Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 8:10 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Dovednosti
PříspěvekNapsal: úte čer 19, 2012 5:37 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte čer 19, 2012 5:18 pm
Příspěvky: 3
Zdravím, mám takový problém. Zrovna jsem se vrátil z DIVIDE, když jsem byl uvnitř tak jsem si všiml že spousta mých dovedností je na nule a je u nich mínus. Myslel jsem že jak se vrátím zpět do Mohave tak se to zpraví a nic :( Pls, poraď te.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dovednosti
PříspěvekNapsal: úte čer 19, 2012 5:42 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
buď popisnější - viewtopic.php?f=9&t=1193
HW v tomhle případě vypisovat nemusíš


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dovednosti
PříspěvekNapsal: úte čer 19, 2012 9:25 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte čer 19, 2012 5:18 pm
Příspěvky: 3
Normálně jsem vešel do Trosek v kaňonu. V půlce Divide jsem si všimnul, když všechny zbraně měly velmi malé poškození, že mám některé dovednosti (boj beze zbraně, chladné zbraně, energetické zbraně, palné zbraně a výbušniny) nulové. Prostě je tam nula a ještě mínus za číslem. Ale při zlepšování úrovně jsou hodnoty normální, tj 100. Nemám žádné efekty ze závilostí nemám, ty jsem odstranil u lékaře. Nemám ani oblečenou zbroj poskvrněných (když mě napadlo že to třeba může být tím). Nulové hodnoty mám pořád, i po projití Divide, vyřešení tohoto DLC, a návratu do Mohave. Prosím poraď te mi. Díky za každou radu jak to vyřešit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dovednosti
PříspěvekNapsal: stř čer 20, 2012 11:00 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
karel66 píše:
Normálně jsem vešel do Trosek v kaňonu. V půlce Divide jsem si všimnul, když všechny zbraně měly velmi malé poškození, že mám některé dovednosti (boj beze zbraně, chladné zbraně, energetické zbraně, palné zbraně a výbušniny) nulové. Prostě je tam nula a ještě mínus za číslem. Ale při zlepšování úrovně jsou hodnoty normální, tj 100. Nemám žádné efekty ze závilostí nemám, ty jsem odstranil u lékaře. Nemám ani oblečenou zbroj poskvrněných (když mě napadlo že to třeba může být tím). Nulové hodnoty mám pořád, i po projití Divide, vyřešení tohoto DLC, a návratu do Mohave. Prosím poraď te mi. Díky za každou radu jak to vyřešit.

Před 14ti dny jsem se snažil odstranit naprosto stejný problém - Všechny Dovednosti okolo zbraní měl kluk na nule. Řešení, které mi z toho vyšlo není ideální.
Nejlepší je, vrátit se savem zpět, kde je vše OK. Kluk o tohle zájem neměl, tak mi zbyla jen konzola.
Jako první jsem konzolou z Pip-Boy odstranil Trait/Perk - Logans Loophole (Loganova skulina nebo Loganova smyčka) - součást OWB. V infu má, cit.: "... po 30. úrovni můžeš dát zkušenostem pusu na rozloučenou!" Věc to ale nevyřešilo.
Než mu naskočil tento bug, měl už všechny Dovednosti na 100, takže jsem ty body dopsal konzolou:

player.forceav guns 100
player.forceav unarmed 100
player.forceav explosives 100
player.forceav energyweapons 100
player.forceav meleeweapons 100

Problém to sice "vyřešilo", ale neni to nejlepší. Takto poškozené save se neoživí ani na jiném kompu. Případně, než se do tohodle pustíš, tak počkej, jestli někdo nenajde lepší řešení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dovednosti
PříspěvekNapsal: stř čer 20, 2012 2:03 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte čer 19, 2012 5:18 pm
Příspěvky: 3
Tomek píše:
karel66 píše:
Normálně jsem vešel do Trosek v kaňonu. V půlce Divide jsem si všimnul, když všechny zbraně měly velmi malé poškození, že mám některé dovednosti (boj beze zbraně, chladné zbraně, energetické zbraně, palné zbraně a výbušniny) nulové. Prostě je tam nula a ještě mínus za číslem. Ale při zlepšování úrovně jsou hodnoty normální, tj 100. Nemám žádné efekty ze závilostí nemám, ty jsem odstranil u lékaře. Nemám ani oblečenou zbroj poskvrněných (když mě napadlo že to třeba může být tím). Nulové hodnoty mám pořád, i po projití Divide, vyřešení tohoto DLC, a návratu do Mohave. Prosím poraď te mi. Díky za každou radu jak to vyřešit.

Před 14ti dny jsem se snažil odstranit naprosto stejný problém - Všechny Dovednosti okolo zbraní měl kluk na nule. Řešení, které mi z toho vyšlo není ideální.
Nejlepší je, vrátit se savem zpět, kde je vše OK. Kluk o tohle zájem neměl, tak mi zbyla jen konzola.
Jako první jsem konzolou z Pip-Boy odstranil Trait/Perk - Logans Loophole (Loganova skulina nebo Loganova smyčka) - součást OWB. V infu má, cit.: "... po 30. úrovni můžeš dát zkušenostem pusu na rozloučenou!" Věc to ale nevyřešilo.
Než mu naskočil tento bug, měl už všechny Dovednosti na 100, takže jsem ty body dopsal konzolou:

player.forceav guns 100
player.forceav unarmed 100
player.forceav explosives 100
player.forceav energyweapons 100
player.forceav meleeweapons 100

Problém to sice "vyřešilo", ale neni to nejlepší. Takto poškozené save se neoživí ani na jiném kompu. Případně, než se do tohodle pustíš, tak počkej, jestli někdo nenajde lepší řešení.


Díky za radu, ještě chvíli počkám a když nebude jiný nápad tak to tak udělám. Jinak z Divide jsem si přinesl perk Ten, co přežil Divde. Perk Loganova skulina nebo Loganova smyčka nebo jiný co by mi snižoval dovednosti nemám.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny