Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 5:36 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 223 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Modding (všeobecná diskuze)
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 4:13 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
Tzn. ammo musím konečně dávat i parťákům a všichni nepřátele/přátele se střelnými zbraněmi používají ammo z inventáře? Nice ::!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Modding (všeobecná diskuze)
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 5:48 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: pon lis 02, 2009 4:36 pm
Příspěvky: 55
tak nějak, ale vzhledem k tomu, že většině nepřátel upadne hlava dřív než stihnou vystřelit je výsledek poněkud kontraproduktivní, munice mám teď více než když jsem hrál vanilla verzi :/ na druhou stranu už se mi nestane, že do mně někdo bude kropit automatem jeden zásobník za druhým, takže teď to používám, ale až bude FOOK v nějakém rozumném stavu bude se měnit obsazení modů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Modding (všeobecná diskuze)
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 7:50 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
moonfear: Klasická verze NPCsUseAmmo bude čerpat z nábojů, které u každého mrtvého NPC najdeš normálně, tzn. víc jích být nemůže. Pokud sis nahodil verzi NPCsUseAmmo- More AmmoV1-1 tak se nemůžeš divit ::cool


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Modding (všeobecná diskuze)
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 8:45 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: pon lis 02, 2009 4:36 pm
Příspěvky: 55
čoveče, mám tu první uvedenou verzi a stejně nevím co s municí, no teď to nechám plavat, stejně plánuju druhé dohrání a dám FNV k ledu než budou nějaké kvalitnější mody.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Modding (všeobecná diskuze)
PříspěvekNapsal: stř lis 03, 2010 11:35 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: stř lis 03, 2010 11:29 am
Příspěvky: 4
Potreboval by som vediet ako dostat Hellfire armor s pridavku pre Fallout 3 Broken Steel do Falout New Vegas. Hladal som na nete ci nahodou uz to neni na stiahnutie ako addon ale nasiel som zatial iba enclave power armor z Fallout 3.

Vdaka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Modding (všeobecná diskuze)
PříspěvekNapsal: stř lis 03, 2010 4:07 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 8:46 am
Příspěvky: 250
Tak teda repost z hentoho druhého topicu:

Thror píše:
Keď už tu tento topik o módoch je, tak ho trochu využijem. Trochu som si čítal wiki o GECKu, skúšal som tam nájsť info o pridávaní nových 3d modelov do hry... ale nič som nenašiel. Vedeli by ste mi niekto povedať, ako to funguje s importom modelov, prípadne mi ukázať link na nejakú stránku? Mám celkom skúsenosti s 3d modelovaním (maturoval som z toho, heč), a tak ma napadlo, že by som do hry niečo skúsil pridať.


(už som prehľadával aj ich fóra, a tiež som nič nenašiel. Asi som slepý. :( )


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Modding (všeobecná diskuze)
PříspěvekNapsal: stř lis 03, 2010 5:45 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: stř lis 03, 2010 11:29 am
Příspěvky: 4
Nasiel som clanok aj video ako pridavat nove modely do hry.

http://geck.bethsoft.com/index.php/Basi ... o_the_GECK

http://www.youtube.com/watch?v=hRcu7fbRBlA


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Modding (všeobecná diskuze)
PříspěvekNapsal: stř lis 03, 2010 7:31 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 8:46 am
Příspěvky: 250
No, ako to tak čítam, tak zbraň by som pridať pravdepodobne aj dokázal... a ešte kukám, že v Blenderi je pekne poriešené textúrovanie, musím si mrknúť najnovší 3DS Max, či to tam tiež majú nejak novo poriešené (keď som ešte študoval, tak vytváranie textúr bola pain in the ass)... prípadne aj Photoshop CS5 tuším má niečo s textúrami, a dokáže ich exportovať...

Každopádne, vôbec to nie je to, čo hľadám. :) Chcel som skôr skúsiť vymodelovať nejaký nový armor, a tam to je už trochu komplikovanejšie. Neviem, či stačí len urobiť model, alebo či ho treba riešiť aj z hľadiska animácie... či ho treba rigovať ku kostiam, aký by mal mať zhruba počet polygonov, a ako by mali byť riešené body v oblasti kĺbov, atď. Ten prvý tutoriál ukazuje pridávanie zbraní, čo sú pevné objekty ktoré sa neohýbajú, takže je to relatívne jednoduché. Skúšal som si prečítať aj ostatné tutoriály na tej stránke Tutorials, ale o armoroch som opäť nič nenašiel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Modding (všeobecná diskuze)
PříspěvekNapsal: stř lis 03, 2010 8:04 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: stř lis 03, 2010 11:29 am
Příspěvky: 4
Mozno najlepsie by bolo tak ze by si exportoval daky armor z falloutu aj s configom a pretvoril by si ho napriklad v blendery podla svojich predstav, a v configu by si iba zmenil zakladne veci ako vahu, cislo obrany a atd.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Hellfire armor z Broken Steel
PříspěvekNapsal: čtv lis 04, 2010 8:52 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: stř lis 03, 2010 11:29 am
Příspěvky: 4
Chcel by som sa spytat ci niekto tu skusal modeli z Fallout 3 davat do Fallout new vegas? Pretoze chcel by som hrozne si dat do fallout New vegas zbroj z datadisku Broken Steel Hellfire Armor. Jeden mi hovoril ze je to jednoduche ze sa par minut sa to da spravit len nemal cas mi to blizsie vysvetlit. Takze za akukolvek radu budem velmi vdacny. :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Modding (všeobecná diskuze)
PříspěvekNapsal: čtv lis 04, 2010 11:51 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 8:46 am
Příspěvky: 250
Človeče, mohol si k tomu linku dodať že je to mierne NSFW. :D Kolegovia divne kukajú keď sa mi cez celú obrazovku objaví pohľad na kozy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Modding (všeobecná diskuze)
PříspěvekNapsal: sob lis 06, 2010 4:12 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: sob lis 06, 2010 3:48 pm
Příspěvky: 1
podařilo se někomu zprovoznit - mod?
V tom scriptu jsem nastavil správnou cestu k texturám a fnv. ale při spuštění toho scriptu mi to vypíše "the New Vegase directory you specified does not exist", a pak že tu cestu musim nastavit (ale to už jsem udelal).

A podre instrukcí to nemůžu udelat ručně, protže ten skript upravuje ještě nějaký texťák

Citace:
Q: I manually copied the texture list from the HDTexturePack_file_list_v1.1.txt file into my ArchiveInvalidation.txt and now textures are missing in game or actors are using the wrong textures.

Don't do that. This script automatically updates/creates your ArchiveInvalidated.txt for you. Why does it do it automatically? Because it must only add entries for textures you have on your hard drive. By copying the optional file list into your ArchiveInvalidation.txt you are telling the game you have all those textures and not to use it's own. Got it? Good.

Díky za odpovědi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Modding (všeobecná diskuze)
PříspěvekNapsal: pon lis 08, 2010 1:26 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: stř čer 09, 2010 11:02 pm
Příspěvky: 41
Existuje nějaký mod, který při radiaci bude lupat jako Geiger-Mullerův čítač (např jako v Half-Life)?
Mám hodně průsvitné GUI a občas si toho nevšimnu a pak najednou mám nemoc z ozáření.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Modding (všeobecná diskuze)
PříspěvekNapsal: stř lis 10, 2010 7:27 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: stř čer 09, 2010 11:02 pm
Příspěvky: 41
Tak díky bote. ::roll


Jaký mod mi doporučíte abych mohl mít všechny dostupné companions?
(Prosím nějaký otestovaný a funkční, kde půjdou plnit jejich osobní questy. Díky)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Modding (všeobecná diskuze)
PříspěvekNapsal: stř lis 10, 2010 11:26 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
Justy píše:
Andy píše:
Tak díky bote. ::roll

1. On ale fakt lupe... nebo mi hrabe. :-)

Yop, taky mi hrabe :-)

Andy píše:
Jaký mod mi doporučíte abych mohl mít všechny dostupné companions?

Unlimited Companions
Kód:
http://newvegasnexus.com/downloads/file.php?id=34870


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 223 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny