Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 5:26 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Instalace NV
PříspěvekNapsal: ned dub 22, 2012 11:36 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned dub 01, 2012 6:01 pm
Příspěvky: 5
Mozna je to blby dotaz ale neumim to dohledat....muzete mi rict kam se hra naistalovala kdyz mam originalCZ. Diky za re:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Instalace NV
PříspěvekNapsal: ned dub 22, 2012 11:54 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 31, 2009 12:17 pm
Příspěvky: 398
/c: /bethnesa/FNV

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Instalace NV
PříspěvekNapsal: ned dub 22, 2012 12:15 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
mister_moon76 píše:
Mozna je to blby dotaz ale neumim to dohledat....muzete mi rict kam se hra naistalovala kdyz mam originalCZ. Diky za re:

Vitek si to asi spletl s F3. Nakopíruju Ti sem moje zápisky:

Win XP:
FNV - hra - C:\Program Files\Steam\SteamApps\common\fallout new vegas enplczru
FNV - save - C:\Documents and Settings\Jméno\Dokumenty\My Games\FalloutNV\Saves
F3 - hra - C:\Program Files\Bethesda Softworks\Fallout 3
F3 - save - C:\Documents and Settings\Jméno\Dokumenty\My Games\Fallout3\Saves

Win 7 - 64 bit:
FNV - hra - C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\fallout new vegas enplczru
FNV - save - C:\Users\Jméno\Documents\My Games\FalloutNV\Saves
F3 - hra - C:\Program Files (x86)\Bethesda Softworks\Fallout 3
F3 - save - C:\Users\Jméno\Documents\My Games\Fallout3\Saves

Adresy savů se "vyrobí" až prvním uložením hry.


Naposledy upravil Tomek dne pon dub 23, 2012 2:51 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Instalace NV
PříspěvekNapsal: ned dub 22, 2012 12:36 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned dub 01, 2012 6:01 pm
Příspěvky: 5
Tak to bude zahada protoze nemuzu nalezt jak slozku steam tak i hru. Mam legalni Vin7/64bit Professional a origo dvd koupene v obchode s hrou ale nikde se to neda najit i kdyz zadam klicove slova do vyhledavani....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Instalace NV
PříspěvekNapsal: ned dub 22, 2012 12:36 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 31, 2009 12:17 pm
Příspěvky: 398
nespletl ja mam hru nainstalovanou hned vedle f3 a to sem si pri instalaci nevibiral kam si to ten topinkovac kteremu odmitam rikat pocitac nainstaluje

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Instalace NV
PříspěvekNapsal: ned dub 22, 2012 12:46 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned dub 01, 2012 6:01 pm
Příspěvky: 5
Tak sem to nasel....
c:\Program Files (x86)\Valve\Steam\SteamApps\common\fallout new vegas enplczru
diky vsem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Instalace NV
PříspěvekNapsal: ned dub 22, 2012 12:56 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
mister_moon76 píše:
Tak to bude zahada protoze nemuzu nalezt jak slozku steam tak i hru. Mam legalni Vin7/64bit Professional a origo dvd koupene v obchode s hrou ale nikde se to neda najit i kdyz zadam klicove slova do vyhledavani....

Skoro bych řekl až nemožné. Před pár hodinama sem FNV z DVD na W7 instaloval. Bez připojení na net a registrace na Steamu by se nic nenainstalovalo (narozdíl od F3 z DVD). Instalace trvala přes hodinu! 70% hry se instalovalo asi z DVD, ale těch 30% ze Steamu (asi všechny DLC, co sem u nich přes net koupil), to trvalo tu hodinu.
Teď jen hádám, ale po zahájení instalace Ti muselo okolo Steamu něco naskočit. Pokud bys u nich neměl ještě účet, tak Ti nabídnou... tedy přímo vnutí se u nich zaregistrovat, na mail přijde ověření, to jim zadáš, přihlásíš se u nich a teprve nyní se instalace FNV dokončí. Pokud si neměnil umístění, mělo by to být v adrese, co je nahoře.
Já mám dojem, že zatím FNV legál z DVD nainstalované nemáš.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Instalace NV
PříspěvekNapsal: pon dub 23, 2012 1:51 pm 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: pát úno 25, 2011 1:59 pm
Příspěvky: 85
Bydliště: Vidím město veliké...
JJ, ale on má 64bitový a ty maj hloupě, Program Files a Program Files (x86), a to dělá bordel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Instalace NV
PříspěvekNapsal: úte dub 24, 2012 9:47 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
No ja zjistila, ze Steam nejak nema rad Program files, i kdyz se do nich primarne cpe. Mam ho nainstalovanej uplne jinde a v pohode, nikdy jsem s nim problem nemela. Ja na C: mam zasadne jen system a programy, ktery se do program files cpou, ale zasadne tam nedavam hry a kdyz jsem zjistila, ze se mi hra nainstaluje pod Steam, tak jsem si ho dala na D. A prima prekvapeni, kdyz jsem preinstalovala system na C, tak jsem z D steam normalne spustila vc. her a nemusela znovu preinstalovavat :). Akorat saves jsme musela znovu hodit do dokumentu, protoze byl problem s cloudem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Instalace NV
PříspěvekNapsal: ned dub 29, 2012 9:10 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned dub 01, 2012 6:01 pm
Příspěvky: 5
Tomku budu te asi musel zklamat ale oboji mam legal! A jak si podotknul instalovalo se neco z dvd a zbytek stahoval steam a ani mi nedal na vyber kam to muzu dat ... ::rock


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Instalace NV
PříspěvekNapsal: ned dub 29, 2012 10:01 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
mister_moon76 píše:
Tomku budu te asi musel zklamat ale oboji mam legal! A jak si podotknul instalovalo se neco z dvd a zbytek stahoval steam a ani mi nedal na vyber kam to muzu dat ... ::rock

Mně a zklamat? Né, mně je jedno odkud kdo hru má ::) . Vždy mi jde o vyřešení problému a nakonec jsi na to přišel sám.
Co mě ale zklamalo je v mém kompu nový, nepřátelský OS Windows 7 :-( ... nejspíš je konec češtinám, s tímhle systémem, přehnaně řečeno, dokážu tak akorát otevřít internet :-(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Instalace NV
PříspěvekNapsal: pon dub 30, 2012 4:41 am 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
Nevešaj hlavu a bojuj, Tomku! ::)
Trvalo mi asi tri týždne, než som sa dokázal s Win7 skamarátiť a dôkladne si ho ponastavovať, ale nakoniec mi pod ním fungujú aj staré hry a programy, ktoré som pod WinXP vôbec nedokázal spustiť.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Instalace NV
PříspěvekNapsal: pon dub 30, 2012 11:51 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
valcik píše:
Nevešaj hlavu a bojuj, Tomku! ::)

Na to, že nejsem pánem svého kompu, kde během pár minut naskáče desítky stupidních žádostí o povolení jsem si jakš takš zvykl, vysvětlili mi, že to chrání můj PC, ale Hledání, které nachází věci, co neexistují, Auto rovnání souborů, kterému nelze poručit, složka, která si tak, jako 20 let nazpátek pamatovala svůj rozměr a pozici to ve W7 neumí.. a mnoho dalšího, na to sem si nezvykl. Win7 jsem instaloval, abych odstranil XPéčkové zamrzání načítání FNV a výsledek? nulový, zamrzá to dál :-(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Instalace NV
PříspěvekNapsal: pon dub 30, 2012 1:29 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
Tomek píše:
Na to, že nejsem pánem svého kompu, kde během pár minut naskáče desítky stupidních žádostí o povolení jsem si jakš takš zvykl ..

UAC, najotravnejšia hovadina zo všetkých. To bola jedna z prvých vecí, ktoré som okamžite zrušil.
http://support.microsoft.com/kb/975787

S veľkosťou okna pri prezeraní adresárov neporadím, pretože Windows Explorer je v sedmičkách tragický a takmer okamžite som ho prestal používať. Našiel som dobrú freeware alternatívu, dokáže ukladať otvorené adresáre do záložiek, praktická vec:
http://www.explorerplusplus.com/

Oplatí sa ešte nastaviť pevnú veľkosť stránkovacieho súboru a ak máš dva disky, celý stránkovací súbor je dobré umiestniť na druhý fyzický disk, kvôli rýchlosti. K nastaveniu sa dostaneš cez Ovládací Panel -> Systém, tu je pár všeobecných informácií:
http://technet.microsoft.com/en-us/maga ... 82717.aspx

A ešte jeden tip do tretice, zablokoval som aj Nástroj na obnovu systému. Ten vytvára body obnovenia, ktoré majú niekoľko gigabajtov a zbytočne zaťažujú disk. Aj tak je to utilita pre amatérov, ktorí si nevedia správne nainštalovať ovládače alebo si omylom zmažú systémový adresár. :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Instalace NV
PříspěvekNapsal: pon dub 30, 2012 4:48 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Dík, že se mi snažíte pomoct.
K prvnímu odkazu - už jsem si zvykl, hold klikám na ano... když mě to tedy chrání.
Ke třetímu - tohle, jak bych to řekl... chybí mi znalosti.
Druhý odkaz - jako už po několikáté sem radostí vyskočil... pak sem ale zchladl :-( Explorer++, je v EN, ta čeština u něj mi nefunguje, to by se dalo přežít, ale dělá přesně to samé, jako soubory "reg" co se dají stáhnout. Volitelné řazení souborů ve složce je možné pouze pro Ikony, na Seznam (List) ani Podrobnosti nelze Auto Arrange vypnout. Výsledkem je to, že otevřu GECK, zadám Export All a vygenerované soubory se v té složce hry (cestu uložení nemohu změnit), kde je přes 50 souborů rozsypou jak brambory - v XP byly všechny! na konci seznamu stávajících.
Druhá věc, která mě zajímá je Hledání. Bohužel, Expolrer++ hledá pouze názvy souborů, nelze nastavit, aby hledal slovo nebo větu v textech.
Jednu přednost má - pamatuje si velikost a pozici okna po zavření, toho rád využiju.

Bráchu nemám, na kompu jsem většinou sám, XP mi bez reinstal i po "mejch odbornejch" zásazích, vydrželo několik let.
Brzo skončí podpora, to W7 by mě stejně neminulo a W8? údajně mi seberou myš, takže šmátráním po obrazovce nakonec neotevřu ani ten internet :-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny