Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je úte bře 19, 2024 6:57 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Návod na instalaci modifikací
PříspěvekNapsal: pát čer 22, 2012 8:30 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát čer 22, 2012 8:18 pm
Příspěvky: 3
Ahoj, mohl by mne prosím někdo odkázat na návod k instalaci modifikací? Odkaz v pravidlech sekce směřuje na neexistující téma.

Kdysi jsem hrál Fallout 3, a - nekamenujte mě - moc se mi líbil. Předpokládám, že FNV bude ještě lepší. Aktuálně však ani netuším, zda se dají modifikace přidávat v průběhu hry, nebo se pak vše musí rozehrát znovu.

Díky moc!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Návod na instalaci modifikací
PříspěvekNapsal: pát čer 22, 2012 11:36 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Houdaaal píše:
Ahoj, mohl by mne prosím někdo odkázat na návod k instalaci modifikací? Odkaz v pravidlech sekce směřuje na neexistující téma.

Kdysi jsem hrál Fallout 3, a - nekamenujte mě - moc se mi líbil. Předpokládám, že FNV bude ještě lepší. Aktuálně však ani netuším, zda se dají modifikace přidávat v průběhu hry, nebo se pak vše musí rozehrát znovu.

Díky moc!

Tohle by nestačilo? :
viewtopic.php?f=40&t=1791
Většinu modů můžeš dát během hry.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Návod na instalaci modifikací
PříspěvekNapsal: sob čer 23, 2012 10:06 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
Ja te kamenovat za to, ze se F3 libil nebudu. Kdyz odhlednu od nazvu ,tak se mi ta hra taky libila, ale upozornuju te, ze FNV je pravy Fallout, cili neni cernobily jako F3 a budes nucen k mnoha kompromisum, nikdo te po rameni jak jsi skvelej placat nebude a konec pro tebe bude mozna rozcarovanim. Pamatuj si, ze KAZDE tve rozhodnuti, KAZDA tvoje volba, bude mit dopad na dalsi vyvoj hry a tim padem i na jeji konec.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Stahování módů z NEXUS
PříspěvekNapsal: úte čer 26, 2012 10:23 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát čer 22, 2012 8:18 pm
Příspěvky: 3
Ahoj, díky za radu. Instalaci modifikací jsem rozchodil...i když, po použítí modpacku 2 od uživatele barbar postavy ve hře často nepohybují nohama a pouze "plují po povrchu", vidět je sedat na židli je taky něco, spíše se tam zalomí. Na netu jsem zatím nenašel, čím by to mohlo být...

Zmiňovaný modpack bylo to jediné, co se mi podařilo stáhnout (odkaz na ulozto.cz), protože na stránkách NEXUSu se mi nelze zaregistrovat (do fóra se přihlásím, ale na stránku s módy nikoliv, a tudíž si zatím nemůžu stáhnou doporučované módy. Mohli byste mi doporučit jiný zdroj módů nebo radu ohledně nefunkčního NEXUSu? Vyhazuje mi to následující chybu: /Error/?err=login_tovalidate, a tak nemůžu provést aktivaci registrace. Zkoušel jsem se registrovat i jako jiný uživatel, ale je to stejné.

Díky za radu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stahování módů z NEXUS
PříspěvekNapsal: ned črc 01, 2012 9:02 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Houdaaal píše:
... protože na stránkách NEXUSu se mi nelze zaregistrovat (do fóra se přihlásím, ale na stránku s módy nikoliv, a tudíž si zatím nemůžu stáhnou doporučované módy. Mohli byste mi doporučit jiný zdroj módů nebo radu ohledně nefunkčního NEXUSu? Vyhazuje mi to následující chybu: /Error/?err=login_tovalidate, a tak nemůžu provést aktivaci registrace. Zkoušel jsem se registrovat i jako jiný uživatel, ale je to stejné.

Díky za radu!

Kdysi dávno jsem měl taky potíže s registrací, trvalo to měsíc.
Než se Ti to povede, pokud toho nebude tuna, pošli mi na mail: TomekCZ(zav.)seznam.cz link, stáhnuti ho a přepošlu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny