Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv dub 25, 2024 4:40 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 498 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 34  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: čtv čer 06, 2019 6:11 am 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1418
Dodatek k tahu:
| SPOILER
Za rozbřesku se vydám za přeživšími otroky. Ty, co budou vypadat, že mají s lékařskou pomocí šanci přežít, pošlu do Chotěbuze. Nabídnu jim status občana a nemovitost. Ať se nahlásí místní posádce a řeknou, že jsou noví osadníci - a taky ať zmíní, co se tady stalo. Dostane se jim ošetření a jídla.

V tom zápalu intrik a špionáže jsem na ně včera zapomněl ::)

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: čtv čer 06, 2019 7:30 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22241
Bydliště: Brno
Reinare, podstatná část Garbarzova obchodu závisí na otrokářích jako odběratelích, mluvit proti nim pro něj nebude příjemné. Už takhle je na tom špatně a odhánění zákazníků je to poslední, co by chtěl.

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: čtv čer 06, 2019 9:57 am 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1418
Seženem mu jiné odběratele. Zavedeme v Olmützi nový kožený fetiš, Drancíři začnou nosit kožené zbroje a jiné ochranné pomůcky a můžeme taky sehnat zákazníky v Polsku či Slovákistánu. A když bude nejhůř, může se Garbarz přestěhovat do protektorátu, případně změnit zaměstnání.

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: čtv čer 06, 2019 11:46 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22241
Bydliště: Brno
No to hlavně musíš vysvětlit jemu a nějak to zařídit, ne mě. :)

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: čtv čer 06, 2019 2:02 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1418
Já myslel, že ty s ním budeš mluvit... No dobře. Pane Garbarz, všechno zařídíme! Koželužský obchod ochráníme - tvrdě a nekompromisně. Musíte diverzifikovat své odběratele. Nemůžete se spoléhat na otrokáře. A vůbec, zákaz přístupu otrokářů do Cieszyna nemusí znamenat konec obchodování s nimi. Můžete své výrobky vyvážet. Místo aby zákazníci chodili k vám, budete své zboží posílat jim. Bude to pro ně dražší, ale nebudou muset vážit tu dalekou a nebezpečnou cestu. A to zasílání výrobků nemusíte obstarávat přímo vy. Můžete to prostě přihodit ke karavaně směřující tím směrem a ta už to doveze. Zvažte ta rizika - chcete snad, aby se opakovala operace Buldok? Před léty vás vlk jen tak tak nesežral a teď ho pouštíte do kurníku.

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: čtv čer 06, 2019 4:21 pm 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4205
Bydliště: † Telenom
Miro, chceš řešit Schneidera a jeho podvod taky tím, že se podíváš k němu po jeho verzi smlouvy? Já abych věděla, jestli poslat pro šaty obě ženy, jak jsem navrhovala pár stránek zpátky, nebo ne.

Moghu, budeme nějak dál pokračovat s Millerovou dcerou? Přesvědčit ji, že B. je zlý člověk? Pak by to ale chtělo ji nabídnout nějakou náhradu, jak může páchat dobro. A nějakého ženicha, to by potešilo i otce. Nějaký nápad, když pekárna nezaujala?

Reinare, mohu s něčím pomoct? Jubiler se přidá s řečmi proti otrojářům skrze bezpečností riziko pro město od Nedůvěra (Mirův útok tomu velmi napomohl), takže můžu svůj tak napsat jako akci s poli s tebou. :-)

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: čtv čer 06, 2019 4:38 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1418
Díky, Viky, ale zatím asi nic. Leda bys sehnala nějakého asasína, případně nějaký ostrý předmět, který se dá propašovat na akce jako je třeba, no já nevím, ples a tak... (nůž bez střenky vložený do dalamánku?)

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: čtv čer 06, 2019 4:41 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22241
Bydliště: Brno
Reinar píše:
Já myslel, že ty s ním budeš mluvit... No dobře. Pane Garbarz, všechno zařídíme! Koželužský obchod ochráníme - tvrdě a nekompromisně. Musíte diverzifikovat své odběratele. Nemůžete se spoléhat na otrokáře. A vůbec, zákaz přístupu otrokářů do Cieszyna nemusí znamenat konec obchodování s nimi. Můžete své výrobky vyvážet. Místo aby zákazníci chodili k vám, budete své zboží posílat jim. Bude to pro ně dražší, ale nebudou muset vážit tu dalekou a nebezpečnou cestu. A to zasílání výrobků nemusíte obstarávat přímo vy. Můžete to prostě přihodit ke karavaně směřující tím směrem a ta už to doveze. Zvažte ta rizika - chcete snad, aby se opakovala operace Buldok? Před léty vás vlk jen tak tak nesežral a teď ho pouštíte do kurníku.

Jasně, ale budu vyhodnocovat jenom pořádné argumenty a hlavně činy.
Mě se líbí, jak to s podílníky rozjel Mogh, provázat, podpořit, přijít s novými nápady "out of the box"... škoda, že to nedotáhl do konce, ale prostě ti lidé jsou mu zavázáni mnohem více, než kdyby to bylo jen na smlouvě o podílnictví. Taky to znamená, že jejich podnik je robustnější a lépe zvládne ekonomické turbulence.

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: čtv čer 06, 2019 6:44 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1495
cheky píše:
Reinar píše:
... škoda, že to nedotáhl do konce

No podľa "zadania" som to považoval za hotovú vec (radný, ktorý odprezentuje nový model na plese a ďalšie osobné angažmá by následovalo potom), informácia, že to je nedostatočné (a ples je akcia kde by už mali byť všetci na novej módnej vlne), prišla až keď som už mal rozrobené iné veci - a teda hlavne som chcel reagovať na Dobroslawu a Mirov súboj s otrokármi (prišlo mi to urgentnejšie). A v rámci všeobecného priania a pravidiel sa snažím byť stručný a robiť len dve veci za ťah (z čoho jedna spadá pod obživu). Narýchlo som to chcel ešte trochu potlačiť tento ťah.

ad byliny: agátov mám po okolí vyhliadnutých niekoľko a dnes som sa snažil jeden nafotiť, ale kúpil som si nový telefón a zistil, že je schopný ukladať fotky len na pamäťovú kartu, čo ja nemám. Teraz už nemám čas ísť to cvaknúť, môžem foto doplniť až v pondelok.

Až do nedele budem preč - ak by do vtedy prebiehal 15. ťah (mala by to byť 1. časť pondelku) - tak chcem riešiť buď Dobroslawu (nechám reagovať podľa situácie miesto mňa Mira) alebo pôžičku u Šmída (na karavánu do Olmiku sumu medzi 500-2000 zátok, podľa toho koľko bude ochotný dať - ponúknutá protislužba je, že sa v Olmutzi porozhliadnem po nejakom techu, čo by riešil jeho problém s náhonom, prinajhoršom skúsim v Suchej kúpiť nejaké banské čerpadlo)

Dobroslawu skúsim ďalej poriešiť ale príde mi, vzhľadom k povahe, že to je dosť slepá ulička. Skoro mám pocit, že by sme ju mali nechať, nech sa s Betruberom popáli a potom pri jej záchrane si spraviť očko u oboch oteckov. Ženícha neviem - nepríde mi na to nikto vhodný.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: čtv čer 06, 2019 7:15 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1495
Tah
Zanesiem agát na krížnik. Ak bude Viky potrebovať nejak pomôcť, pri pláne dostať sa do mesta, tak sa zapojím.
Ak to bude možné, stavím sa za Dobroslawou. Budem sa ju snažiť odhovoriť, aby konala unáhlene a presvedčiť ju, aby si na Betrubera vypočula aj iný názor - trebárs pani Wojoczkowej, má informácie od stráží a je žena, určite bude mať pre slečnu viac pochopenia ako starý ghoul. Ale ak dá nejaký konkrétny návrh, tak jej minimálne prisľúbim, že si to premyslím.

Pred snemom pridám do agendy informáciu o odchode karavány do Olmutza - ak by sa tam chcel niekto prezentovať svojimi výrobkami, alebo niečo poslať, tak má čas do stredy. Upozorním, že biela nemoc asi pomenila pomery na trase aj čo sa týka bezpečnosti, takže táto výprava môže byť braná ako prieskumná, a ak sa rada zhodne, že to je pre blaho mesta, tak Viky je ochotná podporiť jej bezpečnosť guľometom z krížnika.

Vyhľadám Mydlářa - požiadam ho, aby si narýchlo nechal upraviť na ples cechovný odev u Schneidra. Upozorním ho, že ide o nový módny trend a ak sa ho podarí presadiť, tak Schneider zas naoplátku bude tvrdiť, že na jeho údržbu je pri praní najhodnejší špeciálny typ mydla, ktorý Mydlár určite čoskoro začne vyrábať.
Schneidra upozorním na dohovor s Mydlářom.
Vyhľadám Zapalarku - poprosím ho o láskavosť - na podporu biznisu potrebujem, aby si narýchlo nechal upraviť u Schneidra cechovný odev. Ak by on potreboval nejak podporiť biznis a mohol by som mu v tom byť nápomocný, tak sa na mňa môže spoľahnúť (trebárs o hon v Liburnii - pred apokalypsou boli populárne hony na kočkolišky, a v Cieszyne ak moja obchodná stratégia bude úspešná pôjdu do módy kožušiny, ľudia sa určite budú chcieť odprezentovať nejakými, čo si sami ulovili)


Čo sa týka vecí na prerokovanie na rade, je ich príliš veľa a sú naznačené príliš všeobecne aby som tu konkrétne vyjadroval moje návrhy, takže len proste budem reagovať tak, aby som podporil Zewell, Viky a Kohna (v tomto poradí) a podkopal otrokárov.


Po sneme spievam v Orlici.
Jedlo a nocľah tiež tam.

zátok: 12


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: čtv čer 06, 2019 7:31 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 10, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 1405
viky píše:
Miro, chceš řešit Schneidera a jeho podvod taky tím, že se podíváš k němu po jeho verzi smlouvy? Já abych věděla, jestli poslat pro šaty obě ženy, jak jsem navrhovala pár stránek zpátky, nebo ne.

Co určitě nechci je podpal, protože to situaci města nevyřeší, jen ten Schneiderův dům by mohl stát. Viz jeden ekonomický princip.

Každopádně likvidace Schneiderovy smlouvy jeho problémy nevyřeší. Proto jsem si říkal, že bych vyjednal dobré podmínky pro obě strany. Uzavře se dohoda o ukončení té smlouvy, Kohn zaplatí řekněme čtvrtku pojistného plnění. Kohn se zbaví finančního rizika a Schneider dostane finanční injekci, kterou potřebuje jako sůl. Cheky akorát nenapsal, na kolik je pojistka.

Jediné jiné řešení je Schneiderovi zajistit náležitý odbyt, ale to se zatím moc nedaří. Leda vypálit Kohnovy sklady. :-D

Reinar píše:
Díky, Viky, ale zatím asi nic. Leda bys sehnala nějakého asasína, případně nějaký ostrý předmět, který se dá propašovat na akce jako je třeba, no já nevím, ples a tak... (nůž bez střenky vložený do dalamánku?)

Jehlice na sepnutí vlasů?

Tah napíši ještě dnes, ale před chvílí jsem přišel z práce, tak nestíhám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: čtv čer 06, 2019 7:43 pm 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4205
Bydliště: † Telenom
Tah

Na sněmu:
- nadhodit znova téma otrokářství a nebo podezřelé chování Betrubera s cílem vyvést ho z rovnováhy a ideálně ho donutit k nějaké zbrklé akci - na něco se chystá, když tak opevňuje a jeho lidi procházejí město a hromadí se mu tam ozbrojení pacholci + šance, že Chory taky něco odhalí, pokud by hrozilo narušení Betruberových plánů -> spolupráce s Reinarem/jeho podílníkem - jeden z našich to nadhodí, druhý ho podpoří svým pohledem na problém otrokářů
Argumenty:
- cizáci z pustiny
- ať se o ně postarají jiní cizáci, třeba Drancíři
- nová odbytiště u Drancířů, v Ostravě a Olomouci + možnost expanze do Slovakistánu, když tady už máme funkční spojení s ním díky tomu ghůlovi a jeho karavanám, že ano, pane šmíd, miller a mydlář (nebo komu to Mogh prodává věci ze Slovakistánu)
- je nebezpečné nechat otrokáře volně chodit městem - viz ty jejich pochůzky pokaždé jinou cestou, když jsou ve městě, pročpak to asi dělají? (může přednést šéf Wojczek nebo od koho to víme)
- je nebezpečné nechat otrkáře obchodovat volně i přímo za hradbami - zorvna včera bzal přestřelka přímo u hradeb, spousta mrtvých. co to jako je, to aby se poctivý občan bál dojít na svoje pole/kam chodí občané za hradby
- betruber se opevňuje a nabírá ozbrojené pacholky - co asi plánuje, vždyť on vlastně přišel z Ostravy, jestli on to není převlečený otrokář, co sem byl nastrčený, aby prozkoumal město a odhalil jeho slabiny a umožnil otrokářům něco nekalého (bude-li nálada na sněmu dostatečně proti otrokářům a Betruberovi, bylo by možno i naznačit, že když betruber dovede držet pod krkem i takvého pána, jako je chudák pan Chory, tak to jen ukazuje, jak hluboko a důkladně už zaťal drápy do těšína)
Počítám se souhozem kostek s Reinarem. :)
- Jubilera, ještě nadnese možnost mojí přítomnosti ve městě, když jsem podílnice - v nějaký vhodný okamžik, asi nejlépe před otrokářskou debatou

Mimo sněm:
Ad Scheniderova smlouva - pokud bude Miro ve svém tahu chtít prohledat Scheniderovo zázemí kvůli smlouvě/důkazům o připravovaném žhářství, pošlu pro svoje šaty Annu se Šrefkou s úkolem koordinovat se s Mirem - ony zabaví tovaryše (akce), aby Miro mohl nepozorovaně proklouznout dozadu. Zabaví tím, že budou chtít nosti tohlecto a támhlecto a zkoušet různé kousky šatníku orvnou na místě, no prostě ještě aby dvě zkušené ženské nedokázaly plně vytížit 10 tovaryšů.. Štefka cestou zpět zanese kytky.

Pokud Miro tuhle akci konat nebude, pak pošlu Annu za Dobroslawou promluvit si, jak se cítí a co si myslí o B. a chudáci ti nebožáci prodaní do otroctví (akce) s cílem jí otevřít oči, co je B. zač. Cestou zpět vyzvedne šaty u Sch. Cestou tam zanese kytky apatykářovi, budou-li nějaké (já si na ně vzpomněla minutu před a 5 minut po projití okolo rozkvetlých akátů :-/ ).

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: čtv čer 06, 2019 7:45 pm 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4205
Bydliště: † Telenom
Miro píše:
Reinar píše:
Díky, Viky, ale zatím asi nic. Leda bys sehnala nějakého asasína, případně nějaký ostrý předmět, který se dá propašovat na akce jako je třeba, no já nevím, ples a tak... (nůž bez střenky vložený do dalamánku?)

Jehlice na sepnutí vlasů?
Jehlici ve vlasech, strunu v opasku, dýku mezižeberku ve vysoké botě, jed v malé lahvičce. Můžu donést na ples a skrytě předat, ale assasina ze sebe dělat nebudu, bo by bylo příliš snadné mi to dokázat.

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: čtv čer 06, 2019 9:46 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 10, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 1405
Moghu, s redukcí hráčů si myslím, že zvládneme i ty delší tahy. ::)
Tah:
Přes den si zakydám hnůj, když už mě Mogh tak navnadil (+20). Cestou z košáru zajdu za Scheiderem a řeknu, že poslední akce byla radost spolupracovat a může se na mne s důvěrou dále obrátit. Po small talku napřímo řeknu, že je mnoha lidem ve městě jasné, že na tom není moc finančně dobře, klevetí se o jeho pojistné smlouvě a ty balíky sena vypadají fakt divně. Jako právní radu zdarma mu povím, že z hlediska cechovních regulí a zvykového práva by tak okatý pojistný podvod dost dobře mohl vést ke zneplatnění smlouvy a pak by neměl ani barák ani pojistné plnění. Cechovníci fakt nemají zájem na nekalých obchodních praktikách. Kolik teda potřebuje, aby se udržel nad vodou? Možná by to šlo dostat od Kohna, možná od někoho jiného...

O polední pauze... (zatím asi určeno pouze orgovi, protože toto nebude součástí omnivědomí)
| SPOILER
...skočím na Měškův vršek za bývalými otroky. Cestou na trhu nakoupím jídlo za 2TV, dám jim Henryho liháček :-D (určitě ho zabavili stráže). Mám pro ně nabídku, potřebují doručit zprávu divochům v Karviné (předpokládám, že jde o část kámošů = Lovců lebek) a Osadě Přátelstwí. Každé skupince dám dopis podepsaný šamanem Miroslavem a namaluji je základním tetováním (tj. 1 level ze 4 iniciace do kmene). Vysvětlím, že divoši jsou přátelští a poskytnou jim azyl, jen nesmí mít zlý technicus.

Předmětem zprávy je, že se v řece Olze nachází zlý demonus technicus! Ovšem je třeba se mít na pozoru, Těšín je město silně bráněné a proto je nutné použít fištrón. Technicus půjde vylovit, až nadejde čas. Ať vyšlou silnou bojovou jednotku, tak aby přišla v pátek, která se usídlí v Evangelickém kostele apoštolů Petra a Pavla Na Nivách a neukazuje se na dohled města (upozorním i na rozhled z věže).

"v Karviné jsou divoši. Tato informace je pro hru použitelná, ale nejspíš ji vůbec nebudete potřebovat a pokud vůbec, tak až v tom úplně posledním tahu, takže ji klidně zapomeňte. " Tak určitěěě. ::fuck


Jidlo v kasárnách. Cestou na noční stráž se zastavím u Wassermana, jestli něco nemá.
Stav:
46 Tv

Nevím, jestli mi to vezmeš v jednom tahu, přinejhorším budu muset podělit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: pát čer 07, 2019 8:35 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22241
Bydliště: Brno
Mogh píše:
cheky píše:
Reinar píše:
... škoda, že to nedotáhl do konce

No podľa "zadania" som to považoval za hotovú vec (radný, ktorý odprezentuje nový model na plese a ďalšie osobné angažmá by následovalo potom), informácia, že to je nedostatočné (a ples je akcia kde by už mali byť všetci na novej módnej vlne), prišla až keď som už mal rozrobené iné veci -

ad byliny: agátov mám po okolí vyhliadnutých niekoľko a dnes som sa snažil jeden nafotiť, ale kúpil som si nový telefón a zistil, že je schopný ukladať fotky len na pamäťovú kartu, čo ja nemám. Teraz už nemám čas ísť to cvaknúť, môžem foto doplniť až v pondelok.

- ve 4. tahu se Kušnier a Schnider domlouvali, že to bude pro nový model chtít nějakou výraznou postavu, trendsettera, a že ho seženou do plesu. Ale ok, nějak zapracuju i na nemluvném hromotlukovi Šmídovi. :)

- ok, budu ti věřit, že poznáš akát

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 498 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 34  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny