Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je úte bře 19, 2024 11:21 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zde zveřejním můj věčně odkládaný mód
PříspěvekNapsal: pon říj 19, 2015 6:11 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: stř čer 02, 2010 4:51 pm
Příspěvky: 66
... tedy doufám. Už ani nevím, kdy jsem s tím začal, ale nějakej rok to bude.
Vždy jsem módoval třeba týden vkuse, ale pak si to vynahradil půlroční, nebo roční přestávkou. A jelikož tu brzy bude Fallout 4, tak jsem si k tomu znovu sedl a chci to dokončit ještě před tím, než budou všichni sedět jen u něj.

Co, že jsem to chtěl módovat? Hele já ani nevím. Prostě jsem si řekl:,,Co, kdybych vybudoval nějakou psycho budovu?" Tak jsem jí udělal. Pak jsem si řekl: ,,No mám budovu, ale měl bych pro ní vymyslet nějakej příběh... Ale až jindy! Teď si postavím vlastní Nuka bar." No a tak to pokračovalo dál. S Geckem jsem se naučil skoro vše užitečné, kromě scriptování questů, takže zatím mám: 7 vyladěných interiérů, questy (jejich počet je ještě neznámý), nespočet postav, nějaké ty dialogy - jimi jsem šetřil, protože zatím nemám v plánu nic dabovat (To by dopadlo), keců v nalezených papírech, několik textur a nových věcí. Další věci, které mi dali zabrat nejsou viditelné - Je to třeba "Navmesh", aby se mohli postavy v nových lokacích pohybovat, aniž by bourali do zdí, nebo scripty - no u nich mi dalo nejvíc zabrat jejich googlení na internetu. Netřeba dál rozebírat. Já sám jsem rád, že jsem si nepočítal hodiny strávené tvorbou.

Pro začátek vše, co bych chtěl říct. Prezentaci doladím a jméno módu vymyslím, až bude první verze hotová.
P.S. budu rád, když sem někdo něco napíše, abych měl iluzi, že na můj mód čekají masy lidí, kteří po ničem jiném netouží.

Teď sem jen dám pár screenů, které nic neprozrazují. (Budovu, která mi dala nejvíc zabrat ukazovat nebudu a nechám ji na prozkoumání vám.)
Příloha:
Kancelář.jpg

Příloha:
posezení.jpg


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zde zveřejním můj věčně odkládaný mód
PříspěvekNapsal: pon říj 19, 2015 6:24 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11601
vendortroni ::bez_chlupu

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zde zveřejním můj věčně odkládaný mód
PříspěvekNapsal: ned úno 05, 2017 10:13 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: stř čer 02, 2010 4:51 pm
Příspěvky: 66
Okay, právě jsem opravil něco, co mě posledně od módování opět odradilo. Když to teď funguje, tak začnu na módu zas pracovat. Ještě tisíckrát ho odložím, ale jednou... bude hotov ::rock


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zde zveřejním můj věčně odkládaný mód
PříspěvekNapsal: úte led 02, 2024 2:30 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: stř čer 02, 2010 4:51 pm
Příspěvky: 66
Novinky:

Tak bohužel musím oznámit, že můj věčně odkládaný mód je navždy ztracen, protože jsem si ho nezálohoval... ALE: Udělal jsem jiný! ::kawaii

Již si jen hraji s detaily a přemýšlím, co přidat a zlepšit. Bude se jednat o mód, který vám umožní vlastnit Nuka-Bar ve Freeside hned naproti Králům.
Obsah: Budete si moct přes terminál objednávat vylepšení včetně najmutí prodavačky a osobního strážce (použitelný jako companion). Budova má 3 patra. V suterénu najdete WC a dílnu. V horním patře osobní užitkové místnosti (o které se budete dělit jen se servírkou). A v přízemí se nachází samotný Nuka-Bar.
Mód obsahuje dabing a pohyb úst NPC. (S dabingem mi pomohla vymoženost dnešní doby - umělá inteligence a nezní to špatně). Dabing v Angličtině, titulky v češtině. Časem ale plánuji ENG překlad a nahrát to na Nexus.

Pokud někdo bude mít zájem, tak rád v předstihu mód poskytnu a budu rád za připomínky. Testování asi nebudu třeba, dal jsem si s tím práce dost sám. A k funkčnosti bude stačit jen vlastnění základní hry a nemít zároveň mód, který bude upravovat stejnou budovu ve Freeside.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny