Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je stř dub 24, 2024 6:49 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 498 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: ned črc 07, 2019 1:20 pm 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4205
Bydliště: † Telenom
Dalších 10 cm výšivky.

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: ned črc 07, 2019 8:37 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 10, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 1405
Což, porod nebrání ničemu, já v porodnici fungoval týden na tamní wifině na home-officu. František už je vlastně autonomní, tak se o Vojtu postará a přihřeje mu k večeři párky.
--

Viky - nechceš si vzít na starost toho Rangera? Dalšího medicuse ve městě nemáme.
„Nechcete s tím zajít za Chorym?“ ukázal na raněného Kohn. Nejstarší ranger jen protočil panenky. Velmi hloupá otázka. 
„To radši umřu,“ ucedil raněný, „než jít za otrokářem.“


--
„Jo,“ pokýval hlavou ranger a sedl si na postel, „velmi správná otázka.“ Protáhl si ruce, až prsty zakřupaly. „Co je tak cenné, že si to těšínský radní nemůže koupit? Co je tak nebezpečné, že se toho nemůže těšínský radní vyvarovat?“ Povzdechl si. „No, to teď asi nevyřešíme.“
Otázka, jestli zde odkazuje na radioaktivitu a bezpečí obecně (bílá nemoc atd.). Moghu, když by byl Chory ochotný na sněmu zdvihnout tu otázku střely, jsi ochotný se k ní spustit a nějak ji odpajcrovat/přidělat úvazek? (Cheky - jakou máš představu o velikosti té věci?).
--

Tah:

Zastavím se za Wassermanem s hláškou "Nezbavíte se mě, dokud neumřete, a jelikož to máte za pár, tak to máte na doživotí". Robota by byla, pokud jo, tak ji vezmu. A jinak se zeptám, proč se vlastně nepracuje na tom vodovodu, že by to chtělo asi celé město, tak by investiční pobídka neměl být problém? Pivovaru trubky pucujeme, ale tohle by bylo pro obecné blaho.

Potom pochůzka za Šmídem, že bych asi měl nápad, jak mu zajistit náhon na furt. Příroda nabízí různé síly a stačí je jen umět využít. Řeknu mu o větrném mlýnu, kdyby neměl tucha, načtnu s tím, že v knihovně určitě bude detailnější dokumentace této technologie (minimálně v díle Miguele de Servantese) a kdyby to uměl postavit/zafinancovat (asi to nebude až taková raketa), tak může mít klid jednou provždy. A když kovárna poběží neustále, tak se investice i vrátí. Vlastně bych za to řešení chtěl jen malou laskavost, a to přehodnotit své hlasování pro prezydenta. A taky se zeptám na rabotu? Co nabízí? Bušit na hamru hřebíky?

Poslední návštěva bude opět Chory. Pití donesu pivo z pivovaru. Jdu tam s tím, že jsem přemýšlel o naší včerejší diskuzi a možná to nebude až taková utopie. Vlastně když se nad tím zamyslíme, tak ty různé spory jako Drancíři vs Zewell nebo Těšín a Otrokáři jsou poměrně malicherné, když možná pochcípáme všichni, pokud nedáme hlavy dohromady. Asi by šlo zařídit, jak střelu dole povolit a zachytit. Co ten jeřáb? Je tu něco takového v okolí města či ve městě? A šachta, kde by nehrozila kontaminace spodní vody? Bor a písek by nebyl? ::fuck (jo a cestou tam si dám bacha, jestli se po okolí nepotulují otrokáři nebo mě někdo nesleduje)

Strava a nocleh orlice.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: ned črc 07, 2019 8:56 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1494
Tah

V noci sa zúčastním snemu.

Apatykárovi zanesiem bylinu

Behnem za Viky a požiadam ju, aby ošetrila raneného rangera - prípadné náklady pokojne uhradím.
Popočúvam klepy na rynku, zaujímam sa hlavne či niekto nevidel/nepočul/nevie, kto zmlátil otrokárov.
Rovnako sa popýtam Rangerov, či oni nezistili a či nepotrebujú s niečim pomôcť - prípadne či nevedia niečo o náboženských pútnikoch, čo sa snažia usídliť v meste.

Strava a nocľah v Orlici.

Stav zátok: 20


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: ned črc 07, 2019 9:54 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22239
Bydliště: Brno
Miro píše:
(Cheky - jakou máš představu o velikosti té věci?).

Napřed jsem začal složitě popisovat svou představu, ale pak jsem si řekl, že je načase trochu zjednodušit. Takže rozměrově řekněme jako zařízení Fénix z oPIII a hmotnost kolem dvou set kilogramů.
Fakt hustej obrázek!

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: pon črc 08, 2019 5:13 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1418
Tah: Zajdu za velkopolským fanatikem (Kohn mi sdělil adresu) a vyzpovídám ho. Dobrý den, jsme skoro sousedi. Jak se máte, co chcete, odkud jste, jak si představujete život v tomto městě, čím se živíte, budete chtít pomoct?

Narychlo se ještě stavím v mlýně. Nějak tak, aby mě neviděl Miller. Skočím za Dobroslawou a povím jí, že jí můžu sehnat nové bydlení i pro její děcko, výměnou za to, že pro mě bude příštích pár dní špehovat u otrokářů. Musí se ale rozhodnout do zítřka. (Jo, zase do toho rýpu, ale právě jsem dostal tenhle nápad a přišel mi dost zajímavý, abychom nevyvolali potrat).

Strava na křižníku.

K večeru se v otrokářském převleku vypravím do Orlice. Od někoho na lodi si půjčím nějaký dřevěný obušek. Objednám si jedno šestipivo, které ale moc pít nebudu. Vyhledám další otrokáře a budu hrát, že jsem hrozně na šrot. Když se mě zeptají na něco, na co nebudu znát odpověď, odpovím naprostou hovadinou nebo tu otázku zazdím (Např. -Ke kterému oddílu patříš? -K tomu, co má za úkol ochutnat každé zdejší pivo). Poslouchám, co a jak. Případně kdyby se naskytla možnost nenápadně šťourat. Kdyby mě pak chtěli odtáhnout domů, vzpíral bych se a s trochou násilí bych se osvobodil (kdyby se nedařilo, tak s velkým množstvím násilí). Se zaťatou pěstí a slovy "ještě jsem to všechno neochutnal!" bych se vytratil do noci a na noc na křižník.
Později v noci bych šel dělat terč, jestli by mě nechtěl zase někdo zmlátit. Osamělý otrokář v boční uličce, co se musí opírat o stěnu, aby vůbec stál? Jdem na něj! A v tom švih, švih, agilní drancíř s obuškem. Tu máte, bačkory. Stačí mi je zastrašit, ale kdyby se naskytla příležitost a padly dobré kostky, tak nějakého útočníka bych zmlátil, odtáhl stranou a vyslechl. Kdyby se žádný otrokář v krčmě neobjevil, tak odejdu dříve.

--------

Kohnova otázka - kdo přepadl otrokáře a proč? Schneider. Co z toho ovšem káplo, Miro? K čemu nám to bylo? A k čemu to bylo Schneiderovi? Že by na popud Choreho?

Podpora rangerů ze strany Viky se zdá být zcela jasným krokem ::) Pakliže ne, v dalším kole s nimi navážu kontakt.

GM, Viky | SPOILER
Mám tušení, že otrokářům dal deku Miro a jeho hoši.


PS: "Nepřežene se to, Danieli Jacksone. Spíše se to ještě vyžene." - Teal'c

-----------------------------------------------

TV: 12 Obrázek
Inventář: Hrst mouky, Pip-boy.
Šaty: Nebeský měšťan, Vedoucí drancíř, Útulný otrokář, Těsný koželuh s dírkou na prsou.

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: pon črc 08, 2019 6:31 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1418
Upravil jsem svůj tah o akci s Dobroslawou.

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: pon črc 08, 2019 6:37 pm 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4205
Bydliště: † Telenom
Tah:

Viky
- ráno za Kohnem - info o Choreho chlapech (co kdyby se vám to hodilo do vašich intrik, že) + vím, kdo B. zabil. Něco ve stylu "Mezi námi děvčaty, pomohla jsem, spolupachatel chce zůstat v anonymitě (ale mohu s ním ještě znovu promluvit a zkusit ho přesvědčit, aby svou identitu odhalil a nebo osvětlil, proč ji tají). Udělali jsme to proto, abychom vám zajistili hlas Millera - a byli jsme úspěšní, Miller bude při volbě prezidenta hlasovat pro vás")
- za rangerem - cestou od Kohna se stavím za rangery - kouknout na zraněného, zjistit, co bude třeba, jestli to je vůbec v mých silách, případně nějaká první pomoc, aby vydržel do dalšího tahu
- za kýmsi na radnici, že chci založit vlastní cech - zaplatím 12 víček, cech tělesných rozkoší/lazebníků a lazebnic. vybavení máme, místo taky, chceme akorát formalizovat stávající stav a zapojit se plně do struktur města. Já cechmistryně, Anna zástupkyně/starší tovaryška/whatever jaká je terminologie.

Anna
- za Jubilerem - na sněmu podpořit můj nový cech, prosím
- za Šmídem - dohodit Annu Šmídovi ml. aneb souhlas, pokud oni souhlasí + poukázat, že křižník chce mít vlastní cech a Anna bude případná zástupkyně a de facto vedoucí cechu v mé nepřítomnosti a to už je přeci jen lepší partie než zástupkyně bordelmamá zpoza hradeb - a že se teď na sněmu bude projednávat nový cech a kdyby se Šmíd vyjádřil kladně, tak tím nic neztratí a potenciálně jenom získá.
- cestou zpět k apatykářovi s kytkou a ke Sch. s výšivkami (2x10 cm křížková výšivka)

-----------
Víčka 36 - 12 (cech) + 1 (kytka) + 2x3 (výšivka) = 31 Tv.

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: pon črc 08, 2019 6:46 pm 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4205
Bydliště: † Telenom
Ještě upravuji tah.

Umazala jsem Dobroslawinu linku. Nemá to smysl, protože nápadníka jsem jí nesehnala a snažit se dohodit Šmídova syna je podnik s nejistým výsledkem, kterým bych navíc šla přímo proti svým vlastním zájmům. Je mi líto Dobroslawy, ale sama ji tady ze všeho nevyhrabu a hrát až tak na úkor sebe sama, když to nikdo jiný nedělá, tak zas tak altruistická nejsem ani herně.

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: pon črc 08, 2019 7:09 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: stř dub 17, 2019 5:37 pm
Příspěvky: 27
Příloha:
IMG_20190524_102329~2.jpg
Příloha:
IMG_20190708_195152~2.jpg

Divizna normal a protoze jsem se potloukala po okoli, tak I divizna brunatna special. A kdyby bylo libo repik nebo devaternik..


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Naposledy upravil kultakutri dne pon črc 08, 2019 7:20 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: pon črc 08, 2019 7:10 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1494
Viky: ten cech chceš schvaľovať až na nedeľnom sneme, nie tomto mimoriadnom? Či mám čas obehať "svojich" cechmajstrov až v ďalšom ťahu, alebo ešte zeditovať tento.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: pon črc 08, 2019 8:27 pm 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4205
Bydliště: † Telenom
Normálně na nedělním, bude-li. Nedošlo mi, že je teďka ten mimořádný.

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: pon črc 08, 2019 9:31 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1418
viky píše:
Umazala jsem Dobroslawinu linku. Nemá to smysl, protože nápadníka jsem jí nesehnala a snažit se dohodit Šmídova syna je podnik s nejistým výsledkem, kterým bych navíc šla přímo proti svým vlastním zájmům. Je mi líto Dobroslawy, ale sama ji tady ze všeho nevyhrabu a hrát až tak na úkor sebe sama, když to nikdo jiný nedělá, tak zas tak altruistická nejsem ani herně.

Není zas tak důležitá, netrap se pro ni. Lepší bude ji v těch posledních dnech co nejvíce využít a pak ať si dělá, co chce - klidně s naší pomocí, ale až poslouží. Navíc mou nabídku může odmítnout, takže bude pokračovat v pobírání toho tvého utrejchu.

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: úte črc 09, 2019 7:03 am 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4205
Bydliště: † Telenom
Ona tvoje nabídka nedává smysl. Špehovat mohla před tím, než jsme se zbavili B., teďka už žádnou vazbu na otrokáře nemá (viz vyjádření nového šéfa na její adresu). Pomoc Dobroslawě byla podmíněna tím, že by to něco přineslo nám, respektive vám, bo křižníku to nemohlo přinést nikdy nic.

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: úte črc 09, 2019 7:09 am 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4205
Bydliště: † Telenom
Mogh píše:
Viky: ten cech chceš schvaľovať až na nedeľnom sneme, nie tomto mimoriadnom? Či mám čas obehať "svojich" cechmajstrov až v ďalšom ťahu, alebo ešte zeditovať tento.

Zeptala jsem se Chekyho a teďka je mimořádné zasedání rady, kdežto sněm bude normálně v neděli. Takže pokud obejdeš svoje spojky a poprosíš, budu ráda.

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: úte črc 09, 2019 9:13 am 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1418
viky píše:
Ona tvoje nabídka nedává smysl. Špehovat mohla před tím, než jsme se zbavili B., teďka už žádnou vazbu na otrokáře nemá (viz vyjádření nového šéfa na její adresu). Pomoc Dobroslawě byla podmíněna tím, že by to něco přineslo nám, respektive vám, bo křižníku to nemohlo přinést nikdy nic.

Nevím, jak se k ní staví nový šéf, nenašel jsem to. Ale řek bych, že mu nebude vadit, když jim bude nadále nosit zásoby. Což ona asi bude chtít, protože si myslí, že Sauger je taky samaritán, který to otrokářství jenom hraje.

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 498 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny