace NV
PříspěvekNapsal: pon dub 30, 2012 8:17 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
S wolny jsem se dodnes nenaucila zachazet. Prvni vec, kterou instaluji po reinstalu systemu je Total commander a a jeste nez prejdu na Win7, tak se budu pidit po necem podobnym, protoze s tema debilnima oknama a ikona se proste nezkamaradim. Vsechno delam v total commanderu.
Ja na PC zacinala jeste s DOSem a Nortonem, takze kdyz jsem pak byla prinucena kvuli hram prejit na ten virus, co Gates vydava za OS, poshanela jsem si Windows commander. Ten pouzivam dodnes, akorat ze je prejmenovanej na total commandera.

http://www.slunecnice.cz/sw/total-commander/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Instalace NV
PříspěvekNapsal: úte kvě 01, 2012 6:00 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
Tomek píše:
Volitelné řazení souborů ve složce je možné pouze pro Ikony, na Seznam (List) ani Podrobnosti nelze Auto Arrange vypnout.

Špatne hľadáš, dá sa to. ::bez_chlupu
Defaultne je to zaplé, vlez do nastavenia a zruš to. Tools -> Files and folders
| SPOILER
Obrázek

Druhá možnosť je klepnúť v záhlaví na kolónku s dátumom, označené modrým kolečkom. Súbory sa ti nasortujú podľa dátumu vytvorenia, ďalším klepnutím prepínaš zostupné/vzostupné poradie.

Justy,
bráchovi tam vytvor samostatné užívateľské konto bez administrátorských oprávnení a administrátorské konto si zahesluj, potom sa k žiadnym systémovým súborom alebo nastaveniam nedostane.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny