Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 11:44 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 140 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Idem:
Určite! 100%  100%  [ 7 ]
Radšej týždeň skôr. 0%  0%  [ 0 ]
Radšej týždeň neskôr. 0%  0%  [ 0 ]
Určite nie! 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 7
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 5. V. 2278: Dziki gon
PříspěvekNapsal: úte kvě 08, 2018 8:22 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
Ďalšie dve súčiastky neboli nenávratne stratené, ako som predpokladal v pesimistickej variante, ale schovávali ich Drancíři, ktorí sa nakoniec rozhodli čerpadlo sfunkčniť na 100%. Takže tento quest ste splnili v podstate spoločne.

Cheky: rozhodnutie či sa deliť alebo chodiť spoločne vám brať rozhodne nemienim, len z môjho pohľadu by pre hru bolo zaujímavejšie keby ste hrali v menších grupách.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 5. V. 2278: Dziki gon
PříspěvekNapsal: úte kvě 08, 2018 8:23 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Livjatán píše:
Citace:
Dále jsme opravili čerpadlo

::scratch Mogh říkal, že jsme ho opravili my. Teď jsem zmatený. Našli jsme dva ozubené kola, které byly určené na opravu čerpadla.

My našli také 2 součástky, ale nám to k opravě nestačilo. Bylo třeba 4 a zapojit je ve správném pořadí.

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 5. V. 2278: Dziki gon
PříspěvekNapsal: úte kvě 08, 2018 8:28 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
cheky píše:
Bylo třeba 4 a zapojit je ve správném pořadí.

V tom prípade by bolo fajn neherne informovať CP, že si ich schovávate, pretože po tých zmätkoch s prenosom čerpadla som sa obával, že sú stratené a odsúhlasil som Zewellu sfunkčenie čerpadla na 50% po dodaní súčiastok, čo našli oni.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 5. V. 2278: Dziki gon
PříspěvekNapsal: úte kvě 08, 2018 8:40 pm 
Nájezdník
Nájezdník
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 26, 2009 3:49 pm
Příspěvky: 510
Bydliště: U Merkuru
Citace:
Levi, to není strach, to je sebevražda, provedl jsem pár útoků proti reflektorům a mám zkušenosti. ;-)

Nevím, argument moc neberu. Teď si s tím svítím do oči na balkóně a nepřijde mi to jako oslepující reflektor. Mimochodem vy Drancíři jste taky měli jedno silnější světlo. Nijak mi to nevadilo, protože vím že se do světla nemá dívat a snažím na cíl útočit z úhlu a ne přímo proti světlu. Námítky bych bral, kdybych si donesl světlomet co má dva tisíce lumenů a propaloval bych do všeho díry. Doslova jsem koupil nejlevnější co šlo. Když by byl mega problém pro příště tak klidně do templářu zainvetsuji a koupím každému tu samou baterku ať si nemáme co závidět a stěžovat.

_________________
Vrchní homolobbista a oportunistický skarifikátor!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 5. V. 2278: Dziki gon
PříspěvekNapsal: úte kvě 08, 2018 8:57 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1409
Livjatán píše:
Citace:
Levi, to není strach, to je sebevražda, provedl jsem pár útoků proti reflektorům a mám zkušenosti. ;-)

Nevím, argument moc neberu. Teď si s tím svítím do oči na balkóně a nepřijde mi to jako oslepující reflektor. Mimochodem vy Drancíři jste taky měli jedno silnější světlo. Nijak mi to nevadilo, protože vím že se do světla nemá dívat a snažím na cíl útočit z úhlu a ne přímo proti světlu. Námítky bych bral, kdybych si donesl světlomet co má dva tisíce lumenů a propaloval bych do všeho díry. Doslova jsem koupil nejlevnější co šlo. Když by byl mega problém pro příště tak klidně do templářu zainvetsuji a koupím každému tu samou baterku ať si nemáme co závidět a stěžovat.

Tady nejde o to, aby měl každý silné světlo, ale právě slabé. Jednak i z toho hlediska, že simulujeme nízký výkon poválečné technologie. Fakt je ten, že když jsi na někoho běžel, byl vidět jen bílý kruh na černém pozadí.

BTW: 36 Kč snad nejsou ani výrobní náklady, ne? Pitomá Čína. :-D

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 5. V. 2278: Dziki gon
PříspěvekNapsal: úte kvě 08, 2018 9:09 pm 
Nájezdník
Nájezdník
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 26, 2009 3:49 pm
Příspěvky: 510
Bydliště: U Merkuru
Dobře jestli to je taková překážka tak na další akci si koupím nějakou čsla nebo jiný ekvivalent.

_________________
Vrchní homolobbista a oportunistický skarifikátor!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 5. V. 2278: Dziki gon
PříspěvekNapsal: úte kvě 08, 2018 10:26 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Mogh píše:
cheky píše:
Bylo třeba 4 a zapojit je ve správném pořadí.

V tom prípade by bolo fajn neherne informovať CP, že si ich schovávate, pretože po tých zmätkoch s prenosom čerpadla som sa obával, že sú stratené a odsúhlasil som Zewellu sfunkčenie čerpadla na 50% po dodaní súčiastok, čo našli oni.

Stačilo se zeptat. Nás taky nikdo neinformoval o tom, že zbytek součástek má Zewell a my pak běhali po lese jak joja a hledali je.
Obdobně nám taky nikdo neřekl, že Alexandrův poklad už má Zewell a tudíž nemusíme kupovat UV svítilnu.
Pokud je situace taková, že součástky nutné k opravě čerpadla jsou ztracené, tak to znamená, že čerpadlo opravit nelze. Jakmile jsi začal upravovat realitu božím zásahem game mastera, pak neklaď hráčům za vinu, že realita přestala fungovat.

Zvláště když na opravě čerpadla přece vůbec nezáleželo. Jediný opravdu důležitý quest v této hře byl lov ježků.

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 5. V. 2278: Dziki gon
PříspěvekNapsal: úte kvě 08, 2018 10:37 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Livjatán píše:
Citace:
Levi, to není strach, to je sebevražda, provedl jsem pár útoků proti reflektorům a mám zkušenosti. ;-)

Nevím, argument moc neberu. Teď si s tím svítím do oči na balkóně a nepřijde mi to jako oslepující reflektor.

Zkus si stoupnout do tmy a poodstoupit si tak o dvacet metrů. A pak proti tomu cíli vyběhni.
Anebo můžeš pro změnu jednou věřit zkušenějšímu, že jo.
Jak píše Reinar, je vidět jenom bílý kruh a nic víc, a tím nic víc chci zdůraznit, že není třetí rozměr, je to jenom 2D. Při pohybu vpřed se člověk utopí v nulovém prostoru. Útočit v takové situaci je proti pravidlu o bezpečné hře, protože útočník nemůže zaručit, že neohrozí napadeného nebo že se sám nepřizabije na překážce.
Firejs měl svítilnu, která se zapínala stroboskopickou funkcí, takže slušný overkill, ale první hodinu ji nepoužil vůbec.
A vůbec - ke svítilnám se vyjadřuji jen kvůli nařčení ze zbabělosti. Toto byla Moghova hra a Mogh vám extra účinné svítilny výjimečně povolil, hotovo, vyřízené, nemohu proti tomu říct půl slova.
Jestli chceš mít na akcích svítilnu vhodnou pro tohle universum, nic nekupuj, ale vybartruj nějakou zajímavou svítilnu u herních obchodníků, podpoří to obchod o dost víc, než nákup vody.

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 5. V. 2278: Dziki gon
PříspěvekNapsal: stř kvě 09, 2018 1:03 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:41 pm
Příspěvky: 770
Bydliště: bohužel praha
Ale notak.. no s tou čsla svítilnou to je dobrej nápad, sám jsem na hře měl starou čssr my dayku, co je ráda, že svítí a obças jsem jí musel zatřást, aby jakože ozařovala a ono to hře dodá hrozně moc, určitě lepší, než čelovka.. ale pochodně bych nepoužíval, max.na předem připravených nebojových prostorech (jeskyně, atd..

_________________
spend shell


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 5. V. 2278: Dziki gon
PříspěvekNapsal: stř kvě 09, 2018 10:22 am 
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned říj 31, 2010 8:40 am
Příspěvky: 1882
Já měl půjčenou čelovku původně jen jako záložní, ale moje lucernička bohužel selhala už před startem. A od té doby co jsem napálil čumákem do kmenu už jsem ji raději držel zapnutou...
Ale stroboskop je srandovní funkce - nenapadá mě žádné reálné použití, kromě osloňování čekotaye. :-D

Jinak bych v tom velké drama neviděl. Díky tomu jsme Zewell viděli přes celou mapu. Což se hodilo hlavně na začátku, když jsme se s Chekotayem plížili osamoceni tmou.
A po půlnoci už svítili všichni pernamentně.

_________________
„Díváte-li se dlouho přímo do Slunce, k poškození oka dojít nemůže, ale síla fotonů, které necvičeným okem projdou, zanechá na čočce flek, přes který nejde vidět.“


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 5. V. 2278: Dziki gon
PříspěvekNapsal: stř kvě 09, 2018 8:14 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
cheky píše:
Pokud je situace taková, že součástky nutné k opravě čerpadla jsou ztracené, tak to znamená, že čerpadlo opravit nelze. Jakmile jsi začal upravovat realitu božím zásahem game mastera, pak neklaď hráčům za vinu, že realita přestala fungovat.

Ja vám nič za vinu nekladiem, toto je jednoznačne maslo na mojej hlave. Ja som proste počítal s možnosťou, že keď ste to čerpadlo, ktoré som zabudol označiť ako statické, prenášali jak vy, tak zewelláci, tak sa tie súčiastky pri tom stratili a quest je nesplniteľný kvôli zlej organizácii a nie z herných príčin, preto som v ňom zľavil.

Moja pripomienka, že o zisku súčiastok ste mohli informovať CP (a úplne neherne) bol skôr návrh viac menej do budúcna, že ako orga ma zaujíma, ako hra napreduje a či obdobný zádrhel mám riešiť "božím zásahom" aby som zbytočne nezdržoval hru prílišnou obtiažnosťou questu, ktorý kvôli tomu začína byť otravný/nesplniteľný.

Čo sa týka osvetlenia pred hrou som upozorňoval, že vhodné sú slabé baterky, nikto nedostával žiadnu výnimku, ale zakazovať svetlo na nočnej hre nebudem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 5. V. 2278: Dziki gon
PříspěvekNapsal: stř kvě 09, 2018 11:07 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:41 pm
Příspěvky: 770
Bydliště: bohužel praha
Byla to super hra a kašlete na to! ;) Hlavní je, že to dopadlo a sešli jsme se.
---
Mě jen mrzí, že jsem nenahodil zamýšlenou otázku na debriefu, když jsme doposlechli pásku BoS - Jak udělat akci pro aspoň 20+ hráčů? TVŠB na to má, jak jsme se přesvědčili např. na Paranoidu 2 anebo na starém Brahminíně. Teda nevím, jak moc zlé je to s tou Frýdeckou raketovou základnou, ale to se s majiteli nedá nějak domluvit? (Např prohledávání rozvalin, boje s kmeny lovců lwbek, karavana drancířů, robot Enklávy, sklad BoSu, já nevím...) Taky propagace není nicmoc a hodilo by se nalákat nové hráče (byť by to melo být např. hlavně jednou do roka). Problém je fest Junktown v červnu anebo srpnový Fallout larp a zářijový apo week, tohle všechno bere lidi.
A teď co s tím?

Datum: květen, ideál. Nějak prostředek, kdy už je relativně teplo, ale nejsou zas až takový hrozný vedra (i když co se teď dèje..), Junktowny a lidi si neberou letní dovolený.

Typ akce: larpový sandbox, 'uzavřený' prostor s jasnè distribuovanou mapou (jako na Paranoidu), základní tábor s barterovým tržištěm, ohništěm, noclehárnou, bunkry, tábor divochů, vyznačená stezka karavany, zvěř a rostliny na lov v lese, atd atd

Nalákání nových hráčů: udělat to více vstřícnější a možná, možná dát nějak do názvu akce Fallout, promo video, půjçovna kostýmů a zbraní pro nováčky.. tohle by chtělo debatu širší. Tohle univerzum má obří potenciál, jen záleží, jestli to nechat nadále v punkové rovině anebo si fakt sednout na např Paranoid 3 a udělat to velký a jedinečný odlišující se od všech ostatních akcí, kde nestojíš frontu na pivo do kelímku, nejsou tam shit kostýmy a jde o nejsilnější a nejvěrnější akci Falloutu vúbec respektující její odkaz ze starých dílů.

_________________
spend shell


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 5. V. 2278: Dziki gon
PříspěvekNapsal: čtv kvě 10, 2018 9:49 am 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4203
Bydliště: † Telenom
Nestíhám. :|

Těrlicko se rozhodlo zachovat status quo, dodávat zejména Drancířům, ale nebrání se prodeji ani Zewellu, za patřičně zvýšené ceny. Dávky potravin prodávaných v každém běhu budu sníženy tak, aby bylo možno nabídnout co nejvíce surovin, ale zároveň Těrlicko přežilo ve stavu schopném setby v další sezoně.
Důvody jsou tyto: (i) s Drancíři jsou navázány dlouhodobé a dlouhodobě produktivní vztahy, (ii) Drancíři jsou blíž a početně silnější, (iii) Zewell má kontakty v Cieszyně a s jakousi zlovenskou obchodní splečností, ergo možnost získat další potraviny z jiných zdrojů nezasažených ježkovou kalamitou, (iv) obě frakce projevily srovnatelnou snahu pomoci s problémy Těrlicka.


PS: Pátým důvodem je to, že mi nepřijde vhodné, aby CP rozhodovalo o dalším směřování hry.

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 5. V. 2278: Dziki gon
PříspěvekNapsal: čtv kvě 10, 2018 12:05 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pon srp 17, 2009 6:30 pm
Příspěvky: 20
Nejdůležítější otázka. Jsou ti ježci k jídlu? A jestli moc dobře nechutnají, spraví to kečup?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 5. V. 2278: Dziki gon
PříspěvekNapsal: čtv kvě 10, 2018 7:31 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
Keby si si kúpil u vedmy knižku známeho učenca a cestovateľa Lásla Ferzhéna, mohol si vedieť :P


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 140 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny