Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je úte bře 19, 2024 10:20 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Mody FNV - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: stř úno 09, 2011 11:43 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Na žádost několika playerů, abych se podělil o výsledky svého (a nejen mého) snažení je tu topic s překladem neoficiálních modů.
Tak jako minule připomenu pár zásad, aby těch dotazů "nejde to", bylo co nejméně:


Instalace hry a nutných doplňků:
1) Fallout New Vegas (složka: Data musí obsahovat soubor: FalloutNV_lang.esp)
2) Instalovat: Fallout New Vegas ArchiveInvalidation Invalidated DOWNLOAD (HOME)
3) Instalovat: Fallout Mod Manager DOWNLOAD (HOME)
4) Instalovat: NVSE. Pozn.: s každou novou verzí hry bude pravděpodobně nutné instalovat i nové NVSE. Nyní je pro verzi: 1.2.0.314 . DOWNLOAD (HOME)
5) Před!! instalací vybraného modu vždy udělej pevné Save hry!
6) Instalovat vybraný mód (viz níže)
Pozn.: popisy a návody instalací jednotlivých bodů najdeš zde na Fóru, nebo jsou přiloženy k jednotlivým Downloadům.

Řazení souborů ve FoMM:
Základem úspěchu je správné seřazení souborů v okně FoMM, podle kterého se budou soubory do hry načítat, zde rozhoduje číslo ve sloupci: Mod index (hexadecimální tvar)

Zásady seřazených souborů:
1) soubor: FalloutNV.esm musí mít vždy Mod index - 00
2) následují všechny soubory s příponou: esm
3) má-li mod soubor "esm", zařaď ho na poslední místo bloku souborů "esm"
4) první soubor po všech "esm" zařaď soubor: FalloutNV_lang.esp
5) jako poslední soubor s příponou "esp" (bude mít nejvyšší číslo ve sloupci Mod index) je nutné zařadit právě hraný mód.
Pozn.: u modů se souborem "esp" daná podmínka zajistí, že nebude přepsán jiným, mod by měl fungovat bez problému.
U modů se souborem "esm" problém nastat může (není to podmínka), je zde riziko přepsání souboru "esm" souborem tovární češtiny FalloutNV_lang.esp a může zapříčinit až nehratelnost modu.
Jedna z možností jak se tomu vyhnout je soubor češtiny přesunout mimo! složku Data (zrušení označení ve FoMM nestačí!) a mod hrát pouze v angličtině.

Češtiny.
Jedná se o volné, rychlé překlady, nečekejte "tovární" kvalitu, překlad by měl pomoct těm, co engliš neumí ani slovo. Někteří autoři si i z malého modu vytvořili doslova 20ti stránkové blábolení
hustě popsaných A4, takže se najdou i nepřeložené bloky. Kdo umí anglicky - hraj to v originále ! každý mod v tomto topic má obě možnosti.

Instalace modů:
1) Žádná složka ani soubor v Data (tam, kde je hra nainstalovaná) nesmí!!! být přepsána (nahrazena) složkou nebo souborem z modu.
Pokud při kopírování vyskočí tabulka s dotazem, že daná složka nebo soubor již existuje a jestli ho chceš přepsat (nahradit), jedná se o Tvou chybu kopírování a vždy musíš dát NE.
2) Každý soubor nebo složka musí být nakopírována přesně do složky a cesty v Data hry tam, kam to modér naplánoval.

Instalace modu Total Commanderem:
Př.: kopírování souborů složky: "meshes"
1) V levém okně (soubory hry) otevři složku: "Data", v pravém zobraz neotevřenou složku módu: "meshes"
2) Levým tlačítkem myši (podle nastaveni TC), přetáhni složku modu: "meshes" na volné místo levého okna hry (pod všechny její složky!), pustit (screen 1),
ve vyskočené tabulce v "Možnosti >>" , vyber možnost: "Přeskočit vše (nepřepisovat žádný soubor)" (screen 2) - OK.
3) Stejné opakovat se složkama: textures, video, sound a.j.
Nové složky a soubory modu budou doplněny a nedojde k žádnému smazání ani nahrazení stávajících.
Soubory s příponou: bsa, esm a esp je možné do Data hry kopírovat klasicky - přetažením myší.

Obrázek. . . Obrázek

Pozn.: v případě, že se u některého modu (ale i základní hry) setkáš s nedokončeným Questem nebo neodstranitelnou položkou v inventáři a nevíš si s tím rady, napiš do diskuze.

Je-li možnost u "svého" topic určit, tak dotazy a.p. pište v rámci pravidel sem, dotazy na postup modem zavírejte do Spoileru.

================================================================================================================================
================================================================================================================================

New Vegas Bounties I (HOME)

Akční až bojový mod s nebývale velkým úspěchem na nexus (1750x ::ano ).
Jeden dlouhý Quest dá kurýrovi možnost stát se nájemným lovcem lebek mnoha padouchů, pašeráků a kanibalů, kterých je v Mojave plno.
Za svou snahu je odměňován dohodnutou finanční částkou, získá několik jedinečných zbraní, které nepřevyšují ty ze základní hry a pokud celkově uspěje, na závěr si připíše i jeden lehčí Perk.
Zvláštní poděkování patří pro Hans83, který pomohl s překladem, mod obsahuje skoro 500 dialogů - dík Hansi.
Mod lze do hry zařadit kdykoliv (lépe Level 20 a víc), po jeho aktivaci ve FoMM se ve hře ohlásí infem na monitoru.


Obrázek. . .Obrázek. . .Obrázek. . .VIDEO

DOWNLOAD - New Vegas Bounties I

================================================================================================================================

Goodsprings Filler (HOME)

Mod přidá 4 krátké, "kurýrské" Questy a bude asi lepší ho zařadit na začátku hry. Nízké požadavky na Dovednosti totiž v pozdější fázi hry částečně "vymažou" smysl a pochopení mini-děje.
"Správná či nesprávná" rozhodnutí playera dost podstatně ovlivní oblíbenost v Goodsprings.

Obrázek

DOWNLOAD - Goodsprings Filler

================================================================================================================================

Autor překladu: RADE

Rust Town (HOME)

Rade projevil přání vložit sem jím vybraný a přeložený mod - rád tak činím.
Mod do hry přidá uzavřené funkční město, kde nechybí prodejeny, doktor, věznice, zvěřinec, má vlastního šerifa a kurýr získá i velmi hezký byteček.
Po aktivaci modu se na mapě světa objeví, trochu zkrytá, značka u "Severního depa", kde čeká rychlovlak a jak jinak, cestovat se poprvé bude v něm.

Obrázek. . .Obrázek. . .Obrázek. . .Obrázek

DOWNLOAD - Rust Town
================================================================================================================================

Domov ve škole Goodsprings (HOME)

Nebojový mod přidá do hry dva questy s délkou hraní 2 až 4 hodiny s nutností vlastníma silama (a za vlastní zátky) s novými přáteli přestavět školu v Goodsprings na jeden z nejlepších domů kurýra, který na nexus je.
Na závěr získá dům se vším, co k životu v pustině potřebuje, včetně vlastní zahrady a nové radiostanice.
Součástí nového domu jsou i dva terminály k rychlému třídění položek z inventáře, popřípadě možnost jednoduchou cestou přejmenovat 23 úložných beden a skříněk dle vlastního uvážení.
Kdo by si s tím nevěděl rady, může mi poslat seznam svých názvů, já mu je "na míru" přejmenuji - více v Readme downloadu.

| SPOILER
Mod začne důkladou! prohlídkou vnitřku staré školy.


Obrázek. . .Obrázek. . .Obrázek. . .Obrázek. . .Obrázek

DOWNLOAD - Afterschool Special
DOWNLOAD - Mirror
================================================================================================================================

D.E.I.M.O.S. (HOME)

Autor modu: Alexander J Velicky

Překlad: NukerKiller & Tomek

Velmi hezký mod zatáhne Kurýra o 200 let nazpět, pár hodin před vypuknutím Velké války. Chce-li se vrátit do své doby, musí i bojem pomoct novým přátelům vyřešit na základně několik skutečností v naději, že zase oni pomůžou jemu.
Modem Kurýr mnoho hmotných statků nazíská, ale Prototyp kanonu DEIMOS, připravovaný pro Washington, za tu námahu stojí.
Otázkou zůstává, zda si z nás modér tak trochu nevystřelil, protože vysvětlení, jak se Kurýrovi povedlo dostat se z časově nikdy nekončící smyčky, má několik vážných, časoprostorových :-) trhlin.
Kdo si mod nezahraje, odpověď na tuto otázku nejspíš nenajde.


Obrázek. . .Obrázek. . .Obrázek. . .Obrázek. . .Obrázek. . .< TRAILER >

DOWNLOAD - D.E.I.M.O.S.
DOWNLOAD - Mirror
================================================================================================================================

Area 51 (HOME)

Autor modu: Zantetzou and Ghostrecon123

Překlad: Tomek

Bojový mod, místy až moc bojový. Bez přinesené tuny munice nemá Kurýr šanci objevit v "opuštěné" staré základně špičkovou technologii Alienů, Energozbroje, Čínskou zbroj průzkumníka, zbraně W.H.A.T. ...
Pokud uspěje, získá na závěr i svou Rezidenci.
Za otestování modu tímto děkuji - NukerKiller


Obrázek . . .Obrázek . . .Obrázek . . .Obrázek . . .Obrázek

DOWNLOAD - Area 51
DOWNLOAD - Mirror
================================================================================================================================

Area 51 - Project Roswell (HOME)

Autor modu: Ionis the Bear

Překlad: Tomek

Area 51, vděčné téma pro modéry, ale kromě názvu nemá Projekt Roswell s výše uvedeným mnoho společného. O co má méně nepřátel, o to má víc především vychytávek, na které autoři FNV nějak pozapoměli.
Starým tunelem vnikne Kurýr do válkou nedotčené vojenské základny, odkrývá tajemství a podivné vztahy místních na tajném projektu zkoumání lodi Alienů, její osádky a jejich technologií.
"Nikým neohrožován" získá, kromě jiného třeba recepty na výrobu Kryo min a granátů, recept na výrobu Nuka-Coly Quantum a především návod recyklace Mimozemských energetických článků.
Ze zbraní to budou "klasiky" Alienů - Atomizér a Disintegrátor z F3, z oděvů slušivá generálská uniforma a plno dalšího (výčet je na home).
Za otestování modu tímto děkuji - NukerKiller


Obrázek . . . Obrázek . . . Obrázek . . . Obrázek . . . Obrázek

DOWNLOAD - Area 51 - Project Roswell
DOWNLOAD - Mirror
================================================================================================================================

Fortune Canyon (HOME)

Autor modu: achillesdave

Překlad: Tomek

Kaňon Fortune - jeden z nejlepších modů, co jsem od nexus hrál. Střety s většinou nepřátel základní hry jsou vyvážené, mod má podobné napětí, jako Dead Money a konečně jeden, co nemá mapové značky vedoucí playera za ručičku přímo k cíli.
Přesto, že mod nemá dialog (tentokrá to není na závadu), Kurýr, prostřednictvím terminálů a nalezených zpráv, za 2 až 4 hodiny, postupně odkryje ucelený příběh poměrů ve zlatých dolech mezi soukromími zlatokopy a společností Fortune.
Bude-li pečlivý, nalezne zlato v několika podobách a nebude chybět ani kultovní relikvie vymřelého kmene.

Obrázek . . . Obrázek . . . Obrázek . . . Obrázek . . . Obrázek

DOWNLOAD - Fortune Canyon
DOWNLOAD - Mirror

================================================================================================================================

Dog City Denver (HOME)

Autor modu: RJHelms84

Překlad: Rade

Tato modifikace, která je označována i jako další DLC, vás zavede do Denveru zvaného "Město psů". Jak název vypovídá, město je plné šílených psů.
Vy v tomto novém prostředí, které obsahuje například starou nemocnici, policejní stanici a území místních frakcí, budete bojovat nejen o své přežití, ale rozhodnete i o tom, kdo z dvou úhlavních nepřátel Denver nakonec ovládne.


Obrázek . . . Obrázek . . . Obrázek . . . Obrázek . . . Obrázek

DOWNLOAD - Dog City Denver
================================================================================================================================


Naposledy upravil Tomek dne sob črc 14, 2012 4:43 pm, celkově upraveno 9

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody FNV - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: stř črc 20, 2011 11:55 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pon črc 27, 2009 10:48 am
Příspěvky: 18
Neprelozili by ste nahodu tento mod? Project Nevada http://www.newvegasnexus.com/downloads/file.php?id=40040


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody FNV - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: sob říj 08, 2011 10:59 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: stř čer 02, 2010 4:51 pm
Příspěvky: 66
VYLEPŠENÝ DŮM V GOODSPRINGS
Přidávám se mnou upravenou modifikaci Another Goodsprings home (Původní mod) Mod jsem upravil protože se mi zdál dost chudý a chtěl jsem si se hrou taky pohrát, prože mi to trvalo docela dlouho tak jsem to chtěl zveřejnit. Takže mojí snahu můžete zkusit taky.
-Moje úprava modu vám přidá do domku některé věci, které ve FVN nenajdete jako třeba chemickou soupravu, lékárničku, pracovní stoly, různé oblečení a další věcičky.. Klíč najdete ve schránce před domem.
STÁHNOUT


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody FNV - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: pon bře 19, 2012 3:19 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: úte dub 26, 2011 2:22 am
Příspěvky: 4
Citace:
puf21

Tam toho asi moc na překlad nebude, to je spíše takové rozšíření inventáře a hratelnosti, ale kouknu na to.
EDiT: Tak jsem udělal export, no.. je tam toho vcelku dost, na to že tam nejsou žádné questy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody FNV - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: ned bře 25, 2012 12:05 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
Domov ve škole Goodsprings
| SPOILER
prosim, at hledam jak hledam, tak v te skole nemuzu nic najit :(. Aspon nasmerovat...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody FNV - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: ned bře 25, 2012 12:46 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Erina píše:
Domov ve škole Goodsprings
| SPOILER
prosim, at hledam jak hledam, tak v te skole nemuzu nic najit :(. Aspon nasmerovat...

Nebylo to od modéra nejšťastnější...
| SPOILER
hledáš kus papíru vedle matrace...
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody FNV - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: ned bře 25, 2012 11:01 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
Jezis, diky, Tomku,
| SPOILER
to bych opravdu nenasla. :(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody FNV - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: ned bře 25, 2012 11:52 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Erina píše:
Jezis, diky, Tomku,
| SPOILER
to bych opravdu nenasla. :(

Já taky né :-)
On to v podstatě není ani spoiler, možná moje chyba v nedostatečném infu, už jsi druhá. Sám autor start modu podrobně popisuje v bloku QUEST jak na stránce, tak v Read Me, které si stáhla.
No kdyby byl problém s hledáním položek, to už modér spoilerem nazval, dal na nexus odkaz na své stránky:
Kód:
http://ypdesign.com/fnv/school/spoilers.htm

Z fotek je to jasné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody FNV - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: ned bře 25, 2012 12:50 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: stř čer 02, 2010 4:51 pm
Příspěvky: 66
Super díky za ty nové překlady. Díky nim se snad zas vrátím do hry společně s posledním DLC co jsem nehrál.
__
A nechtěl by jsi přeložit New vegas Bounties II ? vzpoměl jsem si teď že jsem se to poloušel překládat ale pak jsem toho nechal snad ten soubor ještě někde mám tak bych ti ho mohl poslat jestli by ses na to nekouk.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody FNV - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: ned bře 25, 2012 1:14 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Rade píše:
... A nechtěl by jsi přeložit New vegas Bounties II ? vzpoměl jsem si teď že jsem se to poloušel překládat ale pak jsem toho nechal snad ten soubor ještě někde mám tak bych ti ho mohl poslat jestli by ses na to nekouk.

Aháá, to si byl Ty? :-) Marně jsem hledal, kdo mi psal, že na něm dělá. No, koukám na jedničku... nějaký moc veliký a pomáhal Hans. Zkusím, nevím...
Pokud máš hotovýho něco z dialogů, tam mi to pošli.

EDIT:
Rozsah dialogů je skoro stejný, jako Lonesome Road, celkově je mod větší jak Honest Hearts, má 30 questů.
Jedničku stáhlo sice necelých 200 lidí, ale zájem o FNV "trochu" upadá, poslední mody v češtině mají počet stažení jen v desítkách a i sem na stránky lidi už málo píšou, někdy je několik dní úplně mrtvo.
Samotnýmu by mi překlad dvojky trval měsíc, odvahu někoho přesvědčovat, aby pomohl, nemám i ten zápal pro věc chybí.
Zatim to vidim tak, že se do Bounties II nepustim.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody FNV - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: ned bře 25, 2012 9:31 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: stř čer 02, 2010 4:51 pm
Příspěvky: 66
Tomek píše:
Rade píše:
... A nechtěl by jsi přeložit New vegas Bounties II ? vzpoměl jsem si teď že jsem se to poloušel překládat ale pak jsem toho nechal snad ten soubor ještě někde mám tak bych ti ho mohl poslat jestli by ses na to nekouk.

Aháá, to si byl Ty? :-) Marně jsem hledal, kdo mi psal, že na něm dělá. No, koukám na jedničku... nějaký moc veliký a pomáhal Hans. Zkusím, nevím...
Pokud máš hotovýho něco z dialogů, tam mi to pošli.

EDIT:
Rozsah dialogů je skoro stejný, jako Lonesome Road, celkově je mod větší jak Honest Hearts, má 30 questů.
Jedničku stáhlo sice necelých 200 lidí, ale zájem o FNV "trochu" upadá, poslední mody v češtině mají počet stažení jen v desítkách a i sem na stránky lidi už málo píšou, někdy je několik dní úplně mrtvo.
Samotnýmu by mi překlad dvojky trval měsíc, odvahu někoho přesvědčovat, aby pomohl, nemám i ten zápal pro věc chybí.
Zatim to vidim tak, že se do Bounties II nepustim.


Vpohodě snad to zas časem přitáhne víc lidí.. Já tam přeložil jen několik desítek dialogů myslím, ted jsem tady protože jsem sledoval tohle téma. ale našel jsem nějaký soubor jestli je to on, dělal jsem na tom před půl rokem.. Já ti ho pošlu tak se nato alespon koukni.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody FNV - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: ned bře 25, 2012 11:58 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
ja neprelozeny mody nemuzu, takze jsem ti tady par modu nasla. Treba ta skola je moc prima. A ted jdu na prvni zakazku z bounty modu :). Deimos a ty Area 51 mam taky stazeny, ale bojim se, abych tam nevlitla na moc nizkym levelu, tak to zatim nemam nainsatalovanej :).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody FNV - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: pon bře 26, 2012 1:06 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Erina píše:
ja neprelozeny mody nemuzu, takze jsem ti tady par modu nasla. Treba ta skola je moc prima. A ted jdu na prvni zakazku z bounty modu :). Deimos a ty Area 51 mam taky stazeny, ale bojim se, abych tam nevlitla na moc nizkym levelu, tak to zatim nemam nainsatalovanej :).

Neni to s tou obtížností až zas tak kritický.
Bounty I - už si moc nepamatuju, ale nebude to boj proti hordám nepřátel.
Goodsprings Filler - ten je určen krátce po startu hry.
Rust Town (Rade) - tam se myslim nestřílí.
Domov ve škole Goodsprings - tam je litý :-) boj se čtyřma Gekonama a 5ti psama.
D.E.I.M.O.S. - no, jedna 5ti minutová scéna tam s robotama ostřejší je, ale dá se to ustřílet. Chce to na ně mít trochu lepší flintu.
Area 51 - tady bacha, místama je to masakr. Oproti DEIMOS se ale můžeš kdykoliv vrátit vyčištěnou cestou do Pustiny a nabrat "sílu".
Area 51 - Project Roswell - o dost lehčí, jak Area 51, dá se to zvládnout. Akorát příběhově možná méně zajímavé, Kurýr se v podstatě jen z terminálů dozvídá co se tam kdysi stalo.
- - - - - -
Kdyby si ale zatoužila po skutečně bojovým mini-modu, tak s jedním se už 2 dny trápím. Bohužel, někde se stala chyba, nevim kde. Mod má jeden quest, 4 podúkoly a mě se neukončil, takže to v Reflektoru vypadá teď takhle:

Obrázek... Obrázek... Obrázek... Obrázek

Díky tomu, že quest zůstal otevřenej, tak se stále rojí a rojí stovky Ghulů a nemám šanci ani zbraň, je vystřílet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody FNV - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: pon bře 26, 2012 10:48 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
No to je teda narez ti dhoulove :-D . Ten Reflektor je totiz nejakej zbuglej, mne se tam nikdy nepodarilo splnit ani ten zakladni ukol. Vzdycky mi zustal jeden ghoul nenalezen a sipka mne vedla kamsi, kam se proste nedalo dostat :(.
Jinak ja zacala hrat ted hrat uplne znovu, mam udelanej jen Goodsprings a vycistenou skolu se zakladnim nabytkem + dekoracema. Na vylepseni si musim vydelat, takze proto jsem sla na ty bounty. Mam lvl 3 a Veroniku, jako zbran kulovnicku a armor = kozeny brneni. Uz se mi podarilo potkat se s rodinkou paracu, hadej, ja kto dopadlo - hehe.
Koupila jsem Ultimate edici a Skyrim, takze jsem se vrhla prvne na Skyrim a po zabiti Alduina, zpatky na FNV, i kdyz nemam Skyrim jeste celej prochozenej


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody FNV - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: pon bře 26, 2012 11:35 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: úte dub 26, 2011 2:22 am
Příspěvky: 4
Erina píše:
Ten Reflektor je totiz nejakej zbuglej, mne se tam nikdy nepodarilo splnit ani ten zakladni ukol. Vzdycky mi zustal jeden ghoul nenalezen a sipka mne vedla kamsi, kam se proste nedalo dostat :(.

No... není zabugovaný, jen nevíš, co a kde máš hledat/zabít. Ten poslední ghůl je totiž NPC a je zavřený v malé místnusce. Má totiž u sebe nějaký průkazný matroš, který potřebuješ pro splnění questu. Jsou 2 způsoby jak quest dokončit. Za 1. Sejmout posledního ghůla a vzít mu ten průkaz totožnosti a nebo za 2. ho ukecat, ať ti ten průkaz dá. Potom už jenom předáš průkazy totožnosti maníkovi s NCR, který je po tobě chce a quest je dokončen.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny