Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je sob dub 27, 2024 5:58 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 253 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: úte dub 16, 2019 11:23 am 
Nájezdník
Nájezdník
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 26, 2009 3:49 pm
Příspěvky: 510
Bydliště: U Merkuru
cheky píše:
Livjatán píše:

I tvůj zarputilý postoj nespolupracovat se Zewellem, kazil hru mě ale i ostatním lidem kolem. Měl by jsi se někdy zamyslet a třeba nechat mluvit ostatní, tvůj postoj mi přijde sobecký. Díky tobě jsme hru úplně zbytečně protahovali. Je to HRA a ne závody.

No jo, jenže to byla moje role. Já jsem postavil Protektorát, pozvedl Drancíře, zajistil mír, chystal rozvoj - ale namísto toho přišly atomové granáty a rozprášily vniveč můj životní sen a to jediné, na čem mi kdy záleželo. Tak žiju jen pro pomstu na tom, kdo to způsobil - a protože nevím, kdo to byl konkrétně, jsem ochoten nechat zemřít všechny. Proto také nejsem způsobilý velet. Vlastně jsem na pozici Linota, který také hrával solidní cvoky. Kdykoliv jsi mě mohl přerušit a říct "Ticho, tady hovoří velitel s velitelem." Nebo Reinar. Několikrát jsem naznačil, že jde o můj postoj, ne celého týmu.
Ano, je to sobecký postoj. Je to vrcholně sobecký postoj, kterému je - či byl, protože věci se v závěru hry změnily - podřízen celý život postavy. (Já jsem jel na hru s tím, že nejspíš nevyhrajem, a v tom případě moje postava zanikne spolu s celou frakcí.)
Že bychom mohli přežít, a že by měli přežít i všichni ostatní, mě vlastně překecal až Tommy úplně na konci. Do té doby jsem stále váhal.


Měl by jsi se naučit udržovat určitý odstup a přemýšlet nad hrou jako hrou a ne reálným životem. Já jsem se vlastně nikde nedočetl, že je to hra, která musí mít vítěze a poraženého. Tvoje role mě hru spíše kazila protože celý tvůj role play spočíval v tom: Ne, nechci, nikdy, nemám rád. Zewell smrdí. Jako malé děcko na pískovišti, když mu jiné děcko sebere hračku. Takový vzteklý zloprcek. Linot byl šílený ale každý byl z jeho role playe nadšený jak Zewell tak Drancíří. Z tvého role playe nebyl asi nadšený nikdo.

_________________
Vrchní homolobbista a oportunistický skarifikátor!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: úte dub 16, 2019 11:30 am 
Nájezdník
Nájezdník
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 26, 2009 3:49 pm
Příspěvky: 510
Bydliště: U Merkuru
Citace:
Livjatán píše:

rozstřílen mnou a Mirem, víš že Bílá nemoc snižuje HP?

Zásahy jsem neviděl, viděl jsem kuličky odrážející se od betonu kvůli příliš ostrému úhlu střelby. Pak při útoku jsem měl potíže se zastavit. Jestli máte vy dva pocit, že jste mne zasáhli jako prvního, ok, svou smrt nepočítejte.


My jsme to odehráli tak, že jsem si vzal antidotum a pak vyléčil stimpakem. Takové střety by se měly odehrávat roleplayově. Jak jsem podotýkal před hrou. Jseš ve slepém koutě a dva lidi pálí tobě několik výstřelu. Jaká je šance, že vylezeš a podřežeš nás nožem? Obdobně jsem zemřel v obchodě s Firejsem, nepočítal jsem hity. Měl rotačák a začal střílet na dva metry. Jaká je šance, že přežiju? 0.
Zpátky k incidentu: Miro byl dole a zkoumal terminál. Neviděl jsem že hraješ mrtvého, všiml jsem si že odcházíš. Tak jsem na tebe zavolal. Ty jsi mě odbyl víceméně ve stylu fuck you.

_________________
Vrchní homolobbista a oportunistický skarifikátor!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: úte dub 16, 2019 11:31 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: stř bře 27, 2019 8:15 am
Příspěvky: 19
Bydliště: Brno
Livjatán píše:
Ne, s Moghem jsme se neherně domluvili na respawnu v hospodě. Sám jsem něchtěl už hrát ale Mogh to chtěl dohrát tak jsem tu zprávu doluštil. Tommy teď tě nechápu, hrál jsi Zewell nebo jako Drancíř? Protože v hospodě jsem měl tři diskety u sebe, ty jsi přinesl tři od Drancířu a to jsme společně vyměnili za papíry. Neposkytl jsi je všem, dal jsi mi to do rukou. Takže v tuto chvíli jsem herní item měl já. Cheky tam vlastně takhle vůbec neměl být, protože byl nakažen PACem a nechoval se podle toho. Dobře si pamatuji, že papíry které cheky luštil, nechal na zemi a když ho krouhnul Reinar, tak je pak jako mrtvola ze země sebral a hned odešel beze slova. Nemyslím si, že by to byla náhoda ale přišlo mi to jako záměr. Minimálně měl věc řešit neherně s Moghem.


V tento moment sem ctil dohodu o neutoceni, a jak sem sám podotknul, podporoval jsem protektorát, myšlenka se mi líbila. Pac Cheky hrál, měl mít pomalý náběh trvající hodinu, Reinar to Zahral předčasně tu agresi. (pac nám po smrti zmizel, jak sám Mogh řekl) V momentě kdy jste odešli s Divochy, vyckal jsem na návrat Chekotaye s Reinarem. S těmi jsem pak vyrobil lék, vědma poskytla fev stejně jako já, obchodní cech poskytl karbid a slíbil jeho dodávání za to že bude vylecen, já sám pozrel lék drive než jste se s Divochy vrátili takže jsme hru vlastně ukončili stej é jako vy akorát bez hlavního orga. Přijde mi to fér, navíc jste pak sami rozhodli, že se přidáte k divochum a tak osud Zewellu připadl do mých rukou. A já souhlasil s připojením k protektorátu za poskytnutí leku

_________________
"Dámy a pánové, jsem tu, abych bavil! Sám sebe, většinou - ale vás také!"


Naposledy upravil Tommy W. dne úte dub 16, 2019 11:34 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: úte dub 16, 2019 11:33 am 
Nájezdník
Nájezdník
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 26, 2009 3:49 pm
Příspěvky: 510
Bydliště: U Merkuru
Jdu do práce a na mobilu mi nefunguje fórum (nevím proč). Dál budu odpovídat až zítra. Chtěl jsem po tobě cheky nějakou sebereflexi ale jak vidím, nejsi toho schopen.

_________________
Vrchní homolobbista a oportunistický skarifikátor!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: úte dub 16, 2019 11:59 am 
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned říj 31, 2010 8:40 am
Příspěvky: 1882
Děcka, jen dodám informaci, že předtím než doběhl šílený Reinar do hospody, tak si už pár lidí myslelo, že hra snad už skončila a jen se dořešují šifry - když tam všichni odvěcí nepřátele leželi vedle sebe a četli si, tak to tak prostě vypadalo. Já si to teda chvíli myslel. Play3r měl sundaný kostým, Logan boty, Kohn už neměl sílu ani stát u pultu... Teprve potom útoku my došlo, že se vlastně ještě stále hraje a poslal jsem Logana a Play3ra zpět do hry. Hrát se do rána tak už se tam lidi začnou vraždit snad reálně. Byla to opravdu náročná hra. Dost dobrá ale náročná.

_________________
„Díváte-li se dlouho přímo do Slunce, k poškození oka dojít nemůže, ale síla fotonů, které necvičeným okem projdou, zanechá na čočce flek, přes který nejde vidět.“


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: úte dub 16, 2019 12:10 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22251
Bydliště: Brno
Livjatán píše:
cheky píše:
Livjatán píše:

I tvůj zarputilý postoj nespolupracovat se Zewellem, kazil hru mě ale i ostatním lidem kolem. Měl by jsi se někdy zamyslet a třeba nechat mluvit ostatní, tvůj postoj mi přijde sobecký. Díky tobě jsme hru úplně zbytečně protahovali. Je to HRA a ne závody.

No jo, jenže to byla moje role. Já jsem postavil Protektorát, pozvedl Drancíře, zajistil mír, chystal rozvoj - ale namísto toho přišly atomové granáty a rozprášily vniveč můj životní sen a to jediné, na čem mi kdy záleželo. Tak žiju jen pro pomstu na tom, kdo to způsobil - a protože nevím, kdo to byl konkrétně, jsem ochoten nechat zemřít všechny. Proto také nejsem způsobilý velet. Vlastně jsem na pozici Linota, který také hrával solidní cvoky. Kdykoliv jsi mě mohl přerušit a říct "Ticho, tady hovoří velitel s velitelem." Nebo Reinar. Několikrát jsem naznačil, že jde o můj postoj, ne celého týmu.
Ano, je to sobecký postoj. Je to vrcholně sobecký postoj, kterému je - či byl, protože věci se v závěru hry změnily - podřízen celý život postavy. (Já jsem jel na hru s tím, že nejspíš nevyhrajem, a v tom případě moje postava zanikne spolu s celou frakcí.)
Že bychom mohli přežít, a že by měli přežít i všichni ostatní, mě vlastně překecal až Tommy úplně na konci. Do té doby jsem stále váhal.


Měl by jsi se naučit udržovat určitý odstup a přemýšlet nad hrou jako hrou a ne reálným životem. Já jsem se vlastně nikde nedočetl, že je to hra, která musí mít vítěze a poraženého. Tvoje role mě hru spíše kazila protože celý tvůj role play spočíval v tom: Ne, nechci, nikdy, nemám rád. Zewell smrdí. Jako malé děcko na pískovišti, když mu jiné děcko sebere hračku. Takový vzteklý zloprcek. Linot byl šílený ale každý byl z jeho role playe nadšený jak Zewell tak Drancíří. Z tvého role playe nebyl asi nadšený nikdo.

Proč jsme si vlastně hned na začátku nepodali ruce a neluštili záhadu dál společně? Asi proto, že tady byla dlouhá, krutá, trpká válka.
Já ale nejsem všichni Drancíři. Mohl jsi jednat s někým jiným. Namátkou třeba s velitelem. Vlastně - mohl jsi vůbec jednat a nenechat to na Kvakošovi.

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: úte dub 16, 2019 12:25 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22251
Bydliště: Brno
Livjatán píše:
Chtěl jsem po tobě cheky nějakou sebereflexi ale jak vidím, nejsi toho schopen.

Já si nejsem jistý, jestli jsi chtěl sebereflexi, nebo si zchladit žáhu ze svých mokrých nohou. Tys mě tady veřejně z něčeho nařkl a já ti tady veřejně vysvětluju, jak situace vypadal z mého úhlu pohledu.
Na mé chyby ve hře - tj. ten odchod z hospody - jsi mě mohl upozornit na místě, ne si vzpomenout po dvou dnech. To bych ti byl vděčný. Jak jsem psal, v tu chvíli mi to nedošlo.
Stejně tak teda v té díře jsi mohl říct něco jako "Cheky, kašli na to, jsme tu my, široko daleko žádný drancíř, jakože jsem ti tam hodil granát" a ne "napierdolač granata". Já nejsem vševědoucí a neomylný.

(Stejně tak svou nespokojenost s osudem frakce jsi mohl vzít do svých rukou při jednání, ne ostentativně odejít uprostřed rozhovoru, zatímco ostatní se udiveně dívají kam jako jdeš.)

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: úte dub 16, 2019 12:27 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22251
Bydliště: Brno
Firejs píše:
Děcka, jen dodám informaci, že předtím než doběhl šílený Reinar do hospody, tak si už pár lidí myslelo, že hra snad už skončila a jen se dořešují šifry - když tam všichni odvěcí nepřátele leželi vedle sebe a četli si, tak to tak prostě vypadalo. Já si to teda chvíli myslel. Play3r měl sundaný kostým, Logan boty, Kohn už neměl sílu ani stát u pultu... Teprve potom útoku my došlo, že se vlastně ještě stále hraje a poslal jsem Logana a Play3ra zpět do hry. Hrát se do rána tak už se tam lidi začnou vraždit snad reálně. Byla to opravdu náročná hra. Dost dobrá ale náročná.

Jedenáct a půl hodiny hraní v kuse. Plus mínus dvacet minut, všechny tři foťáky mají rozhašené ukládání času. :-D
(A půl hodiny navíc trvalo týmové focení.)

BTW myslel jsem, že Logan byl ten, co odjel?

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: úte dub 16, 2019 12:38 pm 
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned říj 31, 2010 8:40 am
Příspěvky: 1882
Předčasně odjel Petr a Kvokouš. Kvok mi to nahlásil ještě před registrací, že se nezdrží až do konce.

Připočti k tomu náročnej pátek, cestu do postele po půlnoci, ledovou noc, a brzké vstávání. Pro mě herní den začínal v cca 5:40. A po dvou hodinách venku při chystání věcí v děšti jsem toho měl kecky... Musíme více a častěji trénovat fyzickou a psychyckou výdrž anebo dělat hry v lepším počasí. Možná si příště místo rozpadlých domů a bunkrů pronájmout nějaké chatky s elektřinou, sprchami a porcelánovými hajzlíky. :D

_________________
„Díváte-li se dlouho přímo do Slunce, k poškození oka dojít nemůže, ale síla fotonů, které necvičeným okem projdou, zanechá na čočce flek, přes který nejde vidět.“


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: úte dub 16, 2019 1:04 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22251
Bydliště: Brno
Díky, jména na FB opravena.

(Pojďme si přeměřovat vysílení, já jsem v noci ze čtvrtka na pátek neprospal snad ani hodinu v kuse kvůli děcku. :-D Ne... dobrá práce, Firejsi. Příště ještě jednoho orga, nějaké nepromokavé boty a v půlce hry se na chvíli natáhnout.)

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: úte dub 16, 2019 1:36 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22251
Bydliště: Brno
Jednu věc: Při jednom boji před knajpou nám Kvakouš hrozil granátem, Reinar dal rozkaz, že jestli hodí, tak startujeme, on hodil a já vyběhl a někoho jsem asi sekl, možná i otrávenou zbraní. Měl jsem za to, že když granát letí za mě, a já sprintuju dopředu, tak jsem vyběhl mimo zasaženou oblast. Jestliže to někdo viděl z dálky a já měl být zasažen granátem, tak to taky rovnou pořešíme. Ten zasažený umřel?

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: úte dub 16, 2019 1:41 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: stř bře 27, 2019 8:15 am
Příspěvky: 19
Bydliště: Brno
cheky píše:
Jednu věc: Při jednom boji před knajpou nám Kvakouš hrozil granátem, Reinar dal rozkaz, že jestli hodí, tak startujeme, on hodil a já vyběhl a někoho jsem asi sekl, možná i otrávenou zbraní. Měl jsem za to, že když granát letí za mě, a já sprintuju dopředu, tak jsem vyběhl mimo zasaženou oblast. Jestliže to někdo viděl z dálky a já měl být zasažen granátem, tak to taky rovnou pořešíme. Ten zasažený umřel?


Zasazený tebou umřel, stejne tak sem situaci bral jako že jsi granátu utekl, sám si za to počítám kill protože jsem ti zasadil druhou a třetí ránu po tom co jsi do nás naběhl

_________________
"Dámy a pánové, jsem tu, abych bavil! Sám sebe, většinou - ale vás také!"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: úte dub 16, 2019 1:43 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1419
Livjatán píše:
Trochu mi vadilo PAC a hlavně jak ho Reinar zahrál (už psal, že měl den blbec, já taky, chápu to), přijde do budovy jakoby nic a začne do nás ťukat sekyrkou. Paranoidní chování si přestavuji jinak. Hrát iracionální strach, mluvit z cesty, vidět věci které kolem nejsou. Zaútočit a potom utéct, zase přiběhnout. Mluvit potichu, řvát. Cokoliv. Ale jak říkám, sám jsem měl blbý den, tak Reinare chápu, že nebyla síla to hrát. Koho všechno to zasáhlo? Jenom Reinara?
Zasažení už byli zmíněni, ještě doplním za sebe. Historicky zasažení většinou končilo přehnanou agresí vůči komukoliv. Do takového bodu ale trvá delší dobu se dostat, jenže už bylo dost pozdě a všem docházely síly. Chtěl jsem to trochu urychlit. Navíc - a tohle je trochu škoda, přiznávám - jsem se nechal ovlivnit touhami a znalostmi hráče na úkor stavu postavy. Bylo domluveno diplomatické řešení války a já to nechtěl pokazit tím, že bych začal na Zewlly pořvávat a střílet po nich, když už bylo uzavřeno příměří. Další střelbou by se to mohlo pokazit, protáhnout a případně skončit smrtí všech. Takže jsem se rozhodl zahrát absolutní berserk a zabít každého, na koho narazím. Po nakažení jsem se herně pohádal s Chekotayem a odešel do základny. Šel jsem sám a víceméně potmě (ta moje baterka má sílu 3,5 chcíplé světlušky). Po cestě jsem našel lightstick a připevnil si ho na nátepník. Najedl jsem se (měl jsem už solidní hlad), vymočil, mezitím si sehrál takový vnitřní boj a vzal si sekeru. Cestou na obchodní stanici, kde jsem doufal, že někoho potkám, byl lightstick můj jediný zdroj světla. Celou cestu jsem doufal, že mě někdo zabije dřív, než stihnu nasbírat teamkilly. Když jsem na stanici dorazil, k mému překvapení tam bylo plno. Začal jsem rubat, ani jsem nevěděl, kdo tam je (po dlouhé době ve tmě jsem se koukal proti světlu ohně). Postavy, které vypadaly mrtvě, jsem ignoroval, stejně tak děvčata. K mému překpvapení se téměř nikdo nebránil. Venku mě Cheky chytl do kravaty a jakože zabil, což byl nesmysl, protože jsem ho zabil uvnitř budovy. Šel jsem mu to vysvětlit, načež jsme oba šli na respawn, protože jsem usoudil, že už nemám kam jít a co dělat a chtěl jsem to mít z krku.
Kdybych se nakazil o hoďku dřív, mohlo to být jinak, ale jak jsem říkal, měl jsem toho už dost. Většina lidí, myslím, už taky chtěla mít klid.

Livjatán píše:
Další je prosba na orgy. Před hrou avizujte jaká pyrotechnika bude ve hře. Málem jsem tím ručním vrhačem dostal ze dvou metrů do úsměvu. Minulo mě to o centimetry. Asi by nám pokazilo hru, kdybychom jeli s někým do špitalu na popáleninové. U granátu na obchodní stanici jsem nebyl, mrzí mě to. Určitě to vyděsilo několik lidí. Ne nadarmo Zewell řve napierdalać granata. Aby se člověk připravil na ránu.
Souhlas. Co se vrhačů týče, překvapily každého a věřím, že Chekotaye nejvíc. Poučili jsme se z toho, příště se to snad už nestane.

Livjatán píše:
K tomu navážu na další bod. Chekotay. Schválně jsem počkal s příspěvkem dva dny abych nepsal v afektu a záplavě špatných emocí. Ale ani po dvou dnech ty emoce neopadly a mám pořád vztek. Nechápu tvoje narážky a brečení na začátku hry typu: Gratuluji k vítězství, Zewell jako vždy v přesile (Dziki gon 4vs2, chjo livjatánův světlomet vypaluje díry do stromů). Jestli chceš za každou cenu vyhrát, pracuj na sobě, makej, povzbuzuj ale prosím, podobné řeči už neříkej. Mě to kazí hru a cítím se provinile za něco co neovlivním. Na Dzikim gonu mě štvala vaše přesila ale i s čerstvě zahojenou zlomeninou nohy a železem v kosti jsem se snažil jsem se to brát sportovně a dřít až do konce, byť jsem věděl, že je pro nás hra těžká. Taky bych rád podotkl, že hrajeme hru a nejsme na závodech.
...
Tohle nejspíš vidím s Chekotayem podobně, takže si zahraju na jeho advokáta. Chápeš to špatně, měl bys to brát jako pochvalu. Na posledních akcích, za mně hlavně Plán Bílý, byli Drancíři vždy v početní převaze, ale dostali na budku. Nezlobím se, prostě jste lepší. My se snažíme zlepšit, zkoušíme jinou výzbroj a taktiku. Nějakou dobu to potrvá a možná nikdy nebudeme lepší než vy. Místo abych si ale zoufal, tak si z toho dělám srandu. Je nás na akci víc? No co, stejně zase dostaneme klepec.
Co se svítilen týče, byla tady jistá snaha mít je o takovém výkonu, který by odpovídal možnostem herního světa. Světlo, které ti toho moc neodhalí. Zlepší to atmosféru. Jenže když si pak někdo vezme moderní světlo, které v širokém kuželu přetvoří noc na den, zatímco ostatní mají ty svoje světlušky, jednak to tu atmosféru zkazí a jednak to přinese výhodu tomu hráči. Principiálně to je něco jako kdyby někdo na akci donesl AEG, když jsme domluvení na manuálkách (zdůrazňuji, že to je podobný princip, ne síla výhody).


Následující téma rozhodím do více bloků, je tam toho víc, na co chci reagovat, sorry.
Livjatán píše:
Taky nevidím důvod anihilace Zewellu. Ano jeden patrol zůstal v Osadě a přidal se k Lovcům lebek ale to ještě nemusí znamenat konec celé frakce. Zewell je ve Svibici komunitní osadou relativně nezávislou na Těrlicku a okolí s Těšínem obchodoval hlavně kvůli munici a granátům.
Zewell nemusí zaniknout, ale musíte se k tomu prostě vyjádřit. My nadhazujeme myšlenky, jak to asi mohlo být, ale důležitý je hlas zástupců oné frakce. Porážkou Zewellu nezaniknou obyvatelé Svibic a nemusí zaniknout ani jejich kultura.

Livjatán píše:
Klidně Zewell může být zdecimován, může byt "vasalem" (tento pojem v naší hře nemám rád ale chápu o co jde) Drancířu. Zewell může být pro následující hru nebo dvě uložen do skříně. Jako spící frakce. Ale nelibí se mi zničení něčeho co jsme budovali s Linotem a potom Mirem jen tak ze dne na den, díky vývoji událostí, při kterém byly pravidla hodně znásilněny. Rád bych rozvinul linku s divochy ale Zewell bych neničil.
Termín vazal se mi v rámci našeho světa také nelíbí, ale nevím, jaké další termíny označující podobný stav ostatní lidé znají. Tenhle mi přišel v danou chvíli porozumitelný. Můžeme na něco přijít společně. V zásadě ale jde o stav, kdy je daný městský stát zbaven své svobody na úkor silnějšího státu a případně mu platí výpalné (tribut) - případ Šumbarku.
Na tomto stavu jsme se dohodli, pokud Drancíří najdou lék na Bílou nemoc, což se taky stalo, takže jsem předpokládal, že došlo i k porobení území Zewellu. Tím to samozřejmě nemusí skončit, může dojít k povstání nebo časem k mírumilovnému rozdělení.

Livjatán píše:
V minulosti by Drancíři museli skončit mnohokrát, kdybychom to brali v podobném duchu. Drancíří prohrávali s BoS i na svém území a také prohrávali se Zewellem. Taky na tomto Paranoidu Drancíři moc vojensky neoslnili. Nechci úplně říct, že byli roznesení na kopytech v boji jedním patrolem. Herně Drancířum asi moc nepřidalo vidět roztrhané mrtvoly spolubojovníku granáty morálku by to určitě podkopalo.
Kdyby Drancíři zcela prohráli na operaci Sturm und Drang, byl by to jejich konec, ale naštěstí jsme to myslím uhráli na plichtu. Krom toho jsme jako hráči nechtěli o frakci přijít, tak se to vyřešilo jinak. Vy máte stejnou možnost, jen se musíte zapojit.

Livjatán píše:
Taky se mi nelibí ukrývaní herních předmětů někde po herní ploše. To už můžeme rovnou zrušit lootování mrtvol. My jsme měli všechny techy, šifry a jiné herní předměty pořad u sebe. Kdybych zemřel vaši rukou, přišel by Zewell o vše.
To by pak vedlo k tomu, že jedni by plnili questy a sbírali důležité předměty a druzí by je jen vyvražďovali.


Livjatán píše:
Celkově mám pocit, že kdyby se hra vyvinula přesně opačně tak Zewell by nic zasadního nezískal a Drancíři by byli pořád stejní Drancíři. V naší hře mám pocit, že jsou prostě nedotknutelní. A to říkám jako hráč, který proti ním hraje 12 let.
Záleží, jaké podmínky si vyjednáte. Je to čistě na vás. Mohli byste získat podporu Těrlicka a Cieszyna, dobýt Chotěbuz, a Drancíři by se časem sesypali.

Livjatán píše:
S Reinarem mi přišlo, že se dá domluvit, proto jsem byl rád když se změnilo velení. Bohužel to bylo asi jenom formální a Chekotay se svým sobeckým postojem vládne dál. Byl jsem na P3 ochotný obětovat část Zewellu ve prospěch Drancířu, protože herně jsme všichni umírali a bez spolupráce bychom určitě lék nenašli (3 a 3 diskety, každý měl jenom půl klíče).

Tak jako u vás mluvil Logan, tak u nás mluvil Chekotay. Je lepší řečník než já a je chytřejší. Navíc Drancíři mají polo-anarchii, každý se může vyjádřit. Velitel má poslední slovo, ale v zásadě dokud si nedupne, může kdokoliv říkat cokoliv. A já jako hráč i postava chápu motivaci Chekyho dostat hlavu toho, kdo nařídil použití atomu.
Navíc až do samého závěru jsem si myslel, že řešení je v bunkru za elektronickým zámkem, ne na disketách; ty jsem považoval za vedlejší, nebo za způsob, jak se dostat do bunkrů s kódovými zámky.


Závěrem - shrnutí. Jsme jako organizace otevření všem hráčům, ale musíte se ozvat. Nelíbí se vám výsledek akce? Navrhněte něco jiného, mějte námitky, můžeme se domluvit. Líná huba - holé neštěstí ;)

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: úte dub 16, 2019 1:52 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22251
Bydliště: Brno
Reinar píše:
cheky píše:
- radiace žádná, vlezl jsem tam jenom já

Značka radiace byla před dveřma. Když jsme k bunkru šli prvně, zahlédl jsem ji (čili jsem chytl jednu dávku) a Kuťas tam luštil těch 400 kombinací, takže tak +9 radů, jestli si založí profil.

Neměli jste Rad-X? Celkem jsem to do vás sypal, mám ten dojem.

(BTW, jak tak čtu Reinara: Kdyby tentokrát Drancíři zase fatálně prohráli, tak bych je ukončil. Už se o tom s Reinym hádáme drahně let.)

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: úte dub 16, 2019 1:59 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: stř bře 27, 2019 8:15 am
Příspěvky: 19
Bydliště: Brno
Reaguji ted na Reinara a momentální stav Zewellu, už sem tu prosazoval svoji myšlenku, vím že nejsem zakladatel frakce nebo tak podobně a ani se nesnažím frakci zničit nebo nechat zaniknout.

Ale jak jsem tu už jednou psal, zbytek frakce se ode mě odtrhnul, a já sám usoudil, že lek vlastně získali Drancíři, proto jsem přistoupil na podmínky Drancířů o protektorátu a sám sem řekl že se Zewell stává Menšinou v Drancirskem protektorátu, to ovšem nebylo myšleno tak že se frakce stává dranciri, chtěl jsem pouze zahrát vyhodnocení dohody a myslel jsem to tak že Zewell zůstane Zewellem ale bude pod velením Drancířů, přijde mi to pro další rozvoj hry lepší, vznikne místo pro nové frakce, či návrat těch starých, a bude se moci zapracovat na vzniku frakce divochu, ke kterému se slovy zbývajících Zewellu kluci přidali. Líbí se mi Teda myšlenka že Zewell se ze 3/4 přidal k divochum a 1/4 se stala menšinou v protektorátu (Česko bylo taky menšina a stále jsme Češi) myslím že není problém, aby kluci stále hráli za Zewell ale měli by akceptovat skutečnost že nás drancíři zachránili, já přijal podmínky a oni dobrovolně zůstali s kmenem divochu.

_________________
"Dámy a pánové, jsem tu, abych bavil! Sám sebe, většinou - ale vás také!"


Naposledy upravil Tommy W. dne úte dub 16, 2019 2:05 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 253 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny