Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 10:57 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 162 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Wasteland 2
PříspěvekNapsal: sob zář 27, 2014 10:57 pm 
Nájezdník
Nájezdník
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 18, 2011 3:19 pm
Příspěvky: 502
Bydliště: Díra po granátu v Brdech
Já mám zatím štěstí, za 25+ hodin hraní jsem narazil jen na jeden bug (resetování mapy světa, lokace jsem měl sice objevené, ale pořád byly zahalené ve tmě).
A už se celkem začíná projevovat moje zkoněná parta. Damontu jsem dal taktak, kdybych neměl brute force skill u jedné z postav, nejspíš bych tam ještě trčel. Bohužel jsem musel nechat většinu přeživších napospas osudu, holt nebyla výbava. Dokud jsem bojoval proti menší skupince, ještě se to dalo (energy weapons FTW!), ale jakmile přišlo na scénu monstrum s 500hp, byl jsem v koncích.

_________________
Fakt hustej obrázek!
Jsem ošklivá brahmína z farmakospolečností a ve jménu zla podporuji potraty v ukusování masteřích penisů!!39


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wasteland 2
PříspěvekNapsal: sob zář 27, 2014 11:20 pm 
Nájezdník
Nájezdník
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 18, 2011 3:19 pm
Příspěvky: 502
Bydliště: Díra po granátu v Brdech
Ty bláho, no jo! Opravitelný robot! Já blbec jsem kvůli němu zvýšil computer skill u jedné z postav, jen abych o deset minut později odkráčel z Damonty bez něj. ::rofl

_________________
Fakt hustej obrázek!
Jsem ošklivá brahmína z farmakospolečností a ve jménu zla podporuji potraty v ukusování masteřích penisů!!39


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wasteland 2
PříspěvekNapsal: pon zář 29, 2014 3:35 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 22, 2009 9:19 pm
Příspěvky: 16
Koukam, ze uz se tu taky zacinate facickovat s Slicerama :).

Ja bych se chtel vratit k Nomadimu kempu (nejak me to lezi v hlave). Jde usmirit Kekkahbaha s Casey Jamesem ? Celou dobu sem se snazil, aby ty "ujety nadrazacky indiani" zakopali valecnou sekeru, ale nejak se mi nezadarilo. Kekkahbah mi Caseyho vzdy rozstrilel na sra*ku :x .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wasteland 2
PříspěvekNapsal: pon zář 29, 2014 3:36 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 3:11 pm
Příspěvky: 1667
Bydliště: Cuckoo's nest
Jde to, ale musíš v jeden okamžik NAPSAST jedno slovo do příkazové řádky, bez toho prý ne.

_________________
Houstone nám tu problém!

I HATE OPEN-WORLD NEXT-GEN SEISMIC RPG GAMES!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wasteland 2
PříspěvekNapsal: pon zář 29, 2014 5:21 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: pát črc 29, 2011 7:38 am
Příspěvky: 45
A nebo je můžeš vyhladit


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wasteland 2
PříspěvekNapsal: pon zář 29, 2014 5:29 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Bitchking píše:
Jde to, ale musíš v jeden okamžik NAPSAST jedno slovo do příkazové řádky, bez toho prý ne.

není tomu tak. teď je to klíčové slovo schované za 2 speech skill checky. ale možná lze to slovo vepsat i tak.
každopádně nic jsem psát nemusel a usmířil jsem je.
a maj tam pěknej nedodělek | SPOILER
Casey je donucen na usmíření si useknout ruku, to se stane v animačce. Ale když se vrátíte k němu dom, stojí tam opět s oběma hnátama :D

#ozkoušenozavás


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wasteland 2
PříspěvekNapsal: úte zář 30, 2014 4:00 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 22, 2009 9:19 pm
Příspěvky: 16
Smejki píše:
...teď je to klíčové slovo schované za 2 speech skill checky...
a maj tam pěknej nedodělek | SPOILER
Casey je donucen na usmíření si useknout ruku, to se stane v animačce. Ale když se vrátíte k němu dom, stojí tam opět s oběma hnátama :D

Tak tady uz jsem asi doma :), vim presne kdy prisly. Jeden byl tusim za 4 Hard Ass a druhy 6 Smart Ass. Chce tam jit pozdeji, speech skilly co jedu jsem mel v te dobe kolem 3 bodu. Kazdopadne fajn vedet.

Jo a
| SPOILER
on uz ten pozadavek o Caseyho ruku nadzvedl oboci, docela sem byl zvedav v co se to jeste zvrhne :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wasteland 2
PříspěvekNapsal: úte zář 30, 2014 4:49 pm 
Nájezdník
Nájezdník
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 18, 2011 3:19 pm
Příspěvky: 502
Bydliště: Díra po granátu v Brdech
Kalifornie je metalipieklo. ::knez
Encountery většinou nepřežívám a kdybych neměl AKčko, sniperku, co jsem našel v nové základně, postavu se specializací na energy zbraně a zásobu LAWek a výbušnin, nejspíš bych si ani neškrtnul. :D

_________________
Fakt hustej obrázek!
Jsem ošklivá brahmína z farmakospolečností a ve jménu zla podporuji potraty v ukusování masteřích penisů!!39


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wasteland 2
PříspěvekNapsal: čtv říj 02, 2014 2:38 pm 
Nájezdník
Nájezdník

Registrován: ned lis 07, 2010 9:56 pm
Příspěvky: 652
V Highpoolu v podzemí, tam jak se řeší tlak vody je jedna cestička zavalená. Jde nějak odstřelit dynamitem? A ty součástky, mám zatím dvě, jednu jsem našel venku, normálně na trávě, další přímo v podzemí, ale poslední nemůžu najít, nějaký tip? Přímo v podzemí taky?Nebo jak a kde je použít?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wasteland 2
PříspěvekNapsal: čtv říj 02, 2014 3:22 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
CrocodilusCZ píše:
V Highpoolu v podzemí, tam jak se řeší tlak vody je jedna cestička zavalená. Jde nějak odstřelit dynamitem? A ty součástky, mám zatím dvě, jednu jsem našel venku, normálně na trávě, další přímo v podzemí, ale poslední nemůžu najít, nějaký tip? Přímo v podzemí taky?Nebo jak a kde je použít?

do té zavalené části se dostaneš z povrchu. musíš mít v partě člena s perception (měl jsem skill 2, možná stačí 1). takže hledej šmudlo ::cool
Justy píše:
současně může být pod proudem jen jedna místnost.
utáhne to 3


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wasteland 2
PříspěvekNapsal: čtv říj 02, 2014 3:24 pm 
Nájezdník
Nájezdník

Registrován: ned lis 07, 2010 9:56 pm
Příspěvky: 652
Už jsem na to přišel, ale stejně mi to bouchlo. Poklop jsem objevil, ale nejde mi tam vlézt, možná protože to podzemí vyletělo do vzduchu. Nicméně už jsem u nomádů páč z Highpoolu mě vyhnali. U nomádů se mi pro změnu povedlo někoho utopit. Heh.

Asi si počkám na češtinu:D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wasteland 2
PříspěvekNapsal: čtv říj 02, 2014 4:04 pm 
Nájezdník
Nájezdník

Registrován: ned lis 07, 2010 9:56 pm
Příspěvky: 652
Vám to pak nevybuchlo? To by mě zajímalo, co jsem udělal špatně...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wasteland 2
PříspěvekNapsal: ned říj 05, 2014 7:53 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 21, 2010 10:42 am
Příspěvky: 56
Krokodýle, musíš v podzemí otočit celkem tři ventily. Jestli jsi nějakej přehlídnul, vybuchne to. Nepoužíváš tam žádný součástky. Aktivní můžou být současně dvě místnosti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wasteland 2
PříspěvekNapsal: ned říj 05, 2014 9:23 am 
Nájezdník
Nájezdník

Registrován: ned lis 07, 2010 9:56 pm
Příspěvky: 652
No, já imho otočil tři ventily, protože se rozsvítily tři světýlka modře. Pak už s ventily nešlo manipulovat, tak jsem to považoval za vyřešené. Nakonec jsem použil jeden ventil na ten stroj v místnosti 10. Pak jsem nakonec spustil stroj v místnosti s těma přepínačema a ženská u kompu mi řekla, že to je snad ok. No, pravděpodobně jsem se svou jazykovou (ne)vybaveností něco přehlédl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wasteland 2
PříspěvekNapsal: pon říj 06, 2014 10:30 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned lis 07, 2010 3:53 pm
Příspěvky: 18
Sakra, ta Kalifornia je daka na mna tazka, oproti tomu bola Arizona prechadzka ruzovou zahradou. Vsak ma tam umlati kde jaky kanibal, nie to, ked musim bojovat s robotmi, co maju 1500+ HP. Chce to lepsie zbrane a to som prisiel z Arizony s najlepsim, co sa dalo kupit a zohnat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 162 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny