Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je pát dub 19, 2024 7:59 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 253 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: úte dub 16, 2019 2:00 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1413
cheky píše:
Reinar píše:
cheky píše:
- radiace žádná, vlezl jsem tam jenom já

Značka radiace byla před dveřma. Když jsme k bunkru šli prvně, zahlédl jsem ji (čili jsem chytl jednu dávku) a Kuťas tam luštil těch 400 kombinací, takže tak +9 radů, jestli si založí profil.

Neměli jste Rad-X? Celkem jsem to do vás sypal, mám ten dojem.

To byl náš první kontakt s daným bunkrem, ještě jsme o tom ozáření nevěděli. A jestli mi působil rad-x z nějakého minulého průzkumu fakt netuším.

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: úte dub 16, 2019 2:22 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22204
Bydliště: Brno
Jo tak. Příště vás nasypu, až se vám uši zazelenají. Nebo vlastně naopak. :)
----------
Snažím se dát dohromady časovou osu událostí. Je to dost nepřesné a navíc převážně z mého pohledu, ale určitý rámec to dává. Hlášení sestavím asi až zítra.

10:50 čtení pravidel
11:20 focení týmů
11:40 Divosi narážajú na Zewell pri Brave - Zewell po upozornení divochov sa sťahuje
11:42 Divosi narážajú na Drancířov pri Brave - Drancíř po upozornení divochov začnú boj
11:45 Zewell rozoženie zbytky Drancířov, čo prežili stret s divochmi

12:20 Drancíři na Stanici
12:25 Zewell na Stanici
12:30 Kohn odchází
12:50 Drancíři s Kohnem potkávají Zewell
12:55 Zewell napaden divochy
13:00 Zewell zajíma divošku a po zdĺhavom presviedčaní začína postupovať rituály, aby sa pridal ku kmeňu
13:00 Drancíři na Stanici
13:25 Zewlláci u telefonu
13:40 Drancíři na Stanici
13:45 Reinar a Kvakoš se vyhodili do luftu před stanicí
13:50 Exploze miny ruší tým Drancířů
14:00 Zewell provází Kohna do Brava
14:10 Individuálůní focení Zewellu
14:20 Drancíři odpočívají v zákopu v lese, než Zewell opustí Stanici
15:05 Individuální focení Drancířů
15:20 Drancířská jízda na vozíku
15:30 Odchod Drancířů s Kohnem
15:40 Úspěšná Drancířská stalkeřina
15:40 Zewell podstupuje posledný rituál aby sa pridal k divochom
15:50 Kohn přepaden divochy a uřezány pejzy
15:55 Drancíři a Zewlláci na stanici, zjištění, že pomocnice má na tváři číslo, zjištění jejího příběhu
16:50 Poprava Zewelláka
17:35 Moje smrt u Jidáše
18:20 Příchod rytíře BoS
18:40 Zewell zabíja rytiera BoS a berie si od neho granát
19:30 Porada na základně
19:40 Vyjednávání Zewellu a Drancířů
20:00 Lootování Phoenixu
20:35 Lámání šifry elektronického zámku
21:50 členovia Zewellu sa liečia od divocha
21:55 Dohoda s Kohnem, Drancíři dodají lék Těšínu

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: úte dub 16, 2019 2:53 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22204
Bydliště: Brno
Reinar píše:
a je chytřejší.

To je hezké, že to ty, programátor, mě, nezaměstnanému, říkáš, ale já právě teď zprovoznil ten nahrávací magneťák, co jsem se ho snažil dát dohromady po dva týdny před akcí, vyzkoušel jsem v něm postupně dva tucty různých monočlánků (různé značky mají různé V/A charakteristiky, někdy to nedělá dobrotu), dokonce jsem jej v zoufalství i rozmontoval a pár součástek z něj vypáčil a zase jsem jej složil a teď...
...
...teď jsem si všiml...
...
...že tam celou dobu byla zapnutá pauza.

Jdu brečet do kouta.

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: úte dub 16, 2019 3:45 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1494
ad koniec hry:
myslím, že všetci sme už boli unavený a vypadávali z rolí. Sám som to bral, že všetci už chcú skončiť a keďže som vedel, že sme od riešenia kúsok, tak aby som to zbytočne nenaťahoval, tak som povolil respawn na obchodnej stanici. Preto ma dosť mrzí, že má Livjatán pocit, že tu došlo k nejakej krivde a Zewell bol obratý o možnosť "vyhrať". Z pohľadu organizátora by som ti to rozhodne vyvrátil - aj keby Cheky nechal tie papiere na obchodnej stanici, hra by stále uviazla na mŕtvom bode. Zároveň Zewell bol zvýhodnený v tom, že sa jednak mohol repawnovať na mieste, jednak taktiež počas respawnu riešil šifru a jednak mal hneď po ruke kľúčovú postavu divocha. Vzhľadom k týmto okolnostiam si myslím, že aj keď hra v tomto ohľade bola hraná mimo pravidiel, tak Zewell a Drancíři sú si kvit a ja osobne som spokojný s výsledkom spokojný.

Čo sa týka schovávania vecí Drancířmi - odkladanie na respawne ako na Dziky gone je pre mňa za čiarou, na stashovanie v priestore som na to zvyknutý z iných larpov, takže mi to nepríde až tak moc kaziace hru ako Livjatánovi, ale myslím, že by sme mohli zaviesť precedens, že sa to robiť nebude s questovými vecami (tj zátky, munícia, granáty ok, techy a pod už nie)

Čo sa týka dymovnice - toto beriem ako fail zo strany Chekotaya. Keď sa pred hrou pýtal, či pyro áno, tak som súhlasil s tým, že chcem vedieť čo a v akom počte, na čo ma pred hrou už neupozornil. A hoci chápem, že to bolo v skratovej situácii, používať nevyskúšanú techniku v stiesnenom priestore nie je kóšer.

Ešte chcem poďakovať všetkým, že sem píšu svoje výhrady - aspoň si môžme vydiskutovať nejasnosti, a vyvarovať sa chýb na budúcich akciách.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: úte dub 16, 2019 4:01 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1494
cheky píše:
dokonce jsem jej v zoufalství i rozmontoval a pár součástek z něj vypáčil a zase jsem jej složil a teď...
...
...teď jsem si všiml...
...
...že tam celou dobu byla zapnutá pauza. .

Takže Hansove denníky si môžeš nahrať na pásky aspoň do archívu :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: úte dub 16, 2019 4:51 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1413
Mogh píše:
Čo sa týka schovávania vecí Drancířmi - odkladanie na respawne ako na Dziky gone je pre mňa za čiarou, na stashovanie v priestore som na to zvyknutý z iných larpov, takže mi to nepríde až tak moc kaziace hru ako Livjatánovi, ale myslím, že by sme mohli zaviesť precedens, že sa to robiť nebude s questovými vecami (tj zátky, munícia, granáty ok, techy a pod už nie)

Souhlasím, že by bylo fajn tohle jednoznačně určit. Nějaké věci jsme zakopané měli, konkrétně 3 fuzní baterie, týmové zátky a pár granátů. Jednou jsme zakopali 3 techy z právě vylootovaného bunkru kousek od něj, protože v okolí obchodní stanice zrovna operoval Zewell, takže co s tím, donést jim to pod nos? Kromě tohoto a dvou baterií to bylo u respawnu, ale mám takový dojem, že se před začátkem hry domlouvalo, že si můžeme do základen lézt a herní předměty si krást. Taky jsme jednou navštívili základnu Zewellu a prohledali ji.

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: úte dub 16, 2019 5:01 pm 
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned říj 31, 2010 8:40 am
Příspěvky: 1882
Reinar píše:
Mogh píše:
Čo sa týka schovávania vecí Drancířmi - odkladanie na respawne ako na Dziky gone je pre mňa za čiarou, na stashovanie v priestore som na to zvyknutý z iných larpov, takže mi to nepríde až tak moc kaziace hru ako Livjatánovi, ale myslím, že by sme mohli zaviesť precedens, že sa to robiť nebude s questovými vecami (tj zátky, munícia, granáty ok, techy a pod už nie)

Kromě tohoto a dvou baterií to bylo u respawnu, ale mám takový dojem, že se před začátkem hry domlouvalo, že si můžeme do základen lézt a herní předměty si krást.

Já jsem si docela jistej, že jsme si na brifíngu domluvili, že do základen se nepoleze aby nemohlo dojít k jejich obestavení a respawn killum. Což tam několik hráčů hlásalo, že se chystá dělat. ::scratch

_________________
„Díváte-li se dlouho přímo do Slunce, k poškození oka dojít nemůže, ale síla fotonů, které necvičeným okem projdou, zanechá na čočce flek, přes který nejde vidět.“


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: úte dub 16, 2019 7:21 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 10, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 1404
Ohledně příběhu píši do vedlejšího topiče.

Ovšem s ohledem na ty dvě (tři) nepříjemnosti s pyrotechnikou, za jednu z nichž se omlouvám a je mi jí líto, bych se rád dohodnul na následujícím, neboť hra je hra, ale zdraví máme všichni jen jedno:

- Pyrotechniku do hry umisťuje org a ostatní jen s jeho svolením před akcí.
- Pyrotechnika by měla být slabšího (signálního/roleplayového) rázu. Na granát stačí slyšitelný efekt (takové ty zelené pirátky, jestli víte co myslím), na plynový granát granát stačí malé dýmovničky z obchodu se zábavní pyrotechnikou. Vrhače fireballů a granáty atomiczne netřeba. Rozhodně nic, co je mimo kategorie F1 a F2.
- Všechna pyrotechnika bude otestována před akcí obdobně jako zbraně. Jelikož se k ní může dostat kdokoliv, tak by se mělo testovat na všech, tedy navrhuji si to při briefingu hodit 1-2 metry od nás, ať víme, co to dělá. Pokud to dle někoho neprojde, tak to prostě ve hře nebude.
- Do budov se hází nezapálená, následně hráč odstraní ze hry jako použitou. V budově rozumné velikosti instant kill (na naší hře jsem zatím neviděl budovu větší).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: úte dub 16, 2019 7:29 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1413
Miro píše:
- Pyrotechnika by měla být slabšího (signálního/roleplayového) rázu. Na granát stačí slyšitelný efekt (takové ty zelené pirátky, jestli víte co myslím), na plynový granát granát stačí malé dýmovničky z obchodu se zábavní pyrotechnikou. Vrhače fireballů a granáty atomiczne netřeba. Rozhodně nic, co je mimo kategorie F1 a F2.

Nejsem proti, nicméně "malé dýmovničky z obchodu se zábavní pyrotechnikou" jsme dříve používali a efekt byl takový, že to bylo naprosto k ničemu a v porovnání s granáty, které tehdy měl pouze Zewell (zatímco my měli pouze plynové), to byla naprostá ztráta času a peněz. Asi záleží na druhu, jen chci podotknout, že najít něco ucházejícího nemusí být snadné. Už tak plynové granáty zabíjí hodně pomalu. Vlastně si myslím, že za celou existenci Templářů plynový granát nezpůsobil ztrátu ani jednoho HPčka. Lepší dýmovnice zas můžou být pěkně drahé a nevyplatí se to. Pro mě za mě ať se plynové granáty klidně zruší, aspoň se zjednoduší pravidla.

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: úte dub 16, 2019 8:40 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22204
Bydliště: Brno
Mogh píše:
cheky píše:
dokonce jsem jej v zoufalství i rozmontoval a pár součástek z něj vypáčil a zase jsem jej složil a teď...
...
...teď jsem si všiml...
...
...že tam celou dobu byla zapnutá pauza. .

Takže Hansove denníky si môžeš nahrať na pásky aspoň do archívu :-D

Dám si tam ty Vikyiny přepisy. Ale pošli mi ty soubory, prosím, dám to na web (ehm... dal jsem tam ty minulé? ani nevím), tohle byla bezesporu nejsilnější věc z celé hry. Jak jsem tam poslouchal ten příběh, zatímco ostatní nedočkavě podupávali před Bravem... to byla pecka. Fakt pěkné; a Řepa je bourák, že to zvládl takhle namluvit s jedinou lingvistickou chybou. ::ano

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: úte dub 16, 2019 8:45 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22204
Bydliště: Brno
Reinar píše:
Lepší dýmovnice zas můžou být pěkně drahé a nevyplatí se to. Pro mě za mě ať se plynové granáty klidně zruší, aspoň se zjednoduší pravidla.

Dobré dýmovnice byly ty vojenské, stály stovku, byly nelegální a dělaly pěkný oblak. A ano, jsou tam kvůli té atmosféře, vzpomeň na Exodus... a respirátor se stal standardní součástí výstroje a někdy tím jediným, co ji viditelně odlišuje od fantasy. Chtěl bych mít nějaký herní prvek, který by jeho užívání udržel... i když, to by mohla být nějaká globální věc, prašná bouře, nebo tak...
A ano, jen jednou plynový granát způsobil něčí smrt - když Hans Rübe s granátem v ruce naběhl na sebevražedný útok na naše pozice ve Špinavých prachách II, a my jsme ho zastřelili, protože jsme všichni měli gasmasky. :)
Takže jo, za mě klidně zrušit.

Teď mi došlo, že na plánu Bílém jsem použil granát, takže tohle nebylo moje poprvé. No, tentokrát to letělo aspoň +- zamýšleným směrem, jen ta vzdálenost byla lehce přepísknutá. :D

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: úte dub 16, 2019 9:04 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1494
denníky Hansa Rubeho

čo sa konca hry týka, tak ak nikto nepodá do troch dní odpor, dopadlo to takto:
Drancíři podľa dohody z Operace Paranoid 3 (mala vôbec aj nejakú písomnú podobu?) vo vojne zvíťazili, Zewell sa stal Drancířskou guberniou. Drancíři tu, vzhľadom k exodusu obyvateľstva zo Svibic a vlastných problémov v iných častiach domínia, neudržujú žiadne vlastné sily, ani nepresadzujú žiadne pravidlá. Stačí im že Zewell uznal porážku a jeho karavány platia mýto (kvôli ktorému začala vojna). Rovnako zatiaľ nemajú záujem získať Osadu Přátelswí a svoj politický vplyv smerujú na Cieszyn a Těrlicko.

Väčšina Zewellu prešla do základne vo Frýdku, kde si plní svoju novú svätú povinnosť. Zatiaľ nie sú agresívny voči vonkajšiemu svetu a spolupracujú so zvyškom Zewellu, ktorý ostal v Žukove. Svibice skončili vyľudnené a zanikli. Časť Zewellákov zo Žukova sa sústredí na znovuobnovenie obchodu a oživenie obchodnej trasy Slovakistán - Cieszyn - Olmik. V tejto časti vidím budúcnosť aj mojej postavy.

Čo sa týka budúcich hier - ak chceme väčšie bojové akcie, tak nie je problém vojnu obnoviť - či už z dôvodu Drancířskych územných ambícií vo Frýdku, alebo z dôvodu Zewellskej svätej vojny proti démonusovi technikusovi. Ak nám stačia menšie akcie v štýle patrol, blúdení a pašeráckych prác, môžme herné zameranie sústrediť na obnovu sveta či už frakčnými alebo kooperatívnymi akciami.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: úte dub 16, 2019 9:07 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22204
Bydliště: Brno
+ 10 xp. za účast
+ 15 xp. za uzdravení se
+ 5 xp. za uzdravení všech
+ 5 xp. za quest s doprovodem Kohna
+ 6 xp. za techy
+ 2 xp. za ježky
+ 20 xp. za zabití dvou divochů u Brava
+ 10 xp. za zabití Kvakoše otrávenou zbraní (? u stanice - nevím, jestli umřel, nebo to k vědmě pro antidotum stihl)
- 7 xp. zabit Livjatánem
- 14 xp. teamkill Reinara a Kuťase
- 7 xp. sebevražda
- 7 xp. zabit Mirem
====
+ 38 xp.
1084 + 38 = 1122 a tedy poslední level.

+ 5 infekce za BoS bunkr (pro sichr jsem se do toho rozlitého sajrajtu opřel dlaní)
+ 1 radiace (použití starého techu, ale stálo to za to)

Nalezeno 12 × Rad-X
Vystříleno 16 nábojů, ale našel jsem pytlík s municí, kolik tam bylo?
Použit 1 stimpak
Použit 1 plynový granát
Nalezeny 3 trhavé granáty
Nalezena 1 fúzní baterka (co to vlastně je, dá se to vypít? :-) )
Použity 3 obvazy
Víček celkem 14
Nábojů celkem 109

----
edit: Za deníky díky.

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Naposledy upravil cheky dne čtv dub 18, 2019 7:22 pm, celkově upraveno 1
konečně jsem se dopočítal těch mrňavých kuliček. vopruz vole


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: úte dub 16, 2019 9:11 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1494
cheky píše:
Vystříleno 16 nábojů, ale našel jsem pytlík s municí, kolik tam bylo?

lootovacie pytlíky boli od ruky - nerátané.

cheky píše:
Nalezena 1 fúzní baterka (co to vlastně je, dá se to vypít? :-) )

máš ju doma? Vrátila sa mi o 1 menej než som doniesol :D Ak ju chceš piť neherne, tak si nafasoval 2l fľašu - len si ju musíš dofarbiť na modro ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: úte dub 16, 2019 9:15 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22204
Bydliště: Brno
Jo, teď se tu na mě vykutálela z haldy věcí vyházených z batohů. :-D Spolu s hromádkou věcí, které měly zůstat v Suché. A taky tady mám černý svetr s něčím jako Thorovo kladivo na srdci.
Takže to je další ta dobrá voda? Super, to si dám. :o)

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 253 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny