Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je úte dub 16, 2024 11:35 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Level Up No Lock
PříspěvekNapsal: stř led 12, 2011 10:00 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon črc 20, 2009 12:26 pm
Příspěvky: 6
Level Up No Lock
Kód:
http://www.newvegasnexus.com/downloads/file.php?id=35562


můžete mi někdo poradit , jak mám zprovoznit mod na skill nad 100...mám stažený a nainst. levelup_menu.xml co složky Menu a v data mám BoostedSkills.esp , ale podle stránek na nexus mám nejspíš něco napsat do konzole , ale absolutně jsem to nepochopil.....neexistuje nějaký jednodušší způsob , jak povolit skill nad 100

EDbySay: Příště zakládej nové téma podle pravidel!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: skill nad 100
PříspěvekNapsal: stř led 12, 2011 10:26 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
mam stazeny Level Cap 100.esp, normalne jsem ho dala jen do slozky data v adresari hry a funguje bez problemu, ani se nehada s cestinou. Myslim, ze tenhle mod bohate staci, protoze nevim, co bych tam na lvl 100 asi jeste delala.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: skill nad 100
PříspěvekNapsal: stř led 12, 2011 10:34 am 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
Erina píše:
mam stazeny Level Cap 100.esp, normalne jsem ho dala jen do slozky data v adresari hry a funguje bez problemu, ani se nehada s cestinou. Myslim, ze tenhle mod bohate staci, protoze nevim, co bych tam na lvl 100 asi jeste delala.

on chce zvýšit sill/dovednost nad 100%

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: skill nad 100
PříspěvekNapsal: stř led 12, 2011 11:02 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon črc 20, 2009 12:26 pm
Příspěvky: 6
no přesně tak , na nexus je tohle:
Update: Boosted skills will only affect that skill's weapon now.

Many many apologies to everyone who downloaded the bloated version; a smaller, corrected version is now available.

With a "No Lock" edit now available for the level up screen and no sign of Wasteland Mastery being ported for New Vegas, I decided to make my own version.

--------------------

For best results, use in conjunction with a level cap increaser such as Level Cap 100 (http://www.newvegasnexus.com/downloads/ ... p?id=34782)
and with LevelUpNoLock (http://www.newvegasnexus.com/downloads/ ... p?id=35562).

--------------------

The benefits automatically take effect once the affected skill reaches 100, even if it does not display a value over 100.

Barter - 2% discount per 10 points, up to 20%
Guns - 5% damage per 10 points, up to 50%
Energy Weapons - 5% damage per 10 points, up to 50%
Explosives - 5% damage per 10 points, up to 50%
Medicine - 2% more health recovered per 10 points, up to 20%
Melee - 5% damage per 10 points, up to 50%
Repair - 2% decrease in gun spread per 10 points, up to 20%
Science - 5% damage to robots per 10 points, up to 50%
Unarmed- 5% damage per 10 points, up to 50%

**LevelUpNoLock allows for skill values up to 255, but this mod currently only gives bonuses up to skill values of 200.

--------------------

Thanks to:
Bethesda for the Wastelands to devastate and the G.E.C.K. by which to adjust the levels of devastation.

TheFakeEmpire for the inspiration.

Say for Level Cap 100.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: skill nad 100
PříspěvekNapsal: stř led 12, 2011 8:08 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
JaW píše:
on chce zvýšit sill/dovednost nad 100%

ja vim, ale nechapu, co tam chce nad lvl 100 delat ::shock


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: skill nad 100
PříspěvekNapsal: stř led 12, 2011 9:10 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon črc 20, 2009 12:26 pm
Příspěvky: 6
ale mě nejde o to co dělat po lvl. 100 , protože už nebudu na lvl. 50 vědět kam mám strčit body do dovedností(skill) , vše budu mít na 100 a co potom , proto existuje modifikace , která má tuto překážku potlačit , bohužel nějak nemůžu se dopátrat jak to mám udělat aby to fungovalo...nejhorší jsou ty kolize eng. versus cz.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: skill nad 100
PříspěvekNapsal: stř led 12, 2011 9:59 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
paus píše:
ale mě nejde o to co dělat po lvl. 100 , protože už nebudu na lvl. 50 vědět kam mám strčit body do dovedností(skill) , vše budu mít na 100 a co potom , proto existuje modifikace , která má tuto překážku potlačit , bohužel nějak nemůžu se dopátrat jak to mám udělat aby to fungovalo...nejhorší jsou ty kolize eng. versus cz.

Paus, předpokládám, že to bude stejné, jako minule. Po dosažení všech Dovedností na 100 se nic neděje, nemusíš je nikam přidělovat, jen odklikneš "Pokračovat". Jiná situace ale nastane s Perkama, bez zadání Perku nelze dál pokračovat. Do téhle situace sem se dostal, neměl jsem v nabídce již žádný Perk. Věc sem řešil tak, že před dosažením další úrovně sem jeden Perk přes konzolu vymazal, ten se objevil v nabídce a hned sem si ho zase vzal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: skill nad 100
PříspěvekNapsal: pát led 14, 2011 12:07 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon črc 20, 2009 12:26 pm
Příspěvky: 6
tak dík , já měl obavu , že nebudu moct pokračovat , jakmile budu mít vše na sto a volných perků mám zatím dost


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Level Up No Lock
PříspěvekNapsal: čtv led 20, 2011 5:58 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon črc 20, 2009 12:26 pm
Příspěvky: 6
tak podle úpravy mého příspěvku , mám vše správně...ale pořád nechápu to vepsáni do konzole player.getavXXXX..co to má znamenat a co ty X , čím se mají nahradit , prosím Vás o nějakou(sedlackou) radu nebo vysvětlení..(konzoli otevřít a psát do ní umím)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Level Up No Lock
PříspěvekNapsal: čtv led 20, 2011 9:31 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
paus píše:
tak podle úpravy mého příspěvku , mám vše správně...ale pořád nechápu to vepsáni do konzole player.getavXXXX..co to má znamenat a co ty X , čím se mají nahradit , prosím Vás o nějakou(sedlackou) radu nebo vysvětlení..(konzoli otevřít a psát do ní umím)

Paus, přeně nevim, na co se ptáš, k čemu to přiřadit, takže obecně:

př. 1) máš zapsat třeba toto: PRID XX2e5a42
tím "XX" Ti autor naznačuje, že za ty dvě "X" musíš dosadit čísla, které on nemůže znát, jsou u každého jiná a Ty tam musíš dosadit takové číslice, které "sedí" na Tvou hru. Tenhle příklad je zápis (těch 8 číslic) ID pro mod. Pokud by to ID bylo ze základní hry, tak by autor přímo napsal: PRID 002e5a42, protože všechny ID ze ZH začínají 00.
Takže na Tobě je si ty čísla zjistit, aby byl zápis OK. Na zjištění použiješ FoMM. Řekněme, že pracuješ s modem: "Goodsprings Filler.esp". Jak vidíš na screenu u tohodle modu jsou ve sloupci: "Mod index" čísla 07 - a číslo je na světě, u mě by tedy ten zápis vypadal: PRID 072e5a42.
Bohužel u modů ve F3 ani takto zjištěná čísla nemusela být vždy ta správná, Manager zobrazil chybná (nebudu vysvětlovat proč, to by byl román). Na zjištění se muselo tedy použít vlastní save hry zobrazené jako "texťák" a tam ho najít.

Obrázek
př. 2) máš zapsat: player.additem 004c22f5 X XXX
(chceš si do inventáře přidat 3 zbroje ve 100%ní kvalitě)
Číselný zápis začíná 8mi číslicema, pak následuje mezera, za první "X" dáš počet, kolik jich chceš přidat, tedy 3, následuje další mezera a za ty "tři X" zapíšeš 100 , takže budou na 100%tech. Zápis tedy bude: player.additem 004c22f5 3 100 (nesmíš zapomenout na mezery).

pozn.: čísla ID jsou v hexadecimálním tvaru, takže píšu o 8mi číslech, ale v hexadecimálu je i písmeno vlastně číslo.
Někdy, u zápisu ID ze ZH se setkáš jen se 6ti číslama, to je OK, začíná-li číslo "00" tak se ty dvě nuly psát nemusí.

Je to dost "sedlácký"? :-) nebo sem se netrefil a chceš vědět něco jinýho?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Level Up No Lock
PříspěvekNapsal: čtv led 20, 2011 10:19 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon črc 20, 2009 12:26 pm
Příspěvky: 6
no něco jsem pochopil , ale stejně vůbec nevím co za "getav" mám napsat , BoostedSkils.esp má ve FOMM číslo 48 a co dál to nevím


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Level Up No Lock
PříspěvekNapsal: sob úno 19, 2011 9:44 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: sob úno 19, 2011 9:40 am
Příspěvky: 5
Nemám nějak štěstí a nedaří se mi zprovoznit LEVEL CAP 100. V popisu na newvegasnexus.com o tohoto modu píší:
Installation:
Extract file Level Cap 100.esp into Data folder and activate in Data files.
Ale jakým způsobem mám aktivovat už nepíší. Jak na to. Ten soubor ze staženého archívu jsem dal do složky data v instalaci hry, ale dál nevím co s tím. Díky za radu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Level Up No Lock
PříspěvekNapsal: sob úno 19, 2011 9:59 am 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
babacho,
aktivuješ ho cez launcher. Keď spúšťaš hru, zobrazí sa ti najskôr ovládací panel - tam si skontroluj položku Data Files a vyber si mody, ktoré chceš aktivovať.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Level Up No Lock
PříspěvekNapsal: sob úno 19, 2011 10:18 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
babacho píše:
Nemám nějak štěstí a nedaří se mi zprovoznit LEVEL CAP 100. V popisu na newvegasnexus.com o tohoto modu píší:
Installation:
Extract file Level Cap 100.esp into Data folder and activate in Data files.
Ale jakým způsobem mám aktivovat už nepíší. Jak na to. Ten soubor ze staženého archívu jsem dal do složky data v instalaci hry, ale dál nevím co s tím. Díky za radu.

To jsem dál nepsal, protože předpokládám, že většina takové základy zná (když už na Nexus jde). Pročti si tento stručný návod.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Level Up No Lock
PříspěvekNapsal: sob úno 19, 2011 12:59 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: sob úno 19, 2011 9:40 am
Příspěvky: 5
omlouvám se díky


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny