Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 10:23 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 253 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: úte dub 23, 2019 8:00 am 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1408
Logan Jones píše:
Zdravím vás všechny! Dodatečně všem děkuji za hru a vytvoření skvělé atmosféry! Jistě, ve hře bylo pár malých nedorozumění (viz vaše předchozí diskuze), ale ve výsledku to byla pecka, ještě dohromady se zničujícím postapo počasím :D Takže děkuji hráčům Zewellu, děkuji Drancířům, vědmě a jejím ženám a lovcům lebek. Těším se na další akci.

BTW, XP si mám přerozdělit nějak sám, nebo mám někoho požádat? Nějaký výčet zabití a umření mám poznamenaný, jen netuším kam to hodit... Jo a XP za štípání dřeva a rozfoukání ohně? No super, děkuji vědmo! :D

Na stránce vlevo (po přihlášení) je tlačítko pro správu profilu. XP si každý zapisuje sám; věříme, že nikdo nemá potřebu podvádět. Kdybys potřeboval pomoct, je tam k dispozici obecná kalkulačka. Není v ní zohledněno různé ohodnocování specifické pro akci, takže to si budeš muset spočítat sám. Kdyby sis nebyl jistý, jestli to máš správně spočítané, můžeš tady napsat. Co se profilových obrázků týče, ty nahrávám já a vybírají se z fotek z akce (můžeš si vybrat sám, nebo to nechat na mně). Zrovna na téhle akci jsme každý pózovali před vlajkou svého týmu, takže by každý měl mít nějakou pěknou profilovku - a možná celý tým stejně stylizovanou.

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: stř dub 24, 2019 6:13 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Ztráty a nálezy: Odkud se v mém báglu vzala tahle mikina?
Příloha:
IMG_3165.JPG

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: stř dub 24, 2019 6:46 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: stř zář 06, 2017 7:36 am
Příspěvky: 68
Tak proto mi byla v noci taková zima ::scratch
Pošli ji po některém povozu, který poveze tvé děti na severovýchod. Nemusí spěchat. Mrazy přetrvávají už jen na Bruntálsku, u nás mi zima nebude.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: stř dub 24, 2019 4:02 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte dub 02, 2019 7:52 pm
Příspěvky: 2
Reinar píše:
Logan Jones píše:
Zdravím vás všechny! Dodatečně všem děkuji za hru a vytvoření skvělé atmosféry! Jistě, ve hře bylo pár malých nedorozumění (viz vaše předchozí diskuze), ale ve výsledku to byla pecka, ještě dohromady se zničujícím postapo počasím :D Takže děkuji hráčům Zewellu, děkuji Drancířům, vědmě a jejím ženám a lovcům lebek. Těším se na další akci.

BTW, XP si mám přerozdělit nějak sám, nebo mám někoho požádat? Nějaký výčet zabití a umření mám poznamenaný, jen netuším kam to hodit... Jo a XP za štípání dřeva a rozfoukání ohně? No super, děkuji vědmo! :D

Na stránce vlevo (po přihlášení) je tlačítko pro správu profilu. XP si každý zapisuje sám; věříme, že nikdo nemá potřebu podvádět. Kdybys potřeboval pomoct, je tam k dispozici obecná kalkulačka. Není v ní zohledněno různé ohodnocování specifické pro akci, takže to si budeš muset spočítat sám. Kdyby sis nebyl jistý, jestli to máš správně spočítané, můžeš tady napsat. Co se profilových obrázků týče, ty nahrávám já a vybírají se z fotek z akce (můžeš si vybrat sám, nebo to nechat na mně). Zrovna na téhle akci jsme každý pózovali před vlajkou svého týmu, takže by každý měl mít nějakou pěknou profilovku - a možná celý tým stejně stylizovanou.


Děkuji za osvětlení, fotku nechám klidně na tobě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: čtv dub 25, 2019 10:44 am 
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned říj 31, 2010 8:40 am
Příspěvky: 1882
Maskovací síť!
Pokud by náhodou někomu přebývala maskovací síť, jenž byla umístěna na bunkru s terminálem, tak se ozvětě. Děkuji.

+ pořád mám navíc jednu černou svítilnu.

_________________
„Díváte-li se dlouho přímo do Slunce, k poškození oka dojít nemůže, ale síla fotonů, které necvičeným okem projdou, zanechá na čočce flek, přes který nejde vidět.“


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: čtv dub 25, 2019 1:46 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 10, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 1404
Jestli to je krátká černá led baterka, tak je asi moje. ::scratch


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: čtv dub 25, 2019 4:24 pm 
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned říj 31, 2010 8:40 am
Příspěvky: 1882
Tak jí máš u mně v Brně*. Celou noc nás obštasťnovala modrým pronikavým svitem - a nikdo si netroufl vstát a vypnout ji. :D
*předpokládám, že na poštu kvůli ní letet nemusím.

_________________
„Díváte-li se dlouho přímo do Slunce, k poškození oka dojít nemůže, ale síla fotonů, které necvičeným okem projdou, zanechá na čočce flek, přes který nejde vidět.“


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: čtv dub 25, 2019 6:31 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 10, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 1404
To Dažbog prosluňoval vaše duše tápající temnotou.

Nemusíš, stačí až se příště uvidíme.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: stř kvě 08, 2019 8:36 am 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1408
Připomínám toto, mohli bychom to konečně rozstřelit.

Reinar píše:
Navrhuji 10 xp pro Mogha a Firejse za organizaci a hraní vedlejších rolí.
cheky píše:
- minimálně. Firejsův divoch byl super, vůbec jsem ho v tom nepoznal a až asi půl hodiny poté, co jsem ho zastřelil, mi došlo, že tohohle nováčka jsme si předtím nikde nevšiml. :-D


viky píše:
Navrhuju plsu 2 xp pro Tommyho a tozho druhého Zewelláka, co nebyl Kvok, za ukázkové štípání dříví a rozfoukávání ohně.


Mogh píše:
Viky píše:
Hej a co expy za polívku a chleba s marmeládou? :D

No ak to chceš jednoduché - tak sa zahrň do tohoto.
Reinar píše:
Navrhuji 10 xp pro Mogha a Firejse za organizaci a hraní vedlejších rolí.

Ak to chceš zložitejšie, tak si pripíš 1xp za každú zátku zarobenú navyše oproti cenníku z predchádzajúceho Paranoidu :D


Firejs a Mogh +20 xp
Tommy a Logan +2 xp
Viky +10 xp (nebo taky +20 xp)?

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: pát črc 05, 2019 11:31 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Mogh píše:
cheky píše:
BTW opravdu hodně by nám teď už pomohlo, kdyby Mogh dodal outro k Paranoidu III.

Nemám žiadne iné outro, než zaznelo na akcii:
- Drancíři našli liek a vyliečili ním svet
- Zewell našiel vlastnú verziu lieku a konvertoval z veľkej časti k divochom
- dohodu o tom, že kto nájde liek je víťazom vojny Zewell neuznáva, ale zachováva dohodnuté prímerie
- Kohn sa vrátil do Cieszyna a tvári sa ako záchranca, čo mu získalo politický kapitál, ktorý pred tým nemal

ďalšiemu dianiu po paranoide nechávam voľný priebeh

Přiznám se, že se mi s tím těžko pracuje při orgování. Já se snažím dlouhodobě zrušit Drancíře, ale v této snaze mi Paranoid III vyrazil karty z ruky, protože u Drancířů aspoň vím, kdo je velitel a o co jim jde, zatímco Zewell teda je pod vedením... nebo taky... a vlastně... Motivace Zewellu, bývalých zběhů z Bratrstva oceli smíšených se survivalisty ze schronu Svibického, tedy značně technické frakce, je teď teda boj proti technice? Jenž se projevuje jak přesně? To si rozkopali obecní vodovod a zhasli? Znamená to, že nyní již u Zewellů neuvidíme žádné techy, chemy, písmo, mapy, kompas, svítilny ani palné zbraně? A na tohle Zewell, tedy jeho duchovní a politické velení, opravdu přistoupil? A teď mu tedy velí ta skupinka bývalých pokusných objektů v Osadě?
Kdo dodal atomové granáty? Kdo zastřelil mírové emisary obou stran? Kdo přepadl Křižník a proč?
Nebo bude ještě nějaká jedna akce, která celý ten příběh uzavře a pošle konečně všechny Čtyři jezdce apokalypsy pátky za pečeti?

P.S.: Pokud teda konvertovala část Zewellu k divochům, znamená to, že Zewell je oslaben? To je velmi důležitá a aktuální otázka, neboť v Těšíně už obě strany operují svými soudruhy a obě strany jsou velmi limitovány v rozletu svých plánů protější stranou, protože počítám síly Zewellu a Drancířů v poměru 1:1.

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: pát črc 05, 2019 12:54 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
Úprimne neviem, hru na divochov počas Paranoidu som bral ako trik, ktorým sa chcú dostať k lieku. Takže ako vážne chcú brať svoj príklon k divošstvu nechám na hráčoch. Môžeš to brať, že že Zewell prechádza schizmou, kde religiózna časť prechádza zmenou náboženskej paradigmy a tá svetskejšia sa snaží udržať si všetky výhody, ktoré jej z tejto svetskosti má. V tomto koncepte mi výrazne vadí Miro, ktorý to hrá na všetky strany - divoch bojujúci proti technike a zároveň Olmutzký kňaz sú podľa mňa v priamom protiklade a preto sa v ďalších hrách budem snažiť dotlačiť ho k výberu a jednu možnosť mu odrezať (a tým aj celému Zewellu).

Atómové granáty boli Kohnove a predal ich obom stranám jeho partner (o ktorom už nikto nepočul po tom ako sa Kohn vrátil do mesta). Samotný Kohn by takúto zbraň nepredal niekomu, u koho by hrozilo, že ju použije tak blízko Ciezsyna.

Delegácie boli zabité salvou z krížnika - kapitáni v snahe zabrániť vojne chceli vydierať svoje velenia zničením Kocobendže a namierili na ňu lodné delá. Salva bola vypálená počas prepadu krížnika.
Krížnik prepadli otrokári z Ostravy - videli v ňom potenciál k ďalšiemu podnikaniu (pirátstvo + diaľkový obchod) - obe informácie má herne iba Viky, ktorá jediná prepad prežila.

Zewell má momentálne nekonzistentnú politiku, takže v prípade ohrozenia je schopný sa zjednotiť a udržať pomer síl s Drancířmi 1:1, ale nemá za súčastných okolností možnosť túto silu projektovať k presadzovaniu jednotlivých záujmov v pustine.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: pát črc 05, 2019 1:12 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Děkuji. ::ano

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: pát črc 05, 2019 3:39 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 10, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 1404
Měl jsem za to, že jsme spoustu z těch otázek vyjasnili v dřívější diskuzi po PIII, ale je dobře, že zde znovu padají, pokud nejsou zodpovězené.

- Jako premisu předem uvádím, že motivace Zewellu a otce Miroslava nejsou vždy stejné.
- Zewell se na konci PIII z hlediska své filozofie přiklonil k divošskému bojování proti "zlé badabum", a to především ve smyslu odmítnutí atomových a jiných zbraní hromadného ničení (tuto myšlenku samozřejmě velmi prosazovala moje postava - viz motivace dále). To se má v dalším hraní projevit tak, že pokud bude ve hře podobná zbraň, Zewell to bude hrát tak, aby ji nikdo neměl k dispozici (včetně samotného Zewellu) a bude se ji snažit zničit. Na PIII se to projevilo likvidací vojáka Bratrstva oceli. Zároveň však Zewell zcela neodmítá klasickou techniku (světlo, elektřina apod.). O palných zbraních je to k interní diskuzi, sám jsem uvažoval dál hrát svoji postavu na chladné/barbarského válečníka, protože by to sedělo ideologicky a zároveň je reálně málo používám. Jestli by to tak měl hrát celý Zewell není zatím rozhodnuto. Takže výsledek je, že 3/4 Zewellu (1/4 přešla k Drancířům) opustila určité technické možnosti universa a zároveň Lovci lebek svolili používat určité techy za podporu své věci. Potkali se teda na půli cesty. Mně to dává smysl, jestli někomu ne, tak to pojďme dál rozdiskutovat.
- Ohledně oslabení/posílení... jak už jsem psal, je za mě klíčové pro další setting to hrát tak, že "Moghovy akce jsou jako ruský film", tedy nemělo to dobrý konec. A to především pro Drancíře a Zewell. Těšín, Olomouc a další významní hráči se postavili na nohy výrazně lépe. Teda D a Z se z výrazné vojenské síly (stovky duší) stali spíše skupinou elitních stalkerů/bojovníků/odborníků na přežití v pustině (vyšší desítky duší). Drancíři byli posíleni dezertéry ze Zewellu, což Zewell oslabilo. Zewell zároveň získal Lovce lebek, které jsem v rámci PIII nevnímal jako pár ztroskotanců, ale docela schopnou družinu, která minimálně v okolí osady Přátelstwí dokázala projevit svůj vliv. Výsledek za mě je tedy +/- 1:1, jak říkáte.
- "otec Miroslav" - Moghu, byl bych docela nerad, abys tu postavu někam "tlačil", protože ty říkáš, že to hraje na všechny strany, já říkám, že to je její podstata od té doby, co se na templářích objevila. Herně to spíše většina lidí nemá možnost vědět, ale otec je prostě dvojitý agent, navenek se jevící jako jasný přívrženec Zewellu. Kooperace s Olomoucí je spíše jemná agenstká práce, ovšem když je v sázce mnoho, tak i hrubá (zastřelení kněze, který na Lomené skále hovořil příliš mnoho). Primární motivací pro něj je zachovat ty zbytky lidstva, protože srny a potulní psi se na křesťanství (nebo spíše základní křesťanskou morálku) konvertují blbě, že jo... A pro tento cíl je ochoten učinit jakýkoliv ústupek. Rozhodně to není ortodoxní inkvizitor jako otec Andresson z Hellsingu, naopak, církev mu dala vzdělání a výcvik, ale její cíle považuje spíše za podružné (ve smyslu, že narozdíl od arcibiskupa vlastně fakt vůbec nepotřebuje, aby celá pustina chodila v neděli do kostela a dávala desátek na jeho tlustý břích. Aneb takové to "víra nerovná se církev"). Tudíž když se na PIII naskytla možnost, jak omezit použití zbraní, které přispěli ke skáze lidstva, tak se jí chytil. Jestli kvůli tomu bude dělat šamana? Ale jistě. Znamená to konec spolupráce s Olomoucí, respektive to, že to bude chtít mít s Olmučáky rozházené? Ale vůbec, ty si taky bude chtít udržet nakloněné, však je to centrum vzdělanosti a obchodu.
- Je spoutu navenek ukázkových knězů, kteří jsou pedofily, spoustu ukázkových věřících, kteří jsou bossové drogových kartelů. A taky je spoustu lidí, kteří v životě nebyli v kostele, ale fakticky žijí v souladu s písmem... Za otce je lepší to druhé. :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 253 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny