Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je pát bře 29, 2024 4:02 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Fallout film by VŠB
PříspěvekNapsal: čtv kvě 03, 2012 6:02 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: stř lis 10, 2010 7:05 pm
Příspěvky: 7
Ahoj všichni.

Již nějaký čas se mi honí v hlavě myšlenka na Fallout film. Přiznám se, že ač jsem faloutovský harcovník (F1 10x ,F2 20+x,FT 3x,F3 1x,FNV 5+x) nepovažuju se za žádného odborníka. Nicméně "F" universum mě fascinuje a rád bych vás všechny požádal o spolupráci na projektu "FF by VŠB"*

Nedělám si ambice na "celovečerák" - to je hovadina - jako ideální se mi jeví 5 -10 min. film s bezprecedentní "F" atmosférou, příběhem a hlavně brilantní pointou.

Chtěl bych požádat všechny zdatné a hlavně falloutovsky naladěné lidičky o pomoc.
Vzal bych to od základu.
Scénář - žádný nemám - prostě pište nápady ( i dílčí) - po čase společně vybereme nejzajímavější.
Má-li někdo ambice a zkusí celý příběh budu jen rád.
Další věci ( lokalita, obsazení, atp ) bych řešil až bude hotový scénář.

Sám dávám k dispozici veškeré své kameramanské a střihačské zkušenosti (10 let praxe) a kompletní profi vybavení ( profi HD kamery, stabilizační systém, jeřáb, mobilní klíčovací (zelené) plátna, světelné vany atp)
Co se týče FX zkušeností tak zvládám všechny běžné featurky ( masking, morphing, tracking atd)

Půjde do toho někdo ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout film by VŠB
PříspěvekNapsal: čtv kvě 03, 2012 6:18 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 31, 2009 12:17 pm
Příspěvky: 398
napad dobry ale kdyz to davas do tehle sekce tak te smazou jako spambota

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout film by VŠB
PříspěvekNapsal: čtv kvě 03, 2012 7:23 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: stř lis 10, 2010 7:05 pm
Příspěvky: 7
Justy píše:
"Fallout film" se objevuje se železnou pravidelností a minimální procento někdo dotáhne do konce. S vercajkem a praxí v oboru máš sice větší šanci, ale pokud neseženeš herce s praxí a někoho, kdo a.) umí psát, b.) ví, jak má vypadat scénář a c.) má nápad, tak to stejně nakonec bude mít úroveň lepšího YT domácího videa. Já jen melu pantem, protože neumím ani jedno.


Ja nechci "kultovní celovečerák". Takže s jistou "amaterizací" počítam. Ale chci si splnit sen a třeba se najde někdo podobně naladěný. Pro mě by to byla práce za odměnu. Dělam totiž převážně korporátní videa , kde jsem hodně svázan firemní politikou - kdo zná, ví o čem mluvím - ostatním nemá cenu vysvětlovat. Jen pro zajímavost, jedno celoplošné rádio má 50 stránkové pdf se smernicemi jak lze/nelze požít jejich logo.

Mozná nemáš scénaristické ani herecké ambice - nicméně jako poradce, konzultanta (zda bude pouzit korektní oděv, zbrań, fraze atp) bych si tě dokázal představit :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout film by VŠB
PříspěvekNapsal: čtv kvě 03, 2012 11:35 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
pokud vážně uvažuješ na zpunktování takového projektu, nahoď do novinkovače náborovou newsku. s radostí ti ji vydám. třeba se pár zkušených nadšenců najde


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny