Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 5:02 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 174 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Čeština pro Pustinu 2
PříspěvekNapsal: čtv dub 23, 2015 4:35 pm 
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 27, 2011 7:05 pm
Příspěvky: 888
Bydliště: Planá u Marienbadu
Casandra píše:
...
Pěkné, informace k nezaplacení. To, že je někdo výherkyně literární soutěže neznamená, že nikdo jiný česky neumí, už si nemusíte dokazovat svoji dokonalost ;)

Casandro, zeptám se tě - čeho se snažíš dosáhnout? Vítězství v diskusi? Morálnímu zadostiučinění? Tady, na Brahmíně? ::lol
Tohle už zavání trollingem a bezbřehou ignorací. Vyhnat do Pustiny, topič zamknout a pochcat. Takovýhle shitstorm tu už dlouho nebyl. A je zcela zbytečný...

_________________
Na palubě růžové ponorky U-88 „Der König von St. Pauli“ se plavím v moři postmoderního humusu k ostrůvku pozitivní deviace.
Jsem zlý Untermaster z VŠB a ve jménu farmakospolečností podporuji vaultmastery v ukusování potratích hlaviček!!39


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čeština pro Pustinu 2
PříspěvekNapsal: čtv dub 23, 2015 4:38 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
ale prd, je zábavně učebnicový. Už tomu chyběl jen Henry Thorn se slovy "Celou dobu jsem to překládal blbě, abych vás vytrollil a vy jste to nepoznali, blbečkové! LOL" :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čeština pro Pustinu 2
PříspěvekNapsal: čtv dub 23, 2015 4:41 pm 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4203
Bydliště: † Telenom
Casandra píše:
viky píše:
To není konstruktivní pomoc, to je překlad. Konstruktivní pomoc je upozornit, kde má váš tým překladačů slabiny a na co by si měl dát pozor - například, že vaši překladači neovládají ani jeden z jazyků, ve kterých pracují. To je pak těžko s čím jiným pomáhat, to už pak jedině to dělat za vás, jako to tady udělal chekotay s popiskou Bears. Nebo si vážně myslíš, že stačí trocha konstruktivní pomoci během půlhodinky mezi jinou prací a z těch hrůz, co máte na screenech, bude rozumný překlad?

Proklikal se někdo v těch screenech dál, než za ty popisky osob? nebo to hned soudíte podle prvního obrázku? Děláte strašně rychlý závěry.
Proklikala jsem se všemi screeny. Všechny texty jsou strašné, u některých bych chtěla vidět originál, protože jim ani nerozumím.
Ale holt každý soudí podle toho prvního, co dáte, podle vaší vlajkové lodi, výkladní skříně, prostě podle toho prvního, co na člověka vykoukne, když se chce podívat na vaši práci.

edit: Cassandro, česky tu píšeš obstojně, tak proč jsi nezapracovala na korektuře těch překladů, abyste aspoň na ukázkových screenech neměli takové paskvily?!

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čeština pro Pustinu 2
PříspěvekNapsal: čtv dub 23, 2015 4:45 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: čtv dub 23, 2015 8:51 am
Příspěvky: 23
Řepa píše:
Casandro, zeptám se tě - čeho se snažíš dosáhnout? Vítězství v diskusi? Morálnímu zadostiučinění? Tady, na Brahmíně?


Já si nic dokazovat nepotřebuji, na rozdíl od jiných jedinců ;)

viky píše:
Proklikala jsem se všemi screeny. Všechny texty jsou strašné, u některých bych chtěla vidět originál, protože jim ani nerozumím.


Ok


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čeština pro Pustinu 2
PříspěvekNapsal: čtv dub 23, 2015 5:04 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Casandra píše:
Řepa píše:
Casandro, zeptám se tě - čeho se snažíš dosáhnout? Vítězství v diskusi? Morálnímu zadostiučinění? Tady, na Brahmíně?

Já si nic dokazovat nepotřebuji, na rozdíl od jiných jedinců ;)
si člověk furt říká, proč je řeč o nějakých třetích stranách. :-D
ty možná ne, ale nálet tvých kolegů je argument sám o sobě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čeština pro Pustinu 2
PříspěvekNapsal: čtv dub 23, 2015 5:50 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: čtv dub 23, 2015 8:51 am
Příspěvky: 23
Smejki píše:
si člověk furt říká, proč je řeč o nějakých třetích stranách.
ty možná ne, ale nálet tvých kolegů je argument sám o sobě.


Zatím si dokazujete něco pouze vy, respektive jistý váš kolega.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čeština pro Pustinu 2
PříspěvekNapsal: čtv dub 23, 2015 6:53 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: čtv dub 23, 2015 8:51 am
Příspěvky: 23
Justy píše:
Jasně, nositelka Ceny Karla Čapka (mimo jiné)


Pak, kdo si tady něco dokazuje ::rock Nevíš o mě vůbec nic, tak mě nesuď. Absolutně mě nezajímá, co má vaše kolegyně za úspěchy, jako nezajímají moje úspěchy vás. Okopávání kotníků už tu bylo, zkus vymyslet něco dalšího, co nebude znít, že jsi ten největší machr ve vesmíru a všichni ostatní ti sahají jen po ty kotníky ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čeština pro Pustinu 2
PříspěvekNapsal: čtv dub 23, 2015 7:55 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: čtv dub 23, 2015 8:51 am
Příspěvky: 23
Justy píše:
"t-ty taky!"


Možná by ses měl naučit číst, ale já psala nápodobně. Jedna rada zase pro vás, pokud chcete jednat s lidmi, naučte se, jak se to dělá slušně ;)

Justy píše:
Umíš taky jako odpověď vyplodit něco, co nebudou čítankové ufňukané pasivně agresivní fráze? Kolik ti proboha je?

A co po nás chceš? Abychom se připojili k překladu? Každý ti tu řekl jasně, že dokud nebudete schopní rozlišovat mezi použitelným a nepoužitelným překladem a uznat jedinou chybu bez hysterického vyjíždění po lidech, kteří na ni poukázali, tak se na vás každý může vysrat, protože práce s takovýma lidma je k vzteku a výsledek nestojí za nic. Nikdo s váma nebude zacházet v rukavičkách a zaobalovat kritiku jen proto, aby se náhodou nedotkl něčího jemnocitu. Nejsme někde v ústavu, abychom se rozplývali nad tím, jak pěkně umíte v sedmnácti žvatlat a jaké jste udělali roztomilé hovínko. Snažíte se překládat poměrně dospělou hru, tak se konečně proberte a přestaňte čekat, že kolem vás bude každý chodit po špičkách a každý pokus o kritiku vám podsouvat na hromadě cukru, jakože všecko je to super, děcka, ale kdybych tak mohl malilinkatou připomínečku, je to taková titěrnost, ale třeba tohe má úplně jiný význam, ale možná se pletu, tak se prosímvás neuražte, rukulíbám...

Tahle mentalita "sice to vůbec neumí, ale aspoň se snaží, tak držte hubu!" je zcestná a pokud se jí budete držet, tak ta čeština bude hnůj i kdybyste se stavěli na hlavu.
Můžete dál brečet, jací jsme zlí a namyšlení parchanti a dávat prostor každému retardovi, který umí plácat prackama po klávesnici a pak to uložit, nebo se můžete vzpamatovat a vzít si některé tady vyřčené věci k srdci.


Jediní, kteří se tady chovají jako rozmazlení fracci je mistr Smejki a ty. Nevím, kdo se tady vytahuje s úspěchy jako malé děti. Nedokážete uznat svoji chybu, a to svědčí o jistých věcech o vás. Popravdě po tom, co jste předvedli už pomoct od vás ani nechceme. Nejde o to, že bychom byli uražení, ale s tak namyšlenými, arogantními a nevychovanými lidmi nechceme mít nic společného. A jestli si myslíš, že jsi mi tímhle rádoby urážlivým příspěvkem naštval, tak se pleteš. Už se docela dlouhou dobu bavím, jak dokáže být lidská blbost nekonečná. Asi sem začnu chodit častěji :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čeština pro Pustinu 2
PříspěvekNapsal: čtv dub 23, 2015 8:22 pm 
Mgr. et Mgr. Lady et Lady et Lady et Lady fantasy se dvěma meči, CKČ, Vid., Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: ned říj 25, 2009 9:23 pm
Příspěvky: 1683
Bydliště: Zlatá loď
Casandra píše:
Už se docela dlouhou dobu bavím, jak dokáže být lidská blbost nekonečná. Asi sem začnu chodit častěji :-D


Moje slova! Začni, prosím ::lol

Smejki píše:
Už tomu chyběl jen Henry Thorn se slovy "Celou dobu jsem to překládal blbě, abych vás vytrollil a vy jste to nepoznali, blbečkové! LOL" :-D


::lol Já už si delší dobu říkala, jestli není Cassandra Henryho alterego, jen s lepší jazykovou vybaveností (samozřejmě ne tak dobrou jako mám já, ale to snad ani není možné, protože málokdo se dokonalý už narodí a jen shodou okolností se většina z nás sešla tady). Ne, vážně, hezký trolling, za mě palec nahoru ;)

_________________
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čeština pro Pustinu 2
PříspěvekNapsal: čtv dub 23, 2015 9:26 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Casandra píše:
Smejki píše:
si člověk furt říká, proč je řeč o nějakých třetích stranách.
ty možná ne, ale nálet tvých kolegů je argument sám o sobě.


Zatím si dokazujete něco pouze vy, respektive jistý váš kolega.

Teď jste ale pana Vávru hrubě urazila. :x


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čeština pro Pustinu 2
PříspěvekNapsal: čtv dub 23, 2015 9:32 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Casandra píše:
Justy píše:
Jasně, nositelka Ceny Karla Čapka (mimo jiné)


Nevíš o mě vůbec nic, tak mě nesuď.

Ale já tě znám. Jsi člověk, který se podepsal pod "Zvažte tuto misi jako závěrečný test vašeho tréninku." Takto se presentuješ. Pokud jsi někde uvnitř v koutku duše hustokruto překladatelka, tak dobře, ale navenek je z tebe vidět tohle.

Chtěl jsem odpovědět na všechny ty hlouposti, cos tady nanosila za celé odpoledne (místo toho, abys fofrem opravila ty zjevné chyby na screenshotech) a současně naházet pár pomocných odkazů, co mám v záložkách, a protože mám zase nový prohlížeč, tak jsem původní odpověď ztratil. :-? (Kde je Netscape Navigator, když ho člověk potřebuje?) Ale můžete začít třeba tady: http://cs.wikipedia.org/wiki/Wikipedie: ... C3%A9_rady Uvidíte, že i paní učitelka bude ráda! ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čeština pro Pustinu 2
PříspěvekNapsal: čtv dub 23, 2015 9:40 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Casandra píše:
Justy píše:
"t-ty taky!"


Možná by ses měl naučit číst, ale já psala nápodobně. Jedna rada zase pro vás, pokud chcete jednat s lidmi, naučte se, jak se to dělá slušně ;)

Ale my s nima nechceme jednat. Proto jsme usazení na fóru, v jehož provozních podmínkách je psáno, vybírám:
Důležité:
Svým vstupem na Diskusní fórum Vaultu šílené brahmíny souhlasíte s následujícími podmínkami. Pokud nesouhlasíte, neprodleně opusťte tyto stránky, nevstupujte na ně, nepoužívejte je, s nikým o nich nemluvte a smažte všechna cookies ve vašem prohlížeči.
(...)
Prosím, uvědomte si, že fórum VŠB se zabývá světem zničeným jadernou válkou. Chodí sem vybraná skupina nihilistických dekadentních hovad a probírají se zde věci, které zcela jistě ovlivní váš duševní a morální vývoj, a to k horšímu. VŠB je primárně fórem o hrách Fallout, a ty jsou určeny pouze pro dospělé, takže mladiství mladší 18 let by sem skutečně neměli chodit.
(...)
Pokud si myslíte, že jste ale fest velký frajer, tak s největší pravděpodobností nejste.

Protože zde píšeš, klikla jsi na osudové tlačítko "Souhlasím s těmito podmínkami" se všemi konsekvencemi z toho vyplývajícími.
Jednat s náma chceš ty. Takže se chovej řádně. V tomto případě: Se smiř.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čeština pro Pustinu 2
PříspěvekNapsal: čtv dub 23, 2015 9:43 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Casandra píše:
Už se docela dlouhou dobu bavím

::idea Mno, mohla jsi taky docela dlouhou dobu překládat, aby se ten váš projekt, jenž tolik bráníš, také někam posunul.
Když už si tedy mám brát do úst tvá slova.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čeština pro Pustinu 2
PříspěvekNapsal: čtv dub 23, 2015 9:52 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Casandra píše:
Jediní, kteří se tady chovají jako rozmazlení fracci je mistr Smejki a ty.

tohle obvykle říkají rozmazlení fracci, když se vztekají :-D
Casandra píše:
Nevím, kdo se tady vytahuje s úspěchy jako malé děti.

Nikdo. Protiargumentuje se jimi na osočení, že "nic nevíme". To není vytahování, to je jen důkazní materiál k vaší zkratkovitosti, neznalostem a bohorovný aroganci.
Casandra píše:
Nedokážete uznat svoji chybu, a to svědčí o jistých věcech o vás.

Jakou? Že jsem trochu jízlivý? To je sotva chyba a navíc přiznaná. Dyť jsem vám to sám vyčervenil. :-D

Klaun! Je to klaun! Přiznejte se, čerchmanti, kterej z vás je Casandra? Tenhle trolling je naprosto mistrnej. ::rofl


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čeština pro Pustinu 2
PříspěvekNapsal: čtv dub 23, 2015 9:53 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Tina píše:
samozřejmě ne tak dobrou jako mám já, ale to snad ani není možné, protože málokdo se dokonalý už narodí a jen shodou okolností se většina z nás sešla tady

To není náhoda, to je úmysl. Nejlepší jazykové schopnosti mám tady ze všech já, akorát jsem to rozdělil mezi dvě řeči, šest nářečí a nějakou tu erotiku, tak to není tolik poznat. Pak jsem ulovil Viky, jejíž jazyk je bez debaty. Justyho jsem musel shrábnout do tornistry někdy během čundru přes VVP Libavá, Bodkin se přidal, protože s ním nikdo jiný nechtěl chlastat, leda Luba, a ten měl strašlivý vous, to se nedalo. Smejki se vetřel s tou svou hláškou "Obě holky už jsou hotový a mě děsně bolí ruce," jak tehdy vylezl z ložnice, tak jsme si ho nechali. Nejtěžší ze všeho bylo tenkrát v tramvaji ti píchnout toho meningokoka, abys konečně přestala sbírat tituly vysokoškolské a začala sbírat tituly literární. Nakonec musela pomoci hypnóza a Ssyxovo kadidlo, a stejně sis z toho zapamatovala to bodnutí, alespoň na podvědomé úrovni - když pak přišel Hlad, víš, jak ve mně hrklo? ::)
A všichni jsme se sešli na stránkách člověka, kterého jsem poprvé poznal na konci FT:BOS, když vyjely titulky se jmény překladatelů do češtiny. :-D ::kawaii
Toto prostě není náhoda!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 174 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny