Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 9:31 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 140 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Idem:
Určite! 100%  100%  [ 7 ]
Radšej týždeň skôr. 0%  0%  [ 0 ]
Radšej týždeň neskôr. 0%  0%  [ 0 ]
Určite nie! 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 7
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 5. V. 2278: Dziki gon
PříspěvekNapsal: pát kvě 04, 2018 6:18 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1408
Aby se neopakoval průser z počátků Templářů: Když přijíždíte z Ostravy, tak po Havířově následuje zastávka Havířov - Suchá, což je Prostřední Suchá. Nevystupujte na ní, ale jeďte dál, bude tam i ta Horní.

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 5. V. 2278: Dziki gon
PříspěvekNapsal: pát kvě 04, 2018 6:25 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 10, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 1404
Tak nakonec až v 19.54. Dřívější vlak mi vyprodali pod rukama.

Mám brát ten 5l pivní soudek? Nebo je to kravina.

Henry, 100 nábojů, o tom se mi dlouho nesnilo...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 5. V. 2278: Dziki gon
PříspěvekNapsal: pát kvě 04, 2018 6:37 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
Miro píše:
Mám brát ten 5l pivní soudek? Nebo je to kravina.

Ja pivo nepijem, tak vám do toho keceť nebudem, ale povedal by som, že bude vhodný skôr na NU.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 5. V. 2278: Dziki gon
PříspěvekNapsal: sob kvě 05, 2018 8:08 am 
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned říj 31, 2010 8:40 am
Příspěvky: 1882
Brno výraží 15:02 (když by se chtěl někdo přidat, tak mi pípněte na tydlifón: 602782830 - přijezd tedy kolem 18.
Na místě mám číslo na Mogha a Petra H. taky asi poznáme, jestli se tedy na tom velkoměstkém nádraží najdeme.

(PS: Dráhy hlásí - že BRNO-OSTRAVA se jede autobusem a že cesta tam-zpět výjde na 917kč, to je jak taxíkem)

_________________
„Díváte-li se dlouho přímo do Slunce, k poškození oka dojít nemůže, ale síla fotonů, které necvičeným okem projdou, zanechá na čočce flek, přes který nejde vidět.“


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 5. V. 2278: Dziki gon
PříspěvekNapsal: sob kvě 05, 2018 12:56 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:41 pm
Příspěvky: 770
Bydliště: bohužel praha
Jedu dle plánu na 15:54 vystoupení v horní suché.

_________________
spend shell


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 5. V. 2278: Dziki gon
PříspěvekNapsal: ned kvě 06, 2018 4:22 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: stř srp 12, 2015 11:04 am
Příspěvky: 34
Dík za super akci užil jsem si to. Petr


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 5. V. 2278: Dziki gon
PříspěvekNapsal: ned kvě 06, 2018 6:38 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1408
Oficiální zpráva vrchnímu družstevníku Těrlicka:
Kód:
Volt s vámi
Protektorátní ochrana během včerejší noci ve Velkém lese navázala kontakt s vašim vyslancem. Bylo nám oznámeno, že zvažujete omezení dodávky jídla buď nám, nebo Zewellu. Volba byla podmíněna pomocí s přemnoženými ježky. Vzhledem k našim dlouhodobě vstřícným vztahům jsme se rozhodli vám vyhovět a jednotka protektorátní ochrany se zapojila do lovu. Nejen že se jim podařilo jich velké množství ulovit, ale dokonce se zbavili příčiny jejich přemnožení. Mimo to také získali nezvratné důkazy, že za ježčím problémem stál Zewell, ale ty vám nemůžeme předat a budete nám to prostě muset věřit. Očekáváme tedy, že nám jídlo budete dodávat i nadále, časem i v původním objemu.

Chtěli bychom vás požádat, v rámci udržení našich vřelých vztahů, abyste vyhověli členům protektorátní ochrany, a umožnili jim nerušený sběr mrtvých ježků na území Velkého lesa.

Zároveň bychom vám chtěli oznámit, to jen tak pro případ, že byste si zvolili špatně, že nyní máme možnost ježčí kalamitu kdykoliv opět přivolat. Nenechte se strhnout na špatnou stranu fronty. Jediné, co vám Zewell může nabídnout, jsou peníze. Už ne ochranu.

Pěrun veď vaše kroky
Komandér Reinar

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 5. V. 2278: Dziki gon
PříspěvekNapsal: ned kvě 06, 2018 7:10 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Děkuji Moghovi a jeho bratru za výbornou hru. Sice to většinu času vypadalo, že se motáme po temném lese jak joja, ale už jsem se dlouho takhle nebavil. :-D
Děkuji také do jednoho všem hráčům, bylo to fajn. :)

Reinar: 100 bodov! ::ano

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 5. V. 2278: Dziki gon
PříspěvekNapsal: ned kvě 06, 2018 7:45 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:41 pm
Příspěvky: 770
Bydliště: bohužel praha
Děkuju za silnou hru, užil jsem si ji, i když už jsem byl ke konci jak znavený a chcíplý ghoul opírající se o svůj zlooštěp:) Líbila se mi akce ve tmě, která přidávala krutě na atmosféře. No ale jak to vidím (napůl ne/herně): U Svibic jsem se nechal najmout jako přídavná síla k družstvu Zewl vojclů, kteří měli tu odvahu vstoupit na území obávaného protektorátu. Má ‘nová’ postava Sybr Akos s nimi šla pro zisk, techy a jídlo a taky, protože chtěla dát na zadek drancířům.. :D Čekání na hru si myslím nebylo úplně marné, aspoň jsme si pokecali např o Falloutu či seriálu Haló haló, každopádně hned na začátku hry jsem byl vtáhnut do Pustiny Moghem, který mě a Zewláky odvedl skrz noční lesní stezku až přes celé herní území, kde jsme minuli tichý stánek vědem až přes potok k našemu respawnu. Celou dobu jsem se bál, že to nenajdu, prostor neznám a k tomu mám šílenej dezorientační smysl, ale kupodivu když jsem to šel po prvním respu hledat, stačilo najít kus od vědem stezku dolů do údolíčka a nasvítit si stařičkou čssr baterkou lightstick-super nápad! První obhlídka prostoru zakončená překvapivě návštěvou osvětleného stánku, co svým umíštěním u cesty a mosaznou lampou připomněl místo z např F3 dopadla skoro masakrem, když se přihnala eskadra drancířského komanda, máváním kopím před ksichtem komandéra snažícího se obchodovat a posměšnými nadávkami jsem se ubránil, zatímco Livjatán mě s úsměvem krotil. Od vědem, že prý máme všici nějakou nemoc a máme se držet dál-už v tu dobu mě došlo, že hledat lék na tenhle shit je nyní moje prvořadá priorita!
Šli se lovit (muto) ježci, kteří byli nutní k posunu dál v questu- po chvilce hledání nepřátelským terénem jsem skutečně jednoho objevil a zahájil na karton za řvaní zběsilý škorpionový útok! S naším skalpem jsme chtěli pokračovat, ale objevili se opět Drancíři pŕilákáni střelbou: snažil jsem se jim za schovávání ježka za zády s Livjatánem nakecat, že jsme odrazili hnusného a slizkého suprmutanta, ale nevyšlo nám to a byl jsem minimálně já brutálně rozsekán tesáky, přitom jsem nechtěně udeřil Reinara do hlavy ratištěm a hledali jsme pak v listí jeho brejle.. Byl jsem tedy mrtvý a po nalezení respu jsem si po odpočítání 5 minut vzal již předem vzaté krámy na barter. Se zewly jsem bezcílně bloudil lesy a pak jsme našli na pařezu jakýsi amulet! Napíchnul jsem ho na hlavici oštěpu a odnesli jsme ho vědmám, který mě s proklínáním vyrazili, ať to jdu vrátit zpět, kde jsem to vzal, šel jsem tedy nasraně s amuletem plodnosti zpátky a položil to někam na kámen. Zdálo se mi, že se ploužím slepou uličkou.
Už jsem se vracel, když se mi naskytl pohled znepokojivý a kapku děsivý: jednoho Zewla Mira u vědem obklopily drancířská eskadra smrti, kterých bylo jak psů, a sesypali se v staccatu kulí a úderů tesáky na svou kořist… Když jsem viděl, jak ho hbitě sundali a po zlověstném rozhovoru jdou nic netušíce směrem ke mě, přimrzlému k zemi mi došlo, že dalším chodem na jejich jídelníčku jsem JÁ. Přišli až ke mě na metr, nenapadlo mě nic jinýho, než bliknout na Chekotaye baterkou.. Nadskočili a chtěli mě zabít, ale zachoval jsem ledový hraný klid a nakonec jsme se od mé popravy propracovali k vzatí do grupy a platu 12 zetek, i když jsem chtěl jen 10 :D (dostal jsem pak na konci od Reinara jen 2). Cítil jsem, že se silou, jakou je Drancířské obersturmwaffekomando mohu docílit všech svých cílů: najít lék na nemoc, jídlo, techy a získat moře zátek. Prozatím jsem však nesl jakousi krabici s díly do nějaké pumpy, kterou obsluhovali mrtví lidé v lese, toto putování se ukázalo býti značně náročným vzhledem k neustálému překračování potoka, rozrážení podrážkami miliardu listí a napadaného dřeva a neustále mi sjíždějícím oštěpem z ramene. Šel s námi volaký strážný od vědem s krutě vypadajícím sapíkem. Dokonce jsme našli kromě ulovených nic netušících ježků i jakýsi kráter s asi páračím gigavejcem, pak pumpu, pak k tomu mrtvoly a do toho nás neustále pronásledovala konkurenční mocnost, se kterou jsme se u pumpy dostali do krátké přestřelky. Hrál jsem svou roli a objasnil, že mé jméno není Henry, jak na mě volal jeden Zewl, ale Sybr Akos, což Drancíře evidentně mátlo (nejvíce asi Firejse, u něhož jsem kontroval pŕisouzením mu finálně titulu Pan Hrabě). Poslouchal jsem Drancířské rozhovory a snažil se přijít na něco důležitého, no nic užitečného mi v hlavě nezůstalo.. U vědem jsme mohutně smlouvali, až jsem musel vytáhnout šetřený loot z nedávno prohledané zničené základny u Frýdku (žárovičky z vaulttec techniky, chytrá knížka o osvětlovacích teších, mapu té ruiny a nějaký klíč od bůhvíčeho..) a díky tomu jsme mohli bez hádání udělat obchod: dostal jsem od Reinara kus sýra!! Nebezpečná výprava se nakonec aspoň trochu vyplatila.
S jakousi nahrávkou jsme se utábořili v Dranc lageru a poslouchali rozhovor nějakého.. Hanse Rübeho s operačním důstojníkem jakési frakce ‘Bratři železa’, jak je popsala nemilosrdná vědma. Komandéři mě ustanovili jako stráží před respawn pointem a já hleděje bedlivě do noci poslouchal pŕeskakující pásku o sestřelení letounu jakési Klávy… To jméno mi postupně připomínalo spousty vzpomínek, stejně jako Alexander Folio, ale tím, jak jsem poznával Drancířské stalkry a gruppery ve mne mizela nenávist vůči nim. Už jsem s nimi nebyl, jen abych přežil a splnil své úkoly, ale začali mi být sympatičtí! Do toho všeho se tmou rozlehlo k smrti vyděšené skučení vědem od jejich stánku, chtěl jsem tam běžet, ale Hrabě mě zastavil, pak se kolem motali světýlka a finálně se ze tmy zničehonic s hulákáním vyloupl (asi) lovec lebek! V ten čas jsem selhal, protože jsem v kritické chvíli neběžel ho pobodat oštěpem, ale ucouvl a nechal to na ostatních, no nakonec se nikomu nic nestalo, tedy divoch byl ale rozsekán a dekapitulován. Rozhodli jsme se jít na průzkum vzdálenější strany Pustiny a vartovali po kopcích kolem již slaběji tekoucího potoka. Jeden bojovník v předválečných maskáčích už nemohl a vydal se z5 k vědmám, my ostatní jsme lovili nebohé ježky s velkou vervou, našli obětiště s rozházenými kusy těla a hlavou uprostřed, málem jsem se počůral z dalšího nebezpečného divocha s hrůzooštěpem (opět moje selhání), zahnali střelbou a utekli od pronásledovatelů a dostali se unaveně až k vědmám.. A co se nestalo?
Řekli, že mají málo ježků! :/ Už jsem se chtěl někam svalit a umřít, no ale nebylo to třeba, protože zanedlouho vše vyřešil megarychlý párač (opět do třetice fatální selhání, místo abych bodal oštěpem a držel si zrůdu od těla, upustil jsem zbrañ a lezl po čtyřech za krám- jak hladový mutant oběhl plot, zmohl jsem se jenom na rezignované “Á do prdele….” a natáhnutí holých rukou před sebe. A přitom jsem úplně krásně mohl vytasit dýku na nosňáku a aspoň se porvat!), všichni jsme byli dead a vydali se na resp a dále už to šlo rychle, páč nám byla už ziminka a já už znaveně bez duše zpitomněle chodil za komandéry a hledal s nimi ‘poklad’, na který ukazovali svítící runy, které jsme si mohli osvít pomocí ozařovotechu od krvežíznivých židovědem.. náš backup Hrabě a Playera sundali Zewláci ukrytí za stánkem a pak byl nějak konec… vytuhnutí po odnosu věcí v Chekyho citadele bylo neodvratné :D
Díky Moghovi za výbornou hru, Chekymu za věci a ukázku T-51b přilby, paní Lipnerové za supr pohoštění a každému, kdo tam byl, fakt dík! (A pendolínu též)
XP imho:
-14xp za 2 smrti (z rukou drancíře a párače)
-?xp za uloveného ježka (nechával jsem ježky lovit spolubojovníky)
-?xp za barter u vědmy (příbèhově tajemné věci z vylootované osady Přátelstwí)
-?xp účast na akci
-?xp vítězství týmu (když jsem byl teda zrovna u drancířů)
-? Radů za pozření kusu sýra od vědem (pokud teda měl nèjaké ozáření)
Také jsem vymyslel rozšíření bestiáře o následující divou zvěř: -Legjen/legujen/ legijen: napúl leguán, napúl jelen- místo srsti a hřívy šupiny a žábry, klade vajíčka, výskyt z hlediska putujícího rádiusu us leguána především na území předválečné Normandie
-Mutoštolka: netřeba jistě příliš rozvádět, útoky zmutovaných poštolek jsou pověstné hlavně v lidských osadách, kde tyto krvelačné bestie loví příliš neopatrné děti a staré lidi. S oblibou hnízdí na vysokých místech v Pustině (Býčí skála, Vlhošť, Říp)
+bych prosil Reinara, jestli by mi dal profil na Osamělé střelce, či Reavery, dle libosti a Chekyho, jestli bych mohl použít jeho fotku mě po akci, ta bude určitě gut :)
+teď v květnu omrknu to letiště Hradčany a okolí v exvojenským prostoru u Mimoně (jeskyně, hospy, koupáni) a dám vědět, jestli by se tam dalo udělat něco. Předválečné mapy mám

_________________
spend shell


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 5. V. 2278: Dziki gon
PříspěvekNapsal: pon kvě 07, 2018 7:34 am 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4203
Bydliště: † Telenom
V Suché zůstal plechový asi dvoudecový hrníček. A sklenička s nějakou šťávou či čím, s červeným uzávěrem. Chce to někdo? :)

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 5. V. 2278: Dziki gon
PříspěvekNapsal: pon kvě 07, 2018 8:49 am 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1408
Henry Thorn píše:
+bych prosil Reinara, jestli by mi dal profil na Osamělé střelce, či Reavery, dle libosti

Nechám tě u Osamělých střelců. Pokud ti to je fuk, bylo by fajn mít flexibilní postavu, která může doplnit stavy podle potřeby.

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 5. V. 2278: Dziki gon
PříspěvekNapsal: pon kvě 07, 2018 3:27 pm 
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned říj 31, 2010 8:40 am
Příspěvky: 1882
Taky jsem spokojen. Celonoční běhání v lese bylo fajn.

1x jsem zabil Livjátana

a 3x jsem zemřel:
1x rukou párače
1x rukou zewellu
1x rukou vědmy

a 1x jsem trefil čumákem strom.

Plus tip pro orga, aby se na to nezapomnělo:
- na nepřenosné věci napsat "neodnášet! nesešlapat! ani neházet do potoka!" ::)

_________________
„Díváte-li se dlouho přímo do Slunce, k poškození oka dojít nemůže, ale síla fotonů, které necvičeným okem projdou, zanechá na čočce flek, přes který nejde vidět.“


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 5. V. 2278: Dziki gon
PříspěvekNapsal: pon kvě 07, 2018 4:45 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Ano, ta čerpací stanice měla původně zmizet ze světa zcela. :D

Já jsem, hm... jednou umřel, vyléčil kolik, 7 HB, 2× někoho zabil a jednou napůl s Reinarem. A ulovil 4 ježky. A našel artefakt.

Citace:
už v tu dobu mě došlo, že hledat lék na tenhle shit je nyní moje prvořadá priorita!

Tak to mě třeba vůbec ani nenapadlo. :|

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 5. V. 2278: Dziki gon
PříspěvekNapsal: pon kvě 07, 2018 7:15 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
viky píše:
A sklenička s nějakou šťávou či čím, s červeným uzávěrem. Chce to někdo? :)

Tá je moja, rád som sa jej zbavil :-D
Ja som si doviezol fľašku od coca-coly a sklenú placatku "Prvá pomoc" s tmavšou tekutinou. Chce to niekto? ::)


Čo sa týka expov:
20xp za víťazstvo pripadá Zewellu.
10xp získava Zewell za odhalenie Drancířskeho receptu na plynové granáty. Zároveň získava možnosť tieto granáty vyrábať.
10xp získavajú Drancíři za zisk "Vábničky"
15xp získavajú CP za pomoc pri hre
5xp Viky za pekný roleplay

za ježkov som pôvodne expy rozdávať nechcel, ale vzhľadom k tomu, že ich hľadanie bolo omnoho obtiažnejšie, ako som plánoval, tak si môžte zarátať 1xp za kus.

Lovec lebiek ak si správne pamätám:
- zabil Petra
- zabil Mira
- bol zabitý Livjatánom
- zabil Livjatána
- bol zabitý Mirom (ale stihol ho bodnúť otrávenou dýkou, takže Miro umrel tiež)
- bol zabitý Drancířmi (neviem kým)
- bol zabitý Drancířmi (neviem kým)
- bol zabitý Reinarom

Párač pri masakre tábora zabil:
Play3ra, Firejsa, Sybra, Chekotaya a Sáru.

Rady ste mohli na hre získať len konzumáciou jabĺk.


Čo sa týka ďalších dodávok potravín asi nechám rozhodnúť Terličanky, nech sa rozhodnú, či sa chcú nechať vydierať Drancířmi a dávať im jedlo len tak, alebo si za neho nechajú poctivo platiť od Zewellu, ktorý ochotne a poctivo splnil podmienky, ktoré si na pokračovanie zásobovanie určili.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 5. V. 2278: Dziki gon
PříspěvekNapsal: pon kvě 07, 2018 7:48 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:41 pm
Příspěvky: 770
Bydliště: bohužel praha
V tom pripade mam -3xp :-D (jo a pokud by byl chten muj report na vysledku akce na Templarskych strankach, muzu ho jeste osekat, zkorekturovat a zaslat Reinarovi)

_________________
spend shell


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 140 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny